CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
macous
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
21. srp 2009

Macous....Matyášek v tom lehátku je kouzelnej 🙂
jooo a máte určo nádhernej baráček a zahradu vid 😉

vendi1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendi1
22. srp 2009

A děkuji všem za podporu a gratulace🙂

zulik
22. srp 2009

Vendi,ještě jednou vše dobré a díky a infošky.Tak nějak fakt nechápu, proč v tak věhlasném ústavu trpí takové lidi 😠

jenny73
25. srp 2009

Zdravím vás tady a všem blhopřeji k miminkám!

Jen jsem se chtěla podělit se zkušenostmi z Podolí. Poprvé jsme tam byli v květnu po více jak roce snažení, pan Dr. moc milý, napsal na jaká všechna vyšetření máme jít. Mužskýmu po spermiu řekli, že výsledky do tf říct nemůžou, ale že prý když řekne heslo, tak mu to tajně povědí. A tak mu řekli, že vše OK, normám, bez problémů lze oplodnit přirozeně. Za cca 14 dní jsem šla na konzultaci. Dosti stroze mi bylo oznámeno, že spermio dost hrůza a že bylo rovnou doporučeno IVF+ICSI, že nemá smysl čekat na zázrak (což byl šok, když jsem počítala úplně s něčím jiným) a že je tedy nutné genetické vyšetření...na vyšetření jsme čekali měsíc, na výsledky teď čekáme osmý týden. Jinak nezjistili závažný problém, jen nějakou bakterii, na kterou stačilo jednorázově 2 pilulky antibiotik.

Takže v současné době mi tam leží výsledky z imunologie, protože jsem je chtěla vyzvednout současně s tou genetikou. Jenže.... minulý týden jsem měla na testu //. Tak tam volám a bylo mi sděleno, že vzhledem k tomu, že se na tom nepodíleli oni, ať k nim ani nechodím, ať jdu ke své gyn. K té mě sestra ani nepustila, že je brzy, ať přijdu za 14 dní. Volala jsem tedy znovu do Podolí, že mi je 36, první těhotenství, po takové době snažení a bla bla bla... Takže podle kalkulačky (a sestry u mé gyn) jsem 6+3, ASI, protože všude absolutní nezájem ☹ i

karlotka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
26. srp 2009

Ahojík holky...
Vendi...hlavně že malinká papká a je jedno co přece 🙂 taková drobounká beruška... 😉
Jenny...tvoje strory je celkem až hrozivá.....a nějak mi připadá,že všichni chlapi tam mají špatné spermio.... 😲
Hlavně si vyzvedni ty výsledky....at je máš u sebe.A na gyndu opravdu ještě vydrž,půjdeš dýl a uvidíš už srdíčko 😉
Karlotko....já prednison vůbec neměla,tak nevím....
a Darebák určo podpoří 😉

jenny73
26. srp 2009

Ahoj. S tím spermiem máš pravdu, zase kdoví, jak to je, někdy když se testy opakují, je výsledek značně odlišnej a sama vidíš, že i když nám řekli, že by to byl zázrak, netrvalo měsíc a ten zázrak se stal... a jinak z jedné strany vím, že je brzy, z druhé strany znám holčinu, která taky chodí do Podolí, taky otěhotněla přirozeně a jí na krev zvali hned a za dna dny zas, aby viděli, jak hladina HCG roste.... a jí je o 12 let méně než mně.... proč tedy na každého jiný metr? ...prostě mi to přišlo líto, mísí se mi spousta pocitů - strach, lítost... Výsledky si samozřejmě vyzvednu.

pikusa
26. srp 2009

Jenny...jasan,že to spíš zamrzí....vlastně jejich pacientka a takhle tě odbydou.
Raduj se z toho,že se to povedlo a jestli chceš vědět hladinu HCG,skoč někam do laborjy jako samoplátce 🙂
Joooo a gratuluju ke // na testíku 😀

jenny73
26. srp 2009

Děkuju 🙂 ...snad bude vše OK 😉

lussi
26. srp 2009

Ahoj holky,
piku malej roste jako z vody 😀
jenny z podobných a i jiných důvodu z Podolí odcházím, nějak jim už nevěřím a necícítím se tam už dobře. A gratuluji k // 🙂

jenny73
26. srp 2009

Děkuju a přeju hodně štěstí 🙂

pikusa
26. srp 2009

Lussinko.....ahoj 🙂 🙂 jojo roste...až moc rychle....
a jdeš jinam?????už víš kam???
no nám se to IVF nepodařit...možná bych šla taky jinam......i proto,že tady v Liberci otevřeli CAR a je to mnohem blíž.

lussi
26. srp 2009

jj, jsem objednaná 22.9 do Pronatalu, teď ještě zkusíme poslední KET v Podolí abychom zaplácli nějak čas a pak se uvidí, nejspíš nás čeká 2.IVF, snad tam budu spojená a bude se mi tam chodit líp.
Představ si že mi po dvou letech uráčili nasadit Letrox na štítnou žlázu a Dostinex na zvýšený prolaktin a to jsem si o odběry musela říct sama, ještě na mě koukali jak na slepici co si vymýšlí 🙂 Kdybych si na tom netrvala tak to nevím zřejmě do teď 😒 Kromě Darebáka tam jsou všichni na odstřel.

pikusa
26. srp 2009

To je pravda,že s Darebným je asi nejlepší domluva....
jim asi nedochází,že všechny informace si už můžeme najít a taky něco chtít že 😒
A KET bude kdy Lussinko??

lussi
26. srp 2009

piku čekám na menses, mám se objednat 10 až 11 DC, počítám že by mohl být transfer někdy v první půlce září, mám to dostat každým dnem, chci si tam ještě vyřvat 3 embrya což si myslím, že mi nedaj ani náhodou.

