CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

luzza
7. lis 2008

kalko
OHSS prý vzniká,když je víc než 18 folíků...
ale ani to není jistota,že OHSS nastoupí...
k tomu to zhorší vícečetné těhu...
měla jsem o 11 kilo víc než teď 😀
ale jak vidíš,dá se přežít všechno 😀 😀 😀
a hlavně!!! za ten výsledek to stojí 😲 😲 😀 😀

kalka
7. lis 2008

m.e.l snažím se 😉

luzza to stebou souhlasím.. za ten výsledek to stojí! 🙂

Holky čím si mažete pupíky, aby vám nepopraskala kůže???..

luzza
7. lis 2008

kalko
mě už popraskalo v prvním těhu...takže smůla...
a to jsem tomu nevěřila,popraskalo mi až 14 dní před porodem...
škoda,že se niky nenarodil o 14 dní dřív... 😀 😀
určitě by mu to neublížilo,vážil 4,350... 😀
takže teď už se s tím nestresuju.. 😉

m.e.l
7. lis 2008

Já se svým popraskaným špekem se s tím asi taky až tak nebudu stresovat. . . I kozy jak mi rychle vyrostly tak mám kůži popraskanou. . . . 😠

kalka
7. lis 2008

ale tak já se nějak tím nestresuju.. odzkouším nějaký matlání a když to nepomůže, nepomůže.. život se mi nezhroutí 😉 ale prý je na to dobrý nahřátý olivový olej.. a matla a matlat... 🙂

murecka76
7. lis 2008

Dobré ránko, tak teď jsem teda vyplašená já, od včerejška totiž píchám Orangutána, a to jsem měla folíky okolo 12mm, tak teda nevím. No snad vědí co dělají. ☹

m.e.l
7. lis 2008

Muri, Oralgutran neublíží!!! Já ho měla taky docela brzo, ale kolik byly folíci si už jako moc nepamatuju.

murecka76
7. lis 2008

Melíku, jsi zlato, já už se viděla jak píchám zbytečně a že už neporostou. Moc děkuji, ach jo já jsem plašan.

m.e.l
7. lis 2008

Murecko neboj, to není aby folíci nerostly, ale proto, aby neprasky dříve než mají. Puregon je i nadále nechává růst. 😉

murecka76
7. lis 2008

Melíku, já jsem z toho všeho teď nějaká na prášky, jestli ty hormony nějak působí, ale jsem taková více vystresovaná. Ještě, že jsi tady, já bych byla do PO na prášky. 😵

m.e.l
7. lis 2008

Muri, nebyla by jsi na prášky, kdyby nebyl internet, tak by jsi nevěděla a byla by jsi naprosto v klidu. . . 😀 Jinak hormony mají opravdu na člověka divný vliv. 😉

murecka76
7. lis 2008

Tak to máš svatou pravdu. Hned jsem žhavila manžela a říkám mu to, že už pícháme a jiný ne, tak mi řekl, zavři to a už to přestaň číst, nebo se zblázníš. 😀 Ale už jsem klidnější, díky tobě. Děkuji moc.

m.e.l
7. lis 2008

Muri, jo manža mi taky kolikrát řekl, že to nemám číst, protože kolikrát i vytáhnu něco, že nějaká holka má problém a podobně. No a on, že to nemám číst a mám se uklidnit. Jenže ono je to těžký, obzvláště když zrovna tu dívčinu i znáš osobně.

pikusa
7. lis 2008

Ahoj holky,
nestresovat a nebláznit,kalka hezky do PO doroste a pak se uvidí,ale neboj,určo nazapoměli................
Murecka má zase Orangutána,tak píchá 2 pichulky a bude to OK 🙂
Jo holky nikde moc nepátrejte,já to taky dělala ale pak jsem si to zakázala a byla jen na svých diskusích a byl klid.

