CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
16. lis 2008

Kalka - budeš míš dáreček na Vánoce 🙂 tak hezky odpočívej a pro neschopenku si dojeď, ať si odpočineš, mrchu bys podle mě mohla čekat cca do 14 dní, ale spíš i dříve 😵
Murečka - tak hodně štěstíčka na zítra 😵 😵

Holky ostatním přeji hezký večer 😵

Piku, mě pořád bolí ten močák - budu to muset v pátek probrat s doktorkou 🙄 není to nic hrozného, ale když jdu na malou, tak to tak od půlky cítím - tlak jakoby předržený čůrání 😠 tak pa pa

pikusa
16. lis 2008

Kalka,no dr.víco dělá,ono se to po ET ještě zhoršuje víš,tak jestli ti je takhle,bud raději doma.

Murečko,zítra ve sváteční den 🙂 no to je znamení 😀 držím palečky.

Macous,prober prober,já s ní zas musím probrat to,že mi v noci brní ruce a docela dost to bolí.

murecka76
16. lis 2008

Móóóóc moc děkuji, bude to určitě sváteční den. Tak snad bude vše ok. Dnes jsem našla 10,- tak snad taky štěstíčko, od včera máme doma pavoučka takového malinkého, dala jsem zákaz ho zlikvidovat, manžel má na ně fobii, tak tady tiše trpí. 🙂 😀

macous
16. lis 2008

Murečko - 😵 😵 😵 😵 😵

Piku - o tom brnění rukou jsem už slyšela, ale nepamatuji se, co to vlastně znamená, jen vím, že se to nějak řeší a že to snad pro miminko nic neznamená, ale pro maminku snad jo - tak to určo prober, a pak písni, jak to dopadlo, budu na tebe myslet 😵 To máme pořád nějaký novinky k řešení 😉

murecka76
16. lis 2008

Měla jste taky nějaká problém s bolestí prsou? Dnes mi začali pěkně bolet z ničeho nic. 😒

pikusa
17. lis 2008

Ahoj a prima den 🙂
Murecka už hýčká bobánky v pupíku 😀 to je moc dobře.

Macous,no dnes v noci jsem zase trpěla,jak mě ruce bolely,musela jsem asi 3 krát vstát,myslela jsem že to nevydržím ☹ tak v pátek se poptám určo.

macous
17. lis 2008

Ahoj holky,
Piku, a zhoršuje se to? Jestli jo, tak napiš Řezáčové maila, ona na něj docela rychle odpovídá, přece nebudeš zbytečně čekat do pátku ke své gynd. .... nekoukala jsi taky na to na netu?

Murečko - jo jo, to je normální, prsa taky bolí pořád, ale mě už teď trošku míň, ono to malinko opadne, až vstřebáš stimulku 😵 .

macous
17. lis 2008

Piku, tak jsem na netu vyčetla, že se na to bere B-komplex, hodně pít a vyřadit z jídelníčku co nejvíce sůl 😉

zulik
17. lis 2008

Ahojky,
Murecko, bolest prsou bude tou stimulací, přece jen je to nápor hormonů.Hezky opatruj mímata v bříšku 😉 Piku, já měla brnění v prstech od krční páteře ale taky to může být nedostatek hořčíku nebo minerálů.
Macous je v pohodě, tak to je fain 😉

murecka76
17. lis 2008

Ahojky,

tak už ležím na gauči u televizky a přivezli jsme dvě embryjka, tak snad se jim bude dařit. 🙂

To by bylo, aby se nezadařilo, na pokoji, nad mojí postelí byl pavouček, mamka si ráno oblíkla triko naruby a chodila tak asi hoďku, no a teď to dovršil manžel, vyndavá nádobí z myčky a jeden talíř rozbil a druhý naštípnul. 🙂 Jindy bych nadávala, ale dnes jsem v klidu a doufám, že to bude k něčemu dobré. 😀

Všem vám moc děkuji za rady a podporu. 😵

pikusa
17. lis 2008

Murecko,to je teda náhod najednou 🙂 tak to musí klapnout 😀

Macous,nevím,jestli zhoršuje,asi ne,jen někdy v noci mě to vzbudí,protože to bolí a někdy jen brní.taky jsem pátrala a vypátrala ksem magnesium,tak mám rozpustné,piju dost,to jo.....no moc nesolím,tak uvidím.No do pátku to přežiju.Ale díky 😉

murecka76
17. lis 2008

Piku, je mi moc líto, že takhle trpíš, ať to brzo přestane.

