CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
12. pro 2008

Bekytnko, Wendi moc gratuluji. 😀 Wendi krásné čísílko. 😀

Macous, byla jsem u Darebného, ale příště bez fotečky neodejdu. 😀 😀 😀

macous
13. pro 2008

Ahojda ženský 😀
Murečko, to víš že jo, až budeš čučet na koze na mimíse, tak řekni, chci foto a neslez, dokud mu tam hned u ruky nevyleze 😵
Vendy, půjdu k Darebákovi, ještě jdu do CARu 23.12., protože to asi nechce Řezáčová takhle mezi svátkama hrotit a posílat mě jinam, je to vlastně jedno 🙂 Původně jsem měla jít taky 22. ale 23. jsem pozvaná na krev, tak jsem se v CARu přehodila 😵 Gratuluji ke krásnému HCG, já měla 504 😀 😀 😀

vendi1
13. pro 2008

Ahoj holky🙂,
Macous mne chteli taky objednat 23.12., ale ptz se chystame na vanoce domu na Severni Moravu, chtela jsem uz jit 22.12., to jsme se mohly potkat🙂. 504 taky slusny vykon, ja doufam, ze bude dale vsechno v poradku a budu postupovat tak jako ty a nejen jako ty🙂.
My se ted byli venku projit, tady je tak krasne bilo a sviti slunicko.

pikusa
13. pro 2008

Vendi,tak to gratuluju 🙂 mě když řekla,že mám HCG 348 tak jsem se jí do toho telefonu rozbrečela.....i přes to,že jsem měla testy pozitivní a tušila jsem to

lucijda
13. pro 2008

Ahoj a hezké odpo 🙂 Doufám, že si užíváte odpočinkovou soboru, nás zítra čekají vánoční nákupy hrůza a děs 😖 Holky hezky si opatrujte bříška 😉

macous
13. pro 2008

Vendi, to bude postupovat dobře neboj, buď na sebe opatrná, nikde neuklouzni a hezky odpočívej 😵 U nás bylo bílo včera, ale dneska je jen bahýnko 🙂 První trimestr je fakt rizikový, tak to holt musíme nějak přečkat, všechny tím procházíme, ale já věřím, že to bude všechno dobrý 😉 Jestli v Podolí zůstaneš a půjdeš k Darebákovi, tak to se taky možná ještě potkáme 😀
Piku a co ty tvoje ruce, je to lepší? Doufám že jo 🙂
Lucijdo, tak ty nákupy ti nezávidím, mě chybí ještě čtyři dárečky, ale to už v týdnu nějak snad zvládnu, budu muset vyrazit dopoledne, protože odpoledne se mi zhorší nevolnosti a to si do města fakt netroufnu 🙄 😵

U nás v Lysé jsou Vánoční trhy na výstavišti, to jste neviděli těch lidí co sem jezdí, já tam ani nepáchnu, ještě bych ulovila nějakýho baciláka 😀 😀

pikusa
13. pro 2008

Macous,už 2 noci za sebou teda zase trpím 😒 musím tak každé 2 hodiny vstát a jdu se projít do kuchyně,tam si ruce máčím ve vlažné vodě a mám zase tak 2 hodiny klid.No ale jak mě ta bolest vzbudí,tak bycj až brečela....a to docela dost vydržím.

zulik
13. pro 2008

Piku, to je děs, ty ruce. Já na Tebe myslela z úterý na středu v noci, protože se mi stalo to samé, brněly mi ruce od loktů až k prstům ale pak jsem na to druhý den přišla. Docela slušně se mi blokla krční páteř. nešlo s tm spát. Když to máš často, musí to být hnusný.Ať Tě to přestane trápit!!!

pikusa
13. pro 2008

Zuliku,no prý to taky může být od páteře,to ale není můj případ......
Kdyby to jen brnělo,tak to snad i přežiju,ale to bolení mi vadí 😒

zulik
13. pro 2008

A co na to řekl doktor/ka?

pikusa
13. pro 2008

No že to vypadá na ty karpály,volala mi k doktorovi na objednání,ale tam má místo až v lednu,tak jdu až 12.1.Ale stejně tak nějak netuším,jak mi asi tak v těhu můžou pomoci.Zkoumala jsem to na netu a někdy se to v těhu stane a po porodu to odezní.........tak mám teda vyhlídky.......

