CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
15. lis 2008

Přesně tak... je zajímají hlavně ty dostatečně velký folíci.. tak se nebuj🙂 a Bahníková je dobrá.. neboj se, že by ti je tam nechavála jen tak 😉 ale nakonec se můžete zeptat jak a co 🙂

Dneska mám na embrýsky volat až v 10:30.. tak se nemůžu dočkat.. na prdeličky naše 🙂

Holky dneska už je mi mnohem líp.. embryoložka mi říkala, že ty bolesti se budou lámat tak třetí den.. ale měla pravdu.. dneska už chodím rovně a je mi fakt už skoro dobře.. nechci to zakřiknout 😕 🙂

murecka76
15. lis 2008

Tak já už volala, máme nakonec zatím 4 krásné kousky. 🙂 Transfér vypadá spíše na PO, ale mám si zítra brnknout.

To je super Kalko, že je ti lépe. 🙂

Taky si říkám, že tam nemůžou nic nechat. 🙂 Jen nás to zarazilo.

lucijda
15. lis 2008

Murecko neboj ví co dělají 😉 A 4 kousky jsou super, budou i mrazáčcí 😉

macous
15. lis 2008

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit při sobotě 😉
Murečko, to jsou prďátka v mističce veliký bojovníčci, to je dobře 😵
Kalka - tak to už bude dobrý, když se ti dneska nepřitížilo, mě se totiž tenkrát při OHSS přitížilo právě ten 3tí den 😵
Piku, no tak to čůrání tenkrát to byla fakt bolest - si to živě pamatuju, to máš teda recht 🙄
Lucijdo - už 15 tt, tak to už máš taky kritickou hranici za sebou 😉

holky, tak hezký den přeji 😉

lucijda
15. lis 2008

Mac ještě nejsem 15tt kůň to nějak divně počítá, holky já při OHSS byla akorát nadmutá jako koza jinak pohoda, akorát jsem si přišla jak průtokový ohřívač jak jsem pořád pila 😅

pikusa
15. lis 2008

Ahoj babušky 🙂
murečko,no vidíš,to je super,budou i sněhuláčci sourozenci 😀
A co ta Kalka???měla tam volat a nic nevíme..............

murecka76
15. lis 2008

Moc všem děkuji....... 😀 Snad už se nic nepokazí, nikdy člověk neví.

Kde je ta Kalka, že by už byla pro mimísky 🙂 , ale že by se nepochlubila.

kalka
15. lis 2008

.. ahojky 🙂 byli jsme dneska na návštěvě..tak se hlásím až teď.. takže zítra v 10:30 máme dorazit na ET... s tím, že kdyby se přeci jen gynďákovi něco nelíbilo na mém stavu, tak to raději nechají na pondělí a nebo zamrazí.. ale doufám, že se nebude nic dít.. je mi opravdu líp a líp.. a zítra to bude určitě zase lepší 🙂

Jo a taky nám říkala, že z těch pěti emryjek se jedno zastavilo, takže to vypadá, že do zítra přežijou jen čtyři..

Už se těším na zítra🙂 Murecko tak ať se zítra dovíš dobrý zprávičky🙂
Lucijdo.. já už se pomalu v tom pití topím.. kam se hnu, semnou cestuje flaška s vodou.. už jí úplně nenávidím.. :(
macous.. tak snad máš pravdu, že se mi OHSS už vyhne..

holky jdu dadat.. papa 🙂

murecka76
15. lis 2008

Kalko, moc na tebe zítra budu myslet. Ať vše dobře dopadne a mísci se krásně zavrtají. 🙂

murecka76
15. lis 2008

Kalko, samozdřejmě mimísci. 🙂

kalka
16. lis 2008

Murečko díky 😀 .. pomalu se chystám.. chceme vyrazit v půd desáty.. tak ještě skočím do sprchy.. snad bude vše v pořádku a bude moct ET proběhnout... 🙂 A ty koukej dát vědět co ti dneska řeknou.. jsem taky napnutá 😉

lucijda
16. lis 2008

Tak kalka přeju úspěšný vrtání 😉 A murecko, jakpak se jim daří v mističce?

pikusa
16. lis 2008

Ahojky 🙂
tak Kalka nepíše,tak to znamená,že má miminka v pupíku ne?? 🙂
Murečko a jak ty??????????

macous
16. lis 2008

Ahoj holky,
taky si myslím, že jí alespoň jednoho prcka dali 🙂
Kalko hodně štěstíčka při zavrtávání 😵 😵 😵

