CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
30. led 2009

Macous, moc děkuji, no já mám ten papír od Darebného, je to něco jako žádanka, mám tam od nich napsaný i termíny a to mi sestřička říkala u toho okénka, že si to mám vzít sebou. Nic jiného taky nemám.
Jojo budeme chtít vědět co to bude, vím že je krásné překvapení, ale já bych to nevydržela.
Na nějaký potrat vůbec nemysli, vše už bude ok, všude čtu, že druhý trimestr, je nejkrásnější tak si to užívej já začnu až příští pondělí. Vím, je to těžké, sama to znám a nemyslím na nic jiného, než se pořád sleduji, taky mi dnes pořád bolí břicho, jsme i nějaká nafouklá, nafoukne mi snad všechno, beru si espumisan, ten mi trošku uleví, jinak bych praskla jako balon.

macous
30. led 2009

Murečko - já tomu věřím, jen ty věcičky budu pořizovat až později 😵 Já teda nic neberu, ale zjistila jsem, že mi nedělá dobře maso - jakože je mi pak těžko, nevím proč, když normálně jsem přímo masová, teď snídám chleba s marmeládou nebo medem a když si jo dám tak se sýrem 🙂
Jsem taky zjistila, že mi holky co jsme tady na koníku a ještě ke všemu po IVF toho víme víc - těch info o těhu, než je zdrávo, pak řešíme i takové nesmysli, jako třeba píchání v gatích 😀 😀 😀
Jo jo, to byl ten papír, co ta paní chtěla, ale kdo nemá, tak nedá 😵
Půjdu se válet k TV, ale je to děs, jak dávají prdlajs 😅
AAAA manžílek se vrátil z pivka 🙂 tak dobrou noc a zase zítra čusík 😵

murecka76
31. led 2009

Ahojky,

tak to máš taky dost složitý s tím jídlem Macous, ale snad už se to teď trošku srovná. S tím pozorováním máš pravdu, já se ani kamarádek moc neptám, protože jsem od nich nikdy neslyšela, že by měli takové problémy co já, raději se kouknu na net, nebo se zeptám vás. Přijde mi, že měli to těhu trošku snažší. Zrovna včera mi mamka říkala, že když byla těhotná, že jí nikdy nenapadlo, že by potratila, nebo že by jsme byli nějak postižený, říkala prostě jsem byla těhotná a těšila se na miminko a takové věci co mě napadají vůbec v hlavě neměla,chodila do práce a nikdo se jí neptal jak se cítí a jestli to zvládá, první knížku o dítěti dostala až na vítání občánků. 🙂
My jsme už moc chytré a sečtělé.

Krásnou zasněženou sobotu. 🙂

pikusa
31. led 2009

Ahoj holky,
jo ztracené doklady v Anglii byl malér,jednání s poštou,na českou ambasádu pro nový..to trvalo,já mezitím už bez víza,pak náhradu škody jsem žádala,to taky trvalo,pak už jsem si to netroufla poslat,tak jsm pořád musela jezdit do Londýna,ale před tím znova vše co jsem k vízu potřebovala vyběhat a vyřídit...........ale dopadlo to 😀
Jo vínečko,proč ne holky,vždyt nevypiju ani 2 deci a jednou za čas..........jo a jak mi chutná 😀

macous
31. led 2009

Ahoj holky,
tady u nás taky trošku sněžilo, ale už zase ne, koukala jsem včera do záhonů, no a vylézají mi jarní kytičky - cibuloviny, a teď má být zase mráz, tak to teda nevím, jestli to chuděrky ustojí ......

