CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
27. led 2009

Já na svého streptokoka taky zavádím.....
At už máš Murečko průkajdu a snad si konečně předěláš snažilka na těhulka 🙂

georgik
27. led 2009

murecka: dekuju 🙂 tobe preju at je vse jak ma 🙂 a konecne tu tehu prukazku 🙂
piku: jj, rikala Rezacova 3700... tady asi meli vsechny holky s tim doplatkem, tak do toho pujdu asi taky... ja jen ze mam zkusenosti, ze ne vsechno co neco stoji, za to stoji 😀 ale mozna to resim zbytecne .....

murecka76
28. led 2009

Jasně, že si pak Pikus vše předělám, už se těším. 😀

Georgik, já měla taky s příplatkem a platila jsem 3.700,- Kč. Moc děkuji za přáníčko. 🙂

pikusa
28. led 2009

Ahojky,
Georgik,ještě se můžeš poradit s dr....ale já bych šla do placených.

georgik
28. led 2009

Bre pozdni ranko 🙂
piku: jj, ja do nich asi pujdu.. jsem i alergik, tak pro sicher... vcera jsem to resila jeste s tetou (Dr) a ta mi rikala, ze prave kvuli moji alergii by sla do tech čištěných... tak to nebudu resit a je to 🙂

georgik
28. led 2009

murecka: neni zac 🙂 hlavne at je ti dobre a miminku taky 🙂

pikusa
28. led 2009

Jo tak vidíš a je to vyřešený 🙂 tak aby hlavně pomohly 😉

macous
28. led 2009

Ahoj holky,
Georgik - já měla taky čištěný - Puregon, je to fakt lepší a co vím, tak zabýrá fakt dobře 😀
Piku - no já jsem teda zvědavá na váhu, doma jí nemáme - manžel je hubenej a já taky nikdy neměla potřebu se vážit, výchozí váhu jsem nahlásila 63, to jsem se zvážila o Vánocích u tety 😵
Murečko - já furt stejný - vatičky, papírky 😀 😀 😀 😀 😀

dneska v noci mě píchalo jakoby dole, ne v břiše, ale jakoby u čípku nebo tam někde, vůbec to nechápu, co to bylo, několikrát mě to i vzbudilo, teď mám zase pocit, že mi pupík zmizel, ale to je asi jen pocit, protože mě trochu pobolívají záda, tak se možná prcek nastěhoval někam dozadu 🙂 🙂 - doufám 😅

georgik
28. led 2009

piku: jj, hlavne aby pomohly 😉

lucijda
28. led 2009

Geordik, já šla také do placených a folíci rostly, vůbec jsem neuvažovala nad jinými. TA JEHLIČKA NENÍ SKORO ANI CÍTIT 🙂

lucijda
28. led 2009

mac já se dnes taky probudila s bodáním v podbřišku a jakoby v pochvě. Chvilku jsem byla zkroucená jak paragraf, ale pak to přešlo takže normal 🙂

pikusa
28. led 2009

Macous jo jo ještě tam má spousta místa,může se stěhovat 😀
Na váhu až stoupnu,bude mít dr.zase kecy 😝

georgik
28. led 2009

holky díky 🙂
ja asi vsechno moc resim a zacinam moc stourat.... 🙂 Nikdy jsem to nedelala, asi si pestuju novou uchylku 🙂 dam si novou prezdivku "Šťoura" 😀

macous
28. led 2009

Georgik - to teprve přijde - to pozorování, počkej až budeš těhu 😀

taky jsem zvědavá, kolik teďka vážím, ale doufám, že jsem zatím přibrala tak 2 kg a ne víc, abych nedostala vynadáno 😅

pikusa
28. led 2009

Jo já si vždy myslím,tak 2kg,mám skoro vše jen do břicha....to mám jako balon a pak šup 4kg za měsíc 😀

georgik
28. led 2009

mac: to je mi jasny... se budu muset nejak zamestnat, jinak budu cely dny stat pred zrcadlem a pozorovat se 😀 a chude manzel bude o hladu, protoze kvuli tomu pozorovani nebudu mit cas mu uvarit 😀

murecka76
28. led 2009

Macous, tak tam dole mi píchá dost často, taky to řeším, nevím čím to může být. Asi jak je vše prokrvené a roste to. Posledně mi doktor řekl, když jsem mu říkala, že mi pořád někde píchá, tak dokud píchá je vše ok, je vidět, že to roste. 🙂 Ale taky červík pořád hlodá.

pikusa
28. led 2009

holky,pokud vysloveně nebolí celé břicho,tak by to mělo být OK 🙂

zulik
28. led 2009

Ahojky,
holky mám dnes dobré zprávičky. Za 1. dostala jsem svůj notebook 🙂 a za 2.dostala jsem taky injekci na zahájení dlouhého protokolu. Tak chci věřit, že to půjde vše jako na drátkách 🙂
Musím se smát tomu, že vás kdeco píchá /nechci to zlechčovat, jen mě napadl jeden vtip/. Slečna u lékaře si ztěžuje na bolest v podbříšku a lékař se jí ptá:"Kde Vás píchá?" a ona na to: zatím v autě ale slíbil, že koupí garsonku 🙂

pikusa
28. led 2009

Zulik.......dobrý 🙂
Tak notásek jo????Mám ho od Vánoc a je to můj mazlík 🙂 tak si ho užij 😀
Tak stimulantky vzhůru do boje a at to klapne 😉

zulik
28. led 2009

Jéé, Piku to je legrace, protože když mi ho manža dával, tak mi říkal:"tak tady máš toho mazlíka."
Zítra ho musím vzít do práce ajťákovi, ať mi to dá do pořádku, aby to bylo dobře.Sice už jsem tam něco nacpala ale kdoví, jestli je to gut.

