CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
5. únor 2013

@sofie1974 aha mě to tam šoupli hned nahoru a nokdo se semnou ani nebavil 😠

mugo168
5. únor 2013

Ahoj holky, tak máme za sebou 4. neúspěšný KET 😢 Je to mrzuté a nevím, co s tím. Podolí už nevěřím. Už 2 cykly se dožaduju vyšetření a nic. Před 4. Ketem embryoložka říkala, že ty minulá embrya byla hodně špatná. A teď si nechali zaplatit za asistovaný hatching a za embryo glue a nic. Se z toho picnůůůůůůůůůů ☹ Pomoc!!

maja1111111
5. únor 2013

@mugo168 to mě moc mrzíííí ☹ ,,já vtom druhém ketu měla taky Ah a embryoglue a prd a špatná embrya jsem neměla...také nevím kde je chyba 😖

mugo168
5. únor 2013

@maja1111111 Chyba bude asi v pojetí v přístupu v Podolí ... Uvažuju o Apolynáři, četla jsem tu na stránkách, že vyšetřují komplexně, komunikují. Člověka nenutí hned do IVF. Ale dám si ještě chvíli oraz... A zkusíme přírozeně. Ještě zbývají 4 embrya, ale kdoví jaké budou.

julie74
5. únor 2013

ahoj, na 3D ultrazvuk jsem včera ani nevzdechla. zeptam se příště. mě se embryoložka zdá milá, taková komunikativní, ale nevim??? mluvim o ing. dohnalová, snad, nejsem si jistá, taková hodně štíhlá. o té mluvíte ?

mugo168
5. únor 2013

@julie74 Nevím, jak se jmenujou. U mě se vystřídalo několik embryoložek. Při pohovoru před KET milé jsou, ale třeba mi vůbec neřekli, že teď budou rozmrazovat rovnou 6 embryí a při pohovoru mi embryoložka říkala, tak jak jste se domluvili... Ohradila jsem se, že se mnou se nikdo nedomlouval ☹ To mně fakt nesedí ... 😖

pikusa
5. únor 2013

@nelfilka ahoj....já vždycky volala kolem 9 ráno a dr.se mě ptala,jestli to stihnu do 12ti....
a já že to mám daleko a že se budu snažit.....a ona vždy že v klidu........a pokaždé byl KET až kolem 13 hodiny.
Termály holky......
Jinak Mates je marůdek teda fest.....v noci je pořád vzhůru jak strašně kašle.....dneska byla kontrola a další antibiotika a po neděli zase na poslech

maja1111111
5. únor 2013

@pikusa jeeeeeeeeeeeeeeeeee to je paráda,hnedka bych tam skočila 😀 🙂 😝

pikusa
5. únor 2013

@maja1111111 fakt paráda.....v únoru se koupat venku 😵 😵 😵

mkuki
5. únor 2013

ahoj ahoj,
hlásím, že na 150jednotek menopuru který aplikuji 4 dny zatím prý nic moc nereaguji... ode dnes tedy 5.den mám 225 jednotek... další UZT mám v pátek... to bude 8den aplikace, tedy 9 den cyklu..... prý hrazené léky mám "jen " do neděle,říkala magistra v lékárně... pak si musím připlatit..nebo jiný druh?? nevím, zepltám se doktorky.. Opět byla jako taková odměřená ... v ordinaci pár minut... chjo.....
... v neděli budu 11den cyklu a 10 den aplikace.... jako moc tomu nerozumím....
v pátek budu chytřejší....

maja1111111
5. únor 2013

@mugo168 jojo to je chytré ,taky si dávám oraz(nejak to fakt nejde sudat ,ty nabraná kila)jen kilo za 14 dní..to je šílené...snad to bude pak lepší...ted už nechci aspon 2-3 mesice vidět ani jeden prášek ☹ svinstvo!!!!!!a mažu pryč z podolí.... 🙂

petulet
5. únor 2013

@sofie1974 tak to je zas dobrá cena za vše si myslím.a jak to tam na tebe působilo?

petulet
5. únor 2013

@mugo168 to je mi líto. taky jsem měla AH a embryoglue a nic.

petulet
5. únor 2013

@pikusa teda,moc pěkný fotky,hlavně,že jsi si to užila. přeji malému brzké uzdravení.

marketma
5. únor 2013

Zdravím, já si tedy dovolím nesouhlasit s tím, že v ostatních Carech ješte pred Ivf dělají vždy imuno či genetiku. Indikaci k provedení genetiky jsou většinou opakované samovolné potraty či genetická zátěž v rodině, pak má genetika nějaký smysl. Mě tedy v Podolí vyšetřili co se dalo, imuno, genetika, laparoskopie...... 🙂

sofie1974
5. únor 2013

@petulet
moderní, světlé, květiny, obrazy všude kolem-ale to není podstatné-pravda je, že jsem čekala půl hodiny a pak přišla sestřička, že dr. je na sále a že mě vezme její dr. kolega, což se mi nelíbilo, protože jsem byla objednaná speciálně k ní, ale když jsem vyjádřila nesouhlas, vyměnili se. Ale jinak první pocit dobrý - Já chci hlavně měnit CAR z toho důvodu, že jsem již 3x o mimi přišla-věřím, že bych v Podolí zase otěhotněla, ale chci, aby při dalším pokusu všechny prvky do sebe komplexně zapadly a aby můj nový CAR kooperoval s imunologií (mám zvýšenou BI). Podolí má pro mě v současné době moc velkých ale....

