CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
7. črc 2008

Ahojky holky 🙂

No ted jsem byla tak sama zblblá z toho roku,že jsem se šla podívat do kalendáře 😀 no jsem pako 😀

Tak dneska 1.pichule a v pátek jedu na UTZ.

buresinka
7. črc 2008

Ahojky holky 🙂 ,

Kalko, to je fajn, že jste se snažili, tak snad to přinese kýžené ovoce. 🙂

Pikusko, to je fajn, že Tě tentokráte MS netrápila a už dorazila, tak držím palce na píchání a jsem zvědavá, jak budeš tentokráte reagovat. Protože, jestli u mně dojde k 2. IVF, tak mám také slíbené nižší dávky, aby nedošlo k OHSS.

Jinak u mě vypadá, že inseminace nevyšla, ale tak nějak s tím počítám. No a jestli se to opravdu potvrdí, tak půjdu ještě na jednu a pak případně na začátku září IVF. Tak jsem zvědavá. 🙂

pikusa
7. črc 2008

Buresinkonejvíc mě asi děsí,že já to na sobě minule vubec nepozorovala 😒 prostě NIC.Ale snad ty nízké dávky budou v poho 😉

buresinka
7. črc 2008

No ono to ze začátku opravdu není cítit. Já jsem to pocítila až ke konci stimulace. Ale věřím, že nižší dávky budou v pohodě. Držím palce. 🙂

pikusa
7. črc 2008

No jo ale moje dr.byla skoro zhrozená,jak se to prý rozjelo a bla bla.......a stranšně se divila,že mě nic není 🙂

kalka
7. črc 2008

tak teď tak koukám do kalendáře.. a asi to nevydržím a příští týden zkusím testík.. Dneska jsem se dozvěděla, že kolegyně z práce je těhu a testovala 8 den po ovulaci.. tak mě to navnadilo, že bych to taky zkusila 🙂

pikusa
7. črc 2008

Kalka,toto je jen a jen na tobě 😉 ale to víš,že tě tady naverbujeme aby jsme viděly nebo aspoň četly,že to klaplo 😉

murecka76
7. črc 2008

Ahojky kočky, jdu vám sdělit naši smutnou zprávečku, v sobotu jsem o miminko přišla, začala jsem krvácet a tak mi včera udělali revizi, zatím nejsem schopna o tom více mluvit, ale vím jedno jistě, na konci září se vrhneme do IVF, nechci už zase čekat na zázrak, Puregon je v lednici vychlazený, tak se bude hodit. Přeji vám hodně štěstíčka.

pikusa
7. črc 2008

Ježiš,Murečko,jdu si od tebe přečíst jak je a toto.Moc mi to je líto...............neím co napsat
Přijd sem zase až ti bude líp 😉

kalka
8. črc 2008

Dobré ráno 🙂

murecka76 .. sákryš ☹ je mi to moc líto...... jak píše pikusa.. přijď až ti zase bude líp 🙂

Holky.. kde jste všici.. potřebujeme nějaký novinky.. 😉

pikusa a jak se cítíš?.. pořád pohoda? 🙂 Já jsem nervní jak pes... teď mám před sebou asi nejdelší týden...myslím do doby testování.. 😒

lussi
8. črc 2008

Dobré ránko.
Vidím, že špatné zprávy se tady drží jako klíště ☹

lucijda
8. črc 2008

Dobré ránko holky, moc sem teď nepíšu ale občas nakouknu murecko, je mi líto co se stalo ani se k tomu nedá nic říct snad jen aby jsi se držela.

lussi
8. črc 2008

luci ahoj, máte krásného pejska 🙂

vakoema
autor
8. črc 2008

Ahoj holky, chci vas povzbudit! byla jsem na IVF v Podoli a mimco se me porad drzi, uz koncime 13tt. Takze nebojte, ono to fakt funguje a brzo se vam taky zadari!! Vsem moc drzim palce

buresinka
8. črc 2008

Ahojky holky,

tak koukám, že špatnými zprávami se to tady jen hemží. ☹ Murečku je mi to moc líto. ☹ Přeji Ti, ať je Ti brzy lépe.

Lussi, ty jsi dopadla jak?

