CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
2. črc 2008

Ahojky holky 🙂
Kalko,a kdyby teda dozrály všechny,tak by bylo co???jako nic????Mohli by je přece odebrat a oplodnit?No nevím teda jistě........................

lussi
2. črc 2008

ahoj holky 🙂
kalka tak to je slušná úrodička 🙂 ONi to nechtěj dělat asi kvůili vícečetnému těhotenství ne? Si představ, že bys měla sedmerčata 😕

kalka
2. črc 2008

no přesně tak.. nechtějí to dělat, aby se náhodou nechytly všechny 😒 ale jo.. to chápu 🙂 Každopádně jestli jich dozraje víc jak tři, tak zkusíme rovnou IVF... dneska tam nebyl Darebný, ale nějaká doktorka.. nikdy jsem jí tam neviděla.. strašlivě příjemná a práv mi navrhla rovnou zkusit IVF... tak uvidíme v pátek, jak to bude vypadat.. 🙂

lussi
2. črc 2008

..no aby sis tak nevyčerpala jeden pokus, protože při stimulaci na IVF bys měla asi tu úrodičku daleko větší, tím pádem bys měla i více embroušků do zásoby, pro případ, že by se to na první pokus nevyvedlo.

georgik
2. črc 2008

Ahojky holky 🙂
Ráda bych se k vám přidala... Do CAR Podolí jdeme poprvé 6.8.
Vůbec nevím, co od té první návštěvy mám čekat..... Máme za sebou 2x odbery spg, imunobiologie, HP (vše Podolí)..... Já jen doufám, že mě nebudou chtít hned poslat na laparku ☹

lussi
2. črc 2008

já držím palce aby ti uzrály max. ty tři ať nemuší na IVF 😉

lussi
2. črc 2008

georgik ahojky 🙂
Já šla na laparku+hystero až po dvou IUI, potom jsme to zkoušeli čtvrt roku doma přirozeně a pak až IVF.

kalka
2. črc 2008

lussi
uvidíme v pátek co nám řeknou 😉

georgik
ahojky🙂 mrkni do mého alba.. mám tam vypsáno co všechno jsem musela podstoupit než by mi odklepli IVF .. obávám se, že možná tu laparku ti dopuručí.. ale je to lepší, že vědí že jsi nebo nejsi v pořádku..

georgik
2. črc 2008

Lussi, kalka díky za přivítání....
no my máme od Dr. Madara přímo na výsledcích manžova spg tuto větu: oligospermia, asthenozoospermia, dnešní nález svědčí pro sníženou plodnost muže (opak.nález, relat.indikace k asist.reprod.)... to jsou kontrolní odběry z května..... tedkon manža baští Selzink plus tak uvidíme, třeba se to zlepší.....

kalka
2. črc 2008

georgik

selzink baštil i můj manžel.. a spermoně se zlepšily na výbornou! Baští ho už necelý rok.. každý den.. a ještě jsou dobrý studený sprchy.. na kulky 😅 😀

lussi
2. črc 2008

no, tak teď je otázka jestli tihle spermíci budou na IUI stačit 😅 Ve spermiu se nevyznám, manža to má ok.

pikusa
2. črc 2008

Ahoj Georgik,taky tě vítám 🙂 ten SPG asi na IUI nebude,spíš na IVF,ještě jestli jsi ty v pořádku.U nás je totiž problém na obou stranách.
A studený sprchy praktikujeme a selen-zinek baští taky 😉

kalka
2. črc 2008

lussi

ale jo.. budou jim stačit.. oni je vytřídí, očistí, dají je do spešl roztoku a roztočí v centrifuze a vpraví na místo 🙂 a je zaděláno 😀

georgik
2. črc 2008

manžel jich má hodně (35 mil), jen pouze 14% s lineárním pohybem.... přestup 19 minut (pomalé - píšou méně než 2 minuty ), životnost 75% (minimum je 50%), invazní pohotovost 86 (musí být nad 500)....no jsem zvědavá, já mám HP v pořádku až na štítnou žlázu (jdu na endokrinologii), ovulace taky OK, cyklus pravidelný tak snad možná jestli něco vevnitř... no jsem zvědavá, v srpnu jsou to dva roky co se snažíme

georgik
2. črc 2008

pikusa: děkuji za přivítání 😀

georgik
2. črc 2008

kalka: manža ho baští zatím jen měsíc, takže zázraky zatím nečekám..... jinak protilátky OK, vše v normě.......

pikusa
2. črc 2008

No Georgik,hlavně že teda ty jsi v pořádku,at je ta štítná žláza taky v poho a šup na to 😉

georgik
2. črc 2008

pikusa: z výsledků to tak vypadá, ale jak píšu, nevím jak to vypadá vevnitř..... 🙂
jj, všichni šup na to, ať jsou z nás brzo maminy 🙂

pikusa
2. črc 2008

Jo mě se dovnitř taky nikdo nekoukal 😉 ale já nemám ovulku a zase mám polycystický vaječníky,tak problém je hlavně asi tady.No a k tomu špatný SPG a je to.................
Tak ted se loučím,jdu na sluníčko s kamarádkou a s kočárkem 🙂 🙂

georgik
2. črc 2008

pikusa: tak to ti závidím.... já ještě tři hodiny budu tvrdnout v kanclíku ☹
hezké odpoledne přeji 🙂

kalka
2. črc 2008

no já budu v kanclu taky tak ještě tři hoďky 😝

lussi
2. črc 2008

tak to já dvě hoďky..koukám, že je to tady samá kancelářská krysa 😀

kalka
2. črc 2008

jaký krysy?????????? 😠 roztomilý myšičky! 😀 😀 😀

georgik
2. črc 2008

kalka: presne tak 🙂 roztomilý myšičky 😀

kalka
2. črc 2008

už aby byl pátek.. se to táhned jak tejden před vejplatou 😠 ...

georgik
2. črc 2008

to už uteče, dneska se láme týden..... pátek je tu cobydup 🙂

murecka76
2. črc 2008

Všem moc děkuji!!!
Kalko ať je úrodička akorád, můžeš jít na IUI.
Georgik, neboj štěstí se usměje na každého, my měli diagnozu oligoaspermie, nedoporučovali nám ani IUI a vidíš i s 3mil. mršek co má manžel se nám nakonec zadařilo přirozeně.
Je to o štěstí a o tom co chce příroda. 🙂

kalka
2. črc 2008

🙂 .. holky nejezdíte některá na in-line bruslích?

georgik
2. črc 2008

murecka: ja v to tak trosku doufam, uvidime co si na nas priroda nachysta 🙂
jinak mooooc gratuluju k tehu 🙂

georgik
2. črc 2008

kalka: já se k tomu pořád odhodlávám, ale v současné chvíli nejezdím ☹