CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulet
13. únor 2013

@nelfilka to je mi líto. ☹ kdy to půjdeš znovu zkusit?

maraida
13. únor 2013

@nelfilka to je mi moc líto ☹
Já tomu asi nerozumím,ale jak mohl prasknout?Vždyť to Dr.hlídá ne?A to praskají i u normálního IVF?

mkuki
13. únor 2013

ahoj holky. neměla jsem šanci vidět ani jednu z vás škoda. já stále ležím v pokoji......
máme 10vajíček a i prý ze vzorku se díky isci vybere vhodná spermie..... další novinky ohledně plození a embrya se dozvím ráno.....

začala jsem krvácet při punkci....ztráta krve 200ml už mám v sobě dvě plazmy a dva roztoky... třetí roztok kape ..... mám sraženinu 5x 5 cm tak snad zmizí..... břicho je citlivé.ale jinak se cítím dobře .

je mi líto že folikul prasknul ☹

danci tak v pátek na tebe budu myslet 😀

julie74
13. únor 2013

Ahoj holky, tak to tady tiše sleduji, držím všem palce, teď nejaktuálněji mkuki. Zkusila jsem na e-miminu založit vlákno, o Podolí, co se to tam vlastně děje. A začal se mi tam stěhovat modry konik. 😀 Tak ani to nevyšlo, docela nás to s Nelfil pobavilo, nezjistili jsme vůbec nic nového 😀
Chtěla jsem se vás zeptat, jak si v Podolí organizujete další návštěvy. Byla jsem na IVF, minulý týden ve středu jsem věděla, že nedojde k ET. Volala jsem hned do Podolí domluvit si termín schůzky - chtěla jsem hned po IVF stihnout minimálku. Jenomže objednali mě na 21. , ale dnes je 1DC. Takže jsem to nestihla, a netuším, zda na to mají nějaký systém. Nevíte ? Mám už při odběru domlouvat další termín ?

danci70
13. únor 2013

ahoj holky,mám dva folíky 13 a 16 mm.ten větší prý doroste a bude v pátek k odběru.to jsem tedy zvědavá....moc tomu nevěřím 😒

@mkuki já dorazila o trochu dřív a mudra mi hned vzala.a vidím,že bych se tě jen tak nedočkala 🙂 to jsem netušila,že při odběru hrozí takové krvácení...doufám,že už jsi dobrá,drž se! zaslechla jsem sesřičku,jak říká,že se jde podívat na tu paní dozadu,tak tos byla určitě ty 🙂 a gratuluju k 10ti vajíčkům 😉 kdo dělal odběry?

@julie74 já se vždycky objednávám hned,když tam jsem.na další nativ jsem se musela objednat 2 nebo 3DC(jestli praskla cystička),takže až když jsem začala menstruovat,dali mi termín hned ten den,protože jsem to dostala v sobotu,v pondělí po sedmé jsem zavolala a v pondělí mě vzala.a hned jsem začala užívat clostík.jo a po odběru,kdy jsem nezískala žádné vajíčko,mě mudra řekla,ať se objednám těsně před menstruací,tak jsem na místě učinila .ale stejně jsem pak musela ještě jednou kvůli té cystě 3DC.no nevím,zda jsem to napsala srozumitelně 😀

julie74
13. únor 2013

@danci70 díky za radu, já potřebuji hlavně konzultaci, takže to už jsem prošvihla. No uvidíme příště
díky a moc držím palce na pátek, to bude dobrý, uvidíš

petulet
13. únor 2013

@mkuki držím place,ať se ti oplodní co nejvíc vajíček. . tak to jsi si užila takovýhle hrozný krvácení ☹ . a´t ti je líp. oparuj se

petulet
13. únor 2013

@danci70 tak super,tak ať ti krásně doroste do pátku a máš krásný odběr. džím palečky. 🙂

danci70
13. únor 2013

@petulet moc děkuju! 🙂

nelfilka
13. únor 2013

Holky, děkuju moc za palečky. Jsme už doma. Byli jsme ještě na imunologii na Karláku. Zkusím nativ další měsíc. Jsem objednaná na 22.2. na utz před MS.
Martí, gratuluji moc k vajíčkům a držím palečky, ať se krásně oplodní a vyvijí. Docela husté, co sis zkusila. Děkuju moc za Menopur. A máš sympatického chlapa, jsme trochu pokecali a zasmáli se.
Dančo, také držím palečky, ať se ti to v pátek podaří. Jinak mě kolem 9h přepadla hrozná bolest podbřišku, tak nevím, co to je. Cítím se, jak po OPU.

maraida
13. únor 2013

@mkuki to je krása,10 vajíček! Ale ty komplikace u OPU,to je strašný ☹ Drž se,ať jsi brzy fit!

