CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

buresinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
6. kvě 2008

Ahoj holky,tak musím jen souhlasit,že dr,Darebný je super 🙂 je to uplně jiný přístup.Dr Řezáčová je asi odbornice na slovo vzatá,ale chybí mi u ní ten lidský přístup.Ale určitě ví,co dělá 😉
Já jsem po zastavené stimulaci....OHSS a po MS jsem byla na kontrole a stále jsem byla nastimulovaná a dr.Řezáčová říkala,že ukončení bylo to nejlepší,co jsme mohli udělat.tak zed čekám na MS---opět dlouho.už zase 43 dní a pak jedu na další kontolu.

matlova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
murecka76
7. kvě 2008

Já se budu objednávat 14.5., tak taky doufám, že to vyjde a sestřičky mě objednají k doktoru Darebnému. Hlavně, aby to pak vyšlo a jsem opravdu k němu. To jsou zase další nervy.

matlova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
buresinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kkikka
9. kvě 2008

...ahoj holky, můžu se přidat? ......jsem registrovaná v Podolí v UPMD, tak zjišťuji informace....měla bych podstoupit inseminaci, má s tím některá zkušenosti??

pikusa
9. kvě 2008

Ahoj KKikko,vítám tě,ale s inseminací neporadím ☹ my musíme na IVF-ICSI.Ale holky poradí 🙂

zulik
9. kvě 2008

kkikka, na inseminaci se chodí nejdřív na kontrolní ultrazvuky, jednoduše se sleduje, kdy je ovulace. Můžeš přitom dostat nějaké léky na polykání ale taky ne. Když lékař určí správnou chvíli, že by mohlo dojít k oplodnění, píchnou Ti předem 1 den nebo 2dny Pregnyl do zadečku /na dozrání folíikulů/. V den, kdy má dojí k inseminaci se dostaví nejdřív partner na odběr spermatu o 2 hodiny dřív, než Ty. Pak přijdeš Ty, ještě Tě zkontrolují ultrazvukem, pak dorazí někdo z laboratoře se spermíky, jsou v takové slabé jakoby stříkačce popsané myslím rodným číslem partnera a jménem a příjmením. Ty Ti zavedou, když to odsouhlasíš, nechají Tě tak chvíli, tak 15 minut poležet a mažeš domů. Někdy se to dělá přímo na té vyšetřovně.

kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
12. kvě 2008

Ahoj Kalko,no vidíš,vyšlo to vid 🙂 Darebný je opravdu fajn 😉
Já tam dnes volala,jsem totiž 49DC a MS nikde tak jestli nemusím tak daleko a mužu skáknout sem k mojí dr.Tak mužu.Ale ta má zase čas až příští týden.Jo testík byl negativní 😒
Kalko,proč jsi tam vlastně dnes byla????Asi mi to uniklo.

buresinka
12. kvě 2008

Krásný den všem při pondělku. 🙂
Pikuso, tak to je mi líto, že Tě MS takto nechává čekat. ☹ A jestli jsem pochopila a bude vše v pořádku, budeš moci na další pokus?
Kkiko, vítej mezi námi.
Kalko, tak to je fajn, že jsi se dostala k dr. Darebnému. Je opravdu fajn. A jak to všechno dopadlo? Máš stanovený další postup? 🙂

pikusa
12. kvě 2008

Buresinko,po MS musím na kontrolu,jestli už se vše uklidnilo a je v pořádku a pak by jsme šli do dalšího pokusu.No a ted když potřbuju mršku,tak prostě nejde a nejde. ☹

buresinka
12. kvě 2008

Pikuso, no to je prostě zákon schválnosti. Budu držet palce, ať co nejdříve dorazí. Já naštěstí s tímto problém nemám. MS je pravidelná jak hodinky. U mě je teď největší problém, že se nechtějí embryjka chytnout. Vždy jsou naprosto ukázková a kde nic tu nic. No tak teď čekám na MS a půjdu na 7. KET. No tak snad zde budou ta pravá embryjka. Jinak pak už by mne čekalo 2.IVF.

kalka
12. kvě 2008

Byla jsme na druhé konzultaci. Byly výsledky - můj krevní profil a stěry.. manžel - krev a spermio, všechno dopadlo supr.. až na jednu věc.. nějakej infekční hajzl.. ani nevím jak to jmenoval.. ale říkal, že to není nic děsnýho, ale že to může být ta příčina proč to nejde.. takže jsem vyfásla nějaký prášky.. jen teda dva pro mě a dva pro manžela .. musíme je vzít najednou a prej se to tím vyžene.. takže asi nějaký driák.. no a už jsme objednaná na 12.6. na 10:30. A tam se rozhodne. Každopádně nám dřív doporučil dvě tři IUI, takže to doma probereme a pak řekneme doktorovi jak jsme se rozhodli. Pokud prý nebudeme chtít IUI, tak rovnou přistoupíme k IVF. Tak uvidíme. Ale máme zase trošku naději, že by to IUI mohlo vyjít když už bude ten infekční hajzlík pryč🙂 No holky uvidíme 😉

