CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

sofie1974
17. zář 2012

@zelvik
To byla určo Žáčková-má brýle, tuším, že Melicharová ne.

malinka_02
17. zář 2012

@sofie1974 já nevím no.. transfer mi minule v pondělí dělala Řezáčová, ale nevím jestli Darebný bývá pondělky.. Ti by byli super ale ne ti ostatní ☹
@adriene Děkuju 😉
@sofie1974 to je hustý.a kolik máš za sebou pokusů? A co tedy v minimálce je? Jen UTZ a narkoza?

malinka_02
17. zář 2012

@zelvik v kolik hodin deš? Já jdu ve 12.30 jestli se nepotkáme?

sofie1974
17. zář 2012

@malinka_02
Minimálka je super v tom, že není ani narkóza, já dlabala Clostík, pak jsem si píchla Ovitrille a pak byl odběr-bez narkózy, nebolí to (jen trošku, jako injekce do zadku). A pokusy už nepočítám, mám teprve 2 IVF, ale měla jsem vždy hrozně moc vajíček, takže mám za s sebou asi 10x KET🙂

zelvik
17. zář 2012

@malinka_02 Prosím tě, já jdu zítra. Asi jsem sem všude blbě psala datum, už mi z těch dnů hrabe🙂 Tak tobě držím palce!!!!!!!

malinka_02
17. zář 2012

@zelvik aha a proč tedy chodíš do minimálky? No já bych se bála as OPU bez ničeho ☹ i když já neměla narkozu ale jen analgosedaci.. A nic z toho nevyšlo??

@zelvik tak ti budu držet palce zítra! 😉

adriene
17. zář 2012

Holky, delali vam nekomu v Podoli OPU v celkove narkoze? Me totiz prekvapilo, ze mi dali jen analgosedaci, kdyz vsude okolo co vim, meli celkovku. Pravda je, ze vsichni okolo jsou z jinych CAR.

maja1111111
17. zář 2012

@adriene já co jsem se tak bavila s ženskýma,tak každá měla analgosedaci,..jen jedna Paní co tam semnou ležela tak jí dali celkovou ,ale ta měla 37vajíček a dost jí to prý bolelo..

adriene
17. zář 2012

@maja1111111 Tyjo... 37 vajec!! To je slusny... 🙂 I kdyz kolegyne z prace mela 46 a vsechny ji oplodnili a zmrazili 😨 To ja mela teda slabotu... na druhou stranu co, lepsi kvalita nez kvantita 😀
No me ta analgosedace prekvapia, na druhou stranu nemuzu rict, ze by me pri ni cokoliv bolelo... alespon nam nepochcipaj mozkove bunky 😀

darazv
17. zář 2012

@sofie1974 ako píses ja som tiez nazoru toho,,ja ak pojdem do 2ivf tak s minimalkou pretoze 1ivf som reagovala velmi mala som 42 vajiciek k tomu icsi a prd z toho ,,,tak som nazoru nieje dolezite kolko vajiciek mas ale hlavne aby bolo kvalitne 🙂

murecka76
17. zář 2012

@adriene Já jsem v roce 2008 měla celkovou narkozu, tenkrát to snad ani nijak jinak nedělali. Musela jsem mít normální předopereční vyšetření. Narkoza byla jen slabounká, byla jsem hned vzhůru.

adriene
17. zář 2012

@murecka76 Jojo... tady po me take chteli celkove predoperacni vysetreni... a pak me ani neuspali 🙂 Je to asi pro jistotu, kdyby nahodou... 😉 Nicmene koho znam a to jsou holky, co byly v Genetu a Pronatalu, tak mely celkovou kratkodobou. I kdyz dnes jsem rada za tu analgosedaci 😎

sofie1974
17. zář 2012

@darazv
Absolutní souhlas, taky jedu na kvalitu, ne kvantitu. Já jsem měla z druhého IVF 40 vajíček a nic (tedy kromě ZT), teď jedno vajíčko-jedno embryo-a hle těhotenství (tedy nevím, jak to ještě dopadne, ale beru za úspěch, že jsem vůbec otěhotněla).

pikusa
17. zář 2012

Ahoj holky...
my jsme byli s prckem v nemocnici....laryngtida...zase
hrozili ná JIP ale nakonec jsme to zmákli spolu na normoš pokoji....inhalace 5krát denně a už jsme doma.
Má teda kašel šílenej,ale doma to doléčíme
u OPU jsem měla celkovou narkozu.....ale je to už dlouho a taky jsem měla 31 folíků....z toho 29 vajec

darazv
17. zář 2012

@pikusa to ma mrzí ☹ hlavne nech sa čím skor uzdraví 😉

pikusa
17. zář 2012

@darazv díky
zítra chci volat Podolí a chci nějaký vyštření před dalším ketem.....

darazv
17. zář 2012

@pikusa a aké napriklad?a kedy ides na dalši ketík?aby som vedela kedy ti mam držat silno palčeky 😉

sofie1974
17. zář 2012

@pikusa
A jaký vyšetření máš už za s sebou? Já mám genetiku a imunologii, lze ještě něco dalšího zkoumat?

malinka_02
17. zář 2012

@adriene me delali taky analgosedaci ale nakonec to hodnotim kladne bylo to lepsi nez narkoza.
@pikusa tak hlavne ze je malej v poradku!! Japokud to nevyjde chci imunologii.

Holky tak ket mi delal Darebnybbyla 1 blastocysta a druha morulka neco jako negasujici nevim to slovo presne. Lezeli sme a jak sme vstavali tak se mi zamotala hlava amzitky tak se mi mm smal ze sem jak po narkoze tak sem doma chrupala..

darazv
17. zář 2012

@sofie1974 ešte je dobrá aj hematologia 😉

darazv
17. zář 2012

@malinka_02 tak super teraz len pekne odpočívaj 😉

sofie1974
17. zář 2012

@malinka_02
Vidíš, pondělky je tam Dareba, takže směřovat ET na pondělky🙂

adriene
17. zář 2012

@malinka_02 Darebny? Tak ten ma stastnou ruku, to bude v pohodicce! Hezky hnizdi🙂

malinka_02
17. zář 2012

@darazv me v ramci genetiky delali trombofilni mutace,to pak asi uz na hematologii neni moc co treba ne?
@sofie1974 no kdyby to slo 😀 😀
@adriene no DOUFAM!

darazv
17. zář 2012

@malinka_02 no mne praveže na genetike najprv nerobili az potom som si to musela vydupat 😠

malinka_02
17. zář 2012

@darazv tak to me delali mutace hned.

darazv
17. zář 2012

@malinka_02 inač je velmi dobré že ti transfer robil darebny on je šikulka 😉 ked mi robil on transfery tak som mala biochemicku graviditu aspon chvilka štastia u mna ☹ ale ked mi robila transfer rezačova ani naznak tehu 😠 takže verím tomu ze si už tehulka 😉

malinka_02
17. zář 2012

@darazv dekuju 😉

zelvik
18. zář 2012

@malinka_02 Ahojky, tak už to máš za sebou a držím palce. Já jdu dneska - mám dorazit na 11:30. Jsem zvědavá, na koho tam natrefím. 😒 Zavedli ti teda obě breberky? Máš neschopenku? Mně rozmrazili ty 2 a prý jsou obě v pořádku. Já teď mám nervíky v kýblu, protože vím, že nechci dvojčata. Ale zase jen tak to druhé rozmražené zahodit? To taky nechci. Ale bojím se riskovat ty dvojčata.

sofie1974
18. zář 2012

@zelvik
tak hodně štěstí-pfuj pfuj!!