@danci70 paráda!Takže v pátek budu držet palce 🙂

@julie74 jak to,že nedošlo k ET?Já se vždycky objednávám hned tam na další návštěvu a řeknu,že chci co nejdřív.

nelfilka
13. únor 2013

@maraida
I u klasického IVF můžou prasknout...nebo můžou jen tak zmizet, zakrnět...

mkuki
13. únor 2013

děkuji za podporu, už je to lepší, jen mě to kapku více bolí, asi jako silnější menstruační bolesti.

mkuki
13. únor 2013

@nelfilka ahojda, díky za chválu chlapa 🙂 🙂 je to milášek ... jak to sám zvládnul. tedy měl prý video na telefonu, ale já ho vzrušuju daleko více 🙂 🙂 )dobrá chvála potěší ) 🙂 🙂

přeji,aby bylo vše v pohodě a bezy jsi měla mimíska 🙂 🙂

my budeme ráno na 9 volat embryoložce a doufám, že bobísci rostou, jak mají .... Zavádět budeme dvě embrya, jestli zbydou .. Teď už jsem vzala čípek na bolest... a spala jsem asi tři hodiny

mkuki
13. únor 2013

@danci70 odběry nějaej brejlatej doktor, byla mu malá košile 🙂 🙂 ale jméno si nepamatuju ..... 😀

nelfilka
13. únor 2013

@mkuki
Odběry dělal Dr. Krčmář...když jsem byla na utz, otevřel dveře Řezáčová mu říkala, že tě má jít "udělat".
Odpočívej a mysli na na svá zlatíčka 🙂)

mkuki
13. únor 2013

@nelfilka " udělat" .... to zní fakt lákavě, udělal mě královsky...Řezáčová se na mě byla 2x podívat a to bylo všechno.... ale tak co bych chtěla že... hlavní je aby se bobísci ujaly a vyvíjeli, jak mají ....

danci70
13. únor 2013

@maraida děkuju moc 🙂

danci70
13. únor 2013

@mkuki tak Krčmář,jo....není to na žalobu,co s tebou vyvedl?? už je ti lépe? a tys byla na odběru sama,žádná další holčina? jestli na mě v pátek půjde taky on,asi uteču 😀 ach jo. ráno podej hlášení,jak se zlatíčka mají 🙂

danci70
13. únor 2013

@nelfilka tak do třetice se určitě zadaří,budu držet palečky! myslím,že se v následujícím cyklu k tobě zase přidám,v zázraky tentokrát moc nevěřím

petulet
13. únor 2013

@mkuki jak ti je? je to lepší?

malinka_02
13. únor 2013

@danci70 no Krcmar je evidentene profik 😀
@mkuki tak to je super vysledek!!
@nelfilka to me mrzi.. A ty si mela centroide a pregnyl?

nelfilka
13. únor 2013

@malinka_02
U minimálky se většinou nedává Cetrotide. Neměla jsem ho. Pro samoplátce stojí 1100 Kč jedna dávka.

maraida
13. únor 2013

@danci70 já myslím,že pátky tam Krčmář nebývá,to je tam Darebný.Krčmář bývá středy místo Darebného.Tak buď v klidu. 🙂

danci70
13. únor 2013

@maraida no já jsem z toho docela na nervy,že na něj někdy padnu na sále...po tom co vyvedl s mkuki.a to měla narkózu.

mkuki
13. únor 2013

@petulet ano lepší to je ale pořád citlivé, dala jsem si čípek... a na noc zkusím panadol šumivý na bolest... 🙂

mkuki
13. únor 2013

@danci70 ano hned ráno podám hlášení a na žalobu, nevím, jestli je to jeho vina.... Mám pocit, že co se mi může stát se stane, ale doufám, že bobísci rostou jak mají 🙂

nelfilka
14. únor 2013

@mkuki Čekám, čekám, držím palečky, myslím na bobísky 🙂)

@malinka_02
Ovitrelle jsem měla.

Holky, mně Řezáčová kontrolovala zrcadly po OPU, zda nekrvácím...bohužel se to asi může stát, ALE jde také o to, zda doktor udělal vše nejlépe, jak by měl.

@danci70 Ty to zvládneš a já tě budu další měsíc následovat a budeme těhulky 🙂)

petulet
14. únor 2013

@mkuki teda,ale stekně tahle,že jsi dopadla. nevím,jestli to tak má být. ať tě to už co nejmíň bolí.

mkuki
14. únor 2013

ahoj holky moje .... Mohu takto osobně na oslovení?? 🙂

@petulet a @nelfilka volala jsem hned ráno po 9
máme oplozených všech 10 vajíček, Jedno se neujalo a tak je ze "hry" venku. Z těch 9 je sedum krásných ty dvě pomalejší....
Mám volat zase ráno zítra ... 🙂

@petulet mám pocit, že u mě co se může komplikovat, to se posere.... u všch operací co jsem měla bylo něco abnormální....