CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zulik
27. únor 2009

Georgiku, hezky s na zítra vyhajej, ať má droboť čilou maminku 😉
Brundíku, ať to klapne. Já taky nejsem testovací 🙂

Dnes jsem byla zase za dcerkou /zneužila jsem tam setřičky na moje poslední piďáro 😉 /. Holka už byla zase lepší, dopoledne sice prý moc ještě ne, dávali jí infuze vápníku, protože měla brnění těla a ještě blinkala. Pan doktor dnes říkal, že jí musel převázat krk, protože jí tam lezly vlasy a že se nemáme děsit, že moc nemluví. Včera byl pak doktor jinak naladěný,byl evidentně unavenější, než dnes. Dnes zase vtipkoval. To samé holka, sice chraptěla ale mluví /takže hlasivky funkční/, říkala, že jí tam včera všichni chodili hladit a litovat a prý i nějaký hezký mladý pan doktor 😀 tak vidíte, některé ženské i v deliriu vnímají hezké chlapy 😀 😀 😀

brundik
27. únor 2009

Kdyby se mi zpozdila MS v normalnim cyklu, tak bych testla, ale takhle, kdyz mi pichli 10000 j. Pregnylu, nevim jak dlouho v tele vydrzi, asi bych nejaky stin videla, ale k cemu ho videt, kdyz by v tom byl Pregnyl a ne mimis 😉 A navic beru utros, takze se mi MS mozna posune, teploty budou nahore, proste nepoznam nic, tak radsi ani nechci testovat.
Ale testu mam pozehnane od kamaradky, ktere na poprvy vyslo IVF, pry, ze ja je urcite vyuziju 😀 Jedny uz jsem darovala 😉 Tak kdyby jste nektera chtela... 😉 😀

georgik
28. únor 2009

ahojky holky 🙂
tak mam embriska u sebe 🙂 ted aby se mu tam libilo 🙂 jo a je to embryjko z prirozenyho IVF - bylo pry nejhezci 😀
chtela jsem se zeptat, mam si zavadet utroš do pochvy, je normalni, že ze me neco malo vytece??? 🙂
manzel tady rika, hlavne aby ze me nevypadlo to embrisko 😀

zulik
28. únor 2009

Georgik,gratuluji a ať se chytne a nepustí 😀 Neboj, určitě nevypadne 😉 Tak máš tedy jednoho bojovníka?
Ptala jsem se kdysi na ten Utrogestan, bylo mi řečeno, že nejlepší je zavádět, protože tělo si vezme, co potřebuji a ostatní se vyplaví. Trochu je to sice nepříjemné, že je to stále aspoň na intimku 😝 Ale nezatěžuješ si zažívací trakt a játra.

pikusa
28. únor 2009

Georgik,tak ted děj se vůle boží........a držím palce 😉
Takže jen jedno??A jojo poteče to 😒 holt musíš mít intimku no...jak psala Zulik

georgik
28. únor 2009

holky diky 🙂
piku: jj, jen jedno... i pres to, ze je mi fakt dobre, zadny priznaky OHSS, tak jsem mela volnou tekutinu v brise.... tak proto jen to jedno 🙂
diky za info o utrosi, to preziju, intimek mam v komore snad tunu 🙂

pikusa
28. únor 2009

Jo tak proto raději jedno 😉 no podívek se na moje jedno embryo 😀
jak roste,tak at je to u tebe taky tak 😉

brundik
28. únor 2009

Georgik, drzim palcaky, at se mu u tebe libi 😉
Jak psala Zulik, pro organismus je zavadeni Utrose daleko mensi zatez, protoze progesteron pusobi lokalne tam, kde je treba 😉 To vytejkani je neprijemny 😒 Ja si ted zavadim 2 rano a 2 vecer a mam pocit, ze se mi k tomu pridruzuje nejaka mykoza ☹
Piku a ty sis nechala taky zavest jen jedno embryjko? Tak to je paradni, ze se to takhle vydarilo 🙂

pikusa
28. únor 2009

Brundík,mě tak jen jedno dali kvuli OHSS.....mohla jsem měsíč počkat a pak si jet pro dvě...ale kdo by čekal,že......... 🙂

georgik
28. únor 2009

piku: to je presny, kdo by cekal 🙂 tak doufam, ze pujdu v tvych slepejich 😀
brundik: snad se mu libit bude 🙂

pikusa
28. únor 2009

Bude georgik,hezky ho hlad 😀
holky toto mě dojímá....

