CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
16. lis 2012

@pikusa no prave..me Darebny rekl to same ale kdyz to tady nekomu napisu tak vsichni ze mam zmenit car ze moje telo muze vypuzovat embryjka a ze brat prednison jen. 14 dni po ketu je na nic. Spermio mame taky hrozne tak si rikam ze po tom co sem pribrala 10 kg a sem natekla z prednisonu mam jeste skoncit se 4 jizvama??
Jenze ja se nedokazu smirit s tim ze nikdy zadne ditko mit nebudeme......
Takze si taky myslis e jedina moznost je to zkouset a zkouset? Premyslim jit jeste ted do ketu toho posledniho mrazacka.. ato by bylo cca kolem 4.12. to bych mohla resit vanoce a nemsslet na to tolik a uz 14. by bylo jasno tak bych se pak pres vanoce hodila do klidu a v lednu by se videlo co dal jestli 2.ivf..

malinka_02
16. lis 2012

@maraida a taky ti rikali ze je v nativu lepsi? A kolik si mela sliznici?

maraida
16. lis 2012

@malinka_02 Tak přesně takhle jak jsi psala bych to udělala. V prosinci KET,co ty víš,třeba by z toho mohl být ten nejkrásnější dárek,a když nic tak po novém roce bych řešila co dál.Né,že v nativu je lepší.jen mi řekl,že když ovuluju a sliznice mi roste sama,že tam mám vše krásně pro mimi připravené a je zbytečné brát hormony.Já měla sliznici 9mm.

darazv
16. lis 2012

@malinka_02 ahojky čo to tu čitam ☹ kiežby sa stal zazrak //,,drzkaj sa !!!

malinka_02
16. lis 2012

@darazv no ted se urcite nestane ☹

maja1111111
16. lis 2012

@malinka_02 ahojky ještě to nevzdávej..známá měla stále negativní test a pak jí řekla sestra ,že má dvojčata(ted je v 5 měsíci) 🙂 ..testy jsou někdy uplně nanic...ted až pujdu na ket..zkusím to vydržet bez testu...je to jen zbytečný stres navíc 😖

maraida
16. lis 2012

@malinka_02 je fakt,že zázraky se dějí. 1 holčina z jiné diskuze dokonce dostala MS,tak myslela,že je to v háji a dneska byla na krvi a má HCG pozitivní!

maja1111111
16. lis 2012

@maraida jo o tomto jsem slyšela od více lidí...a moje babička měla MS do 4 měsíce 😕

malinka_02
16. lis 2012

@maja1111111 no myslim ze po 3 neuspesnych transferech uz to fakt poznam.. A pro me to neni stres navic,tentokrat sem si rekla ze driv testovat nebudu nez 10'den kdy uz bude jasno a tak sem to udelala,nestresovala sem se predem a dneska bylo jasno. Muzu si dat dneska vinko a neresit nic. Uziju si vikend bez setreni se a krev uz me nervovat nebude kdyz znam vysledek. A jak si na tom ty? Kdy se chystas?

malinka_02
16. lis 2012

@maraida jo jo to jo ale na testech hcg videt je.

maja1111111
16. lis 2012

@malinka_02 jo jdu už za pár dní...čekám až bude větší folík

pikusa
16. lis 2012

@maraida hele nevím......ale uvidím 😀

pikusa
16. lis 2012

@maraida a ano,na jaře.....letos jsem měla 3 transery....dohromady jich bylo 5.....a Matesem 6.....
musím si kdyžtak dát pauzu....
a třeba změnit CAR a jít do celé stimulace znova

@malinka_02 já ho brala cca měsíc před KETEM ted.......a pokračuju

malinka_02
16. lis 2012

@pikusa taky premyslis zmenit car? Tak to fakt vypada ze kdyz se nepodari hned napoprve ze asi podoli je pak na nic ☹

malinka_02
16. lis 2012

@maja1111111 aha tak drzim palce!

pikusa
17. lis 2012

@malinka_02 přemýšlím,ale jen proto,že Praha je pro mě prostě daleko....
Liberec je blíž a je ta Genett.....ale když jsem s Carem začínala,v Liberci ještě nebyl....

malinka_02
17. lis 2012

@pikusa aha tak to jo, ja jestli mam zacit byt skepticka..