vakoema
autor
12. kvě 2008

ahoj kalko, no tak to mam radost, ze jsi spokojena 🙂 . A vyborny je, ze krom te infekce nemate zavazny problem!! to ja nemela ovulaci, pritel spatny spermio a jeste ke vsemu jsme meli ureoplasmu,takze jsme oba polykali antibiotika... Jinak dnesni vysledek krve je pozitivni 😵

pikusa
12. kvě 2008

Vakoema.....takže těhu???????????????????????????? 😲 😲 😲 opravdu??????
Kalko,to je fajn,že máte výsledky v pořádku 😉 IUI by mohlo klapnout,já bych do toho určitě šla,pokud to bude možné,na IVF je času vždycky dost.

vakoema
autor
12. kvě 2008

pikuso, no vypada to tak 😀 , ale snazim se moc neradovat, protoze pred dvema lety jsem byla tehu a v 8tt zamlkly potrat...porad se mi hlavou honi hruzostrasny scenare ☹

remor
12. kvě 2008

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat-byli jsme s manželem na úvodním pohovoru v Podolí. Manžel nyní jde na spermiogram a mě čeká hormonální profil. Oni nám zavolají až budou mít výsledky, nebo nám řeknou, kdy si máme zavolat? Nevíte, jak dlouho trvá než jsou výsledky hotové? Nevím, jsetli jsem to napsala dost srozumitelně. Snad mě někdo pochopil. Předem díky za odpovědi. Ještě: Je tu někdo, kdo byl také na úvodním pohovoru, tzn.,že je teprve také na začátku? 😅

buresinka
12. kvě 2008

Vakoema, moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to krásná zpráva. 🙂

Remor, až půjdeš na hormonální profil, tak Tě sestřičky objednají na další konzultaci.

Kalko, já bych také určitě zkusila IUI, pokud není jiný problém.

pikusa
12. kvě 2008

Vakoemo,i tak gratuluji a přeji,aby to tentokrát dopadlo dobře 🙂 🙂
Remor,ano rovnou se objednáte na další pohovor,nebo vám sestra řekne,kdy asi máte volat a kdy asi budou výsledky.Myslím,že nám to trvalo asi 3 neděle.

kalka
13. kvě 2008

Dobré ráno🙂 tááákže...

v první řadě velkááááááááá gratulace vakoema !!!!!!!!!!!!!!! to je nádherná zpráva!!!! a držím pěsti aby jsi měla štěstí!!! určitě je vše v pořádku a tak to taky zůstane! 🙂

remor - jsem na začátku... takže ti můžu dát úplně čerstné zprávy 😉 .. až půjdeš ráno na kref - hormonální profil- tak sestřičky tě rovnou objednají na další konzultaci.. a při tý druhý konzultaci vám řeknou veškerý výsledky.. počítej tak tři až čtyři týdny... 🙂

No jinak holky máte pravdu... IUI... včera jsme o tom mluvili s manželem a půjdeme do toho.. a pokud by se třeba tři IUI nezadařily, tak teprve půjdeme do IVF. Sice jsem už celá nedočkavá, ale když výsledky jsou tak dobrý, tak to musíme přeci zkusit, ne 😉 Čekáme na miminko dva a půl roku, tak to ještě chviličku vydržíme 🙂

buresinka
13. kvě 2008

Dobré ránko,

Kalko tak to je fajn, že jste se takto rozhodli. 🙂 Já myslím, že když není jiný problém proč to nezkusit. A určitě to dopadne dobře. 🙂 A s tím časem si nelam hlavu. Ono to nějak dopadne. Já už na miminko čekám čtyři a půl roku a sice mi občas hrabe 😀 , ale pořád věřím a doufám, že právě ten další pokus bude ten pravý.

kalka
13. kvě 2008

buresinka .. 4,5 roku?.. no to se nedivím, že ti někdy hrabe... můžu se zeptat kolik ti je let???..

buresinka
13. kvě 2008

Kalko, je to tak 4,5 roku. Jinak mi bylo v lednu 32 let.

buresinka
13. kvě 2008

Jo a nejhorší je, že já ani nemohu spoléhat na zázrak. Bez centra to prostě nepůjde. ☹

kalka
13. kvě 2008

Tak to jsme na tom stejně.. s věkem.. mně bude teď v červnu 32.... teda myslím.. Hele já ti někdy vůbec nevím kolik mi vlastně je🙂)))))) sem zamrzla někde na 28 🙂 😎

A copak máš přesně za problém?.. proč to nejde?..

buresinka
13. kvě 2008

Jo tak to já se také pořád cítím nějak pod 30. 🙂
Náš problém je manželova azoospermie, nemá žádné spermijky, a tak máme bohužel dárce. ☹