CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

julie74
4. bře 2013

pinky, je přece brzo. A nebuď moc skleslá, ona ta psychika je asi fakt dost důležitá. Řekni si, že jsi koza a ˇjsi těhotná. 😀 Holky tohle je úžasné pravidla, jedna z našich spoludiskutujících na miminu tvrdí, dokud nemám test z krve , tak jsem těhotná a basta. Zlatá slova

danci70
4. bře 2013

dobré ráno 🙂

@pinkywinkie na test je brzy a koukej tady prolomit tu smůlu 😉 🙂

nelfilka
4. bře 2013

@pinkywinkie
7. den je brzo. Já měla v 1. těhu // 10. den po ET, chytlo se jedno ze dvou. V 2. těhu jsem zkoušela už 7. den po ET, ale byla embryjka 3. denní a byl tam dušík po termínu. Já a maminka jsem to viděla, manžel ne. Chytla se asi tenkrát obě, měla jsem šílené stavy-na blinkání, omdlévání 🙂 Naděje je pořád...embryjko se usidluje 6.-10. den po OPU a pak teprve pouští hcg 🙂

nelfilka
4. bře 2013

A ještě maličkost. Pregnyl 10000 jednotek ve mně není už 7.den po aplikaci a Ovitrelle jsem teď měla ještě 11. den. Ovitrelle má jen 6500 jednotek.

pinkywinkie
4. bře 2013

@nelfilka 6-10 den po opu? nemyslis po ET? no ja mam stavy, ze me neco nakopava do zaludku, porad chodim curat, boli me hlava. vim, ze je brzo, ale jsem pitoma, ze jsem to zkusila ☹

maraida
4. bře 2013

@pinkywinkie klídek,je fakt ještě moc brzy.Já vždy testuji 10.den.To je na jistotu

julie74
4. bře 2013

Pinky, no tak jsi vypotřebovala jeden test. To si nevyčítej 😀

nelfilka
4. bře 2013

@pinkywinkie
U mě HCG v těle vyvolává následující...bolest hlavy, strnutí šíje, jako by náběh na virózku, pálení žáhy. Takhle vždy poznám, že jsem si píchla injekci s HCG nebo že jsem těhotná.
5. den se embrya ve stádiu blastocysty dávají do dělohy, pak následuje 6.-10. den nidace neboli uhnizďování. Následně embryjko vylučuje HCG.
Každá to máme jinak a i každé těhu je jiné. 1. těhu jsem měla bolestivé bradavky, 2. těhu nic. Někdo nemá ani dušíka 13. den po ET a 14. den najednou už tam je. Vydrž, stejně budeš čekat dalších x dní 😀

petulet
4. bře 2013

@pinkywinkie nepropadej panice.ještě je brzy na testíkování. vydrž ještě 🙂 moc držím palce,ať najdeš krásné //. 🙂

mkuki
4. bře 2013

@pinkywinkie děkuji, nu ona mi to naše Vikinka fakt vynahrazuje tu bolest, ale jako ženská se cítím prázdná prostě... Nevím, jak to popsat úplně.

maraida
4. bře 2013

Tak jsem dnes volala na výsledky imunologie Malíčkové a mám to blbý.Stručně řečeno moje tělo vypuzuje vše cizí včetně embryí.Takhle mě prý na poslední IVF nepustí a musíme začít léčbu.11.3.k ní zase jdu.
Malinka to tam jdeš taky ne?V kolik? Já v 11.
A na Podolí jsem pěkně nas..ná.Zbytečně vyplácaný pokus a prachy!!! 🙄

pinkywinkie
4. bře 2013

@maraida no souhlasim s tebou. takhle mi vyplacali jedno ivf......... a jestli to ted nevyjde, dalsi platime sami :(

pinkywinkie
4. bře 2013

@petulet ja vim, jsem jen nedockava 🙂)))) ale vm, ze je to moc brzo 🙂

maraida
4. bře 2013

@pinkywinkie taky jsi měla špatnou imunologii?Nebo jak ti ho vyplácali?

pinkywinkie
4. bře 2013

@nelfilka no me je obebrali v patek, v pondeli mi tam soupli dve osmibunecne. takze dneska jsou tam sedm dni.... 🙂 to uz by se mohla poradne zahryznout 🙂))

pinkywinkie
4. bře 2013

@maraida no pred prvnim ivf me vubec na imuno neposlala, ackoli jsem ve zprave od meho gynekologa, ze jsem mela 2x mimodelozni (zanesene vejcovody po slepaku). Takze tam je velke riziko, ze se telo bude branit tehotenstvi. A taky ze jo, hned to ze me vyloucilo a pak i vyplacane KETy. Potom me na imuno poslala a zjistili, ze mam protilatky a prolaktin zvyseny

danci70
4. bře 2013

@maraida tak bys hned měla nasadit prednison a mělo by to být ok

maraida
4. bře 2013

@pinkywinkie a 2.IVF už bylo teda po léčbě imuno a stejně se nepovedlo?

@danci70 uvidím,co mi v pondělí dá...a co ty?Už stimuluješ?

danci70
4. bře 2013

@maraida jo jo ode dneška clostík a v pondělí jdu na utz.10dc vychází na úterý,tak jsem musela maličko zalhat,abych šla k D 🙂

pinkywinkie
4. bře 2013

@maraida jojo chytlo se jedno, ale pak prestalo bouchat srdicko... .-(

malinka_02
4. bře 2013

@maraida ja jdu uz v 9 a pevne teda doufam ze v 11 uz budu pryc, ne ze bych te rada nevidela ake v praci uz je stvu.. Me u Madara vysli vysledky pouze hranicni u manzela a ja zvysene protilatky na spermie manzela ale furt v norme a to se oboje obejde ivfkem. A prednison sem brala vzdycky, pri 2 a 3 ketu dokonce hodne dlouho. Ale stejne nic tak doufam zebbud to bude ok nebo minda jine leky ne jen universalni prednison..
@pinkywinkie to me moc mrzi ☹ ja mam prolaktin zvyseny, vedi to celou dobu a nikdy mi na to nic nedaji..

mkuki
4. bře 2013

@pinkywinkie klid a pohodu.... 7 den je prostě brzy.....

pinkywinkie
4. bře 2013

@malinka_02 takovy je zivot..... jednou se to povede 🙂

pinkywinkie
4. bře 2013

@mkuki 🙂 ja vim 😎

malinka_02
4. bře 2013

@pinkywinkie no hele nam se nikdy nezadarilo ani naznakem.. Za celou dobu a 4 transfery tak uz moc neverim.. Ale zkusime jeste ivf a pikud nic tak nevim mozna se na to vykaslem ..

julie74
4. bře 2013

mkuki, nemůžu si pomoct, ale mě se ta tvoje náplastička zdá vážně dost velká. Hele, já jsem si třeba na něco takového doteď netroufla a kolik mi je. Nemohla bys na sebe být spíš trochu pyšná ?? Pochválit se a tak 😀 Vždyť se ti povedla úžasná věc 😀

pinkywinkie
5. bře 2013

@malinka_02 a ty jsi mela kolik ivf a kolik ketu?

darazv
5. bře 2013

@pinkywinkie ahojky no mala si dat na moju radu a netesikovat tak skoro 😉 neboj este je cas a zbytočne sa nestresuj 😉

pinkywinkie
5. bře 2013

@darazv zacala jsem vcera spinit, tak jsem ho rano udelala a negativni...... takze... nalada na bode nula 😒

darazv
5. bře 2013

@pinkywinkie ved ale to moze byt dobré znamenie 😉 myslim to spineni..