CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
10. únor 2009

Aha....tak to teda bude...........
Jdu hajat,pa pa pa zítra 😉

macous
10. únor 2009

čusík 🙂

lucijda
11. únor 2009

Mac, nejsi jedniná kdo pojede kamikatze cestu k porodu, já budu nakonec rodit v Motole, pan doc. si mě tam chce hlídat v Plzni na sr... z vysoka. My to tam máme přes 60km, ale naštěstí je to hned za sjezdem z dálnice, ale už to vidím, že se k porodu vezu sama 😅 Si pak poreferujem kdo byl rychlejší 😀

vendi1
11. únor 2009

Ahoj holky,
tak cesta do porodnice bude vzruso i u nas...do Podoli to mame sice jen 30 km🙂, ale jezdime po Stare Benesovske a ta vzdy stoji pred kruhacem a dalsi krizovatkou, tam je stopka, tak doufam, ze budto porod v noci nebo poridit majak na strechu 😀 😀 .
Zuliku nevzdavej to kvuli nozce, jdi do toho, to urco vadit nebude, damy sestricky Ti jiste, kdyz tak rady pomuzou 😀 ....opravdu jsou velice ochotne, zadna legranda🙂.
Macous uzasny prcecek...my jdeme zitra na screening, tak trosicku jsem uz dneska v noci nemohla spat.
Piku je fajn, ze packy polevily a nachlazeni snad uz taky. Ja ted bojuji se zacpou, nevite nekdo jak na to🙂? Ja jim jogurty, kompoty, pudinky a nic....z bricha se mne jen vali silene zvuky a obcas se mne zda, ze citim pohyby, ale to by bylo jeste brzo, takze se mne asi vali ve strevech ty dobroty, ktere nemuzou ven 🙄 😵 .
Piku kocarek je bomba, ma ho i muj sef a jsou s nim spokojeni. Koupili jsme vsechny ty casti.....hluboky, autosedacku, sportovni a podlozku do auta na zaklapavani autosedacky? Oni maji vse a dali za to 19 000Kc.... 😕 . Jinak ty jsi z Ceske Lipy? Tam jsem jezdila casto na sluzebky, hlavne do Noveho Boru.

lucijda
11. únor 2009

Vendi tak já jsem si říkala že jsem jedinej blázen, kterej bude podnikat takovýhle story a ono ne 😀 V pl. je porodka luxusnínová krásná, ale zase je tam otřesně laxní přístup lékařů, takže jsem radši zvolila trochu horší Motol, kde se dok´toři človšku věnují když je nějakej malér.

macous
11. únor 2009

Ahoj holky,
tak to si pak teda musíme vážně poreferovat, která to jak stihla, já si pořád říkám, že když to bude hodně akutní, tak to strhneme do Brandýsa n/L. nebo z J. spojky v Praze zavoláme sanitku 😀 😀 😀 ale teda doufám, že to normálně dojedeme až do Podolí 😵 😵

zulik
11. únor 2009

ahoj, tak já prý můžu přijít, tak se uvidí 😉 aspoň bych měla klid a nemusela se stresovat blbýma propustkama v práci, všichni to študují, kam chodíma a proč tam chodím.. 😒

vendi1
11. únor 2009

Ted nedavno zrovna rikali v televizi, ze nejaky tatinek porodil na dalnici v aute jedno z dvojcat, k druhemu uz prijela sanitka....tak doufam, ze nas tatinek nebude muset nic obdobneho absolvovat 😀 .....Macous na takove J. Spojce v odstavnem pruhu...zajimava predstava 😀 😀 , myslim, ze by jste zpusobili i autonehodu nejakou 😀 😀

zulik
11. únor 2009

Vendi 😀 😀 😀 ono v těch bolestech už je Ti to fakt šumák,kde to je.To s tím tatínkem jsem viděla, porodil chlapečka a holčičku už tahali doktoři.Taky psali, že mají napsáno v rodném listě místo narození nějak na cestě z ...do.

vendi1
11. únor 2009

Jj Zuliku to znam s tim studovanim....jsme mala firma, tak aby to u nas nemuseli tolik studovat, rovnou jsem jim to rekla, ale to jsem nepredpokladala, ze oni to vykecaj na potkani 😒 . Zabit je je malo 😀

vendi1
11. únor 2009

Zulik 😀 😀

zulik
11. únor 2009

My jsme hlavně babinec a od nového roku máme tak pitomé propustky, že si tam musíš psát i dobu cesty a dobu ošetření a posílá se to na mzdovku a tam určí, zda ti poníží mzdu, když to bude víc jak 3 hodiny 😝 docela mně to stresuje.

