CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
8. zář 2008

Lucijdo dělej,musím odjet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pikusa
8. zář 2008

no už jsem si to našla vedle takže ted můžu klidně jet pryč 😉 jinak bych byla napjatá a nervozní a ty bys mě měla na svědomí 😀
Holky tak zatím pááááááááááá

lucijda
8. zář 2008

354 😀 😀 😀

m.e.l
8. zář 2008

luci, gratulujůůůůůůůů.............. Jsem si to právě přečetla u konkurece! Je to naprosto super! 😅

lucijda
8. zář 2008

Děkuju, bojim boji do UZ daleko 😅

m.e.l
8. zář 2008

Kdy jdeš na UZ? A kolikátý jsi vlastně den?

lucijda
8. zář 2008

Já ani nevím když nepočítám den transferu tak 14 když jo tak 15. Na UZ jdu 17. tého ve 12:00

m.e.l
8. zář 2008

No to máš za chvíli UZ, já počítám, že na něj půjdu 19.týho. Na krev půjdu ve středu, to budu bez počítání ET 15.tý den. Hele nemají z nás v Podolí radost? Každou chvíli jedna těhule? Ty dneska, já ve středu. . . 😀

lucijda
8. zář 2008

Určo jo, ta sestřišča co mi to říkala zněla báječně ráno moc náladičku neměla, ale do telefonu byla super já ani poádně věděla co mám říkat, rovnou jsem tam nafasovala další tři balení utroše 🙂

m.e.l
8. zář 2008

luci, utrouše nepotřebuji. Mám doma ještě zásoby od neuskutečněné IUI. S tím vyjdu až do UZ. 😀

buresinka
8. zář 2008

Ahojky kočky,

dnes mám den blbec. V práci bych všechny chlapi postavila ke zdi a postřílela. 😀 Normálně mě se..o. Tak snad to bude zítra lepší.

Lucijdo, moc a moc gratuluji. 🙂 Holky opravdu Vám závidím, že Vám to takto vyšlo napoprvé. Doufám, že to nebudete brát ve zlém. Za měsíc to bude 3 roky, co jsem byla v Caru a abych pravdu řekla, mám chuť se vším praštit. Mám toho za sebou dost a nikde žádný výsledek. A jsem z toho unavená. I jsme se kvůli tomu nepohodli s manželem, protože si prostě myslí, že to není možné a že tam dělají něco špatně. No prostě psycho.

MS naštěstí už přišla, ale není to úplně jako vždy, ale snad už se to srovná. Jinak jsem na středu objednaná na UTZ, objednala jsem se k Bahníkové, jsem moc ráda, že to vyšlo k ní. A pokud bude vše v pořádku, tak IUI a pak hned IVF.

Kalko, tobě držím palce.
Kalko

m.e.l
8. zář 2008

buresinko, je mi líto, že Tobě to nevychází, ale určo vyjde. Přeju všem zažít ten nádherný pocit, když najdou na testu //. Asi bych, né asi, určitě bych záviděla ostatním, že jim to vyšlo a mě zrovna ne. Na tom není nic špatného, to jsou normální pocity a naprosto je u Tebe chápu. Držím palečky ať to vyjde a posílám těhu bacílky.

buresinka
8. zář 2008

Mel, já pořád věřím, že to jednou vyjde, ale někdy je to sakra těžké. Nevím, prostě mě štve, že jsem se nejdříve musela smířit s tím, že jsem doživotně nemocná, pak že manžel nemá spermie a musíme mít dárcovské. A tak jsem si myslela, že aspoň s dárcovskými spermiemi to půjde rychle a ono nic.
Asi se dnes potřebuji vyspat a snad bude zase zítra lépe. 🙂

m.e.l
8. zář 2008

buresinko holka co na to říct? Jen že je to šíleně nespravedlivé. 😠 Vím, že je to těžké, neuměla jsem se smířit s tím, že by jsme neměli děti, ikdyž jsme až na mojí štítnici a anovulaci v pořádku, ale i tak na mě padaly depky typu, že nejsem schopná dát manželovi dítě. V poslední době, když jsem viděla těhuli, tak se mi chtělo šíleně brečet. Nejhorší jak se každý ptal, jestli jsme přemýšleli o adopci, a to jsme se s pomocí doktorů léčili krátce! Lidi nechápou, že člověk chce vlastní dítě a že oni sami by adopci nechali až jako poslední šanci! U cizích to vidí jinak, obzvláště když sami tento problém neřešili, řekli si, chceme dítě tak ho měli.
Budu držet móc palečky. Kolikáté IVF máte mít?

