CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
22. zář 2008

Počítá se ten den, kdy se opravdu rozkrvácíš. Ne když jen špiníš.

kalka
22. zář 2008

m.e.l děkuju... 😉 takže zítra budu 2DC... jsem už zblblá...

pikusa
22. zář 2008

No tak to je ještě lepší 😉 tak ti přeji,abys zítra začala 🙂

kalka
22. zář 2008

holky zlatý..vzpomeňte si na mě... mám tam být v jednu... 😉

m.e.l
22. zář 2008

pilku, já začla 3 DC, prostě to tak vyšlo, protože se mi mrcha rozjela v sobotu.

pikusa
22. zář 2008

Já ted vzpomínám a já poprvé vlastně taky začínala 3 DC.
Kalka,no tak to na tebe budu moc moc myslet 😉

m.e.l
22. zář 2008

No já taky budu na Kalku myslet, ať je vše o.k. a doktoři mají dobrou náladu! 😉

pikusa
22. zář 2008

Holky,musím jít něco dělat,ale zase kouknu 🙂

kalka
22. zář 2008

díky holčiny 🙂 já taky mažu pryč.. tak zítra papulík 🙂

kalka
23. zář 2008

Dobré ráno! 😲 hola hola 😲 🙂 Tak sem si tak přemýšlela a když připustím variantu, že se dnes dohodneme na stimulce pro IVF a začneme už tenhle cyklus.. tak kolik peněz si mám připravit, abych nestála v lékárně s otevřenou pusou? 😒 🙂

lucijda
23. zář 2008

Dobré ránko, Kalka to je hodně individuální podle toho čím budeš stimulovat. Já měla Puregon Pen a platila jsem něco do 5000,- i s utrošem a ovitrellem. Holky mám problém vytrvale si dělám těhu testy a čárka slábne a slábne, tak nevím jestli mám do CAR zavolat nebo to nechat do pátku pořád jsem si říkala že to je dobrý, ale dneska je fakt o hodně hodně slabší.

kalka
23. zář 2008

lucijda zavolej do Caru.. určitě jo.. za to nic nedáš .. určitě volej! 😉

jo a děkuju... já alespoň abych věděla že se stovkou nemá cenu do lékárny chodit 😀 😉

kalka
23. zář 2008

Jo a holky.. co genetika..není třeba před IVF nutný na ní jít???? krom genetiky máme všechna vyšetření... tak snad nás nepoženou ještě na tohle.. 😒

kalka
23. zář 2008

a ještě ... nevadí, že tam dneska nebude semnou můj manžel???:. jako jestli se něco podepisuje.. kde musejí být oba podpisy... nebo tak něco??? 😒

buresinka
23. zář 2008

Dobré ránko holky,

tak jsem dnes vyměkla a vzala jsem si Utrogestan, ale hlavně proto, že jsem několikrát špinila skoro týden před menstruací, což znamená nižší činnost žlutého tělíska, no a tady na netu jsem vyčetla, že v některých centrech ho předepisují nějak od 17. dne do 25. dne po inseminaci. Tak jsem si to naordinovala stejně. 😀

Kalko, manžela tam vůbec nemusíš mít dnes s sebou, papíry na podpis dostaneš až bude jasné, že bude OPU a pak to budeš podepisovat. Jedině možná dnes dostaneš na předoperační vyšetření. No a co se týče genetiky, tak to dělají jedině v okamžiku, když se jde na ISCI, což s Vaším spermiogramem není potřeba. No a co se týče peněz, tak Ti to Lucijda napsala správně, jo a jinak se dá v Podolí platit kartou, což já u těch větších částek dělám.

Lucijdo, jestli máš nějaké pochybnosti, tak zkus zavolat. A děláš test pořád jednou a tou samou značkou?

kalka
23. zář 2008

buresinka díky na info 🙂 na to předoperační to asi budu muset ke svojí obvoďačce, viď?..

buresinka
23. zář 2008

Kalko, jasně, dělají ho u obvoďáka. Na kdy vlastně jdeš, abychom drželi palce? 🙂

kalka
23. zář 2008

buresinka dneska tam mám být v jednu hodinu... mám za sebou tři IUI.. a už se nám nechce na další.. jedno IUI jsme podstoupila u Apolináře a dvě v Podolí.. tak už jsme se rozhodli, že půjdeme do IVF... dnes jsme 2DC, tak trochu doufám, že bych mohla začít hned se stimulací... ale nemám to zatím schválenou pojišťovnou.. Piku mi psala, že to nebudu hned potřebovat a mel, že zase budu muset čekat.. až to pijišťovna schválí... tak nevím comě přesně čeká... tak jsme napnutá jak struna.. když jsem se dohadovala o druhém IUI v Podolí, tak tam byla zrovna Řezáčová.. a ptala se jestli zkusíme ještě jedno... nebo jestli už na IVF... tak myslím, že by nemusel být problém se dnes dohodnout na IVF... tu plácám pátý přes devátý, viď... ale do mě vjíždí nerv.. 😖