ty jo Piku, to bych teda řešit taky nechtěla, ztracené doklady - no tfuj 😅

Murečko, to máš teda pravdu, moje mamka říkala to samý, prostě si s tátou řekli a byla hnedka další měsíc v tom, no a do práce chodila až do porodu, a dělala v kuchyni, takže těžký hrnce, ráno v pět zadělávat na omáčky atd., říkala, vždycky když mi blbě, tak jsem si skočila na kanál a bylo to.... 😉

zulik
31. led 2009

Je to legrace ale já měla včera zrovna takové myšlenkové pochody o těhotenství a celém průběhu v posteli a vyprávěla jsem to manžovi: Když jsem čekala holku,šla jsem na gyndu, že už téměř druhý měsíc nemám ms. Dělala jsem si sice čurací test, který stál 230 Kč ale doktor řekl, že se tomu nedá věřit. Taky se mně ptal, proč to chci vědět, dal mi vzít krev a sestřička na mně byla hubatá, že kdybych si to měla platiti, tak to chtít nebudu vědět. Vnitřní ultrazvuk nebyl a doktor to pohmatem nezjistil.Až za týden jsem věděla, že výsledek je pozitivní. Pak byl jen 2x ultrazvuk, nějaké fotky nebo ukazování neproběhlo, je ale fakt, že jsem si moc neuvědomovala rizika, tak, jako by tomu bylo teď. Ono někdy příliš informací asi škodí. 😉

georgik
31. led 2009

hezke sobotni odpoledne holky 🙂
my tady meli ze vcerejska na dnesek tchynku tak jsem aspon mela spolecnost, pac manza sedi od vcerejsiho vecera u PC a pari 🙂 teda s prestavkou na spanek 🙂
pikusko: ja jsem taky kurak, ale uz ted dopredu se to snazim omezovat.. jsem zvedava, jestli i v tehu (pokud se zadari) na to budu mit chut, ja doufam ze ne 😉
zulik: kdy jdes na UTZ po te injekci ?????
vsem preju krasny vikendik 🙂

zulik
31. led 2009

Georgik,jdu 15 den a to je 12.2.,takže den po Tobě 🙂 Mezi tí ještě stihnu hory a lyžování 🙂

pikusa
31. led 2009

Tak jsem byla za babi v nemocnici a už vypadá lépe 😀
Georgik,když jsem byla v IVF,tak jsem měla nervíky a ještě jsem občas kouřila.......
Jo a chut????Ta mě nepřešla doted 😒

vendi1
31. led 2009

Ahoja,
tak ja holky ted v tehu ulitavam na polivkach a palacinkach. POlivky mne stacily vzdycky jen o vikendech a ted je musim mit i pres tyden. Palacinky uz mame druhou sobotu 😀 . Jinak porad jen spim. Vcera jsem sla spat v 18,30 a vzbudila se dneska v 7,30. A pak mne boli priserne hlava. Holky nevite co proti bolesti hlavy? Docela na to trpim hodne ☹ nekdy i migrenka se dostavi, dneska mam na ni slusny nabeh. Trpela jsem na ne i pred tehu, ale to jsem si vzala brufen a vyspala se a byl klid, ale co ted?? 😒
Vcera si pritel vecer udelal vybornou tvaruzkovou pomazanku, ja tak slintala a priznam se i ochutnala 😉 . Tvargle a hermelin mne chybi 🙂

pikusa
31. led 2009

Vendi,já ze začátku taky jen spala 🙂
Můžeš si vzít paralen,jen nevím,jestli ti na to zabere.............
Polévky já mám ráda..........já zase ted sním denně aspon jednu salátovou okurku 🙂

georgik
31. led 2009

zulik: tak drzim palecky 🙂 treba se tam potkame na OPU 😀
piku: to je dobre, ze to s babickou vypada lepe 🙂 jj, nerviky, to je potvora, kvuli nim vzdycky zacnu kourit o dost vic......ale uz ted jsem to stahla o vic nez pulku a kdyby me nevytahl na cigaretu manzilek, tak na nej ani nejdu a nevzpomenu si 🙂
tak ja se jdu svalit k telce, davaji mi od osmi meho oblibeneho Van Helsinga 🙂
pekny vecer vsem

murecka76
31. led 2009

Tak já se vám musím pochlubit, dnes manžel vybalil UTZ ten poslechový, myslela jsem, že zabiju, on rád takové překvápka provádí. Ale bohužel místo, abych byla v klidu jsem spíše na nervy, zatím jsme srdíčko neslyšeli, v manuálu je psáno, že může být slyšet od 10-12tt v některých případech, ale 90% až v 16tt, takže si musíme počkat. Taky mám dost velkou špekovou řasu tak tomu asi brání.