nelfilka
5. únor 2013

@pikusa
Díky za info. Termály tiše závidím, krása 🙂)

petulet
5. únor 2013

@sofie1974 jasně rozumím, to je mi líto,že ti to tak pokaždý dopadlo. držím palce,ať se ti jinde zadaří. o jakým caru tedy přemýšlíš? zkusíš to ivf cube?

sofie1974
5. únor 2013

@petulet
na 90% ano, já jdu teď ještě na hysteroskopii a v březnu/dubnu se chci začít snažit. Nechci králíkárnu jako ISCARE, chtěla jsem něco menšího -v Cube mají 2-3 doktory a to mi vyhovuje, nechci chodit pokaždé k někomu jinému. Pro zajímavost - jejich hlavní embryoložka je bývalá embryoložka z Podolí...

petulet
5. únor 2013

@sofie1974 no četla jsem,že tam nějaká embryoložka dříve taková v Podolí pracovala. Tak snad bdue dobrá,když přešla sem vid?

julie74
5. únor 2013

Ahoj holky, tak nevím, co si o Podolí myslet. Mluvila jsem s embryoložkou, ještě teď odpoledne a byla strašně ochotná a milá. Jak kdyby šlo o její vajíčka. Doporučila mi, že spolupracují s fyzioterapeutkou, dala mi na ní kontakt. Probírala se mnou anamnézu přítele, to by vůbec nemusela.
Chtěla bych se zeptat - máte někdo zkušenosti s pomalým dělení vajíček po ICSI ? My jsme tak pomalý, že nejspíš odpadnou. 😢
A ten 4D UTZ je v Gennetu, když budete mít doporučení, tak je to zadarmiko. A mě to zajímá z důvodu nízké odezvy na stimulaci, potřebuji zjistit ovariální rezervu. Je třeba zavolat 1DC a objednají vás na 2 nebo 3DC. Jsou strašně rychlí.

kacule123
5. únor 2013

ahoj holky.ctu tady vasi diskuzi a chtela bych s vas zeptat.ted jsem zacala chodit do podoli,ale jsem trosku rozcarovana z vasich zkusenosti.doporucily by jste mi neco jineho v praze nebo myslite,ze jim mam dat sanci?

malinka_02
5. únor 2013

@pikusa termal je nadhera!!!
@kacule123 tak to mas ezke tady zbyly holky co se jim nedari..
@mugo168

malinka_02
5. únor 2013

@mugo168 ja mam za sebou et a 3. Kety celkem 4 blastocysty a 1 morulka nektere blastocysty uz hatchovali 2x sme dali AH a emryoglue 2x ne a stejne nikdy nic a to bylo vse ukazkove..

Ale holky ja byla na krvi a koukla sem do svoji karty - tak manzel ma spermiogram 70 mil, linearni spermie a+ b 69% a mofologicky vadnych 66% ale norma je 70. Ve vsem je tedy v norme. Jen IgA ma o 3% nad normou. Ja mam vse v norme i kdyz tedy u reakce na mm spermie mam 114 a norma je 65-120 ale porad sem v norme. Takze mona mel Darebny pravdu ze to nema cenu resitca zbytecne se rvat dalsimu leky.. Ale predtim mel manzel 64 mil ale jen 23% a+b a 72% vadnych. Tedy se mu to dost zlepsilo. Tak sem si rikala jestli by treba neslo iui. Ale jde o to jestli to ma smysl kdyz ivf nevyslo..

adriene
5. únor 2013

@malinka_02 Tak to má manžel co do počtu spermií krásné spermio... to můj měl "jen" 5 milionů na 1 mililitr a co do morfologie to teda bylo dobré no... kolem 95 % krasavci s pugétem růží 😀 ... no ale jak jich je málo, svět je na ně drsný, no 😉 😀 IUI dělají snad, pokud má muž nad 10 mil. na 1 ml. 😎 proč to nezkusit? 😉

@kacule123 Jdeš do Podolí na 1.IVF? Či teprve na konzultaci? Ničeho se neboj, mě se tu povedlo 1. ivf a v poho. Ono to tu zní hrozně, ale prostě tu v diskuzi spíš teď zůstaly děvčata, kterým se jak na potvoru nedaří (což se samozřejmě změní, žejo holky??? 😀 😀 😎 ) a to buď změnou CARu, či něčím nadpozemským. On každý CAR má něco, občas ale změna udělá své. Takže bych se nebála 🙂

pikusa
5. únor 2013

@kacule123 hele neboj já mám od nich syna 😵 😵 😵

maja1111111
5. únor 2013

nezapomenu na první konzultaci s paní Řezáčovou,neřekla nám vubec nic jen že nor.šance je asi 35% a já mám 20% ☹ a jako ,že nemáme podepsané papíry??přitom to snáma měla konzultovat a prd..
Tak říká :pokud všemu rozumíte,tak to podepište. A muj manžel(vtipálek) :nerozumíme ,ale podepíšeme! 😀 málem jí vypadli oči 😀

kacule123
5. únor 2013

@adriene dekuju.mela bych jit na inseminaci...tak uvidim dam tomu cas a kdyztsk zmenim treba do toho CUBE

marketma
5. únor 2013

@kacule123, Já jsem byla v Podolí vždy spokojená, máme od nich 2 holčičky ;) Předtím jsem chodila chvilku do Gestu, ale od nich jsem rychle utekla do Podolí 😝

kacule123
5. únor 2013

@pikusa jeee tak konecne pozitivni reakce.diky s gratuluju;)