CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zulik
22. pro 2008

Já se taky připojuji s přáním: Krásné a klidné vánoční svátky a do nového roku hodně zdraví a štěstí, to tady všechny potřebujeme a splněná přání 🙂

macous
23. pro 2008

Ahoj holky,

přeji krásné a pohodové Vánoce a Šťastný Nový rok, těhulkám klidné těhulkování a snadné porody a čekatelkám krátké čekání na dvě // 😵

P.S. Dnešní kontrola dopadla dobře, prcek už má 3.76 cm a mával na nás ručičkama až se doktorka musela smát, teď jdu až 14.1. na ten screening 🙂

murecka76
23. pro 2008

Ahojky,

i já se přidávám s přáním krásně prožitých vánočních svátků, bohatého Ježíška a v novém roce hodně zdravíčka a štěstíčka a ať jsme všechny co nejdříve těhulinky , nebo maminky. 😀

Já jsem dnes po kontrole a vše je ok, tak snad už to tak bude. 🙂

buresinka
23. pro 2008

Ahoj holky,

i já se přidávám s přáním krásných vánoc. Přeji Vám bohatého Ježíška a šťastný nový rok 2009. 🙂

lucijda
23. pro 2008

Ahoj holky přeji všem krásné a radostné Vánoce, splnění všech přání, pohodu a klídek a ať toho ježíšek hodně naježí 😉

vendi1
24. pro 2008

Ahoj kocky, opet zaskakuju za vendu, prejeme vsem stastne Vanoce, pohodu, plneni vsech prani a zdravicko. v pondeli jsme byli na prvnim UTZ a vse v poradku mimisek ma 2.8 mm mame fotecku pozdeji ji pridam, videli jsme gestacni a zloutkovy vacek, MUDr. dokonce rikal ze vidi naznak srdecni akce tak snad bude vse v poradku i se srdickem a priste ho uvidime uz i my. Byli jsme moc radi ze se mimis uhnizdil tam kde ma a neproduciroval se do vejcovodu, venda predtim stresovala ze ji boli v pravem podbrisku tak uz malovala katastroficky scenar s mimodeloznim ale MUDr. s UTZ v ruce ji to vysvetlil 😎 ... takze nejblizsi stresujici moment je UTZ 7.1.2009 a cekani na srdicko. 😎 Hezke svatky vsem 🙂

downhamka
26. pro 2008

🙂 Ahoj holky, chtela jsem vam vsem poprat Vesele Vanoce a Stastny novy rok! Jsem ted obcas na dvojcatkach. Mozna ze si mne pamatujete, teda ty holky co jsou kolem toho 20tt. My cekame holcicku a chlapecka, parecek. 🙂 😉 Takze, chci dodat nadeji vsem holkam, co v Podoli tehotni. Ja vidim casto Bahnikovou, ta je ted moje doktorka, jen kdyby tam u ni nebyly v poradne takove fronty 😠 Mejte se krasne !!!

pikusa
26. pro 2008

Ahoj holky,
tak je to za námi co 😀
Down,páreček 🙂 to je super,krása,paráda 😀 ..................

macous
27. pro 2008

Ahoj holky,
ani z toho nejsem špatná, že už jsou Vánoce za námi 😀 😀 😀 ale hezký to bylo, to zase jo 😵
Down - dlouho jsem o tobě neslyšela, páreček je fakt super 😀 😀
Vendi - srdíčko bude neboj 😉

pikusa
27. pro 2008

Ahoj Podolačky 🙂 🙂
musím vám říct,co jsem dostala 😀
mám malinký domácí UTZ---ale jen poslechový a můžu si poslouchat Matyáška 🙂 jak mu tluče srdíčko 🙂 no je to super a pěkně tam i žbluňká 🙂 jo škoda,že to není i z obrazem 🙂

macous
27. pro 2008

Ahoj Piku,
no to teda koukám jak blázen, o tom slyším prvně 🙂 , to budeš celý den poslouchat Matyáška viď 😀 😀
Piku, ty jsi taková zkušená těhulka, nevíš, jestli se v těhotenství můžou jíst pálivější jídla, já totiž snědla pár naložených cibulek - pálivých a teď z toho nemám dobrý pocit (krom toho, že mi to stejně nepomohlo a je mi stále těžko). Ale celodenní nevolnosti už jsou pryč, teď je to takové nárazové 😵 .

