CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

darazv
28. únor 2013

@maraida kopirujem jeden status

Jinak v Cube obecně nedávají prednison, pokud není asi nějaká zjevná imuno příčina (to nevím, já mám imunitu ok). Před ET ještě to embryo glue- na podporu zahnízdění embryií (je to nějaký roztok, aby se lépe přichytily k sliznici)- naptlají t na embrya při AH, také tam dávají před OPU a ET antibiotika- kvůli mykoplazmám, ureoplazmám atd.. tuším 3 krát orálně a pak asi 4 dny se zavádí (Doxybene a Polygynax), jinak stimulace klasika (já měla Menopur, dříve jsem mívala gonal, ale menopur mi doporučili, že je levnější), pak Cetrotide a před OPU Pregnyl, no a Clexane na ředění krve (mám MTHFR homozygot a PAI-I)- to mám od své hematoložky, ale kámošce v Cube dali Fraxiparin.. Jo a ještě po ET nasadili Estrofem (estrogeny), neb jsem měla nižší sliznici. No a 2 den po ET se píchá Decapeptyl na lepší uchycení. To je tak vše co si pamatuju- jo a samozřejmě listovka acidum folicum

darazv
28. únor 2013

@adriene bože to musí byt niečo strašné ☹ klobuk dole ma moj obdiv musí byt velmi silna žena!!!ja som po neuspechov bola z toho mimo ale ako som citala pribehy zien čo oproti mne je prd som si povedala -preboha co trucuješ ty si len na zaciatku a nadej mas 🙂

maraida
28. únor 2013

@darazv díky...ale o PGD tam není.Asi do toho Heliosu zavolám,ale on zase asi není v Praze...ach jo!

darazv
28. únor 2013

@maraida fuha tak to asi nie a vy mate spatne spermie?ale oproti podolí je to bonus 🙂

maraida
28. únor 2013

@darazv jj,spermiogram máme špatný.Nevím čím to je.1.IVF tak krásně vyšlo a pak už prostě nic...Ale vajíčka se vždy oplodní i přežijí PK,ale nezavrtají se.

maja1111111
1. bře 2013

@maraida jee a to pgd stoji kolik?????,to muže byt i muj případ...semi nic nikdy nechytlo a přitom byla tak krásná...a pak přirozeně...jsem ztoho jelen

maja1111111
1. bře 2013

@malinka_02 paní embryoložka je fakt super,ráda sem si sní vždy pokecala a myslím,že si to pochopila dobře 🙂

pinkywinkie
1. bře 2013

Ahoj devcata, jak se dnes citite?

maja1111111
1. bře 2013

@darazv a kdypak se chystáš do cube??

maraida
1. bře 2013

@maja1111111 já teď přesně nevím,nejsem doma a nemám po ruce ceník,ale myslím,že nějak 15000?

Mkuki,co testík?Bude další miminko? 🙂

maja1111111
1. bře 2013

@maraida jejeje tak to je fakt hodne 😖

danci70
1. bře 2013

ahoj holky

@mkuki tak co,přijdeš nám říct,jak jsi dopadla, jsou dvě // ?? nebyla jsi už dnes na krvi? 🙂 🙂

danci70
1. bře 2013

@maraida předběhla jsi mi 🙂

maja1111111
1. bře 2013

holky nevíte vydají mi mé vysledky z caru a zadarmo to asi neni že???na genetiku me nechce poslat,tak tam pujdu sama,vezmou me i bez doporučení 🙂

julie74
1. bře 2013

Holky, k té diskuzi, že je mnohem větší úspěšnost při dvou emb. místo jednoho. Ta pravděpodobnost úspěchu se zvyšuje o něco přes 10%, ale úspěšnost jednoho dalšího IVF je od 30 - 50%. Navíc se uvádí, že když by jedno emb. odpadlo, tak s sebou může vzít i to druhé, protože se z něj uvolňuje něco, co může ohrozit i to druhé. Nezdá se mi to, přijít o jeden pokus jenom kvůli tak malému navýšení pravděpodobnosti. A paní embryoložka v Podolí je moc hodná, už dlouho se se mnou nikdo ze zdravotníků tak nemazal, na embrya jsem se měla ptát a volat i odpoledne, doporučila nám fyzioterapeutku. Ale moc se mi nezdají některé její rady - doporučování AH, embryoglue. Minimálně jsou její rady neověřené, pokud rovnou studie neříkají, že se nepotvrdily. A i třeba s Darebným se rozchází v názoru na AH.

nelfilka
1. bře 2013

Děvčata, dnes jsem se objednala do Reprofitu, ale to neznamená, že zmizím z diskuze. Doufám, že mě tu necháte 😉

maja1111111
1. bře 2013

@julie74 no co doktor to názor,to je hrozný a pak si máš vybrat co 😒

maja1111111
1. bře 2013

@nelfilka a bereš si vypis z podolí...??

