CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maraida
13. bře 2013

@nelfilka jj,chtěla jsem znovu udělat celý hormonální profil,protože za ty 2 roky se to mohlo změnit.Pak jsem chtěla to imuno,to mě odbyl a ještě jsem se ptala na hysteroskopii a to mi prý taky nedoporučuje,je to prý zbytečné a akorát mi rozrejou dělohu.
A to mu jako mám říct,že chci 3OOj jo?To mi akorát zase řekne,že on je tady doktor a že to mám nechat na něm...

nelfilka
13. bře 2013

@maraida
Hodně mám načteno na emiminu zkušeností holek s nízkým AMH. Bohužel znám mnoho případů, kdy při stimulaci 225 jednotek měly jen 2 folikuly a prázdný :(

petulet
13. bře 2013

@danci70 džím palečky,aby se ti vajíčko oplodnilo 🙂

danci70
13. bře 2013

@petulet moc děkuju 🙂

malinka_02
13. bře 2013

@maraida hele co je ta hysteroskopie? A i s tou te Darebny odbyl?

Holky ja byla v podoli a rikala sem s tim krvacenim po sexu. Pry rakovina to nebude kdyz chodim pravidelne na cyrologii by to nestihlo.(chodim pravidelne ale je to jednou za rok a byla sem v breznu takze 11 mesicu a mezitim sem byla na ivf a 3 ketech takze mi s vajickama mohla vyrust i rakovina) nabral mi kultivaci a rekl at si zajdu na cytologii na svou gyndu. Tak jdu zitra. V pondeli vecer sex pak sem po curani mela krvavy hlen, vcera dobry. A dnes rano krev jak kdybych to dostala. Pak pres den uz jen spineni. Tak sem fakt zvedava co z toho vyleze. Docla se fakt bojim..

maja1111111
13. bře 2013

@malinka_02 teda kočko ty máš věci,držím moc palce at to není nic vážného.. 😉

maraida
13. bře 2013

@malinka_02 hysteroskopie je menší operace,při které se ti podívají na dělohu jestli je s ní vše v pořádku.

danci70
13. bře 2013

@malinka_02 dobře že s tím jdeš k doktoru,držím palce,ať to není nic vážného!

malinka_02
13. bře 2013

@maja1111111
@danci70 no holky mam peknej strach! Ale stejne podle me takhle nic nepoznaji..nechapu proc mi nemohl udelat cytologii v Podolim, mohlamuz sem mit vysledky..

malinka_02
13. bře 2013

@maraida a jen delohu? Takze treba endometriozu nevidi?

maraida
13. bře 2013

@malinka_02 já nevím...endometrioza se dělá laparoskopií.Nevím jestli je to to samé...holky poraďte

darazv
13. bře 2013

holky taky dotaz jak casto sa ma robit HP?a pri HP sa zisti ci mas hormonalnu nerovnovahu?inac ja mam za sebou laparku spolu hysteroskopii a kuknu ta komplet ako cez pupok tak i cez delohu a automaticky ti urobia prefuk 😉

maraida
14. bře 2013

@danci70 myslím na tebe a tvoje vajíčko.Moc moc moc!!!

danci70
14. bře 2013

@maraida moc děkuju,jsi hodná 🙂 já se za chvilku odhodlám zavolat...a dám vědět

našla jsem novinku v podolské porodnici,elektronická registrace
http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-7

danci70
14. bře 2013

tak nemám moc dobré zprávy.vajíčko nebylo zralé,ale prý zkusí experiment,do dneška nechali dozrát a zkusí oplodnění dnes.naději velkou mi nedala ale malá šance prý je a zázraky se občas dějí...

maraida
14. bře 2013

@danci70 tak třeba ještě není vše ztraceno,držím palce dál...a kdy si máš volat?Ještě dnes nebo až zítra?

danci70
14. bře 2013

@maraida zase zítra ráno.teď jsem našla na netu,že v gennetu dělají krom IVF také IVM,což je odebrání nezralých vajíček bez stimulace,nebo s minimální stimulací.ty se pak nechají dozrát a teprve potom se oplodňují.takže reálné to snad je.

danci70
14. bře 2013

teď mi ještě volala embryoložka,že nový materiál od manžela nepotřebují (nabízela jsem čerstvé spermijky), v pohodě přežily do dneška.po desáté budou oplodňovat.to jsou nervy....ach jo

julie74
14. bře 2013

Danci, taky jsem ti moc držela palce a držím dál. S tím dozráváním vajíček se to fakt dělá, tak doufám, že to dozraje a doběhne. Strašně držím palečky .....
S tím tvým AMH, to je pravda , že máš slušné, ale stejně. když jsou folikuly prázdné, tak něco asi udělat musí, ne ? Nejde mi to z hlavy, jak při takové situaci jako je OPU, na tebe může chrlit takové věci. Kdyby nic jiného, tak je to od ní mimořádně neprofesionální. Takhle pomlouvat kolegu ?? On jí taky úplně nechválil za její jednání, ale zase jí pochválil jako doktora. Což je taky trochu divné. Ale mluvil o ní jako džentlmen, alespoň.