darazv
17. lis 2012

Ahojky holky tak ak ja budem musiet ist do 2ivf tak volím gennet letná v celku prijatelna cena a aj dostupnost.Pýtat sa tu niekoho ktorí CAR je najlepší je blbost pretože každá žena bude chvalit ten pri ktorom vyslo ivf na prvy krat,,,na podolí nemožem nadavat je tam super ale jednoducho po mojích neuspechov je volba ako zmena prostredia idealna pretože to ženu poznačí a psychika hrá vela ale stále verím tomu že 2IVF nebudem potrebovat že sa zadarí prirodzene a ak nie pojdem do gennetu na IUI 😉 prajem prijemny vikend.
@malinka_02 tebe by som odporučila prejst všetkymi vyšetreniami a až potom na KET ,,,netreba sa nikde hnať 😉

malinka_02
17. lis 2012

@darazv no ted jdu na tu imunologii ve ctvrtek ale beru ten prednison tak nevimzda mi ji udelaji...

danci70
17. lis 2012

ahoj,jsem tady nová 🙂 Po dvou letech snažení jsem se objednala do CARu v Podolí.Mám za sebou imunologické vyšetření u dr.Madara,výsledky budu mít při první návštěvě CARu.Za jak dlouho můžu očekávat IVF,jde to rychle od první návštěvy? Tlačí mě čas,vyšší věk....dlouho jsem hledala odvahu na umělé oplodnění. Díky

maraida
17. lis 2012

@danci70 ¨Já začala se stimulací 2 měsíce od 1.návštěvy.A kolik ti je let?Já už taky nejsem žádná omladina 😀 Ale jenom podle občanky!

malinka_02
17. lis 2012

@danci70 my zacali za 7 mesicu - poslali me kvuli vysokemu prolaktinu a stitce na endokrinologii a kvuli spatnemu spermiogramu na genetiku..

danci70
17. lis 2012

Je mi 42.Teď mě štve,že jsem se nerozhoupala dříve. Doktorka mi nabízela tuto možnost už více než před rokem,pořád jsem doufala,že to půjde samo... třikrát jsem otěhotněla přirozeně.Mám dcerky nar.1991, 1994 a 2007.O druhorozenou jsme přišli před třemi roky ☹ Chceme pro nejmladší holčičku sourozence,aby nevyrůstala jako jedináček... Snad to vyjde...

maraida
17. lis 2012

@danci70 to mě mrzí,že jste přišli o dceru ☹ Já mám syna taky 21 let,a dcery 19 let a skoro 9 měsíců.A taky právě chceme ještě 1 mimi,kvůli té nejmladší,aby nebyla jako jedináček. A to už si to celé platíš sama viď?Mě do 40 už zbývá taky jen pár měsíců.Jestli se nezadaří ještě na pojišťovnu,tak bych pak ještě možná zkusila nativ.Celé IVF asi ne.

danci70
17. lis 2012

ano,budeme to platit.na nativ se zkusím zeptat,ale tam by šance byla myslím malá.uvidím,co nám doporučí.všechno se zdá být v pořádku,spermie ok,ovuluju,hormony ok,pravidelná MS .asi ten věk...nebo psychika.poslední dcerka byla na první pokus a bylo mi tehdy 36

maraida
17. lis 2012

@danci70 tak to je jasný,u nativu ti odeberou jen to vajíčko,které se ti samo přirozeně vytvoří,kdežto u IVF jich máš víc,tím pádem je tam větší šance.A ke komu v Podolí chodíš?

danci70
17. lis 2012

já do CARu teprve půjdu,byla jsem jen na imunologii u Madara,kam mě poslala moje dr,když jsem stále váhala nad IVF.A když jsem se na imuno objednávala,rozhoupala jsem i k objednání do CARu.nějak mi došlo,že to jinak nepůjde a čas běží....Jdu k Řezáčové nebo Melicharové.Sestra nevěděla jistě,která tam ten den bude asi...Ke komu chodíš ty? Třetí dítko máš taky z CAR v Podolí?

pikusa
18. lis 2012

Ahoj holky....test opět negativní.......

maraida
18. lis 2012

@danci70 já chodím k Darebnému.A Viktorku mám odtud 🙂

malinka_02
18. lis 2012

@pikusa Piku to me moc mrzi!!! ☹ tak doufejme ze pristi pokus bude ten nas..