pikusa
28. led 2009

No vidíš,máme mazlíky 😀

murecka76
28. led 2009

Zulíku, moc gratuluji ke zdárnému začátku, tak ať je vše ok a za chvilku hlásíš //. 🙂

Zrovna jsme včera řešili mazlíka, já ho mám totiž služebního a za chvilku ho odevzdám, máme sice PC, ale mazlík je mazlík a můžu s ním být i v posteli. 😀

Zulí, pěkný vtípek 😀 , já už od října nevím o co jde. 😀 😀 😀

Pikus, mám na tebe prosbičku jako na zkušenou těhulku, ten můj výtok se změnil na bílý (čirý), ale mám dnes takový pocit svědění i zápachu. Může to být z těch léků? Nebo mám zase zítra frčet k lékaři? Toho už by asi ze mě kleplo. 🙂

zulik
28. led 2009

Murečko díky, chci věřit, že to prostě jednou BUDE!!!
Jinak s tím výtokem, četla jsem, že bílý a jakoby kyselý výtok je v pořádku, má to být známka, že je v těle správně Lactobacilus. Zapáchat by neměl. Jez bílé jogurty, přírodní nějaké kefíry, málo cukru a čokolády...ale ono se to řekne.

murecka76
28. led 2009

Zulíku, tak bílý jogurt a kefír teda v žádném případě nepolklu. Čokoládu ani sladké nejím, jak jsem na tom byla před těhu závislá, tak teď ani náhodou, ba naopak má k tomu odpor. Mám v ledničce zakysanou smetanu s jahůdkami, tak si dám spíš tu.

Určitě věř, dopadne to dobře!!!!!!!!!! 😀

pikusa
28. led 2009

Murečko,dej si aspon tu...
Jinak já měla z lékárny Vita Gyn C...je to na obnovení PH v pochvě,stojí to teda přes 300,ale zabralo mi to.
Jinak mě se moc neptej...já mám pořád to,co nemám mít.
Jinak pokud bílý jogurt nepolkneš.....poslouží i tam dole a to mám od dr.přímo

georgik
28. led 2009

zulik: koukam, ze budem stimulovat stejne, ja si pro tu injekci na zahajeni stimulace dlouhym protokolem byla vcera 😀 jinak vtípek je moooc pekny .😀

vendi1
29. led 2009

Ahoj holky,
tak mame po kontrole, mame 4,94 cm, jsme dneska 11+0, odpovidame podle mereni 11+4.
Byli jsme pres celou obrazovku, videli jsme dve ploche nozicky po mamince🙂 (jako plosky na nozickach) a 5 prsticku z rezu. Darebny rika to je ruka, vidite to a kolik vidite prstiku....a pritel rika... to jsou prstiky? a pan doktor odpovida s usmevem no a co jineho by to bylo.-)...takze na nas mimisek zamaval rucickou, nozickama a fotecku jsme nedostali, ptz panu doktorovi zazvonil telefon, zase asi nejaky porod a bylo po peknem filmecku🙂.
Rozloucili jsme se na IVF a ted uz jen k Darebnemu do poradny a samo jeste pred tim na screening.
Koukam Murecko, ze ty zrejme jdes na screening 11.2., ja jdu 12.2. Tak jsem Tě nějak dohnala🙂))
Jinak s tim cistym pichanim 😀 Puregonem, ja taky hledala na netu, dlouho jsem se rozmyslela, do ordinace jsem sla s tim, ze penizky radeji usetrim a pujdu do toho necisteneho, ale jak mne Darebny rekl, ze po praci bych utikala kazdy den nekdy kolem 17 nebo 18 hod na pohotovost a prosila je at mne pichnou, tak mne to ihned preslo....takze to byl muj duvod, ktery mne presvedcil, resp moje pohodlnost a dneska jsem rada, ze jsem do toho cisteho sla🙂

murecka76
29. led 2009

Ahojky,

Vendi, super, že je vše ok 😀 a prďolka roste tak jak má.

Já jdu na UTZ screening už tuhle středu 4.2., takže jsme pořád v popředí. 😀 😀 😀 Už se moc těším až ho zase uvidím. 🙂

macous
29. led 2009

Ahoj holky,

Zuliku a Georgiku - tak holky, držím palečky na krásná vajíčka a užijte si píchání 😀 😀 😀

Piku a co ty a ten tvůj streptokok - kdy máš tu další kontrolu???
Vendi - no vidiš, si tady padala do depresí, a prcek ti přitom vesele mával, jak je spokojenej 😀 se třeba někdy v poradně potkáme, taky budu chodit pátky k Darebnému - on má poradnu jen v pátek odpoledne 😀

Murečko - to je pořád něco viď - moc s tebou sympatizuji, taky pořád čumákuju do gatěk a hledám 😵 víš co je taky dobrý pro prevenci - žehli kalhotky, ale přímo tam dole a z vnitřní strany, spálíš tím všechny bacily 😉 Jinak jsem četla, že během těhotenství vylučují ženské pohlavní orgány tekutiny bílé a někdy lehce zabarvené, tyto tekutiny jsou prý infekční, proto doporučují častější oplachování čistou vodou - nepoužívat nic parfémovaného - mýdla, vložky, toal. papíry atd.