CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

brundik
15. bře 2010

Ahojda 🙂
Holky, tak si predstavte... Aby toho nebylo malo, dostala jsem na ORL opravdu ATB, vsechno jsem doktorovi vysvetlila, takze situaci zna, narkoze by to vadit nemelo, ale aby se to stihlo dobrat pred ET, bude to tesny. Na krvi jsem byla rano, vysledky budou odpoledne. Uvidim, co na to reknou dneska v Podoli. Prijde mi to absurdni, ted, kdyz uz se necitim tak spatne budu brat atb. Skoda, ze mel doktor minuly tyden dovcu, to bych vedela, ze se to stihne urcite.

brundik
15. bře 2010

Baru, jestli, to neni jeste z toho, jak jsi byla nastydla 😒 Co zkusit nejaky teply obklad na hrudnik? Mas kasel? Mozna bych k doktorovi zasla, ale asi k praktickymu. A ten zachvat, to je mazec 😕 Asi bych to taky zkusila s doktorem prokonzultovat. Bud na sebe opatrna 😉

pikusa
15. bře 2010

Ahojík....
brundik...atB zaberou a budeš úplně fit....
záchvat jsem měla jednou a lezla jsem po 4,nic jsem nemohla,sama doma,jen jsem se doplazila pro brufík a pak asi 2 hodiny ležela na zemi a rozdýchávala....strašný to bylo

brundik
15. bře 2010

Piku, urcite zaberou a budu mit klid 🙂 Jen by me zajimalo jestli se to povede skloubit vsechno dohromady s IVF, moc bych si prala, aby to vsechno klaplo.
Priznam se, ze bych vubec nevedela, jak se pri zlucnikovem zachvatu chovat. A ze ho taky musim svym tlaskanim pokouset.

pikusa
15. bře 2010

Já ani nevěděla,co to je,strašně to bolelo,tehdá už z výtahu jsem lezla po 4.....
A skloubí se to,vše dobře dopadne 😉

b.a.r.u.s.2010
15. bře 2010

Brundi, aspoň budeš úplně přeléčená a zdravá....a už je ti lépe?

Brundi, nemám nic kašel, rýmu, nic....už jsem se objednala a zítra jdu k mému gynekologovi, přeci jenom se mi moc k obvodačce nechce, všichni tak budou chrchlat ☹ , uvidím co mi řekne můj dr.

Piku, no bylo to něco 😝, byla jsem úplně vyděšená, jediný co mě uklidnovalo, že to není podbřišek, ale spíš nahoře...takže jsem hledala na internetu co v těch místech je a vyšel mi z toho žlučník....no doktor samouk 🙂,
takže jsem opatrně, když to šlo začala popocházet po bytě...a pak to přešlo....

Piku, měla jsi to v těhu?

Brundi, držím pěsti v Podolí...

Zulik, co záda?

pikusa
15. bře 2010

Baru,nene to už je dávno co se mi to stalo.....

brundik
15. bře 2010

Tak jsem zpet. ATB snad nevadi, Rezcova nic nenamitala, dala jsem ji zpravu z ORL, takze se stimuluje dal, ale na puregon teda reaguju bidne 😒 Porad jen 1 folikul vpravo a 2 vlevo. Ve stredu dalsi utz. Jsem zvedava, jak tohle dopadne. A mam cely tyden dovolenou, budu odpocivat 😉
Zuli, jsem rada, ze jsme se videly 🙂 Budu moc drzet palcaky 😉

brundik
16. bře 2010

Teda Piku, mela jsi pravdu, ten orgalutran to je des. S pichanim puregonu nemam nejmensi problem, skoro bych i rekla, ze me to bavi 😅 😀
Ale orgalutran ma krapet tlustsi jehlicku a ja asi hrosi kuzi 😀 A pri aplikaci to fakt pali a vcera po vytazeni jehly, to docela krvacelo a jeste se tam udelala boule, no a dneska bolava morina. Jestli jsem to nejak blbe napicla? Jeste me ceka nejspis 8 injekci, ale ja uz mam jednu pulku bricha nejak nepouzitelnou ☹ Stalo se vam to taky?