Murečko, tak co ty, volala jsi dneska???

pikusa
16. lis 2008

Macous,ony nás ale napínají vid 😀 😠

kalka
16. lis 2008

Ahoj holky... tak nám bohužel nebylo přáno.. ET neproběhl.. dali nám embrýsky k ledu... ☹

Prý teď musím čekat na 10 nebo 11 DC a přijít na UTZ... teď vůbec nemám představu kdy mrcha přijde... ??? 😒 A pak, pokud bude všechno v pořádku, tak by mohl proběhnout ET.. Piku.. kolikátý den probíhá ET????

zulik
16. lis 2008

Kalko, to nic.Je lepší, když budeš v pořádku, než abys pak měla nějaké komlikace.Určitě vědí, proč to tak má být.To pak budeš mít opravdový dárek k Vánocům 😉

pikusa
16. lis 2008

Kalka,ahojky,ted ale nevím,jak to myslíš,promin..............myslíš jako KET???Zmražená embrya?
Jinak já ET měla 5.den od OPU.

zulik
16. lis 2008

Kalko, to už pak bude opravdu KET a ten probíhá po ovulaci, já měla většinou tak 20 den ale to bude mít každá z nás jinak.

kalka
16. lis 2008

Já vím, ale stejně mě to vzalo :(

Piku.. no.. já to myslím tak jako.. teď mě čeká KET a anevím kolikátý den cyklu ho dělají.. mám přijít 10-11 DC.. ale nevím kdy by kdyžtak proběhl KET... ☹

kalka
16. lis 2008

aha.. tak po ovu.. no ono to je vlastně logický.. Řezáčová taky mluvila něco o tom, že uvidíme jestli se mi bude dělat nějaký folikul.. tak to asi proto, že je potřeba aby se mi udělal.. aby právě proběhla ta ovulace, že jo.. kdybych asi neměla folikul, tak by asi neproběhl ani KET.. chápu to dobře ☹

zulik
16. lis 2008

Hlavně musí být v pořádku sliznice, musí být jako peřinka 😉

zulik
16. lis 2008

Teď to tam máš asi rozdrážděný po takovém výkonu-tolika vajíček.

kalka
16. lis 2008

jo a holky nevíte do kdy by mi teď asi tak měla přijít mrcha????

zulik
16. lis 2008

Těžko říct, asi nebereš žádné léky? Ber to tak, že to tam teď není v normálu, vajíčka jsou pryč, takže co vlastně bude odcházet?

kalka
16. lis 2008

nic neberu.. vlastně jediný co jsme měla naposledy dneska ráno je Utrouš...

pikusa
16. lis 2008

Kalka,no jo,KET nevím,no asi po té OVU..............no a MS by ti měla ted přijít co nejdřív,když jsi vysadila utrogestan.

lucijda
16. lis 2008

Kalka určo po ovulce a jakto že dali embryjka k ledu, to zhodnotili, že Tvůj zdravotní stav není ideál?

kalka
16. lis 2008

lucijda.. no přesně tak.. protože mám OHSS, i když né nějak šílenej, ale Řezačka dneska rozhodla, že bude lepší počkat.. no tak co naděláš.. ale paradoxně, když jsme přijeli domu, tak mě začalo pěkně bolet břicho.. mnohem víc.. Přemýšlím, že tam zítra zajedeme a nechám si dát alespoň na týden neschopenku.. neumím si představit sedět osm devět hodin u PC .. už teď doma po chvíli sezení se musím natáhnout.. tak nevím.. ale asi to vidím, že tam zítra jedeme..

Pikuska.. no doufám, že přijde co nejdřív..

Holky... a co murecka???????.. doufám, že to alespoň jí vyjde 🙂

Hezký večer 🙂

murecka76
16. lis 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že píšu až teď, nebyli jsme celý den doma. 🙂

Kalko, moc mě to mrzí, ale vše špatné je pro něco dobré, uvidíš, že až budeš připravená přijmout mimísky, tak se krásně zavrtají a budeš těhulka, moc ti to přeji, myslím, že už jsi si vytrpěla své.

My máme pořád zatím 4 krásný embryjka a zítra v 7.30hod. si pro nějaký jedu. Tak snad bude vše ok a nějaké odveze, k nám na jih a už tady zůstane a bude nám dělat jenom samou radost. Počet je zatím překvapení. 😒