https://www.youtube.com/watch?v=XkXeb2UA3zc
macous
28. únor 2009

Ahoj holky,
tak jsem konečně tady 🙂 Byla jsem strašně zvědavá co ty naše holky stimulky a koukám že fajn 😀
Georgik - super zprávička, pěkně odpočívej a hlaď pupík, přeju ti, aby se embrísek zavrtal a už nepustil 😉
Zuliku - máš můj obdiv, žes to takhle všechno hezky zvládla, holčina operaci a ty do toho IVF, taková parádní kombinace, tak tfuj, tfuj, tfuj na pondělí, ať jsou parádní vajíčka. To je tvoje holka šikulka, už jí bude jen líp a líp a hezky jsi to stihla a ke všemu budeš mít plnou hlavu starostí o holku a nebudeš tak soustředěná na embrijka, což je prima 😵 😵 😵
Brundik - a kolikátého že má přijít mrcha a ty krevní testy? 🙂
Murečko - ti mě přestalo bolet to břicho a trápit noční čůrání, tak uvidíme, co místo přijde za novinky 😀 a co ty?
Pikusko - čusík 🙂

pikusa
28. únor 2009

Macous čusík 🙂 😉 já bych taky chtěla v noci přestat courat 😀

zulik
28. únor 2009

Ahojky Macoušku, dělám, co můžu 😀
Pikuško, to courání v noci Ti na nějaký čas ještě zůstane 😀 Já pak byla v noci tak unavená, že se mi zdálo, že sem si po nočním krmení nechala holku v posteli a manžel ji málem zalehnul.Jěště jsem do něj strkala, ať se neotáčí 😉

macous
28. únor 2009

Piku, mě se to stalo až tyhle poslední dvě noci, na včerejšek jsem byla jen dvakrát a na dnešek jen jednou, což je úspěch, tak jsem zvědavá na dnešek 🙂 Blbý je, že musím z patra dolů po schodech, nahoře nemáme 🙂

pikusa
28. únor 2009

Macous,tak to je blbý....já mám pravidelné intervaly 🙂 a ráno zaručeně jdu v půl 7 a to už pak rovnou udělám miláčkovi kafe.....on pak za chvíli vstává do roboty.
A jinak mám v noci vždy strašně ztuhlý nohy 😒

macous
1. bře 2009

Piku, to já mám taky ztuhlý a úplně všechno, hlavně oči 😀 😀 😀 Na dnešek jsem šla 2krát, takže dobrý 😵 Myslím, že si prcek udělal místo výše 🙂 V pátek konečně kontrola, už se těším, pak budou asi docela fofry, čeká nás gen. utz., testy na cukr, zubař a EKG, ani na jedno nejsem zatím objednaná 😕 😵

Holky hezkou neděli 😀

brundik
1. bře 2009

Holky, ja se tesim az budu v noci courat, kdyz to bude z tehu 😀
Macous, MS by mi bez leku mela pijit nekdy okolo pristiho vikendu, jenze kdyz beru Utros, asi bude vsechno jinak a MS se posune nebo prijde az utros vysadim. A na tu krev bych mela jit 10.3 to bude presne 18 dni od IUI 🙂 Mam to pekne poznamenane v diari, abych treba nezapomnela 😀

pikusa
1. bře 2009

Ahoj holky,

já dnes ráno jela se sestrou do Prahy...Babystar.Sconto nábytek,Ikea...........
Pak cestou zpět ještě Mladá Boleslav.......Asco nábytek a pak do Olympie......a ted mě bolí nožky 🙂 jinak jsme to s prckem hezky zvládli 🙂
A koupila jsem si botky a prckovi prostěradla do postýlky,koš na prádlo taky jen prckovo a rámečky na obrázky.
Macous na EKG já nebyla vůbec..,...ale u zubaře 2krát
😀

