CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
1. čer 2009

Ahoj holky,
já mám v plánu tento týden všechno pro mimi vyprat a vyžehlit a příští týden teda pomalu začnu chystat i tu tašku, taky se zeptám v pátek, co bych sebou do Podolí měla mít 😀
Vendi, neboj, zase si to papání všechno budeš moc dát, pár týdnů a bude to zase v naprostym klidu 😉

pikusa
1. čer 2009

Ahojík holky..........
Macous,tak si to hezky připrav,to je taková hezká práce 🙂
Já jsem byla ráda,že jsem sebou měla bepanthen--musela jsem si mazat bradavky a taky že jsem měla svoje vyvařený dudlíky.Malej spal na té lampě kvuli žloutence a tam teda dudlík popohl....jinak se mu tam nelíbilo.....

macous
1. čer 2009

Já mám zatím dudu jen jeden, ale jeden se ještě chystám dokoupit, čekám, až dostanou u nás v Lysé mantinely do postýlky, koupím to pak už najednou 😵 jinak už jen tu nějakou drogošku na mazání a koupání, jinak dobrý 😵 Dneska je teda hezky, ani hic ani zima, to mám teď ráda 😀

pikusa
1. čer 2009

Já mantinel sundala,mám postýlku vedle postele a neviděla jsem na prcka....dám ho tam,až bude větší a začne "putovat"
A na mazání se mi nejvíc osvědčila leniens mast z lékárny a je to ta jak po ní mimi krásně voní....a někdy mažu dětským olejíčkem.

macous
1. čer 2009

Piku, a to je na mazání po koupeli, myslím ten leniens? A ten dětský olejíček máš jaký? 😀

pikusa
2. čer 2009

Ano lenienskou mažu po koupání a nebo během dne...má suchý kolem obočí...
a jednou za čas ho máznu po koupání celého dětským olejíčkem
A vzorek leniensky jsem dostala a používala v porodnici......a k tomu mazání na zadeček.

buresinka
2. čer 2009

Ahoj holky, 🙂

dlouho jsem tu nebyla, tak ani nevím co je nového.

Ale přišla jsem Vám napsat, že já jsem se definitivně rozhodla pro rozvod, už jsem to oznámila i rodině, teď jenom podat žádost a věřit v lepší zítřky.

Ať se Vám všem daří, já se určitě zase někdy přijdu mrknout. 🙂

zulik
2. čer 2009

Ahoj Buresinko!
Moc Tě zdravím. Věřím, že i ve Tvém případě bude něco špatné pro něco dobré 😉 Hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ukaž se tady 🙂

macous
2. čer 2009

Piku, díky za poradu 😵

Buresinko, pokud to tak cítíš, tak čím dříve, tím lépe, takže přeji rychlý rozvod. A ty lepší zítřky stopro budou 😉 a napiš nám častěji, jsme tady takový uzavřený spolek dobrých holek 😀 😀 😀

pikusa
3. čer 2009

Ahoj holky..........
Buresinko,každý konec je vlastně začátek něčeho nového..........tak držím palečky at na tebe čeká něco krásného 🙂
Macous,určo taky něco dostanete............... 😉

macous
5. čer 2009

Ahoj,
dneska se chci po cestě z Podolí zastavit v DM, tak jen přemýšlím, co tam mám pořídit.....určitě tam budu čumět a nepořídím nic 🙂 Taky nesmím zapomenout na ty papíry na mateřskou, mám nástup toho 9 tého teď v úterý a kdyby to bylo podle menstruace a ne podle ultrazvuku, tak už dneska 😀

ivkaj
5. čer 2009

Ahoj holky, netušíte jestli mají v Podolí v CARu přes léto nějaké prázdniny?

pikusa
5. čer 2009

Ahoj holky........
Ivkaj,já netuším,ale budu tam muset volat,jak je to s palcením mrazáčků 😉
macous,DM miluju 😉 už mi chodí i slevové kuponky,registrovala jsem tam Matyáška 🙂 Ä já tam beru skoro vše....plíny mi velice vyhovují,měli jsme pro malého DM-2-5kg a ted máme 4-9kg a jsou dobré.Pak tam kupuju jednorázové přebalovací podložky,vložky do podprsenky a ted jsem koupila další dudlík.A lahvičku MAM mám taky od nich.