Jinak já také nemám moc dobré zprávy. Dnes ráno jsem dělala testík a je negativní. Ale asi by to byl zázrak, kdyby vyšlo IUI hned napoprvé. Tak chci zkusit ještě jedno. A pak 2.IVF. Tak snad to do konce tohoto roku dopadne.

lussi
8. črc 2008

vakoema jen tak dál, pozitivní zpráva z Podolí potěšila 🙂
buresinko, už zase nega? 😒 Takže teď počkáš na MS a jdeš rovnou na další IUI nebo si dáš měsíc pauzičku?
Já ještě v Podolí nebyla a ani se tam nechystám, sestra mi říkala, že mám ještě dojet na krev, ale přes MS a negativní test opravdu těhotenství nepředpokládám a nechce se mi tam zbytečně jet. Takže se akorát chci objednat na konzultaci k Darebnému a zatím to vidím tak, že další KET až se přestěhujeme do baráčku, což bude někdy ke konci roku. Teď beru alespoň Gynex, bylinky nikdy neuškodí a snažím se pomalu shodit ta kila co jsem nabrala po hormonech 🙂

ipuska
8. črc 2008

Ahoj holky, můžete mi prosím napsat tel. č. na CAR v Podolí? Děkuju

buresinka
8. črc 2008

Jo, Lussi je to tak. Bohužel. ☹ Někdy si říkám, jestli se to vůbec povede, přeci jenom těch negativních pokusů mám za sebou už dost.

No to další IUI chci hned. Kupodivu ho snáším lépe než IVF. No a hlavně jedeme na dovolenou, tak budu v klidu a třeba právě proto to vyjde. No a pak měsíc pauza a hned IVF.

Někdy si říkám, jestli to moc neženu, ale na druhou stranu to děsně utíká. V lednu mi bude 33 let a tak to moc nechci odkládat. Asi kdyby mi bylo pod 30 let, tak bych to také řešila jinak. A možná chodím rychle za sebou i proto, že já doma prostě na zázrak nemohu spoléhat.

lussi
8. črc 2008

ahoj ipus, máš to v IP 😉

ipuska
8. črc 2008

Ahoj lussi, moc děkuji 🙂 😉

lussi
8. črc 2008

bures to máš pravdu, strašně to letí a já mám relativně ještě čas, co stýče věku 😅 A stimuluješ u toho všeho lékama nebo "jedeš" v tom cyklu bez podpory?

buresinka
8. črc 2008

No Kety jsem měla všechny v přirozeném cyklu. Naštěstí ovuluji normálně. No a IUI jsem měla s Clostilem a stejně jsem měla jeden folikul, nereagovala jsem na něj, myslím, že je to i díky tomu, že mám ovulaci brzy, tak jsem to nestihla. No tak si říkám, že bych teď zkusila IUI bez stimulace, tak uvidím, jak se domluvíme.

lussi
8. črc 2008

jé, tak to je dobrý, že se nemusíš stravovat hormonama, já musím být pod práškama jinak mám smolíka pacholíka 😒 Denně jsem se cpala 6ti kuličkama utrogestanu a 6ti pilulkama Estrimaxu....fuj

buresinka
8. črc 2008

Já jsem vždy brala jen ten Utrogestan. A jinak na štítnici.

pikusa
8. črc 2008

Ahojky holky,
tak aspon jedna dobrá zpráva z Podolí,to potěší.Jen kdyby tady nebyly ty špatné zprávy.......................
Jinak injekce v pohodě,jen tak dál 🙂

lucijda
10. črc 2008

Ahoj holky, zítra mám jet na kontrolní UZ a vrhla se na mě nějaká mykóza se asi picnu, jednou menstruuju šestkrát měsíčně a když se to podchytne hormonama tak tohle. A Pikus jak jde stimulace?

zabza9
10. črc 2008

Ahojky, já jsem objednaná na 1. září k Dr. Darebnému, už se těšíím 😀

pikusa
10. črc 2008

Ahojky,tak já jedu na UTZ zítra 🙂 trošku bojím bojím,ale snad to bude dobré 🙂 🙂
Lucijdo,jde to 😉 😉 možná ty to máš z hormonů,no zítra uvidíš 😉
Zabzo----ahojky 😀

zabza9
10. črc 2008

Hihi Piku, Tebe už jsem někde viděla 😀 😀 😎

pikusa
10. črc 2008

Já tebe taky ale ted si ti nemůžu vzpomenout............................... 😀 😀 😀