pikusa
16. bře 2010

Brundik....taky jsem to tak měla.....musí se to holt vydržet....
taky mi tekla při Org.krev a měla jsem modřiny.
A jaké máš dávky puregonu???,a neboj,folíci ještě nějaké budou..

ivkaj
16. bře 2010

Brundik, taky jsem připíchávala Org. a vypozorovala jsem, že míň to bolí, pokud se to píchne opravdu pod tím úhlem jak je doporučováno v návodu. A co se týká krve, vždycky jsem "půl dne" zkoumala břicho abych se vyhla žilkám co na něm jsou.
Každopádně držím pěsti, ať ti to dobře dopadne.

brundik
16. bře 2010

Moc dekuju, holky. Snazim se to pichat sikmo, mozna to dam dneska jeste vic ze sikma, co mi dela problem je natazeni, abych zjistila, jestli nejsem v zilce, pist je nejakej zatuhlej, to mi pomaha manzel. Ja drzim spek a zabodnu, predam manzelovi a on udela zbytek 😀 Je zlatej 😵
Piku, puregonu mam 150 IU. Doufam a fakt bych si moc prala, aby tam bylo zitra aspon o jednu bublinu vic.
Baru, byla jsi nakonec u doktora?

pikusa
16. bře 2010

Brundi....bude,uvidíš...
já měla 150 poprvé a šíleně moc folíků a stopka,po druhé 75 a stejně úroda....
koukali jste včera na zázraky života??

brundik
16. bře 2010

Tak jo, ja ti verim, Piku 😀 😉
Zazraky zivota? Nevidela jsem to. Co to bylo za porad? Nebudou ho opakovat? Ja koukala na basniky a vzpominala na studacky leta, az na to, ze clovek musel do hlavy nabusit spoustu informaci, to byly bezstarostny leta 🙂

pikusa
16. bře 2010

j TO NOVÝ SERIÁL A JE Z PROSTŘEDÍ caru.....TAK JSEM KOUKALA...

brundik
16. bře 2010

Aha, tak to jsem upne out, ja myslela, ze nejaky dokument. Ja mam takovy serial in natura, taky jsem napnuta, jak to dopadne 😀

pikusa
16. bře 2010

No mě zajímalo,jak dalece to bude podobné realitě

brundik
16. bře 2010

Me by urcite rozcilovalao, ze jsou tam veci uplne ulitly od reality 😀 Teda ale nechci to sepsout, nevidela jsem. A uz to bezi dlouho, Piku? Je fakt, ze ted by mi to bylo blizky, ale nejsem moc serialovy typ. Nesleduju vubec zadny serial, donedavna jsem nekoukala na televizi vubec, ale to se ted zmenilo, jak jsem docela doma, tak koukam na kazdou blbinu 😀

b.a.r.u.s.2010
16. bře 2010

Jdu si váš počíst a pak hned budu reagovat 😉

b.a.r.u.s.2010
16. bře 2010

Brundik, já měla org napoprvé, ted ne, tím jak je tělo při dlouhém protokolu uspané, tak ho nepotřebuje...

Taky si pamatuji, že pak jsem vůbec nevědala kam píchat (tuku na břiše moc nemám a ted to bylo spíš na škodu), puregon je prima, ale orge, manžel asistoval, no já držela špíček a on píchal úhel podle návodu, zasunul, kousek vysunul, aby jsme nenapíchli žilku a bylo...
Jednou jsme napíchli nerv, doufám, že se vám to nepodaří, ale kdyby náhodou, tak chvilku je stav na omdlení, ale za 5 minut dobrý...

Jinak jsem na dnešěk byla objednaná k doktorovi, jestli jsem blázen či co, ale jak jsem včera zavolala a objednala se, tak se mi jako zázrakem udělalo úplně dobře...asi fakt blázním 😝 , tak jsem to dneska zrušila, mám strach abych tam nechytla nějakou virozu...

Brundi, já měla pokaždé puregon 150, a napodruhé první dávku 225 a pak už těch 150.