Pikus, je dobře, že babičce lépe, jen tak dál. 🙂

Byli jsme dnes v Tescu a měla jsem co dělat, aby mamka už nekoupila nějaké věcičky, ne že bych nevybrala. 😀

Vendi, to se máš já zase trpím spíše nespavostí. Ty chutě jsou fakt super, já nevím vůbec co vařit, nemám na nic chuť, tak je to těžké, chudák manžel. 😒

zulik
31. led 2009

Murečko, to je přesně to, co jsem psala.Ty vymoženosti dnešní doby spíš jednu znervózní.Ale zase jsem ráda, že mám net a mazlíka 😉

Georgík,třeba jo,když to dobře půjde.Já už to bohužel znám, šla jsem tak nějak 15 nebo 16 den cyklu.Jo, když jsi z Nymburka,fandíš basketu?

pikusa
31. led 2009

Murečko,no nebo musíš po bříšku pojezdit....já ho taky někdy "hledám"nebo si teda počkat 🙂 hlavně se ale nenervuj jo????????????

murecka76
31. led 2009

Holky, děkuji. Pikus, budu v klidu, ve středu jedeme do Prahy tak se to dá vydržet. Jezdili jsme pořádně, zkoušeli jsme i naše srdce a to je tlukot, hlavně to moje to je síla o dost silnější než manželovo, takže to mě uklidňuje. 🙂

macous
31. led 2009

Murečko, tak si ještě chvilku s manžílkem počkáte, a pak už budete poslouchat o sto šest, jo a můžeš ten utz pak nosit v té tašce, jak jsme si kdysi psali 😀 😀 😀
Piku, to je dobře, že už je babičce lepší 🙂
Zuliku, tak ty si teda letos ty lyže užíváš, jen si ještě užívej, pak budeš mít pauzičku 😵

no holky, já teda se cpu taky salátovkama a taky hlávkovým salátem, už si přijdu jak koza, prostě mě láká zelený 😵 manžel se mi už směje a z ovoce bych pořád jedla zase kiwi - taky vlastně zelený 😅

jo a s tím hulením, taky jsem se to před IVF snažila jakože omezit, ale já nikdy nekouřila moc, takže z nějakejch 10 jsem to sundala tak na 5 a pak po transferu si řekla, ne ne, koukej to vydržet, když máš v pupíku embrijka, no a vydržela jsem to, teď mám občas chutě, když vidím někoho jak si dává do nosu, ale nezapálila bych si, akorát jsem zvědavá, jak to bude pak, myslím po porodu a po kojení, jestli vydržím nebo neee 😕 😉

pikusa
31. led 2009

Já jdu taky ve středu 😀 kontrola a ultrazvuk 😀
Tak já osobně si myslím,že to nevydržím,že zase kouřit budu,už ted se těším na kafe a cigárko.
Kamarádka v těhu kouřila asi 5 denně a vše v pohodě..........
Já jsem si taky dala,přiznám se v těhu někdy potahnutí od přítele,ale on mi nadával 😀

macous
31. led 2009

Tak to máš ještě dobrý, to já kouřila tajně už před IVF - manža pořád koukal jak vrah, tak mi to za to nestálo, přitom je sám kuřák - tak mě to pěkně sr..o 😕 😨 😅

pikusa
31. led 2009

Jo ten můj taky kouří...........
já se bála že třeba když jsme šli na zábavu,nebo někam,že budu mít chutě.......no a mám je hlavně když jsem sama doma 😀

macous
31. led 2009

Jo jo Piku, jenže si prostě nedám, asi by mi to ani nechutnalo, měla bych výčitky jak blázen, takže bych z toho stejně nic víc neměla 😵 .

Jdu si dás sprchu, tak čusík zase zítra 🙂

murecka76
31. led 2009

Jasně, že si počkáme, teď si tady zase jezdí po svém srdci a říká jak to dá kousek dál, tak že neslyší.

