CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
18. led 2009

Murečko,tak to jo....no aspon vím orientačně 🙂 A na albík se těším 🙂
Jo jo mažou mažou vid 😉

macous
18. led 2009

Holky tak to se máte, na mě manža teda pěkně prdí koukám, maximálně mi sem tam pohladí bříško a upřímně vám řeknu, že mě to dost mrzí. Jenže on to tak asi vůbec nebere, podle mě ho vůbec nenapadlo, že by mě mohl namazat..... 😅 Ale na miminko se strašně těší, to vím 😵 😀

pikusa
18. led 2009

Macous,tak ho zapoj 🙂 navíc,je to příjemný 😀
Ale jak píšeš,ani mu to nedochází,že by mohl namazat pupík....................

murecka76
18. led 2009

Macous, já jsem si taky poprvé musela říci. 😀 a teď už je to samozdřejmost. 😀 Ono jim to fakt nedochází, ale pak to hezky prožívají. 😀

Já tady mám dnes mamku, zatím stojí u plotny a vyvařuje. 🙂

pikusa
18. led 2009

Tak tak,poprvé jsem si taky řekla....
Murečko,pošli pak maminku jo???? 🙂

murecka76
18. led 2009

Pikus, tak bohužel nejede k vám 😀 , už jsme jí odvezli domů, musíme si jí šetřit, budeme jí potřebovat. 🙂

pikusa
18. led 2009

Murečko,tak jo 🙂
já mám mamku o 4 vchody vedle,tak si teda nechám tu svou 🙂 taky je mi kdykoliv potřebuju po ruce....

murecka76
18. led 2009

Ježiš Pikus, tak to se máš, já jí mám 30km. 🙂 Brala bych kdyby byla blíž. 😉 Já jsem se do Strakonic před dvěma lety vdala a vůbec tady ještě nikoho neznám a to je děsné. Byla jsem zvyklá, alespoň každý víkend vyrazit domů a teď mám po, ale mimičo za to stojí a pak budeme vyrážet společně a objíždět kámošky s kočárkem. 😀

pikusa
18. led 2009

No ale zase to není tak daleko 3Okm....
je výhoda,že je mám tady,mamka i táta jsou fajn...a bude hlídací babička 🙂

murecka76
18. led 2009

To máš pravdu je to kousek, hlídací babičky máme obě, už se moc těší. Manželovo mamka bydlí ve Strakonicích, sice už to není mladice, ale povozit kočárek zvládne, na takové to delší hlídání bude zase moje mamka. Už se obě moc těší. 😀

Pikus, myslíš, že je zbytečné plašit a jít zítra k doktorovi s tím mojim výtokem? Můj doktor totiž ordinuje pouze ve čtvrtek a já bych musela jít do nemocnice a tam nevím na koho trefím. Ale trošku mě to stresuje. Dnes mi chytla taková bolest v kříži. 😉

pikusa
18. led 2009

Murečko,jestli tě to uklidní,tak jdi.Ale jestli nemáš bolesti,nesvědí to,neobtěžuje.....no víš,musíš vědět ty.
Já se znám,asi bych nešla a počkala na dr.
Je to pořád jak jsi psala...to dohněda???

murecka76
18. led 2009

Vůbec to nesvědí nic, nevěděla bych o tom, kdyby se to neoběvovalo na papíře, ale také ne pokaždé, někdy mám takový nažloutlý flíček na intimce. Je to pořád do hněda, ráno to bylo žluté a k večeru zase do hněda. Tak já fakt nevím. Taky bych raději počkala na svého doktora, ale mám strach, abych něco nezanedbala.