Piku, co Matyášek?

b.a.r.u.s.2010
16. bře 2010

Koukám, že už jsem podle koníka sedmý týden...on to asi nějak jinak přepočítává?

brundik
16. bře 2010

Baru, ja jsem se mela taky pred IVF nejak vic vyzrat, abych tuku na pupiku bylo vic 😀 No nemam, tak bodam do spicicku.
A hlavne, ze uz je ti dobre. Ja jak vcera byla na ORL, tak jsem si taky rikala, jestli si nahodou neodnesu jeste neco navic 😅
A jak to s tebou je, kdy te ceka nejaka dalsi kontrola?
Piku, nevis co Mac? Vzdycky jste tady byly takova stala dvojka.

pikusa
16. bře 2010

Mac nevím.....nejsou někde na té lyžovačce??????
Seriál včera začal,takže byl jen jeden díl.....a bude vždy v pondělí.
A tuky já řešit nemusela,měla jsem pěkné špeky...teda měla.....mám 😀
Baru a kolik jsi???ne 7 tt???

b.a.r.u.s.2010
17. bře 2010

Piku, měla bych být šest plus dva, ale ono to pak asi zaokrouhluje 😉 .

Brundi, dneska držím pěstíky, to už ti asi řeknou, kdy bude OPU, vid? Brundi a máš ty antibiotika?

Já jdu až příští čtvrtek, taková doba 😝 , už aby to bylo.

A s tím špíčkem, mám úžasnýho manžela, chtěl si dělat šablonu na bříško 😉, aby jsme nepíchli do stejného místa,
já ted napodruhé píchala 14 dní, a na levé straně jsem měla modřinu přes půl břicha od té podkožní tyčinky....
Holky to jsou zážitky 🙂 .

brundik
17. bře 2010

Aha, tak to ja nevedela, ze Mac lyzuje, tak to jo 🙂
Baru antibiotika jsem nakonec vyfasla, rekla bych i ze se mi ulevilo, byly treba. Ja jsem dneska 11 DC, to uz by asi po dnesku melo byt jasne, kdy bude OPU. Pregnyl mi vychazi uz jen do patku Orgalutran mam taky jen do patku, ale treba mi neco po dnesku upravi.
S tim orgalutranem jsme to predevcirem nejak zblbli, protoze vcera to bylo jakz takz v cajku. Asi jsme napichli zilku a nezjistili to.
Piku a Matyasek uz je dobrej? Taky se mu to vlece uz delsi dobu, vid? 😔

b.a.r.u.s.2010
17. bře 2010

Brundi, my ji taky jednou napíchli, volala jsem do lékarny do Podolí, je tam strašně příjemná mladá magistra a ta říkala, že ono je těžké se někdy strefit mimo žilky, že jich je tam spousta malých,takže je to normální....

Tak to budeš mít asi zítra pregnyl a v pátek OPU? No uvidíš po dnešku 🙂 .

Kolik tam bylo lidí v pondělí?

Holky, nemáte nějak vysondovaný, kdy tam je Darebný pravidelně? Chtěla bych se s ním domluvit, že bych i pak chodila k němui

brundik
17. bře 2010

Baru, lidi tam bylo celkem dost, uz kdyz me sestricka objednavala v patek, tak rikala, ze to pondeli je desne narvany. Ale necekala jsem zas tak dlouho.
Jak je tam Darebny vubec netusim. Ale ted ho tam vidam vdycky, kdyz tam jsem. Ale to by ti urite rekly sestricky.

maktor
17. bře 2010

Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, všechny zdravím.
Baru, Dr, Darebný měl vždycky těhu poradnu v pátek od 12.00. Dr. Řezáčová mě k němu pak předala. Asi kolem 12.tt. Celou dobu jsem pak k němu chodila až do porodu. Jen škoda, že mě nerodil. Poradny jsou dole v 1. patře vlevo.

pikusa
17. bře 2010

Ahojík....
Brundi,mates už je OK,včera jsme byli i plavat....tak snad už bude jaro a nemoci pryč.
Baru...ale 6+2 je 7 tt ne??? 😀 6.jsi ukončila,jsi 7.týden....

brundik
17. bře 2010

Piku, tak to je dobre, ze uz jste se toho zbavili 🙂