CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
11. srp 2008

buresinka: Už se nebojím, mám to do sebe píchnutý, akorát že mi nikdo neřekl, že to pěkně štípe, au au. . . . 😅

pikusa
11. srp 2008

Mel,no vidíš,šikulka 🙂 snaž se aby to bylo přímo kolmo,pak to štípne míň 🙂 a kdy jdeš na UTZ?

m.e.l
11. srp 2008

Na UTZ jdu v pátek v deset, zítra poběžím k obvoďačce pro papíry na předoperačku.. . . No ono teda jde jen o krev a moč. Ani na EKG nemusím. . . .

pikusa
11. srp 2008

No to ne,taky jsem byla jen krev a moč 🙂 a kolik teda pícháš jednotek?

m.e.l
11. srp 2008

Píchám 200, původně chtěla dát Bahnička 250, ale pak si to rozmyslela - nevím proč a dala 200.

pikusa
11. srp 2008

Jo tak to já poprvé 150 a při druhé stimulce jen 75---------jsem prostě moc produkovala a moc reagovala 😀
Ona ti to kdyžtak upraví.

m.e.l
11. srp 2008

Jestli ono se to nebere i podle váhy. . . Zrovna nejsem žádný hubeňour.. . . . 😕

pikusa
11. srp 2008

No to já MEL ale taky néééé,při mých 165cm vážím 65 kg.

m.e.l
11. srp 2008

No na mě nemáš, mám o 5 cm méně a skoro 35 kg více jak ty!!!

pikusa
11. srp 2008

Aha,tak možná ta váha hraje roli 🙂 tím se tě nechci dotknout 😉 😉
Mel,jdu si na chvíli lehnout..........nějaká únava či co..........

m.e.l
11. srp 2008

Tak jdi hají, a když to protáhneš tak dobrou noc. . . .

lucijda
11. srp 2008

m.e.l. paráda jsi ve stimulce, viíš csta je fuč a iinjekce v bříšku. 🙂 Já když jsem si včera bodla první tak mě pak brnělo celé tělo. Jen doufám, že jsem správně odhadla ms.

m.e.l
11. srp 2008

No jo vlastně Luci, ty jseš na tom stejně se mnou. . . Teda skoro, kromě jednoho dne. . . .

lucijda
11. srp 2008

Jo jen doufám, že to co přišlo byla opravdu mrcha přišla rozjela se a zese odešla na mě děsně brzo 26. Dc a děsně krátká. Dneska jsem si i břuch zapomněla otřít dezinfekcí a rovnou jsem tam ďobla žihadlo. Koukala jsem že jedeš na kontrolu v pátek já jedu ve čtvrtek. Budu referovat co a jak. 🙂 Nejradši bych to celé strávila doma v klídečku, v práci mě to pěkně točí. A jak se cítíš po první injekci?

kalka
12. srp 2008

Dobré ráno 🙂

pikusa už je mi dobře.. včera mě to přestalo bolet nějak kolem oběda... prostě to zmizelo z ničeho nic... na dnešek v noci jsem to trošku zacítila.. dvakrát mě píchlo a zase nic.. tak ti nevím co to je.... ale věřím, že nic vážnýho..

Koukám, že vy to tu rozjíždíte zrovna když já mizím z práce domu ☹ 😉 Nu co se dádělat.. ráno si vás vždycky pročtu.. tak písejte písejte ať mám zítra ráno co číst 🙂