pikusa
18. led 2009
murecka76
18. led 2009

Pikus, moc děkuji jdu to študovat. 🙂

murecka76
18. led 2009

Tak tuhle diskuzi jsem včera študovala, ale moc děkuji, jsi moc hodná. Já mám totiž problém, že nerozeznám špinění a výtok a nevím jestli je v tom rozdíl. 😉
Uvidím zítra jak to bude vypadat, nebo jestli to vydržím do čtvrtka. 😉

pikusa
18. led 2009

No uvidíš sama,jký to bude....já teda mám tablety na zavádění,ale u mě problém...barva do žlutozelena a nepříjemný a svědivý............. ☹

murecka76
18. led 2009

Tak to máš něco jiného. ☹ Mrzí mě, že si taky užíváš své, nejenom ty ruce, ale i výtok, ach jo. Ale ty zlatíčka za to vše stojí. 🙂

macous
18. led 2009

Tak holky, já mám taky pořád mokro, ale není to ani do hněda ani do žluta, jen takové jakože čiré 😵 Tak to máme každá ves jinej pes 😀 😀
Murečko, jestli jsi z toho ve stresu a pořád na to musíš myslet, tak si zítra dojdi ať máš klídek, věřím, že to nic nebude 😵

Holky já mám taky moc hodnou mamku a bude taky určo hlídací i manžela maminka je moc a moc hodná, moje mamka je cca 15 km a druhá mamka asi tak 1 km 😉 jsem ráda, že budou obě hlídací a kdykoli mi s čímkoli pomůžou, takže prima 😵 😵 😵

Koukala jsem teď na TV na jedničku na Pusinky - teda to bylo kravina 😀

Tak pa pa zítra.

murecka76
18. led 2009

Macous, taky jsem koukala, ale občas jsem valila oči, byla to fakt kravina. 😀

No, asi vyrazím, pročetla jsem pár diskuzí a názory a zkušenosti jsou různé. Ráno dám vědět jak jsem se rozhodla. 🙂

Mám strach, aby si mě tam nenechali. ☹

papa dobrou noc.

murecka76
19. led 2009

Ahojky,

tak jsem sebrala odvahu a vyrazím už dnes. Až dorazím domů ozvu se, ale myslím, že plaším zbytečně.

Hezký den, u nás krásně svítí sluníčko. 🙂

pikusa
19. led 2009

Ahoj holky,
tak teda v nici jsem zase byla zoufalá......usnula jsem asi v půl 5 ráno..............strašný......
Pak jsem byla dopoledne v práci a tasm se mi udělalo šoufl....mžitky před očima,motanice,hučení v uších.....hnus.No a od té doby se doma snažím usnout a ne a ne...a to jedu v 5 na cvíčo.
Murečko,tak co??????

murecka76
19. led 2009

Pikus, je mi tě moc líto, že takhle trpíš, máme to hold trápení, tak hezky odpočívej a neber sílu na cvičení. 🙂
ále o
Já měla dnes veliké štěstí a trefila v nemocnici na oba moje doktory, udělali mi UTZ a je to pořád macík, je stále o týden starší, prý je hodně živej. Jinak mi udělali stěry, výsledky budou ve středu, když prý budou negativní tak si na ten výtok budu muset zvyknout, prý to má hodně těhulek. 🙂 Což já si zvyknu, hlavně, když bude mimísek ok.

Pikus na cvičení buď opatrná. 🙂

pikusa
19. led 2009

Murečko,tak hlavně,že to nic není a mimi je v poho------ 🙂
to dopoledne bylo asi tlakem,občas to mám 😒

ivkaj
19. led 2009

Ahoj, tak se zase po dlouhé době hlásím (nejdřív jsem musela na přeléčení imunity).
Dnešní návštěvu jsme s manžou absolvovali u Darebného a je to vážně pohodový sympaťák. Na všechno nám srozumitelně odpověděl a tak jsme se dohodli, že IUI je u nás v podstatě zbytečné (asi ty spermoňe máme opravdu hodně pomalé). Takže mě už jen čeká 12.2. kontrolní UTZ a pokud bude bez cyst (nikdy jsem s nima neměla žádné potíže), tak potom od dalšího týdne začnu se stimulací. No a jelikož povídal něco o injekcích od 2DC tak předpokládám, že to bude krátký protokol. Tak doufám, že to zvládnu 😕

