CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

georgik
10. bře 2009

jinak drzim palecky aby to mimodelozni nebylo a mimis byl pekne tam kde ma byt!!!

brundik
10. bře 2009

Geo asi hned v 7 rano 😉
Meli jsme mit v patek dovcu, chteli jsme si prodlouzit vikend na horach a ted nevim, jak to vsechno bude. Ty jdes v kolik?

georgik
10. bře 2009

brundik: takhle brzo rano asi ne, manza nevstane 🙂 a ja vlastne asi taky ne 🙂

georgik
10. bře 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😲 😲 😲
jsem to nevydrzela a je tam slaba druhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 nechci se jeste radovat, uvidim co zitra z ranni moci 🙂

brundik
10. bře 2009

Geo 😀 No v ranni moci to nemuze byt horsi 😉 Parada 😉 Moc ti drzim palecky 😉
Jsem se lekla, co se stalo 😀

georgik
10. bře 2009

brundik ja se bojim, uz nekolikrat mi test ukazal falesnou pozitivitu ☹
takze dneska muze byt pozitivni a ja se zacnu radovat, ze to vyslo a zitra negativni a radost bude v tahu ☹

zulik
10. bře 2009

Georgik, že by malý gameboy? 😀

georgik
10. bře 2009

zulik, kez by 🙂 uverim tomu radsi az mi to potvrdi z krve 🙂

vendi1
10. bře 2009

Georgik, vyvolala jsi mne husi kuzi 😀 , drzim Ti pesticky, palecky, proste vsechno co mam 😀. Zatim se neraduj moc, pockej na zitra ju 😉

georgik
10. bře 2009

vendi diky 🙂
jj, po svych zkusenostech s falesne pozitivnima testama se ani moc radovat nechci.... nejak to v sobe zatim tlumim ....

murecka76
10. bře 2009

Ahojky,
nakukuji co nového a taková super zprávička!!!!!!!
Georgik, mačkám vše co mám ať je tam ráno zase a krev pozitivní!!!!! 😀 😀 😀 To je super.
Pikus, děkuji za radu s obrázkami, budu vybírat pořádně, ale ten lvíček jako máš ty už asi vyhrál. 🙂 🙂 🙂

pikusa
10. bře 2009

jsem tady...celý den dělám na PC...nápojový lístek,otvírací doba,taháky do kasírky a takový blbosti...a prorože jsem PC talent,tak mi to nešlo.....
Georgik....já se lekla co a ona dobrá zpráva 😀 pssst...nezakřiknout 😉
Murečko....jo lvík je dobrej 😀
Já mám KO zítra..........uvidíme,kolik prcek přibral....no o mě ani nemluvím 😀

macous
10. bře 2009

Piku, jsi minule psala, že už moc nepřibíráš - že by změna 😵 však ono to holky po porodu zhubneme 😉
Jo jinak jsem se tě chtěla zeptat, kde jste pořídili kočík, myslím prodejce?
Georgik - tajná malinká gratulka a tfuj, tfuj, tfuj, ať čárečka sílí 😉
Brundiku - jsi šikulka, to zvládneš, snad to mimoděl. nebude 😠 , moooooc přeji, aby čísílko HCG narostlo 😉
Murečko - já jsem taky takovej opičák, vždycky něco někde musím okoukat, jinak představivost malá 😀
Vendi - ahojda, když o tom pupíku přemýšlím, tak doufám, že sis u šatů fakt nechala rezervu 😀 už se ti to blíží, jsem zvědavá na fotečky 😀

