CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

mkuki
16. únor 2013

@nelfilka prádlo bylo už doma na křesle 😉 nic těžkého nedělám a hlavně my se moc hlídáme protože víme den kdy nám byly vráceny embrya.....

julie74
16. únor 2013

@mkuki na druhou stranu, to by jden musel mít nervy jak námořní lana, aby se nehlídal, že ?

adriene
16. únor 2013

@julie74 Nam ho zakazali do krevnich testu... kdyz jsme zjistili, ze je krev pozitivni, tak jsme na to mohli vlitnout 😀 No a o dalsich 14 dnu mi diagnostikovala Rezacova dvojcata... a zakazala sex... takze bida, bida... 😅

julie74
17. únor 2013

Ty jo, a na jak dlouho ? Nám říkala na OPU sestřička, že paní Ř zakazuje sex všem na tři měsíce. 😀 😀 Asi za trest. 😀

mkuki
17. únor 2013

tedy sex nesex....... možná se to zda nekonečné ale snad to jde 😉 přece jsou i jiné možnosti než samotný akt. 😉 mazleni a hlazeni 🙂

booo
17. únor 2013

Ahoj holky, pokud Vám to nevadí ráda se k Vám přidám!! Podolí navštěvuji už rok, zatím bohužel núspěšně!!! Máme za sebou 1.IVF a teď už i KET, zase negativní krevní test!!

Všem vám moooc přeju mooc štěstí ve snažení za vytouženým miminkem!!

mkuki ty jsi teď v čekání, tak douchám, že v Podolí prolomíš ledy!!!

mkuki
17. únor 2013

@booo ahoj vítej mezi námi ..
i já doufám že prolomím ledy a moji bobisci se udrží.... alespoň jeden bojovník....

přeji aby i tobě se brzy podařilo. v pátek nás na et bylo 5 😀 krev mám kontrolu 1.3 to budu nějaký 31den cyklu..... a doufám že menstruace už nepřijde

petulet
17. únor 2013

@booo ahoj,vítej mezi námi. 🙂 přeji ti,ať se ti brzy zadaří. kdy půjdeš na další ket?

petulet
17. únor 2013

@mkuki určitě ti menstruace nedorazí. určo to tu prolomíš. 🙂

malinka_02
17. únor 2013

@booo ahoj vítej, já mám za sebou IVF a 3 kety a taky neuspěšně.. ☹ máš ještě mrazáčky? A chystáš se znovu? Nějak se ted v Podolí nikomu nedaří..

malinka_02
17. únor 2013

Holky já ted zase poslední měsíce krvácím po sexu.. většinou je to teda v době ovulace, protože při mých cyklech mám MS pak ovulaci a pak už skoro zase MS. Tak sem si říkala že to je třeba z toho, ale dřív sem to nikdy neměla, až ted poslední měsíce. A není to špinění ale prostě řeba pul dne prostě normálně krev jak při MS pomalu..
Tak se bojím jestli to nemám po všech tech hormonech, ale dočetla sem se že to muže být i rakovina..

maraida
17. únor 2013

@booo vítej mezi námi 🙂

booo
17. únor 2013

mkuki a petulet, děkuji za přivítání!!

mkuki alespoň jeden ať se drží a už nepustí!!! To čekání je šílené!!
petulet na ket nejdu, nemám žádné mražáčky, měla jsem jen čtři vajíčka po PK jsem měla tři. Jedno embryo jsem dostala a dvě zamrazili. Na ket nám po rozmražení zůstalo jen jedno. V pátek jsem byla na krevních testech a bohužel se nechytlo ☹

Takže 1.3. se jdu dohodnout s doktorem jak dál a asi 2.IVF

booo
17. únor 2013

@maraida děkuju za přiítání, vše jsem si tu nejdřív přečetla, než jsem napsala!!! Na začátku se tu docela všem dařilo a teď to nikomu nějak nejde, ach jo!!!

