CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
3. črc 2008

Ivanko,určo je to dobře 🙂 takže tě čeká odběr?

ivanalysonkova
3. črc 2008

pikus, já jdu zítra na 1.IUI.

pikusa
3. črc 2008

Jo tak,tak to držím palečky at je uspěšné a poslední 🙂 🙂

ivanalysonkova
3. črc 2008

děkuju, doufám. Ale už se připravuju na to, kdyby to náhodou nevyšlo 😝 To pak mám slíbenou dovču. 😀

kalka
3. črc 2008

pikusa

no to si mě moc nepotěšila.. tyhle brusle mě stály 3 tisíce... a to zrovna byly slevy.. normálně stojí 4 tisc.. Mám Rolerboler.. nebo nějak tak... takže říkáš zkusit si jiný brusle 😖

kalka
3. črc 2008

pikusa

chodíš bruslit na letiště?. a kam?... ale ty nejsi pražanda, viď?.. 😉

kalka
3. črc 2008

Jakou máš teď značku bruslí?. a co to bylo za brusle v kterých tě bolely nohy?

pikusa
3. črc 2008

Ahoj,byla jsem na chvíli v práci............... 😝
Kalka,tak to se teda divím,právě tuto značku jsem si ted koupila a byla mi doporučena a jsou opravdu super.Před tím jsem měla Solomony.Tak se poptej po těch vložkách do nich a hlavně ti musej pevně sedět na nohou.Na letiště jezdím tady u nás kousek,bydlím v Mimoni na Českolipsku a tady kolem nás byl kdysi vojenský prostor,je tady teda letiště a je zatím nepoužívané,takže super plocha.

Ivanko,my jsme taky po té první stimulce co nedopadla byli v Egyptě 🙂

kalka
3. črc 2008

no tak nevím.. já mám pocit, že mi ty nohy ulítnout bolestí.. teď jsme hledala něco na netu.. a nejsem sama kdo si na to stěžuje.. a nakonec skončili u K2 .. tak jsem zvědavá.. ale K2 jsou o 3 tisc. dražší 😠 .. možná ještě zkusím ty vložky a když to nepomůže budu muset změnit celý brusle..

Já bych taky tak jela k moři! se máte 😠 😀 ...

kalka
4. črc 2008

Dobré ránooooo 🙂

Holky držte mi pěstičky...v 9:00 mám být v Podolí a rozhodne se co semnou.. jestli přerušíme nebo půjdeme do IUI nebo se připravím rovnou na IVF.. nejvíc se vojím, že se to přeruší a nic se dít nebude 😒
Tak zatím papulík 😉

pikusa
4. črc 2008

Ahojky a dobré ránko 🙂
Kalka,ty jsi ale ranní ptáče 🙂 🙂
No jasan,že na tebe budu myslet a at to dopadne podle tvých představ na kontrole 🙂 🙂
K2 má sestra a je spokojená,no zkus ty vložky a uvidíš,byla by škoda zbavovat se těch tvých bruslí.Možná bych se ještě skočila poptat někam do sportu,nebo tam,kde jsi je kupovala,čím to muže být.

christla
4. črc 2008

Ahoj holky!
Opět vám sem lezu....
Potřebovala bych od vás nějaké informace o CARu v Podolí. S manželem jsme se rozhodli, že bychom zkusili alespoň IUI. Už dva roky se snažíme o mimi.
Jenže se v tom zase tolik nevyznám a nevím, který CAr je nejlepší.
Jak to chodí v Podolí? Jak dlouhé jsou čekací doby a jak je to finančně?
Omlouvám se......

pikusa
4. črc 2008

Ahojky,tak já jsem byla na 1.návštěvě loni v červnu,hned mě objednali nahormonální profil 2 DC a partnera na spermio.To bylo asi za 14 dní.No a protože oboje dopadlo špatně,bylo nám doporučeno IVF-ICSI.To ale znamená genetiku a to se hodně zdrželo.
V Podolí jsem spokojená,ale je pravda,že nemůžu sronávat,jinde jsem nebyla.

christla
4. črc 2008

Pikus, děkuji za odpověď.
Já už mám hormonální profil za sebou a dokonce i laparku, oboje naprosto v pořádku. Manžel má spermio taky O.K.

pikusa
4. črc 2008

No tak to je super,to by mohlo být rychly 🙂 🙂 hlavně že jste v pořádku 😉

christla
4. črc 2008

Takže když mi moje doktorka napíše doporučení a výsledky vyšetření, tak bych je už nemusela podstupovat znova a mohlo by to být rychlejší, co? Tak uvidíme.
Díky za odpověď!!