buresinka
8. zář 2008

Mel, tak s těmi adopcemi máš pravdu. Mě naprosto vytáčí, když se mě někdo zeptá na adopci a zcela naposledy mě dostala kamarádka, která čekala druhé mimčo a začala mi vykládat, že by si dokázala představit život bez dětí a ať o tom zkusím popřemýšlet. To jsem myslela, že budu vraždit.
IVF má být druhé. Tak uvidíme, jaké to bude tentokráte, snad to bude lepší s těmi nižšími dávkami jako u Pikus a bude hned transfer.

m.e.l
8. zář 2008

buresinko, tak budu držet hodně palečky. Já si život bez dětí neumím představit, brali jsme se s manželem protože jsme věděli, že spolu chceme být a založit rodinu. Asi bych k sobě nikoho nevázala sňatkem, kdybych nechtěla děti. Jsme svoji 2,5 roku a to, že čekáme mimi nám oživilo vztah. Nevím jak to popsat, ale byl a je furt plný lásky, ale zároveň i jednotvárnosti. Nevím fakt jak to říct, to co cítím je hodně v srdci a těžko se to dá vyjádřit slovy.

buresinka
8. zář 2008

Mel, naprosto Ti rozumím. My máme v neděli šesté výročí svatby a spolu jsme přes 11 let. A už by to opravdu potřebovalo oživit.

m.e.l
8. zář 2008

My se známe 6 let. Připadá mi to jako nedávno, co mě s manžou seznámila moje kamarádka. Za odměnu byla i mojí svědkyní na svatbě - to abych ji za pár let mohla nadávat! 😀

buresinka
8. zář 2008

Tak snad nebudeš muset. Mel měj se hezky, já razím domů. Manžílek má dnes volno, tak asi vyrazíme někam na procházku si pročistit hlavu. Opatruj se. Já snad budu ve středu moudřejší. Tak zatím pa. 🙂

murecka76
8. zář 2008

Lucijdo, přeji hodně štěstíčka.
Buresinko, copak je to tady dnes za náladu? 😉 Neboj určitě se taky svého štěstíčka dočkáme, musíme tomu věřit a hlavně se na to neupínat a pořád nemyslet, já vím jde to těžko, ale už tomu věřím. Vypustila jsem z hlavy všechno (měření teploty, čajíčky atd.), začala se chystat na IVF a vidíš podařilo se, i když do zdárného konce jsem to nedotáhla, ale pomohlo mi to, že něco pravdy na tom je. Takže mysli pozitivně, nalaď se do pohody a u vidíš do Ježíška budeme určitě obě těhotné 🙂 . Vždyť holky na nás musí prsknout určitě nějaký ten těhu bacil. 😵
Koukala jsem, že všechny jdete do Caru ve středu, tak to tam budu ve čtvrtek snad úplně samotinká ☹ No což, ale mám slíbenýho Darebáka jak říká Mel, tak už se moc těším, hlavně na to jak rozhodne. Dnes se mi rozjíždí 2MS od revize tak doufám, že při 3MS proběhne stimulace.

Kalko, tobě taky 100% držím pěstičky.

downhamka
8. zář 2008

Murecka Ahojky, ja jdu do caru taky ve ctvrtek!!! 😉 😉
Jinak zdravim vsechny holciny tehulky in ne/brzo tehulky....

downhamka
8. zář 2008

Lucijdo Tak uz jsem si te docetla. Velika gratulaceeeeee! 😀 😀 😀 No holky tady fakt do tech vanoc bude kazda tehotna. Hodne stesti, to je asi tim letem 😉 Tak jen tak dal!!!!
Ja jdu ve ctvrtek na druhy utz, bojim bojim 😉 😉 a doufam doufam 😉 😉

downhamka
8. zář 2008

Buresinko jen jsem te chtela trosku podporit. Ja jsem taky byla na druhem ivf, a vypada ze vyslo. Nevzdavej to napdruhe to muze vyjit 😀 😀 ! A mam takovy pocit, ze ve spojeni Bahnikova, mas jeste vetsi sanci 😀 Drz se, urcite budes brzy mezi tehulkama 😉

pikusa
8. zář 2008

Ahojky 🙂
Buresinko,holka naše,nebud už smutná,ono to vyjde neboj,prostě musí 😉
Down,no vidíš,jak ty týdny vypadají hezky vid 😉
Murečko,tak ted už jen párkrát potvora a pak šup na to 🙂
No a Lucijdo,tobě už jsem psala vedla 😀
Jinak kolikrát já jsem tiše záviděla,když holky nacházely // a hlásily těhu,kolikrát jsem byla i sama na sebe moc naštvaná,že mám z toho spíš zlost,že to je prostě nefér.
No a ted mi přijde,jako by žádné 3 roky snažení,doktorů a všeho ani nebyly.