vendi1
11. únor 2009

To je buzerace teda 😠

vendi1
11. únor 2009

Holky kakra kakra vy netrpite v tehu na zacpu?? 😀 😀 😀

lucijda
11. únor 2009

Zulik tak to je teda pěkná pakárna 🙄 vendi kdyby jsi rodila na spojce, tak stojí celá Praha pže by všichni co tam budou stát tlačili s Tebou 😀

lucijda
11. únor 2009

Vendi nee, ja chodim tak 2x denne 😅

georgik
11. únor 2009

ahojky holky 🙂
tak já jsem po úspěšném UTZ v Podolí a můžem začít stimulovat 🙂 JUPÍÍÍÍÍÍ 🙂 Vyfasovala jsem výbavičku a dneska poprvé hurá na to... jsem zvědavá jestli si to zvládnu píchnout sama, nebo bude muset manža 🙂
chtela jsem se jen zeptat (zapomnela jsem v Podolí), jestli se ta jehla musí po každém vpichu menit, nebo se dá použít víckrát ....
Mám taky v plánu jednou rodit v Podolí a máme to stejne daleko jako Mac (😀), ale já budu pred termínem u rodicu a od nich je to 10 minut tramvají 😀 přinejhorším 🙂

lucijda
11. únor 2009

Georgik, gratuluju 🙂 Jehlu vždy vyměnit!

vendi1
11. únor 2009

Geogrik, Lucijda mne vzala vse z ust 😀 . Souhlasim s ni plne ve vsem😀
A Luci tobe zaaaavidiiiimmmm 2x denne 😉 , ja tak 2x tydne se silnym tlacenim, to me lezou oci z dulku 😒 🙂 😀

lucijda
11. únor 2009

Já jdu vždy po snídani a po večeři, vendia kysané zelí by nepomohlo já ho konzumuju skoro každý den a pohoda. spíš jsem každý den navežená ve sklípku u soudku a tak nějak se cpu jak nezavřená 😅 Sice si pak přijdu jako nafouknutá bečka, ale když jsem přes den doma sama tak to neva.

georgik
11. únor 2009

luci, vendi diky 🙂
no tak to bude asi problém, protože u pera žádný jehly nemám a v každý krabičce Puregonu jsou tuším jen tři ☹ a já jich do dalšího UTZ potřebuju osm.... Dají se normálně koupit v lékárně, doufám? 😀

zulik
11. únor 2009

No, na začátku těhu je to normální-zácpa.Pak už to jde.Já neměla problém na horách, asi mi tam vyhovovala ta voda.Vendi a moc tlacit není dobré, chce to nějakou vlákninku.

lucijda
11. únor 2009

Georgijakto že nemáš, bylo jich tam habděj!V Puregonu jsou sice tři krabičky ale v každé tři jehly. Mrkni na to.

georgik
11. únor 2009

luci: mrknu.... ja se do ni nedivala, ja se ptala magistry v lekarne, kolik je tam jehel a ona mi rekla ze tri... tak jdu do ledničky to vyzjistit 🙂

vendi1
11. únor 2009

Luci s kysanym zelim v zaludku bych asi v praci nevydrzela, teda ja vydrzela, ale oni ne se mnou 😀 😀 , i kdyz dneska mam hrach na obed 😀 .
Georgiku v lekarne jsem si je kupovala a pak mne zbyly, tak to neprehanej 😉
Zuliku netlacit, ja vim, ale to bych nechodila pak vubec, pritel mne chce porad koupit klistyr ☹ . Vlakninu...to je jogurty, mleko, syry, vse bastim....co vic kakra kakra ☹ a navic porad do sebe cpu kompoty, po tom to snad musi jit ne 😒 ? 🙂

lucijda
11. únor 2009

Já jsem ještě vyhrabala ty krabičky a mělo by to tak být 🙂

lucijda
11. únor 2009

Vendi a co sušený švestky?

vendi1
11. únor 2009

Ty jsem nezkousela, to pomaha? Dnes si je koupim

lucijda
11. únor 2009

Joo, mělo by 😉

zulik
11. únor 2009

já s tím měla v těhu na začátku hodně problémy až jsem se poprvé v životě uchýlila k malé lžičce senagranu.No myslela, jsem, že je to můj konec, křeče až hrůza.