murecka76
1. bře 2009

Ahojky,

Georgik, gratuluji k embryjku, ať se krásně zavrtá!!!!!! 😀 😀 😀
Zulíku, zítra mačkám pěstičky, ať máš krásnou, kvalitní úrodičku. 🙂 🙂 🙂
Pikus, ty jo jsi dobrá co jsi toho zvládla, udělala jsi si radost a Matyáškovi taky, tak teď hezky odpočívej. 🙂 🙂 🙂
Macous, super, že už bříško si dalo říci, to já říci nemůžu, od pátku mě pobolí, jednou na levu, podruhý na pravo a takové ostré píchání do čípku, ale vždycky jen chvilku a pak to přejde. Je to i v noci. Ve čtvrtek jsem byla na kontrole a bylo vše ok, tak si říkám, že je to asi růstem dělohy a jak se tam mimísek kroutí, já nevím. 😒
WC v noci taky docela ustává, jdu maximálně 2x a když moc nepiji než jdu spát tak i jen 1x.
Jinak nemám za sebou ani obvoďáka ani zubaře, ještě ani objednaná nejsem. Ale k zubaři musím brnknout co nejdříve, ty objednací lhůty jsou dost dlouhé.
Jinak taky děkuji za tipy na kytičky, ale chtěla bych něco převislého, bydlíme v 5.patře, tak aby bylo taky něco vidět. Asi až půjdu do zahradnictví na nákup, tak se zeptám na něco přímo na jižní stranu. 😀 😀 😀
Už, aby bylo jako, doma máme teplo, tak mi odešel brzo i petrklíček. ☹

pikusa
1. bře 2009

Murečko,mám balkon na jih a skončila jsem u muškátů.....a mám je ted každý rok......ve 4 patře a tak taky převislé....a pak ještě 4 truhlíky zavěsím zhora a tam jsem měla mini muškát

murecka76
1. bře 2009

Pikus, ale ty má právě každý a já bych docela ráda změnu, ale uvidím, asi budou zase. 😒 😒 😒

macous
1. bře 2009

Brundik, tak já budu držet palce, aby mrcha nepřišla, jinak desátého má svátek Viktorie, zatím vede jako jméno pro naše mimi, pokud by byla holčička, tak to bude určitě šťastný den i na ty tvé testíky 😀
Piku, já ti ani nevím, jestli je i u nás EKG povinné, když máme po IVF.... každopádně, jsi hezky pořídila na nákupech 😵 já nemám zatím vůbec nic 🙂 sice se mi dneska chtělo na nějaké nakupování jet, ale manžel to okamžitě zavrhl, že prý v neděli nee 😀 😀
Murečko, to jsem měla taky s tím čípkem někdy 17-18 tt a hlavně v noci mě to až budilo, asi je to od toho, jak čípek mění velikost 🙂 Jinak já dneska měla parádní honičku - průjem, se mi to v břiše vařilo až běda, pak jsem se z toho musela vyspat 😅 Mě teď pro změnu neustále píchá napravo, jakoby vaječník, teda mám to už dýl, ale teď poslední týden je to docela dost a k tomu jsem zase do žluta 😠 tak snad to zánět nebude, já ho nikdy neměla 😵 A s kytičkama ti určitě poradí, ale Mur, ty Pelargonie jsou převyslé 😀 😀 😀 sousedka má taaak krásný, a na jižní stranu, že jí to vždycky závidím - nechce mi říct to tajemství, visí jí snad metr dolů jako barevný koberec 😵
Jo jo, muškáty jsou nejvděčnější kytičky - ale je to fakt klasika 😵 😵

