CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
3. zář 2008

No když jsem šla na transfer, tak mi předtím ebryoložka řekla, že mají pro mě 2 krásná embrýska a jestli se chytí, tak máme vyhráno! 😀

buresinka
3. zář 2008

Macous, se mnou je to složitější. Mám za sebou už sedm Ketů a všechny byly s negativním výsledkem a jednu inseminaci. Tak bohužel, už mi to občas leze na mozek. Protože za měsíc to bude pět let co jsme se rozhodli pro mimčo a zatím bohužel. ☹

buresinka
3. zář 2008

Mel já si nepamatuji, jak veliká jsi embryjka měla. Po 5 denní kultivaci?

m.e.l
3. zář 2008

buresinko, to snad ne. . . . Ale třeba ten další už bude úspěšný. Ach jo, úplně si připadám blbě, že mi to vyšlo napoprvé.

macous
3. zář 2008

Buresinko, tak to nevzdávej, takových už bylo a nakonec mají mimíska 😉
Mě teď přišla návštěva tak jdu vařit kafe, nevím kdy se sem zase juknu, ale určitě to všechno dočtu, tak mi napiš, co máš teďka dál v plánu 🙂 h
Mel díky za pokec a hezky odpočívej a čerpej energii, když nám tak hezky svítí sluníčko 🙂

buresinka
3. zář 2008

Mel to tak neber. Prostě někdo má víc štěstíčka. 🙂 Já jsem v pohodě. Nějak to snáším čím dál lépe. Ale někdy si pobrečím, to je pravda. Teď hlavně čekám na MS a pak bude hned inseminace úplně v přirozeném cyklu a pak mi Bahníková naplánovala hned 2. IVF. Tak snad to k něčemu bude.

buresinka
3. zář 2008

Macous, nevzdávám se, jen je to občas hodně unavující. Spíš bych řekla, že už to vzdává manža. Ale já se nedám. 😀

macous
3. zář 2008

buresinko, tak to čekáme na mrchu spolu, tak schválně, kdo dříve 😀 😀 😀

buresinka
3. zář 2008

Tak to nevím. 😀 Já jí měla teď potvoru hodně rozhozenou, tak ani vlastně pořádně nevím, kdy dorazí. 😀 Ale zatím vypadá, že už by mohla.

m.e.l
3. zář 2008

buresinko, nevěřila jsem tomu, že by to vyšlo na poprvé a hodně dlouho neuvěřím. A neuměla jsem si představit jak bych po nezdaru šla do práce. . . . Asi bych tam chcípla, dost lidí o tom ví a každý by se ptal a házel soustrastný oči.

downhamka
3. zář 2008

Cauky holciny, tak uz mam v albumu par fotecek, uzivejte si maminovani 🙂 🙂

m.e.l
3. zář 2008

čau těhulinko, maminování si užívám! Právě jsem uklidila nějaké věci ve skříni a zjistila, že mám hromadu nového oblečení, do kterého se v zimě možná ani nenasoukám. Ale mám i jeden obr svetr, který se na jaře bude hodit! Jo a našla jsem u nás v Letňanech asi 10 minut od baráku cvičení pro nastávající maminky, takže až to budu mít potvrzený, tak tam naklušu a určitě začnu navštěvovat.

m.e.l
3. zář 2008

jinak down, ty jsi ještě větší cvok jak já! Testovat už 6tý den! 😀

downhamka
3. zář 2008

mel, ja to svoje album mezi vsemi nenasla, vidim ho jen kdyz kliknu na moje alba, jak ho jinak najit?

m.e.l
3. zář 2008

Tak to holka nevím, já vždycky kliknu u svého profilu na foťáček, jak když se jdu podívat na jakékoliv album někoho jiného. . . A tak se dostanu do svého.

zuzulik
3. zář 2008

ahoj holciny, kdyz neotehotnim tento mesic,tak se mam rozhodnout do jakeho CARU chci jit... premyslim o Podoli..jste tam spokojene?co lekari a tak? moc dekuji za odpoved!
kdyz se tam objednam,jak dlouho budu cekat na prvni vysetreni??
jinka ja jsem v poradku ( pry ukazkova) ,manzel ma horsi SPG..a o miminko se snazime uz 2 roky...

m.e.l
3. zář 2008

zuzulíku, Podolí není špatné. Příjemný personál a perfektní přístup. Ale samozřejmě na každém se něco najde, já nic špatného nenašla a snad ani už nestihnu najít. Na první konzultaci jsem čekala asi 3 týdny, ale už to nevím jistě. Ale pak už to šlo jako po másle.