georgik
5. čer 2009

Ahojky holky,
zdravím po delší době.. poctivě dočítám, ale nějak nebyla síla psát...
u nás se nic nedělo, neděje a nějak není síla aby se dělo dál...
1. KET na konci března se nekonal ani druhý na konci dubna..
měli jsme ze 17 embryí celkem, 9 v mrazáčku hned po oplodnění, další dva po kultivaci, takže 11 celkem zamraženo.. Před 1.KETem rozmrazili tři z těch devíti, ani jedno se nechytlo tak rozmrazli ještě ty dvě plně kultivované a taky nic... takže jsem šla od dubna zpátky do práce a čekala... ultrazvuk 10.den cyklu v pohodě, dominantní folikul taky byl, až se Bahnička divila že to tak krásně vypadá bez léků, tak jsem se těšila na další KET.. po dohodě s laborkou rozmrazili zbylých šest embryí a já čekala že aspon jedno bude schopné transferu.. v den plánovaného KETu jsem volala do Podolí a v laborce mi zase s politováním sdělili, že žádné z těch šesti embryí není schopné transferu.. takže nemáme už nic zamraženo a já momentálně nemám sílu do dalšího IVF...
Pikusko opozdeně gratuluji k Matýskovi, koukala jsem se na fotky, je to fešák 🙂
holkám co to mají za pár přeju krásné zdravé mimi a snažilkám ať se to brzo povede...
já o sobě zase dám vědět

brundik
5. čer 2009

Georgik, to me mrzi ☹ Poradne si odpocin, bude leto, naplanujte si nejakou dovcu, odpocine si telo, ale i hlava, coz je v tomhle pripade dulezitejsi.
A zase prijd k nam.
Holky, ja nejak nestiham, pracovne a konkretne momentalne ted jsem nejaka vyrizena. Vsichni potrebuji vsechno hned a ja to nezvladam 😒 Takze se na to asi dneska vyprdnu a pujdu dom. Navic se nejak necitim, mam plny nos a to jsem si mela jet na vikend uzivat a ted zvazuju, jestli vubec pojedu 😒

zulik
5. čer 2009

Čus,
koukám, nic moc zprávy ☹ Georgiku,něco podobného se mi stalo při mém 2.IVF, v den IVF. mi zavedly 2 embrya a vyvíjelo se jich ještě 6. Volala jsem pak po víkendu, jestli nějaká zbyla na zamražení /už vlastně po 7 dnech od OPU a ono nic/ Chápu Tvoje pocity. Pořád se to ve mně mele, co a jak dál před 3.IVF.

Ivkaj, prázdniny v CARu vyloženě nemají ale je to tak, jako o dovolené, prostě se tam střídají. Ale raději si tam zavolej, třeba se něco změnilo.

Brundiku, ať je líp! Ono není divu, takové změny počasí. Já jsem jako hydrometeorologická stanice, předpovídám změnu 😉

macous
5. čer 2009

Ahoj holky,
Gorgik, tak to mě teda mrzí, že to takhle nevychází, ale neboj se, ono to přijde, já měla z prvního IVF 14 embrijek a taky z nich miminko nebylo 😔 ale z druhého IVF jen 5 embrijek a jedno z nich mám v pupíku a tři zamražený (to jedno se nechytlo, jinak bych čekala dvojčátka) 😵 😵 😵 tak hlavu vzhůru a ono se časem zadaří, ber to tak, že se prostě jakože léčíš a že výsledek se dostaví časem a bude stát za to - uvidíš 😉
Brundik, to víš že jo, práce neuteče, já taky vždycky šla domů, když se to valilo ze všech stran a kupodivu to další den už tak horce ani nevypadalo 😀

Piku, já to tam mám taky ráda, jenže to mám tak trochu z ruky, u nás v okolí DM není, musím buďto do Mladé Boleslavy nebo do Prahy, dneska jsem se tam bohužel nestavila a proč - vysvětlení níže 😅

Tak dnešní poradna dopadla následovně: čekala jen chvilinku, možná čtvrt hodinky a dobrý, jen pak Dr. kouknul na utz a říká, jestli mám dost pohyby a já že mi žádná změna nepřijde, že se miminko hýbe normálně a on jestli nemám pocit velkého vlhka a já že jo, ale že je to od začátku a že to vždycky hlásím, a že mi říkali, že je to v těhu normální a proč se ptá? No a on, že tam mám méně plodové vody a že mě pošle nahoru na příjem na porodní sál, kde mi natočí monitor a udělají nějaký test na plodovku - výtěrem a že si mě tam možná nechají...... tak já šla, nakonec monitor dobrý, test na únik plodovky negativní. Takže závěr klidový režim, nic nepodcenit a kdyžtak hned přijet, další poradna už za týden s tím, že musím na velký podrobný ultrazvuk se zaměřením na tu plodovku. Jo a v průkazce mám CS 4 ☹

Takže dneska teda nic moc 😔 no zase jsem pod kontrolou, tak to bude dobrý 🙂

zulik
5. čer 2009

Macous,
tak opatrně, o víkend tu nebudu 😉
No ne, vážně, ale teď tam byl jiný doktor, ne? Tak asi každý má na věc jiný názor. Ale už se to blíží.