Jinak jsem si tak trochu narazila pupík, hrála jsem si s pejskem - naštěstí má jen 5 kg a ona mi chudinka vrazila hlavičkou rovnou do půpa, tak se asi mimi pohoupalo, snad mu nic není, teď mě zkušeně kope 😀 a ani to nezabolelo nic - můžu si za to sama - husa jsem 😅 🙂

pikusa
10. bře 2009

Jsem nepoučitelná..zase jím melouna a zase se učůrám 😒
Macous.ale ted zase přímo žeru 😀
Pro kočárek jsme byli v Praze na Černém Mostě v Babystaru

murecka76
10. bře 2009

Mac, jsem taková opice 😀 😀 😀 , vůbec nemám žádnou představivost a sama se neumím pro nic rozhodnout. A když se rozhodnu, tak to pak ještě stejně doma řeším, jestli jsem udělala dobře atd. Je to hrozné, když jsme rekonstruovali byt tak jsem byla na zabití, byla to dost veliká rekonstrukce (za 400.000,- Kč), tak jsem nevěděla jestli tyhle dlaždičky, nebo tyhle a vše ostatní. 😀 😀 😀
No a teď při nakupování výbavičky trpím zase, jen taková postýlka to je pro mě umění. 😀 😀 😀

macous
10. bře 2009

Piku, já teď taky zrovna netrpím hlady 😀 😀 😀 zrovna jsem dojedla guláš s pěti a teď se chystám na palačinku s tvarohem od včera 😲 😀 tfuj jsem čuně 😀 joooo a do Babystaru se chystáme ve čtvrtek po tom utz, tak to zkouknu 😵 a to se teda učůráš, ale zase si pročistíš ledviny 😉

Murečko, mi říkej, mám už uloženo cca 8 odkazů na kočíky a pořád nevím který vlastně chci, pořád se bojím, abych se nerozhodla blbě a pak zase nečuměla jak tele - klasika, pak si říkám "já to tušila" nooo holt jsem narozená ve vahách 😀 jak jsme loni dělali celkovou reknostrukci domečku, tak naštěstí o většině věcí rozhodl manžel beze mě, já si navrhovala jen kuchyň a vybírala spotřebiče do kuchyně - nakonec to dobře dopadlo, ale stálo mě to x krát překreslit, než pak už nebyl čas, tak jsem poslední návrh odevzdala 😅

pikusa
10. bře 2009

Macous..v diskusi tady jak je výbava,tak jsou kočárky a tam jsou zkušenosti...tak třeba něco pochytíš

murecka76
10. bře 2009

Mac, o kočárku ani nemluv!!!!! 😀 😀 😀 My už toho sjezdili a nic, na netu jsem denně a hledám.

brundik
11. bře 2009

Kde mame Georgika? 😉

georgik
11. bře 2009

georgik je tady 🙂
tak dnesni ranni (jina znacka nez ten vcerejsi) je negativni ☹ ☹ ☹
vzdavam testy, pockam do patku a pokud to nevyslo od priste budu radsi netestovaci jako brundik 🙂

brundik
11. bře 2009

Geo ☹ A co to bylo za test ten vcerejsi a ten dnesni? A jaka je jejich citlivost? Ja s testama nemam zkusenost, ted jsem testovala teprve podruhy.
Ja jsem si zrovna vcera rikala, jak me prekvapila spolehlivost. Kdyby si neudelal manzel taky test, tak bych svuj brala jako negativni, ale kdyz jsem mela srovnani, tak u meho testu ten stin byl a v krvi taky nejake Hcg, nevim kolik.

georgik
11. bře 2009

brundik ja krabicku od vcerejsiho vyhodila (ale byla ruzova a bylo to kapatko) a ten dnesni je GS Mamatest... mluvila jsem s kamaradkou a ta aniz by vedela co jsem dneska mela za test rekla, ze doufa ze nemam mamatest, ze holky od ni z diskuze na ne nadavaji.... ale nekdo jinej je zase doporucuje... ja fakt nevim.. proste jeden mam pozitivni, druhy negativni... zkratka pockam do patku 🙂

macous
11. bře 2009

Ahoj holky,
Georgik - ty s kápetkem jsou většinou citlivost 1O a mamatesty jsou 20, co já vím, tak holky většinou testují na mamatestech a jsou s nima max. spokojení, tak nevím, nejlepší bude fakt počkat na krev a budeš mít jasno na tuty 🙂 oni taky někomu vycházení testy pozitivně až později a někomu dokonce vůbec, takže zatím výsledek opravdu nejistý 😉
Brundiku a ty jdeš na krev taky v pátek viď? A jak se cítíš?