kalka
4. črc 2008

christla

nejspíš na hormonální profil budeš muset znovu a manže na spermio taky.. oni si dělají svoje.. víš.. taky jsem tam šla s tím, že máme všechno.. hor. profil, spermio, imunologii, laparku..a stejně si dělají svoje testy... a to jsme oba vlastně naprosto v pořádku... každopádně počítej, že až tam zavoláš a budeš se objednávat, tak že půjdeš na první konzultaci až za čtyři pět týdnů...

pikusa

tak jsem zpět.. IUI zamítnuto.. dozrálo mi 5 folikulů.. ale povolili nám se doma snažit přirozeně.. a co se IVF týká tak jsme se dohodli, že zatím ne.. tak ti mám teď takový smíšený pocity... vlastně nevím jestli mám být spokojená nebo ne..

christla
4. črc 2008

Kalko, díky! 🙂 😉

buresinka
4. črc 2008

Ahojky kočky, tak jsem tu teď dva dny nebyla. Měla jsem hukot v práci. 😠 Už, abych mohla jet na dovolenou. 🙂

Christlo, přesně jak píší holky, v Podolí si chtějí udělat vše svoje. Ale pokud bude vše v pořádku a neobjeví se žádná zásadnější komplikace, tak se bude rychle něco dít. Tak určitě neváhej a volej. No a co já vím, tak doporučení snad ani není potřeba.

Kalko, to je smůla, ale zase bych to nebrala tak špatně. Určitě se doma snažte, když to máte povoleno. Vem to tak, že tam máš místo 1 folikulu 5, a tak je 5 x větší šance. Tak držím palce a udělejte si krásné dny. 😀 Jo a myslím, že jsi byla určitě ve středu u Bahníkové, protože tam teď bývá. No a u koho jsi byla dnes?

Lussi, tak co jak to s Tebou vypadá? Nezkoušela jsi znovu testovat, jestli ten výsledek nebude přeci jenom jiný?

No a Pikusko Tobě gratuluji, že můžeš konečně začít stimulovat, teď jen, aby Tě zase netrápila s příchodem MS.

kalka
4. črc 2008

buresinka

jj neberu to tragicky 🙂 .. dneska jsem byla u Řezačky 😉 byla príma.. Holky když mi ještě nepraskly folíci.. a jsem dneska 15 DC.. to asi rupenzí o víkendu, co?.. To sama asi nijak nepoznám 😒 😉

buresinka
4. črc 2008

Kalko, myslím, že by to mohlo vyjít na víkend. Já tedy ovulaci poznám. Je to taková pichlavá bolest v podbřišku. Nepamatuješ si, kolik měly ty folíky mm?

pikusa
4. črc 2008

Kalka,tak aspon,že přirozeně,musíte se snažit 🙂 😉
Buresinko,snad neeeeeeeeeeeeeeeeee............potvora jedna 😠

christla
4. črc 2008

Kalku, kup si ovu testy a budeš přesně vědět, kdy máš ovulku!!!

kalka
4. črc 2008

sákra... koukala jsem na to když to měřila a úplně mi to vypadlo z hlavy:( se picnu.. při kolika mm praskají.. tak 18-20 mm, viď?

buresinka
4. črc 2008

Kalko, praskají cca kolem 24 mm. Při velikosti 18-20 mm nechávají aplikovat Pregnyl a pak je ovulace cca za 36 hod.

kalka
4. črc 2008

a o kolik mm za den povyrostou?

buresinka
4. črc 2008

Kalko, průměrně tak o 2 mm. 🙂

pikusa
6. črc 2008

Holky,ahojky,tak hlásím,že dnes došla mrcha a od zítřka začínám stimulovat 🙂

kalka
7. črc 2008

dobré ráno🙂

pikusa .. tak to je paráda 🙂 konečně se zase něco děje, viď 🙂

Hele pikusa .. si mě úplně teď ráno rozhodila.. koukla jsem do tvého alba a máš tam jednu fotku z názvem "Vánoce 2008"... sem myslela, že jsem asi něco prošvihla🙂))) 😀 Fakt mi chvíli trvalo si ujasnit co je vlastně teď za rok 😀 a jaký Vánoce, že byly naposledy 😀

Jo jinak holky.. snažili j sme se snažili.. pátek sobota.. neděle už nešla.. bych dneska nemohla přijít do práce 😎 😀 .. ale dneska zas na to hupsneme.. a pro jistotu i v úterý 😉

Holky mám od včerejšího večera dost velký pichlavý bolesti v konečníky.. jde to jako z podbřišku do konečníku.. jak když vám tam někdo bodá pletací jehlicí... myslíte, že by to mohlo být k ovulaci?..

remor
7. črc 2008

Kalka, podobné bolesti jsem měla také přesně před rokem o prázdninách. Trvaly několik dní, pak samy přestaly. Měla jsem strach, už jsem se chystala i k doktorovi, ale pak to samo odeznělo. Vždy mně vystřelila bolest, když jsem si sedla.