Tak tuhle kuřáckou neřestí jsem nikdy netrpěla, to já si raději dala čokoládičku, taky nic zdravého. 😀

Vzpomněla jsem si, že včera jste řešili mrazáčky, tak já se na to ptala Darebného než jsme odcházeli a řekl mi, že si to musíme ohlídat sami. Takže měsíc před koncem brnknu sestřičkám a zeptám se co a jak, než abych spoléhala, že se ozvou oni.

Macous. ještě bereš listovku? To je fajn, že ti chutná zeleninka, já na ní ujížděla minulý týden, tento týden to byli pomeranče. Dnes jsem měla chuť k obědu na nakládanou zeleninu (typu Moravanka), měli jsme jen takový salát ve veliké flašce a to jsme nechtěla načínat, protože nikdo jiný nechtěl, takže jsem nakoupila dnes malé skleničky Moravanky. 🙂

pikusa
31. led 2009

Jdu taky hajat 🙂
no ted už si nedám vůbec,když se tam prcek mele 😀 to by mě asi nakopal 😀 jako zlou mámu 😝
páááááááááááááá

macous
1. únor 2009

Jo jo Piku, to asi jo, moje nejlepší kámoška když čekala dvojčátka (přirozeně a dvojvaječná), tak ležela od 6 m v Motole v nemocnici, a protože je normálně silná kuřačka, tak jí doporučili kouřit dál, právě do těch 5 cigaret denně, dokonce tam pro tyhle těhulě měli kuřárnu, jsem koukala jak blázen 🙂
Já bych měla hrozný výčitky si zapálit, jenže to se mi to asi říká, když jsem nikdy moc nekouřila 😅

Murečko, už jí neberu asi 3 týdny 🙂 Koupila jsem si jen v lékárně v Podolí Femibion a ten si vezmu tak třikrát za týden, prý to bohatě stačí 😵
Tak to budu muset vyhrabat papíry, kdy nám vyprší rok na mrazáčky, máme tam 3, ale ne moc kvalitní, ale rozhodně je zlikvidovat nenechám, za pokus to pak stojí 😀

pikusa
1. únor 2009

Ahojky,
no prý se to tak říká,já byla taky silná kuřačka a hlavně jsem kouřila už dlouho..........při IVF jsem to omezila a ted,asi to nestojí za to....ale určitě začnu zase,i když bych nechtěla.No uvidíme,třeba ne 😀
Jdu k našim na oběd,přijede i segra,tak mažu,už mám hlad 🙂
Pak zase juknu 🙂

zulik
1. únor 2009

Koukám, že jsme se zase trochu propadly ale zase ne moc. Tak já přidám zase nějaký vtípek,tentokrát to bude pro paní učitelku.A abych to nemusela psát tak,jak se to řekne, určitě si ta slova domyslíte.

Je to zase jeden o sprostém Pepíčkovi: Paní učitelka na hodině češtiny říká:"Tak děti, řekněte mi nějakou básničku o zimě!" Přihlásí se Pepíček a říká:"Snížek bílý, sílý pole." Paní učitelka na to:"Zkus to Pepíčku líp, nějak se Ti to nerýmuje." a Pepíček zase:"Snížek bílý, sílí pole, pí.., vo..!" 😀

pikusa
1. únor 2009

Zuliku 😀
no holky,nmůžu mít přece malýho pepíčka,co přítel tak chce....já úča a malej pepík 😝

lucijda
1. únor 2009

Piku to je fakt Pepíček by Ti nesednul.... 😀

pikusa
1. únor 2009

No právě 😀 to prostě nedje 😀

ivkaj
1. únor 2009

Holky, mám na vás jednu otázečku - jak dlouho od první injekce jste šly na kontrolní UTZ a kdy pak bylo OPU? Vím, že je to individuální, ale chci být aspoň trošku v obraze. Nějak se k nám totiž do nového bydlení zvou návštěvy a tak to chci všechno zkloubit abych hlavně já byla v pohodě.