pikusa
28. pro 2008

Ahoj holky,
tady je ten dárek
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/rucni-ultrazv...
Macous,tak s tímto já si teda hlavu nedělám a pokud mám chut na pálivější,dám si.....jednou za čas to snad nevadí ne??Knížky o zdravé stravě nelouskám a jím na co mám chut 😉

murecka76
28. pro 2008

Ahojky,

tak vás jdu pozdravit po svátcích. 🙂

Včera jsme byli zase na pohotovosti, dva dny mě píchalo strašně břicho na pravé straně úplně bez přestání. Vše je ok, mimčo krásně roste, vypadá to spíše na močové cesty, nebo ledviny, v úterý musím s močí a objednat se na sono močových cest a ledvin. 😒 To je ten můj celoživotní pitný režim. 😒

Pikus, když jsem to ukazovala manželovi co jsi dostala od Ježíška tak to hned hledal na netu a nenašel. Užívej si hezky Matyáška a poslouchej.

Měla bych jednu prosbičku, když vás propouštěli z Podolí ukončili Vám neschopenku, nebo pokračujete?

Down, gratuluji k párečku a Wendi k bublince. 🙂

Copak asi Melík, už tady dlouho nebyla, tak snad je vše ok. 🙂

pikusa
28. pro 2008

Murecko,ne mě jí neukončili,pokračuju pořád na tu samou už u mé dr.
Tak hlavně že mimi je v poho a dávej na sebe pozor jo???!!!!!

zulik
28. pro 2008

Tak a je po Vánocích 🙂 Doufám, že jste byly všechny hodné a dostaly hodně dárečků.Pikuško, to je hezký dáreček, na druhou stranu, to bys měla být ještě párkrát těhule, aby se to využilo 😀

Murecko, neschopenku Ti převedou, kam budeš potřebovat, ukončit ji je hloupost.Jednak bys přišla o dost peněz, hlavně, když by to bylo po Novém roce:karenční doba+11 dnů náhrada mzdy-nic moc. Prostě jen nahlásíš adresu a jméno nového lékaře a tam ji převedou, to budou dělat zase v té kartotéce, jak Ti ji vystavili.

Já se musím pochlubit, že jsem dostala od dcery mp3 přehrávač ZEN - červený a manžel dostal stejný ale bílý. Holka do listopadu brigádovala, tak nám pořídila od Ježíška tohle.
Jinak zítra už jdu do práce a docela to potřebuji, člověk jen dlouho spí a k ničmu se moc nevyhecuje, kromě procházky 😉

pikusa
28. pro 2008

Zuliku,to je pravda,tak já si pak pořídím další mimi 🙂 a doufám,že to zdědí sestra 🙂

zulik
28. pro 2008

To je slovo do pranice 😀 Ale jak jsem četla, tys byla asi nejhodnější, ještě k tomu noťase 🙂

pikusa
28. pro 2008

Zulíku,přítel je blázen 🙂 já si ten notas moc moc přála,to jo,už dlouho,ale pořád jsem říkala,že to není nutné,jen takový můj rozmar.No a dostala jsem ho 🙂 pak už se prý bude kupovat jen Matyašovi 😀
Jo a s tím miminkem-----však máme ještě mnoho mnoho zamrazených sourozenců 😀

zulik
28. pro 2008

To je hodný,když splní každé přání 😉 Já bych si ho taky přála, svádíme tady boj o pc ale teď není vhodná doba, ani ne kvůli penězům ale pak bychom asi holce těžko vysvětlovali, že si ho nemůže vzít v únoru do nemocnice, když tam bude minimálně týden.Stačí, že si chce vzít mobil a mp3, musím se tam pak domluvit, aby ji to na dobu operyce a po ní někam uzamkli.To bylo totiž první, co říkal doktor, když jsme byly domluvit termín-ať si nebere nic cenného, což je jasný.

murecka76
28. pro 2008

Moc děkuji, já jsem si to myslela, jen manžel byl jiného názoru. 🙂

No snad, mě zítra propustí. Je to přeci jenom kus cesty. 🙂

Pikus, ty jsi teda byla moc hodná takové dárečky.

Zulíku, tak to vám dcerka nadělila taky krásné dárečky.