buresinka
12. srp 2008

Ahojky kočky, tak jsem se akorát vrátila z centra. Měla jsem tedy smůlu, byla jsem objednána k Bahníkové a ta tam dnes asi neplánovaně nebyla, tak jsem si mohla vybrat, jestli k Řezáčové nebo k Žáčkové. Tak jsem si vybrala Řezáčovou a ta byla dnes neskutečně milá. Podívala se na mne a mám hodně nízkou sliznici, tak menstruace teď nebude. Prostě vypadá to špinění, že byla menstruace a mám to tak i brát. Podle toho jsem dnes tedy nějaký 11.-12.den cyklu. Jsem objednaná na příští středu 20.8. znovu na UTZ a rozhodne se co dál. Jinak cysta je pryč, tak z toho mám radost. No a hormonální profil vyšel docela dobře, mám asi slabé PCO, tak by se šlo rovnou do druhého IVF. Já to mám jak kdy, někdy se ovulace odchytne a někdy ne. Tak příští týden budu zase moudřejší, ale hlavně jsem ráda, že už se nemusím stresovat tím, jestli dorazí MS.
Holky a Vám přeji dobré píchání.

pikusa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
georgik
12. srp 2008

kalka: já bohužel v tomhle neporadím.....
jinak já čekám na MS a objednám manžu na spg 🙂 nevíte jak dlouho to tak trvá (myslím od objednání do samotného odběru) 🙂

brundik
12. srp 2008

Ahoj holky, sem tam na vas jukam, protoze taky chodim do Podoli 😉
Georgik, manzela vzali celkem rychle, jestli to bylo tyden, ale nechci kecat, uz je to dyl.

georgik
12. srp 2008

brundik: ja jsem myslela, ze bysme to vzali jednim vrzem 🙂 ja mam jit na HP, tak cekam na mrchu, jestli dorazi (jakoze dorazi) a myslela jsem ze bysme sli s manzou spolu... jenze jestli dorazi, tak na HP musim naklusat do patku a to ho asi nestihnu objednat... ☹ tak holt pujde sam, nebo se jeste jednou uleju z prace 😀

georgik
12. srp 2008

brundik: apropo jak jste pokrocili???? A kdy dame to kafe? 🙂

brundik
12. srp 2008

Ja jsem to taky takhle planovala, ale nevyslo to. No ale kdyby ses mohla ulejt z prace, tak je to taky dobry. Ja jsem se vzdycky tesila k doktorum na preventivni prohlidky, ale ted s nasima tehotenskejma neuspechama se ty navstevy doktoru nejak rozrustaj, takze si na ne beru nahradni volno a dovolenou 😀

georgik
12. srp 2008

brundik: ja si nastesti svoji praci stiham, takze nikdo nerekl jeste nic...... ale uz to asi s tou cetnosti zacne bejt hooodne divny ☹ nicmene ho v tom nechci nechat samotnyho, tak mu budu delat garde 🙂

brundik
12. srp 2008

Georgik, byla jsem na nejakem zatezovem testu ohledne prolaktinu ted v pondeli v Podoli a az budou vysledky, tak me poslou asi na magnetickou rezonanci. A pristi cyklus mam jit na UTZ.
S kafickem si rekni ty, ja jsem domaci, tak az budes v Praze, tak za tebou nekam prifrcim, pokud budu moct 😉

brundik
12. srp 2008

Me taky nastesti nikdo nic nerekl a asi by ani nerek, ale nechci tam mit porad psany doktory. A taky co ja s tolika napracovanejma hodinama a s tolika dny dovolene 😀

georgik
12. srp 2008

ja jsem v Praze kazdy den 🙂 ale treba se postesti a narazime na sebe v Podoli... 🙂

georgik
12. srp 2008

brundik: tak to potom jo 🙂 no ja od Dr. papirky nastesti nosit nemusim 🙂 ale hlášenej být musí... leda že bych stihla doběhnout do práce do půl deváté (klouzavka) - to by pak o tom nikdo nevěděl 🙂

brundik
12. srp 2008

No, ja delam od sesti, takze pred pracovni dobou si tech doktoru moc nevyridim 😀
No, ja jsem v Podoli pecena varena, ja jsem tam uz urcite natrefila na nejakou konikajdu, ale nevim o tom 😉
Musim bezet, neco zarizovat. Papaaa

georgik
12. srp 2008

taky uz letim, at mi neujede vlak 🙂
Pekny zbytek dne 🙂