Holky ty kočíky musím taky vidět osobně, pak si nějaký vyberu a zkouknu na něj hodnocení 😵 zítra jedeme na ten velký utz, tak se po cestě zpátky stavíme na čm 🙂

brundik
11. bře 2009

Aha, tak ty s kapatkem vubec neznam. Ja jsem pouzila mamatest a myslim, ze odpovida tomu, co zjistili na krvi.
Macous, tak tak, v patek. Citim se dobre, obcas me zaboli bricho a nekdy kdyz se protahnu, tak me chytne jakoby krec v brise 😕 Ale jinak ok.
Jeee, tebe ceka zitra utz 🙂

pikusa
11. bře 2009

Ahoj holky...
tak jsem byla na KO......prcek je hlavičkou dolů,takže to je super,jinak máme asi 2500 gramů....
No a na mnitoru se kluk jeden za celých asi 20 minut ani nehnul...
No ale mám málo plodové vody....prý to zatím je v pořádku,ale musíme to hlídat.....dostala jsem nějaký jako by testr,jestli plodovka neodtéká a nebo mám sebou příště vzít vložku......A když to bude špatný,tak budu chodit do rizikové poradny v nemocnici.
Rak ted nevím,jestli si z toho mám dělat halvu,nebo být v klidu....
Další KO za týden zase ve středu

georgik
11. bře 2009

piku: kamaradka mela taky malo plodove vody a nakonec bylo vse v poho, rodila dva dny po terminu
tak jsem nasla na netu ten test ze vcerejska:
http://www.lekarna.cz/tehotensky-test-day-7-kaz...
ma citlivost 20, mamatest 25 ..... no prestanu to radsi resit, pockam si na krev 🙂
jdu hrat 😀

pikusa
11. bře 2009

Georgik...jojo vydrž do krve a už na testy nemysli 🙂

kalka
11. bře 2009

Ahoj holky🙂 Geo počkej na krev.. 😉 ještě není nic ztraceno 🙂

Jdu na skok.. mrknout co nového.. nemám možnostbýt přes den na netu.. jen sem tam večír...

Mě tak bolí prsa... tak nevím jestli si dělat naděje nebo jestli s tím mají co dočinění prášky... jinak se cítím normoš.. testnu až příští týden o víkendu...

Holky hezký večír.. 🙂

macous
11. bře 2009

Taky hezký večír všem 😀

Piku, buď v klidu, mimi se může přinejhorším už narodit a jsi pod kontrolou, takže se nic neděje, méně plodovky má snad každá druhá 😉

Brundik a Georgik - holky, jak to je, tak to je, budu držet palečky na páteční krev, aby to bylo už krásně pozitivní 😵 přinejhorším to jistí další pokus 😉

Kalka - tak to ti nepovím, po těch všech hormonech těžko říct, pravda je, že já jsem po ET nepozorovala nic zvláštního 😉 trochu jako na mrchu, trochu prsa, ale nic extra 😉

brundik
12. bře 2009

Dobre rano 🙂
Piku, pokud je to zatim v norme, tk zadne starosti 😉 No a stim pohybem, kluci jsou linejsi, nebo spinkal 😉
Geo, na kolikatou planujes Podoli? Mozna bych mohla jit trosku pozdejc 😉
Kalko, kdyz je clovek nadopovany vsema moznyma hormonama, tak tezko rict 😒 Me teda taky bolej, ja jsem na to driv i trpela vzdycky pred ms, kdyz jsem mela vyssi prolaktin.
Mac, mas pravdu, ted uz s tim nic nenadelame, musime pekne cekat. Brundik a Georgik-to je skoro dokonaly rym 😀