nelfilka
1. bře 2013

@maja1111111
Nene, mně tam skoro nic nedělali, brali krev na pohlavní nemoce a dělali stěry. Vše mám z Pronatalu. Jen dodám zprávy, které mám o 2 minimálkách zde. Nikdy nedošlo k ET.

maja1111111
1. bře 2013

@nelfilka aha no me tady delali tu imunologii,tak potřebuju hlavně to..jinak všechny papíry asi mám...

julie74
1. bře 2013

Holky, já s tím pořád všude otravuju. 😀 Jak můžete jít na nějaké vyšetření a nemít z něj pro sebe komplet zprávu - třeba imunologie. Nechci strašit, ale při stěhování s tím pak někde hrozně blbnou, chtějí peníze za výpisy, ty nejsou kompletní atd. A to už vůbec nemluvím o situaci, kdy vám všechno neřeknou, protože jim to nepřijde důležité a ono třeba je. To jim fakt tak věříte ???
Tak to jsem byla nabádavá.
Nel, tak ty už jsi přestěhovaná ? Ty jsi ale akční 😀

danci70
1. bře 2013

@nelfilka ale teď ještě doběhneš třetí minimálku v podolí,nebo ne? tedy nativ...

danci70
1. bře 2013

@julie74 jo já bych taky ráda měla v ruce vyšetření na hormonální profil + AMH,kdybych náhodou chtěla jít jinam.ale bojím se o to říct.ale teď Darebnému bych možná mohla..imunologii naštěstí mám v ruce,protože na tu mi posílala moje gynekoložka

jennyska
1. bře 2013

MODRÝ KONÍK, ASMIRA TEAM, OZNAMUJE:

Ahoj, jsem ráda, že diskuze CAR Praha Podolí - rady, postupy, návody, zkušenosti, tipy ... se těší velké oblibě a je opravdu aktivní. Proto bych pro vás měla návrh na využití nové funkce MK, kterou jsou Zájmové skupiny. Lepší popis mám o nich ve svém fotoblogu v článku: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Vzhledem k tomu, že je diskuze na téma CAR Praha Podolí stále aktivní a opravdu rozvinutá, možná by se i skupina těšila velkému zájmu. Komunikace ve skupinách je přehlednější, rychlejší a do budoucna budou skupiny stále vylepšovány
Pro založení skupiny je třeba 3 zakladatelů, kteří popíší, o co ve skupině jde a jaká má pravidla. Jak být dobrým zakladatelem/moderátorem, si můžete přečíst zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Kdyby Vás zajímaly třeba i jiné skupiny, kt. můžete na MK vytvořit, podívejte se klidně i na takový můj nástřel témat, které byste mohly založit a fungovat ve skupinách s ostatními, kdo mají stejný koníček, názor, zájem https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-cz...
Fantazii se ale meze nekladou. Skupina může být jakákoli. Její založení provedete v záložce Fotoblogy, nalevo ve sloupci klik na Seznam skupin a tam: Vytvoř novou skupinu Díky pozvánkám můžete do skupiny pozvat i své přátelé, které by toto téma mohlo také zajímat...

Popis a pravidla skupiny můžete kdykoli měnit v Nastavení skupiny. Název skupiny však nikoli. Ten, jakmile ho jednou zadáte, je na MK již natrvalo

Mějte fajn den!
J.

maja1111111
1. bře 2013

@julie74 no já ji chtela do ruky a oni vysledky dali rovnou do caru 😠 ....tak si to ted chci vyžadat...sem nemal dotoho podolí ani lezt 😠

julie74
1. bře 2013

I z Podolí mám všechno, asi umím ostře koukat. 😀 Ani jiní doktoři by mi neudělali to, že pošlou něco někam a jde to mimo mně. Já jsem hrozně na nervy z toho, že oni ví něco, co mi neřekli. Taky že jo, poslední ukázka, paní emb. mi říkala , že vajíčka jsou moc pěkná a zralá. Byly zralý ale ne pěkný. A Darebný to měl u sebe v počítači. Jinak se moc nenaštvávám, ale to jsem se na ně naštvala a říkala jsem mu to. Příště navalí i tuhle informaci. Chudinky, je mi jich trochu líto, když jim tam lezou takovýhle klienti. 😀 Ale zase, když sebou mrsknou, dřív se mně zbaví. To by je mohlo zajímat 😀

danci70
1. bře 2013

holky přišla mi sms od mkuki,včera začala špinit,ráno krev,test negativní ☹ ☹ tak ani nejela na krev ☹ ach jo

maja1111111
1. bře 2013

@danci70 ☹ ajajaj

darazv
1. bře 2013

@maja1111111 ešte sa nechystam budeme sa snazit doma a ked sa nebude stále darit pojdem do cube 😉

darazv
1. bře 2013

Inac holky mam taky blby dotaz ,mne po tych hormonov nielen kila isli hore ale aj mam par fuzikov 😠 ach jaaaj skoro ma drblo ked som to zbadala v zrkadle!!!mate fuziky aj vy?mam ich len par z boku tak si ich vytrhavam ale rozmyslam ze kupim oplicu tie pasiky 😠 alebo poradte co kupit mam?