Pikus, jsem opatrná, asi až moc a pořád se sleduji, už abych byla zase o nějaký týden dál. 🙂

pikusa
28. pro 2008

Murečko,mě pustili hned po srdíčku,že to je daleko a už mne tam nebudou tahat.A ze začátku jsem byla taky opatrnější,ted jsem klidnější o moc víc.
Zuliku,to je jasan,aby o něj ještě v nemocnici nepřišla vid 😒
Já se loučím,zítra mám taky KO,tak jsem zvědavá......................i na mou váhu 😀 😝

kalka
29. pro 2008

downhamka no to je krásná zpráva!!!! páreček.. to kdyby se povedlo nám, tak manžel radostí prorazí strop vlastní hlavou! 😀 Moc gratuluju! 🙂

AHooj holčiny.. tak jdu po Vánocích sondovat 😉
Murečko teda ta pižďucha ti dává zabrat 😅 jsem ráda, že jsi v pořádku, ale věřím, že je to nápor na nervičky 😖 Tak držím všechny palce a pěsti co mám, aby se to už neopakovalo a pižďucha si jen tak v klídku lebedil 😉

Koukám, že je tu pořád veselo..tak to ráda vidím.. pokaždý když si vás přečtu, tak se mizvedne nálada a zase vidím o něco růžověji 😉

Dneska se budu objednávat na UTZ.. mám přijít 10 nebo 11 DC a to zrovna vychází na tuhle sobotu a neděli.. tak nevím, ale asi mě šoupnou až na pondělí.. to budu 12 DC tak to by snad taky nevadilo 🙂

pikusa
29. pro 2008

Ahoj holky,
tak jsem byla na KO a jak jsem čekala,dostala jsem vynadáno,že přibírám moc.Od začátku mám nahoře 9 kilo.
Tak mám jít do poradny,aby mi poradili jak a co jíst.
A cukrovku nemám,to je dobře.

murecka76
29. pro 2008

Ahoj holky,

tak jsem se dnes v Podolí rozloučila, dnes to tam bylo super, nebyla tam ani noha i na řadu jsme šli o 15min. dříve, pan doktor si s námi krásně popovídal, jen jednou věcí mě zklamal, nedělal mi UTZ, protože jsem na něm byla v sobotu na pohotovsti, takže je to zbytečné a není to dobře tam pořád vrtat. A já se tak těšila na fotečku a taky, že ho uvidím, v sobotu mi ho totiž doktor neukázal, jen manželovi. 😒 No což nadělám.
Doporučil nám absolvovat v Podolí ještě první trimestriální screening, takže jdu ještě v 10tt na krev a ve 13tt UTZ. Ale do CARU už nepůjdu.

Kalko, moc děkuji, to víš jsou to nervičky, ale snad už bude vše ok a teď už si budu užívat. 🙂
Už se ti to taky blíží to je super, moc moc na tebe myslím a věřím, že to vyjde, v tom našem období byli embrya bojovníčci. 😀

Pikus, tak to jsem zvědavá co ti poradí. Já jsem zhubla o 4kg, jsem moc ráda i tak má mimčo ještě z čeho žít, zásoba je dost velká. 😀
Hlavně, že jinak vše ok. 🙂

pikusa
29. pro 2008

Murečko,tak jsi neviděla miminko???Nevadí,příště 🙂
a já od začátku jen nabírám 😀

murecka76
29. pro 2008

Neviděla Pikus, byla jsem moc zklamaná. ☹
Pěkně na mě ušetřili, ani jednu fotečku nám nedali .☹
Ještě, že nám jí dala paní doktorka na kontrole v nemocnici po hospitalizaci. 🙂

pikusa
29. pro 2008

No to teda,mě dala Řezáčová hned.....já mám dokonce foto z ET 🙂

murecka76
29. pro 2008

To se máš, alespoň, že jednu máme a hlavně, že je vše ok. Koukala jsem na ten UTZ, vypadá to super, manžel by to hned kupoval. Je snad ještě větší blázen než já. 🙂

pikusa
29. pro 2008

Ale takhle ze začátku je to asi super,když mimi ještě necítíš,já už ho cítím,tak vím,že je OK a mrská sebou 🙂

zulik
29. pro 2008

Piku, nevím, proč Ti říkal doktor, že hodně přibíráš. Každá to má jinak, optimální je tak do 15 kil ale co s tím naděláš.Já tedy při holce nabrala 11 kg, hned druhý den po porodu jsem měla o 6 méně.
Holky, zítra držte palečky, jdu do CARu. 😉