zulik
8. zář 2008

gratuluji nové mamince Lucijde 😉 už jen samé dobré zprávy.Buresinko, naprosto Tě chápu, já měla včera úplně stejnou náladu, chodím do CARu už 4 roky, první 2 roky se nechávalo spíš tak, že to snad klapne samo, když už dítě mám.chytá mně to tak, jako tebe ale pak si zase říkám, že se štěstí musí pomoct a jak tak chodí do kola, jednou snad sedne...i na jednu z nás 😀 😀 😀 dnes jsem byla na krvi na kontrolní hormonální profil, koncem měsíce jdu na utz a pak se uvidí,jestli se to znova rozjede.žádná vážná příčina neexistuje 😠 a přesto je to zapeklité.

m.e.l
8. zář 2008

pikus, ty už chodíš ke své dr? Kdy myslíš, že mě propustí z péče CARu, když bude vše o.k.

kalka
9. zář 2008

murecka76 ... asi tě moc nepotěším.. Darebák je nemocný.. má astma.. a sestřička se tvářila tak jako že nikdo netuší kdy přijde... ale třeba budeš mít štěstí a už tam ve čtvrtek bude.. ale nevím nevím.. byla jsme v caru včera 😒 no co.. Bahnička a Řezačka jsou taky výborný 😉

lucijda mooooooc gratuluju! skvělá zpráva! a držím palce! 🙂

buresinka já vím, že tě to asi moc neuklidní, ale taky se snažíme s manžou o mimi už tři roky.. a zatím nic 😠 ale neztrácím naději... každý měsíc si říkám co když jsme těhu a blbnu a bojím se udělat rychlejší pohyb a zvednout něco těžkýho.. a na IUI jsem si brala dovolenou a ležela... tak jsme si řekla dost! Teď jsme s manželem těsně před IUI naložili dva kontejnery sutě... a snažím se chovat jako kdybych vlastně o otěhotnění vůbec neuvažovala.. teď jsme si na IUI odskočila z práce a hned po jsem klusala do práce.. a prdím na to.. to by fakt člověk zblbnul 😠 😉 😀

No.. taky by mě zajímalo kdy po IVF propouští z péče CARu??? holky ..a po vydařeném IVF nechávají atomaticky doma na neschopence????

m.e.l
9. zář 2008

kalka, správný přístup! Já sice po IVF vzala hned neschopenku, ale neležela jsem v posteli, vzala jsem to jako, že mám prostě "karanténu". 😀 Jinak na neschopence nechávají automaticky, protože jsem kdysi četla článek s Řezáčovou a ta psala, že po umělém oplodnění je to vždy bráno jako rizikové těhotenství. Samozřejmě, když pak řekneš své gyn, že chce jít do práce tak jít můžeš. Já ale třeba nepůjdu, muselo by se stát nevím co abych šla.

lucijda
9. zář 2008

Téééda holky vy jste čiperný, dobré ránko 🙂 Buresinko Bahníková je báječná takže si myslím, že to klapnout prostě musí 😉 Jinak mě ani nenapadne abych šla do práce, tahat tamtěžký bedny a celý den běhat za pultem ani náhodou bála bych se jako blázen.

buresinka
9. zář 2008

Ahojky holky, jste moc hodné. Dnes už je to lepší. Vyspala jsem se z toho.
Já jsem jinak vždy docela v pohodě a myslím, že už jsem toho zvládla docela dost, ale včera jsem měla nějaký blbý den.

Kalko, to je fajn přístup. Mám také něco takového naplánováno, jezdit na kole a třeba IUI klapne.

U mně je asi nejhorší to, že prostě vím, že v našem případě se nemůže stát zázrak. Letos jsem měla možnost zatím otěhotnět jen třikrát a ostatní měsíce jsou plonkové a to mě občas deptá. Nu což. Zítra jdu na kontrolu, snad už bude vše v pořádku a bude moc proběhnout IUI a pak už snad nebude potřeba IVF.