buresinka
23. zář 2008

Kal, já rozumím, člověk chce, aby se něco pořád dělo. Odpoledne budu držet palce. No a uvidíš, pokud by se muselo čekat na schválení, tak můžete zkusit ještě jednu inseminaci. Ale napadla mě ještě jedna věc, jestli se dohodnete na IVF, tak Ti budou dělat dnes UTZ, aby zjistili, jestli nemáš cystu. Tak s tím počítej.

kalka
23. zář 2008

buresinka jojo s tím UTZ počítám.. uááá nemám to ráda při mrše.. připadám si jak čuník 😒 😅 no co.. ale přežiju to.. tak mi drž palečky, aby byly doktorky dneska v Podolí výborně naladěný 😉 🙂

macous
23. zář 2008

Ahoj holky,
Mel, tak jsi se dočkala a teďka zase čekat na další utz 🙂 ale moc gratuluji k mimískovi, a teďka už jenom poroste 😵
Já byla včera v Podolí na KETu, dali mi poslední embrijko, blastocystu, tak uvidíme, jak se s tím popereme, já jsem lehce skeptická - debilka a to vím, že to nesmím dělat, ale podvědomě to ve mě asi je, jenže takhle by
to asi nešlo 😠 😠

lucijda
23. zář 2008

Macous já nejsem ta pravá co by měla poučovat o skeptických myšlenkách, ale mysli pozitivně 😉 Jinak do Podolí jsem nevolala jela jsem ke svému dr. tak oskárek má 0,5cm a srdíčko nám krásně tlouklo. Byla tam moc milá paní doktorka - řekla mi ať všechny testy vyházím, mám si to užívat a koukat se na pohádky nebo na zvířátka 😅 Chtěla jsem si jít koupit nějaký zvířátko - papouška, ale žádnej se mi nelíbil tak jsem si pořídila alespoň puzzle, abych se nečím zabavila. Jo a taky mám zakáz přístupu k jakejmkoliv informacím 😅

pikusa
23. zář 2008

Ahoj holky,

Lucijdo, už netestuj 🙂 🙂 🙂 🙂 Puzzle miluju,ted jak jsme udělali ten pokojíček,tak tady mám 3krát na pověšení s dětskými motivy a pak si budu skládat s miminkama do pokojíčku pro mimi 🙂 Ale mám tady jedny 1500,černobílý a ty jsem ještě nezačala.
Macous,mysli pozitivně 🙂 🙂 prcek to pozná 😉
Kalka,tak už tady asi nejsi,ale já si počkám,až se vrátíš 😀
Buresinko,já se ptala,jestli bych nemohla utroš už vysadit nebo aspon zmírnit dávku a dr.mi řekla,at to ještě vydržím,že je to důležité.

kalka
23. zář 2008

Tak jsme tadýýýýýý.. kde jste kdo! 😀 No.. byla jsme u Banhičky... takže.. mě zařadila do IVF a rovnou poslala žádost na pojišťovnu.. 22DC tj. 13.10. mám přijít na UTZ a musí jít semnou i manžel.. takže stimulovat začnu až od dalšího cyklu... asi, jak tu holky psaly, od toho 2-3DC... že jo?? No.. a to je asi teď všechno.. 🙂

pikusa
23. zář 2008

Já jsem tady a čekám 🙂 🙂 no ale super,začneš za chvíli a ano---2 DC.Tak to jsou dobré zprávy ne??? 🙂

kalka
23. zář 2008

piku.. snad jo 🙂 dobré zprávy!!! 😀

kalka
23. zář 2008

ještě aby se neukázala nějaká ty cysta co třeba měla mel... toho se teď bojím.. aby se zase všechno neposouvalo 😠 😉 No ale jinak .. jsem spokojená 🙂 od zítra máme dovolenou.. necelých 14 dní.. budeme doma... ale hrozně moc se těším.. má být krásně, tak budeme na zahrádce 🙂

m.e.l
23. zář 2008

Ahojky holky,
Lucijdo dobré zprávy, to je dobře!
kalko, se mnou manža nebyl. . . . Poprvé až při OPU. 😲

kalka
23. zář 2008

jo a piku.. neschopenka se dává i na den odběru vajíček????.. nebo jen pak od ET?... nebo jak to vůbec je???

kalka
23. zář 2008

m.e.l to víš.. manža má protekci 😉 😀