nelfilka
14. bře 2013

Danci, tak hodně štěstí vajíčku a spermijce 🙂)
O IVM jsem také četla. Určitě jsem pro...třeba někdy využiju...

danci70
14. bře 2013

@julie74
@nelfilka
holky děkuju moc 🙂

měla bych se pomalu objednat v jiném caru,abych stihla na začátku května stimulovat.v dubnu bych si dala pauzu a to by mi udělali odběry.MS očekávám na Velikonoce,to by mohl být problém,když mi vyjde 2 nebo 3DC na svátky.v laboratoři nebudou 😒 že mě to vždycky tak blbě vychází ...

Juli tedy PFC nedoporučuješ? a co bys vybrala v Praze krom Podolí?

julie74
14. bře 2013

Danci, já se trochu bojím říct nedoporučuju. Protože o všech centrech něco seženeš. Myslím fuj informace. Já mám dost obavu, že Reprofit je fakt dost dobrý, přitom nevím čím to je, jejich recepty na stimulaci používají i jinde. Ale vypadá to, že holkám u nás na diskuzi se fakt dost daří v Reprofitu. Ale jinak bych asi zkusila Gennet. Můj doktor mi doporučoval i Plzeň, fakt je, že tam jsou taky asi dobrý. Ale já zatím v Podolí zůstanu, Darebný mi zatím vyhovuje. Taky jsme ještě nic nepředvedli, pravda. 😀
A co ject za Machačem na jednu konzultaci a jeho recept pak donutit udělat někoho třeba v Gennetu ?

Máš nějak zjištěno, proč se při tak krásném AMH stává, že máš prázdné folikuly?

danci70
14. bře 2013

@julie74 no to netuším proč mívám prázdné folikuly 😒 a v Plzni jaké CAR? nebo je tam jen jedno? mě se do Brna prostě moc nechce.Gennet je tedy taky dobrý? já jsem děsně nerozhodná.v Podolí nechci zůstat kvůli Řezáčové.i když bych chodila k Darebnému,není tam každý den a můžu na ni tedy znovu narazit

maraida
14. bře 2013

@danci70 jestli chceš opravdu měnit CAR tak to máš teda co dělat...většinou totiž trvá 1-2 měsíce než tě vůbec pozvou na 1.konzultaci.
Já bych v Praze volila Cube.

nelfilka
14. bře 2013

@danci70
Přesně tak...nechci být v Podolí kvůli Řezáčové a lituju Darebného, že musí s ní pracovat, s někým, kdo je se svými názory za opicemi a nemluvím o jejím jednání.

Za sebe doporučuju V Praze Pronatal, ale tam je už vyšší cena, jinak bych volila mezi Gennetem a CUBE. V Gennetu si holky pochvalují, že jako první začínali s minimálkami-nativem a jsou tam dobří. V CUBE je doktorka z Podolí. Minimálku mají jako v Podolí...za 12000 Kč.

danci70
14. bře 2013

@nelfilka koukala jsem na ten pronatal,nenašla jsem na jejich stránkách ani ceny ani lékaře,kteří tam pracují

danci70
14. bře 2013

už jsem ceník našla 🙂
http://www.pronatal.cz/prilohy/cenik.pdf

malinka_02
14. bře 2013

@danci70 tak dal drzim palce aby se experiment povedl 😉
@maraida zase si rikam ze kdyby to bylo treba snad by to rekli..

Ja jsem ted na gynde v cekarne a dost se bojim.. Pry vysledky az do 3 tydnu :-\

nelfilka
14. bře 2013

@danci70
Ptala jsem se holek na ceny v Reprofitu...minimálka 13 tisíc, pokud nedojde k ET 3 tisíce, ICSI každého oocytu 1 tisíc Kč, PICSI 3 tisíce jednotná cena, narkóza v ceně základu, nechtějí předoperační. U mě je rozhodnuto, i když budu jezdit 300 km tam a 300 km zpět.

danci70
14. bře 2013

@nelfilka takže narkózu dávají i při minimálce? já po posledním odběru už bez narkózy nedám ani jeden folikul
jinak tě tedy obdivuju,300 km
na pronatal jsem se dočetla různé recenze,bohužel zase i špatné.tak já pořád nevím.chtěla bych to lejlepší ale všude něco najdu