Půjdeš do 2IVF, snad se nepletu, že??

booo
17. únor 2013

@malinka_02 Děkuji za přivítání i tobě!!! Musíme do 2.IVF nemáme mražáčky!!! Já nekrvácím tak ti mooc neporadím, ale určitě nemysli na nejhorší a řekni to doktorům??

petulet
17. únor 2013

@booo tak ať ti dopadne dobře 2 ivf. Chodíš k Darebnému?Tak to mi mrzí,že ti to nevyšlo. ☹

petulet
17. únor 2013

@malinka_02 nemysli hned na nejhorší. řekni to doktorům co máš za problém.

booo
17. únor 2013

@petulet Myslím, že to bude zase nějakou dobu trvat než se k 2.IVF dostaneme, stašně vše dlouho trvá :(
Jinak chodím, k doktorce Řezáčové, ale měla čest i s Darebným i Melicharovou!!!

darazv
17. únor 2013

@malinka_02 Ahoj mojka nechcem ta nijak strašit ale nepodcenuj to a zajtra chod doktorovi ,nemusi to byt nič zlé ale predsa by som na tvojom mieste si to potvrdila od doktora.Nasla som tento clanok ale pozooor neznamena to ze to mas ty!!! http://priznaky.vitalion.cz/krvaceni-mimo-menst...

maraida
17. únor 2013

@booo půjdu už do posledního 3.IVF.V dubnu.Já byla na konzultaci ve čtvrtek.
Mě teda 1.IVF vyšlo,mám holčičku,ale pak ani KET ani 2.IVF už nevyšlo ☹

petulet
17. únor 2013

@booo ta to jo, tak se ti brzy další ivf rozjede a vyjde 🙂

danci70
17. únor 2013

@booo ahoj,vítej 🙂
@malinka_02 jak psaly holky,raději zajdi k doktoru,ať máš klid,určitě to nebude nic vážného!
@mkuki myslím na tvoje bobísky,doufám, že už se pěkně zavrtávají 😉

booo
17. únor 2013

@maraida Vím, že se ti 1.IVF podařilo a máš holčičku, to je paráda!!!! Četla jsem, že se pokoušíte o sourozence a zatím se nazadařilo 😒 3.IVF to prolomíš, budu držet palečky !! 🙂 Dej mi vědět, co říkal dr. zda tě poženou na nějaké vyšetření, neb jak budete postupovat ať vím co můžu čekat!! Máš všechna vyšetření??

maraida
17. únor 2013

@booo mě dělali vyšetření naposledy před 1.IVF a to už budou 2 roky.Tehdy mi dělali hormonální profil(v rámci toho FSH a AMH),manželovi spermiogram a byli jsme na genetice.
Teď mi budou dělat znovu hormonální profil,chtěla jsem imunologii,ale tu do dubna nestihneme,tak mi prý nasadí Prednison preventivně a změní mi protokol na krátký.

mkuki
17. únor 2013

@petulet tak doufám a věřím, ale znáš to ... nemysli na to ... ono to chvíli jde pak zase nejde... ale od odpoledne mě píchá tak kapku v levé straně podbřišku... není to strašné, ale cítím to... Ví bůh co to je...

mkuki
17. únor 2013

@danci70 tak doufám Dančí...uvidíme. na krev mám jít 1.3..... to bude můj 31.den cyklu.... tak....uvidíme.. Ve středu už jdu do práce...

booo
17. únor 2013

@maraida jo tak. Imunologii taky nemám!!!! Jinak mám vše co píšeš!! Prosím tě je mi to blbé, vím že to tu někdo vysvětloval, ale já si to nepamatuji ale co to je ten dlouhý a krátký protokol moc tomu nerozumím, možná budu vypadat jako blb, ale já sama ani nevím zda jsem měla dlouhý nebo krátký?? Ostuda :(

A zjistili u vás tedy nějaký problém proč vám nejde při tom 1.IVF?

Budu se Vás asi hodně ptát, pokud to neva?? Docela v tom ještě plavu :(

malinka_02
17. únor 2013

@petulet
@booo no já mám právě blbého gynekologa, vše možné mi zanedbal a to že se nám nedařilo neřešil dlouho.. A tak u něj moc radu nečekám. A jak furt chodím do caru tak sem tam 3/4 roku nebyla protože nestíhám tolik doktoru při práci. ALe nevím zda se zeptat v caru jestli by se nemrkli a neudělali citologii, nevím zda i toto dělají..

malinka_02
17. únor 2013

@darazv no já na to právě koukala a vím to. JEn právě nemám dobrého gyndaře a nevím jestli se mužu zeptat na konzultaci v caru Darebného jestli by mi nevzal citologii?
Já právě myslela nejdřív že to bylo poranění jenže se mi to stalo poslední 2 měsíce vždy po 2 sexech v době ovulace. První měsíc sem si myslela že to muže být tou ovulací ale když je to ted další měsíc tak sem zpozorněla.. Sice je to zase v době ovulace a pila sem kontryhel ALE.. Nevím jestli hormony nemužou třeba i nějak nádory podpořit..

malinka_02
17. únor 2013

@booo tak imumnologii si zařiď, ale jsou tam dlouhé čekací lhuty.