zulik
13. pro 2008

No to tedy jo. Když je to spojeno s cévama, nepomohl by třeba Anopyrin? No snad lékaři vědí, co mají dělat.Ale taktlě Tě nechat trpět 😖 Jo, já jdu 30.12. na UTZ, uvidí se, co dál, jestli se začne.Tak držte palečky 🙂

pikusa
13. pro 2008

Zuliku,to je jasan,že palečky se držet budou 🙂 já jdu 29.12 na KO 🙂
No a opravdu trpím 😒 a ráno mám ruce nateklý a neudržím ani hrníček ☹

vendi1
13. pro 2008

Dobry vecer holky, rychle neco pisnu nez zalezu do pelechu, zacina mne zase nejak bolet v krku, tim, ze je ta angina neprelecena antibiotikama je to asi spatne. Snad to rychle vykloktam a vyzenu pryc.
Macousi ty jsi s Lyse? Ja jezdila a stale jeste obcas jezdim do Sadske do prace, to je kousek🙂. Jinak darky ja zacla kupovat teprve v patek dopo a jeste mne nejaky chybi☹.
Piku a Zuli, at se Vam ty ruce zlepsi...musis Piku hodne trpet....ale zase Matyasek v brisku....to je to krasne kvuli cemu to urco vydrzis se zatnutymi zuby 😉 .
Dobrou noc 😵

pikusa
14. pro 2008

Ahoj holky,
Vendi,tak šup zabalit krk a do tepla 😉
Jo to je jasan,že to vydržím,no hlavně mi nic jiného nezbývá 🙂 akorát to naspi si....pak už to nebude u mne neplatí 😀

macous
14. pro 2008

Ahoj holky,
tak to je teda paráda Piku, je to síla, že tě objednali za tak dlouho, přijde mi to od nich docela hustý 😠 tak se drž a ať to zase na chvilku povolí, tak mě napadlo, že by ti mohly pomoci reflexní masáže, ale na těhulky nikdo moc nechce sahat, ale znám jednu paní, je to fyzioterapetka a dělá Mojžíšovou a různé cvičení pro těhulky, ale je to v Praze v centru..... možná by ti pomohla 🙂
Vendi, jo jo, jsem z Lysé nad Labem a ty darečky zkusím zase dokoupit zítra dopoledne, odpoledne už nemám šanci, to je mi na bleble 🙂 A jak je tobě a ty chodíš do práce a budeš chodit? Já ne, já se nudím doma 😵

pikusa
14. pro 2008

Macous,tak to mám docela z ruky 😒 ale zítra na těhu cvíču,tam se poptám,jestli by to nepomohlo,protože chodím do rehabilitačního centra.....ale myslím,že to je na nic.prostě se mi zužil ten kanálek v zápěstí,doma taky masírujeme a nepomáhá to.

vendi1
14. pro 2008

Macous, trapí mně už zase jen nejhorší mužská nemoc🙂, ale přijde mně, že je to jak na houpačce. Večer bolí v krku, ráno ne. Jinak jsem normálně na nemocenské s tím, že jim chodím do práce pomáhat a po Vánocích bych chtěla pro ně dělat z domu ať se tady úplně nezblázním🙂. Zítra jsem jim zase slíbila, že dorazím. Tam mně nic nevadí, jen z tahání přeplněných šanonů mám docela velký strach. Chodíš nebo jsi chodila cvičit Mojžíšovou do Podolí? A chodíš někam na těhotenské cvíčo? Mně kamarádka doporučuje těhot. jogu.
Piku vidím, že ty chodíš....od jakého týdne a na co? Dobrou noc holky

murecka76
14. pro 2008

Ahoj holky, tak k nám už taky dorazila ta nejhorší mužská nemoc, já se zatím držím, ale manžela to dostalo, umírá, už se se mnou i loučil. 😀 Je na odloučeném loži a potichonku si tam naříká. Chudák má i teplůtku. 🙂

Pikus, je mi to hrozně líto, jak trpíš. ☹ Matyášek ti to vše vynahradí. 🙂

pikusa
15. pro 2008

Ahoj holky,
Murecko,teda jsem se zasmála.....jak je marodovi???? 😀
A já vím,že prcek to vynahradí 🙂 jen doufám,že to přejde,až se narodí 😉

murecka76
15. pro 2008

Ahojky,

Pikus, to je dobře, že jsi zasmála 😀 . Naštěstí nám neumřel a je v práci, umírat bude zase až přijde domů. 😀 To už znám.