zuzulik
3. zář 2008

dekuji m.e.l. 😉

m.e.l
3. zář 2008

Není zač.
Teď jsem měla telefonát z práce, doufám že nebudu tam muset už jít. Mám tři kolegyně z toho jednu kravičku, a ta teda prý tam dneska vyvolala takový tóčo móčo. . . . Že pak by na mě šéfka mohla spustit, že jsem holkám nevysvětlila svoji práci. Kvůli jedné kr*** Snad bude vše o.k a já tam fakt nepůjdu!!!!! Zatajila jsem jim, že vím, že jsem těhu. Nakecala jsem jim, že jsem se s manžou dohodli že počkáme do krve.

pikusa
3. zář 2008

Ahoj holky 🙂
tak jsme dnes byli nakupovat,tak jsem slintala nad mimi věcičkama 🙂 🙂 už aby byl čas na nákupy 🙂 ----no teda hlavně aby bylo s mimi vše v pořádku a k nákupům došlo.

downhamka
4. zář 2008

Cauky holky, dneska je to tady prazdny i kdyz je venku pocasi nic moc. Doufam, ze se vsichni mate.
Pikus Tak ty uz nakupujes pro male? Ja bych se asi bala, pro mne je moc brzo, ale za chvilku budes nakupovat veci na sebe, jelikoz se do niceho nevejdes... 🙂 🙂
Mel jak ti dneska dopadl test? Urcite je vse fajn....
Holky minule jsem v Podoli fakt videla Zackovou, myslela jsem, ze je pryc 😔

m.e.l
4. zář 2008

down, test dopadl dobře, koukni do alba. . . . Stejnak mi to furt nedochází, že tam uvnitř je nějaký prťousek. . .

downhamka
4. zář 2008

mel je tam, ale ja bych si delala test ob den, tak bys videla krasne, jak carka tmavne. No hodne stesti a vydrz do krev. testu, jen tak dal 😀 😀 😀

ivkaj
4. zář 2008

Kočky, jak jste se dozvěděli výsledky ze spermia? Zkoušela jsem tam volat, výsledky sice jsou, ale po telefonu mi je neřeknou a osobně mi je nedají dřví, než budou výsledky všechny 😕

m.e.l
4. zář 2008

ivka, dozvěděla jsem se výsledky ze spermia spolu s ostatníma výsledkama.
down, já už teď taky budu testit ob den, tohle bylo kvůli manžovi, aby mu to nebylo líto. . . . 😀

pikusa
4. zář 2008

Ahojky 🙂
Down,ne ne nenakupuju 🙂 jen jsem okukovala 😉
Ivka,my se je dozvěděli na další konzultaci s výsledky mého hormonálního profilu.

ivkaj
4. zář 2008

No jo, ale kdo to má vydržet? Navíc si myslím, že případný horší výsledek manža vezme líp ode mě než od někoho cizího 😅

kalka
5. zář 2008

Ahoj holčiny🙂

Tak v sobotu jdu si nechat bodnout Pregnyl a v pondělí jdu na IUI.. tak uvidíme jak to tentokrát dopadne.... Pořád se rozmýšlím jestli když to zase nevyjde, tak jestli zkusit ještě jedno IUI nebo rovnou IVF.. 😒

pikusa a na kdy si necháváš nákupečky? 🙂

Holky mě včera v Podolí poslaly setřičky, abych si šla zaplatit UTZ.. prej pojišťovna hradí jen 4 UTZ za čtvrt roku a já to už překročila.. no to je jedno, ale prej jděte to zaplatit ven do domečku... já lítala venku jak splašená a hledala nějaký domeček, kde je pokladna.. 😀 sem tam ještě nikdy nebyla.. ale nakonec jsem domeček našla... 😉

no tak.. já jdu makat... přeju vám všem krásný víkend a v pondělí mi držte palečky 🙂

m.e.l
5. zář 2008

kalka budu na tebe myslet, jenom 4 UTZ za čtvrt roku? To je nějaký divný, jsem jich už měla. . . 😕 No možná ne ve čtvrt roce, a teď už v procesu IVF se to nepočítá.

macous
5. zář 2008

Ahoj holky,
tak jsem se sem na chvilku jukla, Mel, to mi mluvíš z duše s tou prací, jdu v pondělí, to zase budou pohledy, chudinka Marcelka-to se jí to asi zase nějak nepovedlo, když je tady a já tam budu sedět jak trubka a usmívat se jakoby nic 🙂
Buresinko, tak co mrcha, já pořád ještě nic, dneska už jsem 35 den - se z toho p....u 😠

Jo holky, takdy přemýšlím, že si při příštím OPU nenechám prodlouženou kultivaci, protože při prvním IVF jsem měla 14 embrýsků a po prodložené kulviv. 12, ale zatím mi jich dali celkem 5 a zvývají už jen 2, tak jestli to nejsou vyhozené prašulky 😉