macous
1. bře 2009

Holky - omluva - převislé 😲 😲

vendi1
2. bře 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpatky z Ostravy a vsechno jsem poctive docetla, vy jste teda ukecane Vam povim🙂
Holky stimulky, jsem velice rada, ze pisete jen a jen dobre vysledky.....Georgik, ja mela taky jen jednoho emryska a uchtil se pasak jeden hned napoprve, drzim pesticky.
Zulik ma dnes velky den, tak doufam, ze vse dobre dopadlo. A holcinka to taky zvladla, to je fajn.
Macous, do Caru jsem v patek nesla 😀 . Ja mela holky takovou honicku, ze jsem nemela ani cas myslet na mimiska☹, ale vse je zarizeno, saty, menu, uces, kvetiny, kolace, pro pritele koupeny oblek a ja si koupila i dvoje tehu kalhoty, uz mne tlacil pupik v tech mojich. Jak je tam ten uplet, to je tak prijemne, takove teplicko na zadicka a pupik, to je bomba, bojim se, ze si na to zvyknu a pak se mne bude tezko od nich upoustet 😀 😀 .
Jeste mne chybi botky a podprda do satu, ale to uz jsou malickosti.
Mac musime se domluvit jak se v patek pozname 😉 , doufam, ze se dockam UTZ. Jinak jsem byla v Ostrave u zubare, ja ho mam stale tam 😒 , strasne se totiz zubare bojim 😀 , takze zmena do Prahy se nekona, a mela jsem jen zubni kameny, takze OK a v prukajde mam razitko driv nez mne kdo neco rekl 😀 .
Jinak jsme byli v Polsku, mame to kousek a holky nebudete tomu verit kocarek trojkolak hluboky, sportak plus autosedacka 6000 Kč, takže ja mam rozhodnuto. A fakt pekne. Byli tam same maminy s pupickama a nakupovaly.
Jo a taky jsem byla se podivat na kocarky v Ostrave v obchode a meli tam na vsechno 30% slevu, tak jsem nevydrzela a mame 3 kosilky a jeden kompletik kosilka, kabatek, dupacky, papucky a cepicku. Jsem z toho cela uplne vedle a porad jsem chovala ty dupacky a predstavovala si jak to bude malicke a co s tim budeme delat 😀 😀 😀 a prevlikala jsem tomu jako plinecky 😀 😀 😀 , to jsem blazen co 😀

zulik
2. bře 2009

Ahojky,
jsem doma. Nic moc velkýho se nekonalo, jak jsem předpokládala. Folíků bylo 10 a vajuch jen 8 😒 Tak jim budeme fandit 😀 Chtěli mi dát tu analgosedací anestezii ale já to dost cítila, tak mi to pak pustili naplno a usnula jsem.Tam z toho se mi i nějak motala hlava a bylo teplo a "utíkal" mi strop,jako když jedete ve vlaku 🙂
Horší je, že se mi nějak sesypal manža, najednou, že je mu zima a bolí ho nohy a ruce. Tak jsem ho tady hned obstarala, nacpala Céčkem a Paralenem a šel do postele./bylbý je, že tady pořád vrtají do panelů a je tu kravál/ Asi je mu fakt blé,když zrušil odpolední trénink.Tak to jsme teď tak akorát potřebovali, asi si říkal, pořád se starám o ně já, ať se teď starají ony. Holku by měli zítra pustit,snad bude schopen pro ni jet,já mám kontrolu s nohou na chíře.

kalka
2. bře 2009

Ahoj holky🙂

Tak jsem dneska po UTZ .. stimuluju Estrimaxem na KET.. dneska mám sliznici 6,8 mm.... holky nevíte jak rychle roste sliznice?.. kolik mm za den??????

zulik
2. bře 2009

Ahoj Kalko,
já ho taky jednou brala ale už si nepamatuji ☹ Měla by bát ale aspoň 11,12 mm ne? Myslím ve finále.

kalka
2. bře 2009

Derabák říkal, že musí být minimálně 8 mm... aby mohl proběhnout KET... ale nikde nemůžu najít jak sliznice roste... :(

zulik
2. bře 2009

8 mm je tak spodní hranice. Zkusím něco najít a pak to sem šoupnu.