Musí to přestat, uvidíš. 🙂

pikusa
15. pro 2008

No Murečko,tak to se připrav 🙂 bude mu moc moc ouvej 😖 😀
A já už mám vestavěnou skříň 😀 😀 zase nechápu,když vyndavám ty věci z pytlů,kde se to v nich vzalo 🙂

macous
15. pro 2008

Ahoj holky,
Vendi, já na cvíčo zatím nechodím, ale až mi poleví ty nevolnosti, tak to možná zkusím, já jsem totiž takovej lenoch obecný 😀 Normálně, lyžuju, jezdím na kole, občas brusličky a taky jezdím na koníkách, ale nic z toho teď nemůžu a nevadí to, protože miminko za to opravdu stojí 🙂
Piku, a s tím zůženým kanálkem se dá teď v těhu něco dělat? Nebo tě nechají trápit a po porodu se to samo zase spraví?
Murečko, to znám, můj manža zase nechce litovat, ale nesmím si ho vůbec všímat, nemluvit na něj, vždycky vypadá děsně, že je mi ho fakt líto, a když se zeptám jestli něco nechce nebo co ho vlastně bolí, tak buď neodpovídá nebo řekne že nic 😅 😵 tak už ho nechávám vždycky být, udělám mu konvici čaje a dále si ho nevšímám 🙂

murecka76
15. pro 2008

Pikus, jsem připravená, píšeme si přes ICQ, tak už vím, že je to horší než ráno, už ruší i dnešní výuku angličtiny. 🙂

Tak to já Macous za jiných okolností musím dělat společnost, je nerad smám, když umírá, ale teď se straní a pořád větrá, abych to nechytla. 🙂

Macous, ty trpíš nevolnostmi? Já dnes taky umírám, poprvé jsem i zvracela, byla jsem v lékárně a dal mi nějaké zázvorové tabletky. Četla jsem, že zázvor je dobrý tak jsem to neřešila. No a doma čtu, vhodné při nevolnostech při cestování, těhotné a kojící ženy můžou doplněk užívat jen po poradě s lékařem, tak to mě ten lékárník teda dojal. 🙂

pikusa
15. pro 2008

Macous,to nevím,jak to je,až v lednu se musím domluvit s dr.jdu na to EMG...........
Jinak cvíčo mám dneska,sice jsem lenoch,ale je to tam moc fajn 😀 a už umím dýchat do bříška 🙂

ivkaj
15. pro 2008

Ahooj holky, tak na vás po dlouhé době zase koukám ;o) V lednu nás čeká konzultace u Darebného, tak jsem na něj zvědavá. Doufám, že se už konečně začne něco dít.
Taky jsem se při "pohovoru" na imunologii dozvěděli, že všechny CARy posuzují spermiogram poněkud přísněji. Podle pana doktora tam by sme mohli počít i přirozeně (až se uklidní imunita) a podle CARu potřebujeme dokonce ISCI. Tak jsem zvědavá na názor Darebného 😅

pikusa
15. pro 2008

Ivko,darebný je moc fajn,je dobře,že jdeš k němu 🙂

macous
16. pro 2008

Murečko, včera odpoledne a dneska je mi až překvapivě dobře, nevím čím to je, možná už se mi začala lépe vyrovnávat hladina hcg v těle, ale čekala jsem to až tak kolem 12 tt, tak snad to nic neznamená. To je děsný, když je mi blbě, tak chci aby už to polevilo a když to teď polevilo, tak zase nejsem ve své kůži, že se jako nic neděje, no každopádně uvidíme odpoledne a večer, to přijdou mé oblíbené hodinky 😀 Jo a ty tablety, co jsem koupila já se jmenují Emesin a jsou dělané přímo pro těhotné v prvním trimestru 😵 zatím jsem si zobla jen dvakrát a vždy se mi moc ulevilo 🙂
Ivko, Darebný je opravdu v pohodě, myslím, že si s ním dobře popovídáte 🙂
Piku, no dýchat do bříška jsem se já nikdy nenaučila 😵

pikusa
16. pro 2008

Ahoj holky,
Macous bud ráda,že ti je dobře 🙂 mě bylo pořád 🙂
Jo a v albíku je aktuální foto pupíku 🙂

macous
16. pro 2008

Teda Piku, to je už slušný pupík 😵 😵 mimís se pěkně roztahuje 😀