lussi
26. srp 2009

jdu na obídek, pak ještě kouknu jestli tu někdo jste, u nás v bramborách je mrtvo 🙂

pikusa
26. srp 2009

Brambůrky stávkujou???
no tak Lussinko,snad Pronatal nebude třeba......to bych ti moc moc přála
a dobrou chuť 🙂

ivkaj
26. srp 2009

Ahojte, koukám, že tu moc spokojenost s Podolí nelvádne:-/

Lussi, už jsi v Pronatalu byla? Přemýšlím o něm, pokud by se nám v podolí nepovedlo ani druhé IVF.

lussi
26. srp 2009

Tak jsem to po obídku už zpátky nestihla, moc práce 😒
piku brambůrky taky nemaj nějak moc čas, buď pracují nebo se starají o dětičky, však to znáš 🙂
ivkaj jdu tam ke konci září na první konzultaci, chci se tam poptat jestli by si převezli i mrazáčky, abych je nemusela dát k likvidaci, pokud nestihnu KET. Rozhodně ale už 2.IVF v Podolí absolvovat nechci, už se tam bojím i na něco zeptat ☹ A ty už na 2.ivf stimuluješ nebo máš před?

zulik
26. srp 2009

Ahojky,
tak 3 embrya v Podolí nedají, na to jsem se ptala letos v březnu embryoložky. Že mají svá pravidla a prostě ne, je to prý velké riziko a těžko by si to zodpovídali při případném uchycení. Jinak, Lussi, chápu Tě, já jsem se letos už 2x přesvědčila o zvláštním přístupu v tomto zařízení a jak to tak půjde dál, tak nevím, nevím.Lidský přístup se někam vytratil, zůstal snad jen "byznys".

pikusa
26. srp 2009

Tak mě teda taky docela vadil ten přístup....
asi nejvíc,když mi stopli stimulku a Ř.jen řekla.....končíme,to není dobré....a to bylo všechno
přijdte po 2 MS....nazdar
a já vypadla abych se jí nerozbrečela v ordinaci....
ted už mě to je jedno,máme Matyáška........ale vy jste holky v situaci,kdy musíte volit,co dál.

lussi
26. srp 2009

a jooooooo no jasně, že nedají, ono by se taky mohlo něco z toho uchytiti a pak by neměli kšeft 😠 😀 Ale škoda, tak to já se na to ptát ani nebudu, stejně by mě poslali do pr...
pikusko přesně jak píšeš, bla bla bla a nazdar 😒 Ještě, že už tam nemusíš 🙂
Jdu koukat na Donutila 🙂
Hezký večer

ivkaj
27. srp 2009

Čaute, proto já tam vždycky chodím s manželem. V otázkách se střídáme ;o)

Lussi, já jdu až za tři týdny na zastavovačku. Kdybych pak nevolala k sestřičkám (a to jsem měla štěstí, že jsem narazila na nějakou milou), tak ani nevím co kdy kde jak. Tak uvidím jak to půjde dál, protože nejdůležitější pohoda.

Pikus, já se Ř. v ordinaci i rozbrečela (když těsně před stimlkou zjistila že zapomněli udělat genetiku) a nechalo jí to naprosto klidnout 😝

pikusa
27. srp 2009

ivko....no to fakt???tam prostě chybí lidský přístup u ní...
ale na UTZ kde už jsem šla jako těhu byla úplně jiná....snad i štastná se mnou........
a co je zastavovačka???

lussi
28. srp 2009

Dobré ránko,
ivko taky nevím co je zastavovačka, vysvětli 🙂 Jo a to "zapomněli jsme" se u nich stává asi taky často. Pamatuji si živě svůj první KET...sedím s manžou v ordinaci, domlouváme se na tom jak to bude, že nám rozmrazí mrazáčky, že mám brát utroš apod..však to znáte....no tak přijdu dom, beru utroš jak mi řekli a do toho telefon....volá Jitka a povídá...už jste si vzala utrogestan? Já na to, že ano, tak jak mi řekli...a ona...hmm, no, tak dobře necháme to už tak....zeptala jsem se jí co se děje a na to mi jen řekla, že si myslela že máme zamrazena embrya v jiném stádiu ne jen prvojádra.....Takže kdo ví, zřejmě to pokazili, jinak by mi taky nevolala, že...To že mi zapomněli udělat imuno a kontrolní krevní odběry o tom nemluvím, kdybych se to nedočetla tady nebo jinde na netu, tak tam sedím doteď a nevím nic.
Samozřejmě chápu, že se to prostě někdy může stát, jsme lidi a zapomínání je lidská vlastnost, ale tady jde o to, že spíš na to kašlou a je jim to fuk.
Snad mi v Pronatalu i vysvětlí jak mi vlastně dopadla laparoskopie, protože v Podolí mi Bah., Dar. i Řez. řekli pokaždé něco jiného 🙂
A jelikož mám před KETem tak jsem se chtěla zeptat.....šli jste před transfreme čůrat nebo ne, mě poprvé neřekli nic, podruhé mi řekli že nesmím a potřetí mi řekli, že musím tak jsem z toho tatar 🙂

pikusa
28. srp 2009

Ahojík...
Lussi,tak to si ještě pamatuju,jak ti volala....
je to tam podle toho,co je tady psáno fakt divný 😒
A s čůráním už nevím.....nepamatuju si...ale já myslím,že jsem šla na záchod

lussi
28. srp 2009

piku na to se nedá zapomenout 😀 Já už to tam mám za pár, tak už se ani nerozčiluju, ještě přežít ten poslední transfer a je to zamnou.
Planujete něco s Matyáškem na víkend nebo budete vegedit doma? 🙂