CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
3. bře 2009

Holky, se tady směju, mě totiž ta srst narostla - teda jen na břiše, mám ho normálně chlupatý 😀 😀 😀 ale Utrošem to není 😀

macous
3. bře 2009

Zuliku, a kdy to vidí na ET? Ty máš prodlouženou kultivaci, nebo čekají v laborce, jak to embrijkům půjde a kdyžtak nástup hned? Držím embrijkům palečky a šest je náhodou dobrý čísílko 😉

pikusa
3. bře 2009

Macous.......s tím pupíkem je to prý normální 😀 taky tam mám nějak víc chlupů 😀

brundik
4. bře 2009

Tak me to osrsteni teprv ceka 😀

georgik
4. bře 2009

bre ranko holky 🙂
tak to me jen boli siiiilene bradavky 🙂 a ospala jsem od prirody porad,takze utros za to asi nemuze 🙂

kalka
4. bře 2009

Ahoj holky 🙂 Právě jsme se vrátila z Podolí. Tak dnes jsem 12 DC sliznice je 9 mm. KETík naplánovaný je na pátek. Takže holky zlatý.. držte mi všechno co můžete! 🙂
Ještě mám hrůzu z toho, že po rozmrazení nebudou embroušci schopný k transféru.. bojím se už všeho.

zulik
4. bře 2009

Ahoj,
dnes stále 6 embrijek, vývoj jak má být. ET buď zítra nebo v pátek, tak se možná uvidím s Kalkou 🙂
Mimochodem, teď tady byl pán z dozoru práce neschopných 😒 A to jsem z oboru a to jsou kecy, že k nám nepřijdou. Jo,jo: všichni musí být v pyžamu 😀
Georgik, to je dobré znamení 😉

macous
4. bře 2009

Ahoj holky,
Zuliku, jsi mě rozesmála, že přišla kontrola zrovna k vám domů - všichni u vás marod 😀 😀 😀
Jinak super, že se embrijkům hezky daří, než se naděješ budeš je mít v bříšku 🙂
Kalko, ty taky neboj se, to půjde, máš jich tam zamraženo dost, takže žádný strachy, oni by je nezamražovali, kdyby to nebyly schopný embrijka 😵 je normální, že jich až polovina odpadne, ale taky nemusí odpadnout nic.
Georgik, no a budeš teda testíkovat který den? nebo nebudeš? Ať se mám na co těšit 😵
Brundik, naštěstí jen na břiše, jinak bych si přišla už jak opička, nejlepší na tom je, že si už skoro nevidím tam dolů, tak to budu v pátek asi parádně oholená, snad si neoholím něco jiného než srst 😀 😀 😀 to by byl průšvih 😲

Já jdu taky v pátek do Podolí a Vendi taky, ale do poradny, tak budeme pod jednou střechou a tady bude skoro prázdno 😵

pikusa
4. bře 2009

Ahoj holky...........
tak Kalka,v pátek budu moc držet palečky 😉
Zulik,tobě taky......až budu vědět kdy 😀
Jo a v pátek tady teda budu na vás čekat 😀
A s holením dole?????Jo to už musí miláček 😀

zulik
4. bře 2009

No, fakt, my tady jako lazaret 😀 😀 😀 Asi ten člověk chtěl vidět tu, co mu dává sama tipy na ostatní 😀
Dáme v pátek sraz, teda já to ještě nevím určitě 😀

pikusa
4. bře 2009

Teda já jsem od začáku doma akontrola žádná...................

zulik
4. bře 2009

Ale asi máš vycházky celodenně, ne?

pikusa
4. bře 2009

Nene mám 4 hodiny dopoledne a 4 odpoledne

zulik
4. bře 2009

Ono je to od nového roku zase přísnější 😖

pikusa
4. bře 2009

Aha...
no už jsem stejně na mateřský 😀 od 26.2...........takže pohoda 😀

macous
4. bře 2009

Zuliku, to mi teda řekni, já mám jen dvě hodiny dopo a dvě odpo, takže to nejde to dodržovat, to bych za těch 9 měs. asi padla, měla jsem za to, že na rizikové těhu nikdo nechodí, vždyť je to přeci taková jasná diagnóza.......... 😨

zulik
4. bře 2009

Traduje se, že ne ale nějaký blbec se může najít 😒

zulik
4. bře 2009

Může Ti říct, že rizikové je, že bys měla být doma, v klidu, moc nechodit... 😒

macous
4. bře 2009

Tak to bych ho na cestu tak leda nakopala, každý přece ví, že těhulky potřebují čerstvý vzduch a ne trčet zavřená doma a ven jdu, když je hezky a ne když mám zrovna vycházku, a za ty dvě hodinky bych ani nestihla pořídit nic pro mimi. A co že se mi stane, když přijde kontrola a nebudu doma?

pikusa
4. bře 2009

Macou,trak na KO popros o změnu......určo ti vyhoví.....mě ty vycházky taky pak upravovala moje dr.

zulik
4. bře 2009

Vcelku nic moc, poníží Ti na pár dnů nemocenskou, např. budeš mít 10 dnů jen 60 %.To závisí na úřednici, co dělá rozhodovačku. Pokud má někdo děti, je postih ještě nižší.

macous
4. bře 2009

Zuliku - 😵 😵

Dneska jsem upekla buchtu, docela jsem si s tím dala práci, vyšlehat bílky zvlášť, tvarohová mřížka apod., no a z jedné strany je to připálené a zdruhé takové vláčné, tak to nechápu, normálně mi trouba peče dobře. To je určitě proto, že jsem se tak snažila, nooo snad bude k jídlu 😀

zulik
4. bře 2009

To je tak vždycky, jak mi na tom záleží, abych se předvedla, něco se mi poondí. Když měla přijít poprvé na návštěvu tchýně, dělala jsem dortík se želatinou a ta mrcha nechtěla vůbec želírovat 😀 Hele, ale zase dobré prase všechno spase-se říká 🙂

pikusa
4. bře 2009

Jééé tak buchtu jsem pekla předevčírem..............taky sníh zvlášt,pak strouhat těsto,tvarohová nápln.....a už je snědená

macous
4. bře 2009

No já teď půjdu na procházku a stavím se právě u tchýně, tak jí kus vezmu, nejdříve to ale ochutnám, jestli se to dá jíst, ale mám právě zkušenost, že když je to s tvarohem, tak je to dobré 😀 tak snad

pikusa
4. bře 2009

Macous....bude dobrá uvidíš 😉

zulik
4. bře 2009

Jasně, že bude dobrá 😉 A po připáleném se hezkne,ne? To je ale divné slovo 😅

pikusa
4. bře 2009

jo tak s tchýní zhezknete 😀

georgik
4. bře 2009

ahojky 🙂
mac: budu testovat 11.3. 🙂 tj presne a týden
zulik: drzim embrouskum porad pesticky, at se vyvijeji tak jak maji
kalka: tobe mackam o 106!!!!!

zulik
4. bře 2009

Georgik, díky.Taky na Tebe myslím, ať je to jak má být. Když jsem otěhotněla s holkou,tak asi tak 4-6 den od oplodnění jsem měla šíleně citlivé bradavky.
Holky, u nás už je nemocný i pes, chudák před chvíli se poblil a teď leží u mne 😝