macous
5. čer 2009

Zuli, to jo, byl tam jiný Dr., tak jsem zvědavá, co mi poví příští pátek, jestli už tam bude ten můj, každopádně na velkém utz se to jasně uvidí, tak jsem na druhou stranu ráda, že jsem zrovna v Podolí 😵

pikusa
5. čer 2009

Macous....no tak stejně jako já.....pořád mokro...ale plodovka to nebyla a tak šup do rizikovky,že má malej málo plodové vody............a klidný režim,což u mě nějak nehrozilo 😀
U nás taky DM není,musím do České Lípy............
Georgik,to mě moc moc mrzí....................
no teda co tam s těma embryama dělají???????????? 😲

murecka76
5. čer 2009

Ahoj holky,
tak já taky musím mít vše jako vy. Vlhko mám taky pořád, doktorka, že je to v těhu normální zvýšená sekrece a výtok, na UTZ taky zjistili, že mám méně plodovky než jsem měla posledně, tak jsem zvědavá co bude v úterý na kontrolním utz. Na test plodovky chodím každý den s vložkou. sestřičky už ze mně mají srandu.

pikusa
5. čer 2009

Murečko....já jsem dostala i tu vodičku,jak se leje na vložku 😀 ještě ji mám doma.....ale už si nějak nepamatuju,jak to mělo reagovat...chtěla jsem to dát těhu kamarádce..nevíš????
No však taky jsem myslela,že mi praskla voda a jeli jsme rodit 😀 a plodovka to nebyla.........
A super,že pořád prcka držíš u sebe 😉

murecka76
5. čer 2009

Prý by to mělo z modrat, když je tam voda, až skoro fialové. 🙂 prý se dají koupit i v lékárně lakmusové papírky a počůrat je, jsou to takové papírky jako dávají v poradně.
musí to taky být speciální vložky úplně ty obyčejné, ne žádné always a voňavé, říkala mi sestra, že někdy to reaguje i na nějaký výtok a plaší se.
jojo ještě držím, v úterý máme kontrolu tak jsem zvědavá jak dopadneme.
Voda je můj strašný strašák.

pikusa
5. čer 2009

Jooo tak modré....já si nebyla jistá..díky
a jojo vložky sem taky nafasovala 😀
Tak v úterý jen samé dobré zprávy..ale to budou,to je jasan 😉

macous
5. čer 2009

Murečko, tak koukám, že tady fakt držíme basu 😀 😀 taky mě ta plodovka od začátku straší, však víš, jak jsem psala o papírkách 😀 😀 a že pořád lítám na kontroly na wc, jestli není moc mokro 😀
Piku, se po tobě musíme opičit viď 😵
Já sepsala, co ještě koupit, je toho pár, jedna výprava do dětského obchůdku a druhá do lékárny a hotovo, příští týden to udělám ať mám klídek.
Dneska jsem si pěkně u monitoru popřemýšlela, čím vším bych musela pověřovat manžela, mamku a kamarádku 😵 tak jsem ráda, že si to nakonec všechno zařídím sama - teda snad to tak bude 😉

pikusa
6. čer 2009

Ahojík.....a dost s opičením 😀
be ne holky....ještě se opičte..přeji vám porod,jako jsem měla já....celkem rychlý a v pohodě.......
No Macous....nakupuj nakupuj 😀
Mě do porodky pak Pepa vezl vlhčené ubrousky....ty mi tam došly...........

murecka76
6. čer 2009

Ahojky,
Macous to víš, že si dobře pamatuji jak jsme řešili ty naše výtoky atd., nosila jsi i vatu. 😀 😀 😀
Já se tak těšila, že si od těch vložek odpočinu a nakonec jsem na nich skončila celé těhotenství. 😠
Já žádný výtok nemám, jen pořád jakobych učůrávala a vlhko a vložku mám do žluta, přes noc mi to vůbec netrápí, jen když vstanu tak je to nejhorší a odpoledne je to zase ok. Je to táááák protivné. 😒
Macous taky bych brala takový porod, tak doufám, že se budu opičit, když už se opičíme takovou dobu, tak to ještě vydrž. 😀 😀 😀

pikusa
6. čer 2009

Mureko...a po porodu si jich taky užiješ 😒

macous
6. čer 2009

Ahoj holky,
Murečko, tak to jsi přesně vystihla, taky mě netrápí žádný výtok, všechno v pořádku, mám to stejné jako ty (akorát do žluta, jen zřítka), a nejvíc je to fakt po ránu, já si myslím, že je to nahromaděný sekret, jak jsme moc prokrvené 😵
Piku, no právě, já se ještě chvilku opičit teda rozhodně budu, alespoň s tím porodem bych teda chtěla 😉 😵

pikusa
6. čer 2009

Joooo a klidně se můžete opičit i s hodným miminkem 😉 protože to je prostě super,pohodové mimčo..pak jsem i já v klidu a pohodě a jen si to užívám 😉