Jen se vás chci zeptat jak jste na tom byli s neschopenkou - od kdy do kdy ji dávají nebo nedávají? Budu se na to muset nějak připravit i pracovně 😨

macous
19. led 2009

Ahoj holky,
Murečko, to jsi šikula, tak vidíš a hned máš klid a miminko taky 😵 😵 😵
Piku - teda, teda, to je fakt blbý, je mi to líto, ale nic jiného nezbývá, než to vydržet 😔 😔 To bylo určo od tlaku, to špatně, ono když jsi unavená, tak ještě klesá 😖 snad to bude dneska dobrý a odpočineš si, držím palce na hezký spinkání 😉

Ivka - tak to bude určitě krátký protokol a zvládneš to neboj se, ono to nic není, když na to vzpomenu, tak jde jen o první bodanec a pak už to jde dobře 🙂 Neschopenka se dává v Podolí až po transferu embrijek, já si ale na den odběrů vajíček brala dovolenou až do transferu a pak jsem rovnou navázala, ono po tom odběru jsem se teda nikdy necítila na to, jít hnedka do práce, ale tak 2 dny odpočinku to chtělo 🙂 😵

murecka76
19. led 2009

Macous, děkuji za pochvalu. 😀 😀 😀

Ivka, já jsem taky na neschopence od transferu. OPU jsem měla ve čtvrtek, tak jsem si ještě na pátek vzala dovču, ET byl 17.11. což je svátek tak neschopenku mám od 18.11.. Přeji hodně štěstíčka, Darebný je fakt sympaťák, když jsme byli ve středu na krvi tak jsme ho potkali, tak se hned hlásil a vyzdravoval. 🙂 Potěšilo nás to.

kalka
20. led 2009

Ahojky holčiny! Jdu vás pozdravit 🙂 Piku s tím tlakem to znám. Takhle jsem sebou díky tomu třískla v metru. Někdo me chytil a posadil... a někdo toho využil a šlohl mi časopis 🙂)) Tak snad tě to nebude přepadávat často.. buď opatrná 😉
Murecko jsem ráda, že jsi už v klidu. Raději jít stokrát zbytečně než něco zanedbat. Tak držím palečky, aby výsledky byly v pořádku 🙂
Macouš ty máš ale roztomilej pupík 😀 Můžu jen gratulovat 😉
Ivkaj to opravdu vypadá na krátký protokol. A opravdu jde jen o první bodnutí.. pak už budeš píchat za chůze 😀 😉 Taky jsem po OPU zůstala doma, ale měla jsem OHSS, takže nic co bych ti přála. Tak ať ti to uteče 😉

Já tenhle týden očekávám mrchu.. tak jsem zvědavá, ale zatím žádné příznaky.. takže budu mít asi zase jeden z delších cyklů ☹ ach jo.. jsem zvědavá jak mě tentokrát folík pozlobí 😠 jestli praskne předčasně tak si ho najdu a kousnu ho! 😀 😀

Tak hezký den všem 🙂

PS: koukám, že MEL už sem nechodí.. se na nás normálně vyprdla 😀 😉

Papulík 😉

ivkaj
20. led 2009

Díky za info;o) V práci máme hrazené dva dny zdravotního volna, tak už asi tučím an c je vyčerpám.

A ještě jeden dotázek. Instrukce na píchání se dávají ve stejnou návštěvu jako ten kontrolním UTZ nebo někdy jindy. Chci na to vzít manžu, ale zase ho tam nehci tahat zbytečně.

Kalko, a tobě držím palce, ať mrcha dorazí co nejdřív a folík zaspolupracuje tak jak má. Držím palce😉

kalka
20. led 2009

ivkaj díky 🙂 s těma injekcema.. myslím, že už ti to vysvětlí v den toho UTZ.. protože pokud budeš v pořádku, tak už by ti měli dát pero a všechno k tomu.. A na ten kontrolní UTZ jdeš kolikátý den cyklu?

ivkaj
20. led 2009

domlouvali jsme se na 25DC s tím, že píchat se bude od 2DC.