CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

julie74
28. únor 2013

díky moc danci, mysli. Taky ti držím palec

darazv
28. únor 2013

@malinka_02 ahojky tak ako si dopadla? 🙂

malinka_02
28. únor 2013

@julie74 doufam teda ze tvoje neter neni treba Melicharova kterou tu drbem 😀 takze ti to rekla ve smyslu tom ze Darebny je dobrej a ze ti pomuze?

@darazv musim rict ze dnes sem byla prijemne prekvapena. Prisli sme tam a prvni teda tak jak sme na tom. Mm ze dobry. On u vas vim a co pani ta to hur nese, uz ste psychicky lepsi..tak sem si rekla ze moc nebudu radsi mluvit. Pak zas ze nekdo potrebuje treba 20 transferu na 1 dite..a ze sme mlady .. Ale pak ze by sme meli mit imunologii a my ze ji mame tak nakoukl znova a ze name male problemy - prolaktin, hranicni imunologii, trochu genetiku.. Tak rikal ze to podchytime prednisonem - no to moc nepomohlo . A pak sem rikala s tim krvacenim tak rekl ze udelame HP novy a. podle toho ze kdyz tak upravime protokol a pripadne snizime ten prolaktin. Tak aspon se na vse podival a vse prosel a posun s prolaktinem. Cytologui mi neudelal pry pokud byla pred rokem ok tak to zadny nador nebude a mam zas jit po roce u gyndare. Ale ze by to mohlo byt z nejake infekce tak mi udelal ster, ale teda v zivote me tak nebolela prohlidka.. A nebo ze se mi dostala sliznice z delohy. A ja co s tim a on ze hold si budete muset zvyknout..

Tak celkove byl dnes v pohode, prosel me. A korat ted premyslim jesrli myslel ze jako endometrioua a ze ta by mi prece mohla delat neplechu ..

darazv
28. únor 2013

@malinka_02 ahoj jak dostala sliznica do delohy?to nechapem to prečo?aky je teraz teda postup?

julie74
28. únor 2013

Žádný strach, Melicharovou klidně pomlouvejte, neteř je doktorka v porodnici 😀
No a Darebnýho vychválila

malinka_02
28. únor 2013

@darazv sliznice z delohy ne do. Myslim ze je to endometrioza kdyz se ti endometrium dostane i ven mimo delohu..
@julie74 😀

malinka_02
28. únor 2013

Holky mam jeste takovy blby dotaz. Ja zacla az po dubnu takze mam mit 4 ivf hrazene. Pri prvnim sme dali 1 embryo aby sme meli 4 pokusy. A ted kdyz sme byly na poslednim ketu a zas nic tak mi rika embryolozka ze by doporucovala pri IVF kde je nejvetsi sance dat 2 embrya misto 1 a ja ze bych tim prisla o pokus.. A ona ze ke komu chodim? A ja ze ke komu a ona pak ze by se to treba dalo nejakym figlem.. Mate nekdo podobnou zkusenost? A jak se na to zeptat? Ale i kdyby se dali 2 a napsalo ze jen 1, tak jak by se pak vysvetlovalo kdyby vysli obe.. To by se to asi opravilo. No ale kdyby tompak nedopadlo tak bych nemela ani mimco ani pokus..

malinka_02
28. únor 2013

@julie74 to je dobre ze ho vychvalila tak mu budem verit 😀

maja1111111
28. únor 2013

@malinka_02 tedaaa to je hustý ,takový podvudky jooo 😀 ,takže jen u Darebnýho?

darazv
28. únor 2013

@malinka_02 asi to mysleli tak ze ti daju dve a napisu jedno a ak by sa chytili oba embryjka bolo by to ako pripad s adriene 😀 vsak aj z jedneho možu byt dve 😉

adriene
28. únor 2013

@darazv 😀 😀 ale mě dali fakt jen jedno!! 😀 😀

adriene
28. únor 2013

@malinka_02 Já být tebou, tak při ET si nechám dát jen jedno, u tohoto druhého IVF a případně (kdyby to nevyšlo), tak pak už při KETech dávat po 2 ks 😉

darazv
28. únor 2013

@adriene ale ved preto to pisem ze by to mohli vykrit tym ze jej dali akoze jedno a boli by z toho dve 🙂

malinka_02
28. únor 2013

@maja1111111 no ja prave nevim, treba sme ji spatne pochopili.. Treba je potreba to nejak podporit, proste nevim proto sem se ptala..
@darazv jenze adrienne ma jednovajky ale tohle by byli dve tak to by se pak vsude ve vsech papirech objevovalo..
@adriene jenze prave unketunje sance mala u ivf je mnohem vetsi a embryolozka tim reagovala na to ze mam vzdy luxusni blastocysty a nikdy nic a parve rikala ze u toho ivf kdy jsou sance nejvetsi. Takze dat je pak u ketu mi nepomuze.. Ani ted to nepomohlo. Vis co evidentne moc chytlava nejsem takze je stejne mala sanc eeze se chyti obe a kdyby tak budu dekovat bohu..