kalka
7. lis 2008

Ahojky Piku 🙂

Holky ještě úplně pidi otázečka.. ten Ovitralle se pak píchá taky do břicha nebo do zaďoura??? 🙂

marketma
7. lis 2008

Ahoj holky, chodím také do Podolí a občas sem na vás mrknu 🙂 Jsem dnes 18 den po ET s pozitivním výsledkem z krve 🙂
Kalko, chci tě jen uklidnit.... I já měla dlouhý protokol tzn. 22 DC Zoladex, 2 DC jsem začala píchat Puregon až do 15 DC (13 dní), 16 DC Ovitrell (něco jako Pregnyl), 18 DC OPU, 22 DC ET. Orgalutran se píchá při krátkém protokolu, takže buď v klidu, injekce máš správně 🙂 Ovitrell se píchá stejně jako Puregon do bříška 🙂
Přeji všem hezký den 🙂)

pikusa
7. lis 2008

Market,tak super a gratuluji 🙂
Kalka,no vidíš.............................. 🙂 🙂
Ted tady byla na skok kamarádka a přinesla mi bodyčko a pidi botičky 😀

macous
7. lis 2008

Ahojda holky, jdu vás pozdravit 🙂
Taky už budu číst jen ty svoje diskuze, jsem se přidala do té diskuze 28.října a tam jsou holky pěkný plašanky, tak mě úplně zblbly. Jinak jsem si došla pro mamatest a testla dopoledne, a je tam, takže už se nervovat nebudu, nebo to miminko ještě vystraším 😵
Udělala jsem si albíčko, pak ho ještě doplním 😉
zatím pa pa, jede mi sem mamka

pikusa
7. lis 2008

Maci,no super,jsou tam krásný čárky 🙂 tak opatruj se ted moc a moc maminko 😀

macous
7. lis 2008

Piku - díky moc 😀 🙂 😵 vy se nám taky opatrujte 😉 Piku a ty vlastně chceš nebo nechceš vědět pohlaví mimíska?

murecka76
7. lis 2008

Markét, gratuluji.

Macous krásné čárečky, opatruj se. To jsou super zprávičky, člověk hned jinak myslí. 😵

Kalko, v kolik se jdeš v pondělí ukázat? Já až ve 12.30. 🙂

pikusa
7. lis 2008

Maci,jo jo chceme to vědět.Já bych to nevydržela 😀 tak snad 21.11 budeme vědět 😉

macous
7. lis 2008

Murecko - čusík - to jo taky mě to vždycky povzbudí, když má někdo // 😵 tak dneska příjemnou KO přeji 😉

Piku, já ti o tom už dlouho přemýšlím, jestli bych to chtěla nebo ne, ale kdyby byly dvojčátka, tak to určo vědět chci, abych zvládla lépe tu přípravu a kdyby jedno, tak ti nevím, ale taky jsem ženská zvědavá jak opička 😵 😵
Tak si tě tady píšu a jsem zvědavá na 21.11. a pak už začneš pořádně nakupovat věcičky. 😵

murecka76
7. lis 2008

Ten pitný režim se má dodržovat už během stimulace nebo po OPU, mám s pitím celoživotní problém 😠 A teď to taky zanedbávám, i když se snažím alespoň něco vypít. ☹

pikusa
7. lis 2008

Murecko,pít už při stimulce,já se teda musela taky nutit.Mací,no pokud to bude vidět,tak já vím,že to nevydržím neříct pohlaví.................můj tip je kluk,tak uvidíme 🙂

m.e.l
7. lis 2008

murecko, už během stimulace máš dodržovat pitný režim. Moc taky nepiju, ale strašák OHSS mě donutil.
Mací, krásné čárky ty plašane jeden!!!! 🙂

macous
7. lis 2008

Murečko, já mám s pitím taky problém, tak si vařím konvici ovocného čajíku a prostě jí vypiju, je to tak litřík a k tomu piju šťávy, které si dělám do trojky, aby toho bylo víc 😉

pikusa
7. lis 2008

Já jsem zase skoro všude měla skenice s pitím,abych nezapomínala.A čaj jsem taky navařila,aby byl pořád při ruce.
A donutila jsem se i do těch kysaných nápojů,hlavně ted mi je dr.doporučila,tak piju i ty.

murecka76
7. lis 2008

Ty jo, tak to jsem to nějak zanedbala, ☹ vypiji tak 1 - 2l denně, ale jindy třeba 2-3 dny nic. Vařím si kontryhelový čajík 1x denně do půlitru, hned dnes to musím napravit. To bude záhul, já myslela až po OPU. ☹

macous
7. lis 2008

Melíku 😀 😀 🙂 😵 sem se nechala zblbnout - ale holky parádně 😵
Já jím jeden jogurt denně,nejsem ani na kysaný nápoje ani na pití, tak se to snažím trochu změnit.
Murečko, jak píše Melík, už při stimulce se snaž více pít, alespoň 2 - 3 litry, ale 2 je fakt minimum 😅