Měla bych ještě jednu prosbičku, neměl mi kdo dnes vystavit neschopenku, nemáte zkušenost s tím, že by vám jí poslali? Přijde mi absurdí 100km tam jet. No zkusím tam ráno brnknout.

pikusa
17. lis 2008

Murečko,no to je blbý vid,no snad tam nebudeš muset jet takovou dálku...........

zulik
17. lis 2008

Murecko a nemůžeš se domluvit se svým praktickým lékařem nebo gynekologem u vás? Je to jedno, kdo Ti ji vystaví, jen ať máš klid. Myslím si, že Ti ji bohužel nepošlou 😒 hezky jste si to štěstíčko posichrovali, tak ještě já pro štěstí:tfuj,tfuj,tfuj 😀 😀 😀
Pikusko, magnesium to jsou vlastně minerály a tím pádem i sůl.Sportovci mají křeče při nedostatku soli a pak pijí třeba matonku-magnesii.Jednuduše, mimi něco potřebuje a tak Ti to dává tělo najevo.

pikusa
17. lis 2008

Zuliku, díky,snad to bude v poho,nějak to zvládnu 😉

murecka76
17. lis 2008

Zulíku, moc děkuji. Ale s gynekologem to vidím špatně, je tam jen ve čt a prý to píšou jen 3dny zpět. Zavolám tam zítra a uvidím. Přeci to není moje chyba, že mají zavřeno. Sestřičky jsou tam ochotný tak mi snad poradí. Nemám ani žádný papír na základě, kterého by mi mohli napsat neschopenku. 🙂

lucijda
17. lis 2008

Murecka určitě tam zítra zavolej a třeba to opravdu půjde poslat poštou 😉

pikusa
17. lis 2008

Jéé Lucijdo,15 týden,to ale letí co? 😀

kalka
17. lis 2008

Ahojky🙂 Murečko.. to je paráda.. dva zlobílky.. tak to jsem moc ráda, že ti to takhle hezky vychází a držím pěsti ať ti neutečou!!! Myslím, že to ani není možný.... vzhledem k těm šťastnějm náhodám s tričkem a pavoučkem a střepama 😉 tak hodně štěstí!!!!!!! 🙂

zulik
17. lis 2008

Murecko, neschopenku můžou napsat zpětně i několik dnů nazpět, jenže pokud je to víc, než pátý den včetně od PN k vystavení, tak to musí jít ke zpětnému uznání neschopnosti k posudkovému lékaři a to je zbytečná komplikace.Příklad:PN od 17.11.08, vystaveno 20.11.08, ještě zpětné uznání nemusí být.

murecka76
17. lis 2008

Kalko, moc děkuji, myslím na tebe a držím pěsti, do vánoc to stihneš a budeme mít obě dáreček, nebo dárečky. 😀

murecka76
18. lis 2008

Dobré ránko, tak neschopenka nejde poslat. Sice to nechápu, ale nic jiného, než respektovat to, mi nezbývá. 😠
Takže manžel vyrazí dnes zase do Prahy 😒 Vzít mě sebou nechce. ☹ Teprve tam mu prý dají papír na základě, kterého vystaví neschopenku.

Krásný den. 🙂

pikusa
18. lis 2008

Ahoj holky,
Murečko,to je síla,no tak se ale nadá nic dělat.............no ty bud doma a odpočívej jo???
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/7904...
toto už mi přišlo a je to nádherný 🙂

murecka76
18. lis 2008

Piku, krásná bodíčka.
Odpočívám, odpočívám, už jsem celá dřevěná z toho nic nedělání. 🙂
Nemáte zkušenost se zvýšenou teplotou? Od včerejška mám 37,1st.

pikusa
18. lis 2008

Murečko,to se prý stává,že je mírně zvýšená,přece jen jsou to zásahy do těla a spousta hormonů.to nic není.

vendi1
18. lis 2008

Ahoj holky, tak si to tady procitam a musim se taky podelit🙂.....zrovna stimuluju, dneska v podoli chruuuuza, nesli jim rano pocitace a do 9,30 hod jsme vsichni stale sedeli na chodbicce a lidi jen pribyvali a neubyvali. Dneska rano mne rekli ze mne pracuje jen levy vajecnik, pravy se flaka. Na levem mam uz 5 foli a na pravem nic. Meli jste taky nejaka takovy problem? Mudr teda rika, ze se tim nemam nervovat, ale presto....

macous
18. lis 2008

Ahoj holky,
Murečko, tak držím palečky, ať se ti tam embrísci pěkně uhnízdí 😵 😵 a ať hlásíš dvě // 😀 😀
Piku, pátek máme za pár 😀
Vendi, s tím zkušenosti nemám, ale snad někdo psal, jestli si vzpomínám, že to opravdu nijak zvlášť nevadí, že ti vajíčka z jednoho vaječníku stačí, tak hlavu vzhůru, ona by ti doktorka řekla, kdyby to byla vážná překážka pro IVF 😉 tak hezky píchej a budou embrijka - neboj 😵
Kalko a ty si ty dvě čárky schováváš určitě pod stromeček 😵

macous
18. lis 2008

Piku - to jsou roztomiločký bodýčka 😀 škoda že z nich prcek tak rychle vyroste 😵

handour
18. lis 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat ke stimulaci. Stimuluji poprvé desátý den a žádná odpověď vaječníků a doktorka mi dnes řekla, že pokud do pátku nic, tak to stopne a budu moci stimulovat až za dva měsíce a s něčím jiným (teď to je Gonal). Máte s tímhle nějaká zkušenost, já jsem z toho trochu vykulená. Díky.

lucijda
19. lis 2008

Bré ráno 🙂 Handour, já jsem přesně nepochopila tvoji otázku. ty jsi teď 10. den stimulace, nebo jsi začala stimulovat 10. den cyklu? Tu pauzičku asi navrhla proto,že jestli nebude reakce vaječníků, tak změní protokol, protože nemá cenu si píchat tyhle hnusy, když tělíčko nesouhlasí 😉