adriene
28. únor 2013

@malinka_02 Moje kámoška, co má za sebou vážně už přes 20 transferů... tak má vždy nádherné blastocysty... prostě ukázkové. A z ET se jí to nechytlo nikdy... jen jednou z KETu (pak to bohužel skončilo revizí). Ale jinak je pravda, že se říká, že z ET je větší šance... nicméně nemusí to být pravidlo..

darazv
28. únor 2013

@malinka_02 alebo to beru tak ze ti daju dve napisu jedno a ak by si otehotnela prepisali by to 😝

darazv
28. únor 2013

@adriene bože to musi byt strašne pre nu :( ona nema vobec babo?ako pokracuje a aky maju problem?ja som mala tiez posledne dve ukazkove blastocysty a prd z toho ☹ predtym morulky a prd,,,iba 2x tá bioch,gravidita 😠

malinka_02
28. únor 2013

@adriene ja vim, proto kdyby me to melo stat 4 pokus tak bych do toho nesla ale pokud by to slo jinak tak jo.
@darazv nomvzdyt to sem psala ze se bojim aby nedali 2 a kdyz to vyjde to neprepsali, jenze muze to spatne skoncit a pak bych nemela ani mimco ani 4.pokus..

darazv
28. únor 2013

@malinka_02 no mojka je to len a len na tebe ale je pravda ze ET je uspesnejši tak by som sla do jedneho embryjka 😉

malinka_02
28. únor 2013

@darazv jenze zase et je jen 4x za cely zivot.. Pro me uz jen 3.. Ketum uz moc neverim..
@adriene hele a ta kamaradka je taky v Podoli? A nasli ji neco proc se nedari?

maraida
28. únor 2013

@malinka_02 jj,o takových podvůdcích taky vím,že se v CARech dějí...ale nevím jak je k nim přístupno Podolí a jak se na to zeptat,aby ti neřekli Co si to dovoluješ 😀
Teď jsem taky četla,že při opakovaných neúspěších není od věci PGD a že třeba Helios ho dělá zdarma.
Nevíte jestli i Podolí?

darazv
28. únor 2013

@maraida ja kebyze mam ist do 2ivf volím cube tam robia vsetko a nieje to drahe mne napisala konečnu cenu 15tisic so vsetkym..

malinka_02
28. únor 2013

@maraida no prave.. Jak se zeptat? Nebo spis neco polozit na stul? 😀 to sem v zivote nikde nikdy neudelala ani v Egypte 5 dolaru za lepsi pokoj 😀
A to je na lepsi embryjka ne? Ale ja mam vzdy perfektni blastocystu. Z 6 mi vyradili jen 1 ze pokulhavalo a mysleli ze s tema 5 luxusnima nebudu to 6 potrebovat..

adriene
28. únor 2013

@darazv @malinka_02 Je to dlouhý příběh... ona má za sebou už několik CARů, mezi nimi i Podolí... celkem 5 IVF, a spoustu nativů a minimálek... Příčina? Nemá vejcovody a problém bude asi imunita, to především. Nedaří se a nedaří... a ano, nemá ani 1 dítě ☹

malinka_02
28. únor 2013

@darazv ted byl Darebny fakt fajn, kdyby to takhle bylo tak tomu snad zacnu verit 😀
Ja sem koukala na Apolinare i na Motol a nikde se ted nikomu nedari...

malinka_02
28. únor 2013

@adriene to je smutny.. ☹ A jake cary? A zkusenosti? Je to nekde zajimave? Blby ze nema vejcovody ze ani zazrak neni mozny.. A kolik ji je?
Ja si vzdycky rikala jak je to beh na cely zivot a pritom cele ivf sme vyplytvali za pul roku!!! A to byli 4 transfery.. Timto tempem budu za rok a pul mit pryc 4 IVF a co pak budu delat ???

malinka_02
28. únor 2013

Holky jdu spat, dobrou!

maraida
28. únor 2013

@darazv a to cena i s PGD?

@malinka_02 já právě taky neumím podplácet 😀 Tak asi budu mít vždycky hov..
To PGD je,že ty embrya vyšetří geneticky.Oni můžou být od pohledu krásná,ale uvnitř prostě ne a tam už embryolog nevidí.

adriene
28. únor 2013

Jinak její poslední IVF bylo v Cube... a musím konstatovat, že byla velmi spokojená!! Do Podolí už nepůjde a lituje toho, že tam kdy vkročila... bohužel. Z posledních zpráv vyplývá, že se jí ET, kde jí vložily 2 krásné blastocysty chytly... nicméně následně se vyloučily... a bohužel to asi zavinila ta zmíněná imunita... tělo si vytvořilo protilátky a šup s embryjky ven... Takže bude teď řešit imunitu, víc než kdy jindy...

adriene
28. únor 2013

@malinka_02 Pronatal, Reprofit (ale velmi krátce - kvůli dojíždění), Podolí a nyní Cube. Pronatal ... tam je zajímáš jen chvíli... jak se nedaří, už je nezajímáš ☹ , Reprofit si všichni chválí. Podolí komentovat nemusím 😉 a Cube... jak říká, lepší přístup nezažila nikde...
Snaží se přes 10 let... bude jí 40...