CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
21. zář 2008

pikuso, čajíka s medem piju. Med mám z Moravy od včeliček, žádný hnusný kupovaný. Jsem z toho zítřka fakt mimo, ještě že jde manža se mnou. Jo a taky, naštěstí jsem řekla čas v 9,30 jít až v 11,30 tak už opravdu nevím. Takhle se ráno probudím, dám do kupy a pojedu. Jo jinak jsi fakt šikovná, že jsi zvládla práci i když si na ní jen koukala. 😅 😉

pikusa
21. zář 2008

No ale ted budu pomalinku nosit věci zpátky do skříní,ale opravdu pomalu 🙂 práce mipe neuteče 😀

m.e.l
21. zář 2008

Piku však jo, práce nemá nožičky a tudíž co? Neuteče! Já takhle jsem doma 4 týdny a teprve v pátek jsem se dopracovala k úklidu skříňky v koupelně. 😅

pikusa
21. zář 2008

Jo a já nemůžu žehlit 🙂 museli jsme tady použít prodlužovák,co jsem měla k žehličce 😀

m.e.l
21. zář 2008

No to je piku, ale neštěstí, že nemůžeš žehlit! Já mám zvýšenou teplotu, tak snad to nepůjde do žádných abnormalit. Zatím je to 37,1 to jde.

downhamka
21. zář 2008

pikusa tak to je dobre, ze mate hotovy ten pokojik. My s manzou shanime vetsi bytecek, tak uvidime, asi se do toho budu muset pustit sama az za nim pojedu. Zitra mam naplanovany, ze se optam Rezacovy, co si mysli o letani a tehotenstvi, uvidime co mi na to rekne. ☹
mel tak se zitra uvidime, a neplas, vsechno bude v poho, uvidis ty svoje mimisky. Ja tam prijdu kolem te pul desate tak doufam, ze te tam jeste zastihnu, ze nepujdes driv, no ale v pondeli tam byvaji lidi, tak snad pujdes na cas. 😉

downhamka
21. zář 2008

Jinak mne to mrzi, ze jses tak nastydla, ale kdyz se uz lecis ted tak by se to nemelo horsit......

pikusa
21. zář 2008

Down,ahojky,já bych zase chtěla baráček 🙂 🙂

downhamka
21. zář 2008

Jo, jo pikus to by bylo super, co? 😉 Treba te to jeste ceka, u nas to vypada zatim na nas maly bytecek. Drz nam s mel zitra pesticky 😉 😉

m.e.l
21. zář 2008

down, my tam budeme někdy před půl. Kolem čtvrt na deset mám sraz na zastávce s manžou. Díky za spoluúčast, snad to bude dobrý. Už ani moc nesmrkám. Jen mě to dráždí ke kašli, to mám vždycky, rychle se zbavím rýmy a pak mám tuberu. 😠

kalka
22. zář 2008

Dobré ráno podolandy 🙂 Tak nemám dobré zprávičky.. test je negativní a hned druhý den po testování drazila mrcha.. takže prd prd 😠 Táááákže jedeme dál.. dnes volám do Podolí a naklušu k Darebákovi a nejspíš rozjedeme IVF 😉

Ani vás nebudu dočítat.. mám tu horu práce... tak všem přeju hezký den 🙂
Papulík

m.e.l
22. zář 2008

ahojky kalko, koukám, že mrcha už tě ani nerozhodí. No mě pak v poslední době taky nerozhodila, to spíše manžu! 😀
Já jdu na 9,30 na UTZ tak drž prosím palečky, ať je vše o.k. a vidět srdíčko.

kalka
22. zář 2008

m.e.l už nerozhodí.. prdím na to.. 😉

myslím na tebe a držím palečky! ať srdíčko tluče jak zvon! 🙂

m.e.l
22. zář 2008

kalko, snad bude. Jsem z toho na prášky.

pikusa
22. zář 2008

Ahoj holky 🙂
Kalka,s Darebákem to zvládnete 🙂
MEL a DOWN,čekám a držím 😀

buresinka
22. zář 2008

Ahojky holky, 🙂

tak Mel má už určitě UTZ za sebou, jsem zvědavá, jestli tam bude jedno nebo dvě embryjka. 😀

Kalko, je mi líto, že to nedopadlo, ale bereš to statečně.

Já mám v pátek za sebou tu inseminaci. Dělal mi jí Darebný. No tak jsem zvědavá. Utrogestan neberu. No snad to nevadí. Jinak se zatím cítím všelijak, ale to jsou dozvuky Pregnylu.

buresinka
22. zář 2008

A také držím palečky Down. 🙂

lucijda
22. zář 2008

Mel palce držíme, tak šup sem jak jsi na tom, jestli jsou tam dvě 😀

pikusa
22. zář 2008

Já jsem tak napjatá..................... 😀 😀

m.e.l
22. zář 2008

😀

pikusa
22. zář 2008

Honem,musím do města a čekám jen na tebe 😀 😀

m.e.l
22. zář 2008

piku, vše je v albu. Čekáme jednoho mimíse a další UTZ je 13.10., má prcek celý 0,5 mm. 😅 Dowham je má větší 2,3 a 2,4 cm.

m.e.l
22. zář 2008

Né mm ale samozřejmě cm. Prostě půlcenťák. 😅

pikusa
22. zář 2008

Nádhera super super,ted už můžu jít v klidu ven 🙂 mám velikou radost 🙂 doufám,že už jsi klidnější 🙂
http://www.gify.nou.cz/deti1_soubory/11.gif

to je pro tebe 😀 😀 a gratuluji ti

m.e.l
22. zář 2008

Piku díky moc, jo na tak 2 dny jsem klidnější. Těch dalších 19 nějak snad přežiju! 😀

kalka
22. zář 2008

m.e.l jůůůůů už ho taky vidím.. celý po tobě 😀 gratuluju 😉 🙂

Holky... tak do Podolí jdu už zítra.. a bohužel Darebák je tam jen pondělky a čtvrtky.. takže půjdu k někomu jinýmu 😒 Budeme se dohadovat o IVF...
Tak jsem zvědavá co mě čeká... holky kolikátý den cyklu je odběr vajíček a pak kolikátý den je ET?..

m.e.l
22. zář 2008

Odběr vajíček bývá tak mezi 10 - 15 DC, záleží jak reaguješ a ET od 2-5 dnů.

m.e.l
22. zář 2008

kalko, nemůžeš říkat, že je po mě! Všem tvrdím, že je celý tatínek! 😀 😅

kalka
22. zář 2008

m.e.l děkuji🙂 já vím, že jsi mi psala, že nejspíš budu muset jeden cyklus čekat, ale zjišťuju jak je to pak časově.. manžel je každou chvilku na služebce, tak aby neodjel když to zrovna bude potřeba aby tu byl..

kalka
22. zář 2008

m.e.l ale jo.. je po tobě! alespoň někdo musí tvrdit pravý opak 😀