CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

filfinka
23. čer 2016

@megara kolega v praci me utesil, ze to bude na 100% po me :D

megara
23. čer 2016

@filfinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

megara
24. čer 2016

@filfinka tak jak válčí ten tvůj bojovníček?

megara
24. čer 2016

Ahoj dámy, mám dotaz k ceníku v Podolí, jsem z něj trochu překvapená, jde mi o vitrifikaci je tam cena 500,-kč a za každé embryo zvlášť a mě není jasné jestli to je jen za embryo nebo je to zamražení 4000,- + 500,- za každé embryo. Stejný chaos mám i u ICSI a PICSI 🙂 Nevíte někdo jak to je?

filfinka
24. čer 2016

@megara ahojky, tak porad bojuje, ALE zatim se rozrostlo jen na 3 casti, misto 8. Nechavaji ho pres vikend, jak bude bojovat dal a v nedeli mi budou volat, zda si v pondeli mam dojit nebo ne, tak teda nevim :/

megara
24. čer 2016

@filfinka tak držím pěsti aby to bojovníček dotáhl do vašeho setkání 🙂🙂 já mám už doma injekce Menopru a čekám na MS 🙂

filfinka
24. čer 2016

@megara moc Ti budu drzet palce 👏🏻👏🏻

megara
25. čer 2016

@filfinka děkuju bude ro naše 3 IVF tak doufáme že se zadaří 🙂

filfinka
26. čer 2016

Ahoj, tak uz volali, pry nechapou, ale porad bojuje, o jeden den opozdene, ve stavu moruly, ale bojuje, tak jeste cekame do zitra 🙂

megara
27. čer 2016

@filfinka tak to držím pěsti ať zadaří protože tohle embryo je fakt bojovník 🙂

filfinka
27. čer 2016

@megara ahojky, prave cekam na transfer, sice jsme pomalejsi, ale porad bojujeme ;)

megara
27. čer 2016

@filfinka no tak to je super, tak ho hezky hýčkej ať se bojovníčkovi u tebe líbí ať na sebe můžete za 9 měsíců koukat tváří v tvář 🙂

filfinka
27. čer 2016

@megara uz jsme doma, ted je na tom nasem pohodari, jak se mu bude libit ;)

megara
27. čer 2016

@filfinka to zvládne, když to vydržel takovou dobu tak by to zrovna teď určitě nevzdal 🙂 takže za pár měsíců se uvidíte 🙂

filfinka
27. čer 2016

@megara picha me v podbrisku, tak dneska se budu valet a zitra lehke prace doma. Vzala jsem si dpn, at se nestresuju v praci

megara
27. čer 2016

@filfinka jj, určitě ten dnešek jen odpočívej a pak se šetři a bude to dobrý 🙂

filfinka
28. čer 2016

Ahojky , chci se zeptat, jestli je normalni, ze me picha v podbrisku, kdyz jsem vcera byla na transferu?

megara
29. čer 2016

@filfinka nevím ja ostatní ale mě podbřišek trošku pobolíval, ne že by vyloženě bolel ale cítila jsem ho,pak to přestalo.

filfinka
29. čer 2016

@megara vecer to bylo dost, i zada, jako MS a dneska o tom skoro nevim 🙂)

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
megara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
megara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
megara
5. črc 2016

@filfinka Ahoj,jak ti je?

filfinka
5. črc 2016

@megara ahojky, u me dobry 🙂 obcas me pichne, ale jinak jsem ok, nic extra necitim a nepozoruji. Test jsem nedelala a delat nebudu, v pondeli rovnou na krev.

megara
5. črc 2016

@filfinka tak to je fajn,držím pěsti ať to dopadne dobře 🙂 můžu se tě zeptat který den sis píchla první Orgalutran proti ovulaci, měla jsem jít na kontrolu 7 den cyklu ale zítra je svátek a tak se dostanu na kontrolu až ve čtvrtek a to budu již 8 den cyklu, nerada bych něco projela Dr. nic o Orgalutran neříkal páč sem přesně nevěděla kdy to dostanu a myslela jsem že to vyjde na ten 7 den asi zkusím zavolat zítra do Podolí 🙂

filfinka
5. črc 2016

Ja pichala gonal a pak cetrotide, ten jsem pichla 7 den, hned po ultrazvuku

filfinka
11. črc 2016

Ahojky, tak u nas negativni. Vsem drzim palce, dalsi pokus nas ceka po lete

megara
11. črc 2016

@filfinka Ahoj, to mě mrzí, ale neklesej na mysli příště to určitě vyjde.

miiisule
19. črc 2016

Ahoj holky,tak jen info,jsem po Opu kde jsem měla 14vajicek,8se jich oplodnilo a dnes zbyly pouze 2 blastocysty které museli kvůli hyperstimulaku u me zamrazit a transfer neprobehl, o tom ze vaječníky reagují nadmerne věděla Rezacova už na prvním UZ a nic neřešila,kdybych si před trasferem nevyzadala UZ tak mi tam embryo daji klidně i s OHSS a nic neřeší,tu bolest břicha nikomu nepreju,trvá už 5dni sotva chodím,za me první a poslední IVF v tomto Caru,pokud nejste cizinka nebo celebrita jednání fakt síla. Peněz jsme tam nechali hromadu.

nita1984
19. črc 2016

@miiisule Ty jo.... docela mě děsíš... přecházím z Pronatalu (přesně kvůli špatnému jednání, pokud člověk není cizinec nebo celebrita), navíc zbytečná stimulace před IUI, aniž by měli výsledky vśech testů atd.... v pondělí jdu práve do Podolí....