CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
8. lis 2009

Macous...takový drobeček je ten tvůj kluk??? 😀
Já jak jsem šla ted na středisko,aby mi malého sestřička zvážila,šla se mnou kamaraádka s dvouměsíční holčičkou....a ta měla 6120 gr 😲 😀 roste nám tady konkurence 😀

pikusa
8. lis 2009

http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_6.-7.mesi...
a tady další měsíc našeho "Drobka" 🙂

barunka0208
9. lis 2009

Holky, tak jsem si ted krásně pobrečela u vašich albíček 😵, máte nádherná miminka 😵 😵 😵 , načerpala inspiraci a doufám, že za měsíc přidám testík //, pak budu mít stejné pokračování jako vy...

Já ted byla u své doktorky pro předoperační a za chvilku vyrážím směr Praha, celá napnutá kolik bude folikulíků a zda mi řeknou kdy bude odběr....

Jinak říkala mi kamarádka, že na bříško je prý dobrý saksiplex, nebo tak nějak 😲 😲 😲

pikusa
10. lis 2009

Barunko...taky jsem brečívala u albíček....a ještě ted mám někdy slzičky...
Tak přeji jen dobré zprávy 😉

vendi1
10. lis 2009

Ahoj holcinky 🙂 ,
po delsi dobe zdravim. U nas si to konecne zacinam holky uzivat 😉 . Po vyzkouseni Sab simplexu jsem se rozhodla, ze koupim probio kapky a musim rict, ze to je opravdu investice jak ma byt. Skoda, ze jsem to neudelala hned na zacatku. Apolence se upravilo vse jak ma byt. Krasne kaka, nic netlaci, vecer spime od 20, 30 hod, rano vstavame v 7 hod a kojime jednou v noci ve 3 hod. Pokud ji to tak vydrzi, tak je to pajada 🙂 . Vcera Apolenka oslavila 3 mesice, tak jsem vzpominala na to co se pred 3 mesici delo 🙂 . Zitra pred rokem jsem zacla stimulovat. Musim zavolat do CARU jak se to ted dela s mrazackami, kolik platit a kam....
Jinak minuly ctvrtek jsme byly na 3-mesicni kontrole, meli Apolenku ockovat Hexu, ale nemela jeste 5 kg ☹ , vazila 4760 g a merila 57,5cm. Takze za 3 tydny snad uz to klapne. Ted za 3 tydny pribrala jen 320 g. To je malo.
Ted jsme na 14 dni v Ostrave u rodicu, babicky s dedama si to uzivaj🙂-

Vitam Barunku a drzim pesticky 😵 , nam to vyslo napoprve. Chodila jsem k Darebnemu, prima clovek 🙂 a zacinala jsem u Bahnikove, ale ta je uz ted asi taky na materske. A jak jsi vubec dneska dopadla?
Piku krasne fotecky, MAc s tim zanetem to je mrzute ☹ , at repik zabere. A Murecko jsem rada, ze jste holky v poradku a u druheho mimiska to byva vetsinou uplne jine nez u toho prvniho 😉 .

barunka0208
11. lis 2009

Ahoj holky,

v pondělí mi dr. Řezáčová řekla, že to vypadá jak to vypadat má 😵 , spoustu maličkých folikulů, od pondělka si tedy ještě k puregonu píchám orgalutran a za chvilku vyrážím směr Praha 😉 , zjistit jak mmi rostou folikulíci.

Jen doufám, že to nevyjde na víkend, nebo na státní svátek, vůbec nevím jak to v tom případě v Podolí chodí...

Piku, v pondělí jsem si na tebe vzpomněla, piji jak zběsilá a zastavovala jsem na 2 benzinkách 😝

Vendi, bděkuji za přivítání. Bahniková to mi nic neříká, ale když jsem začínala do centra chodit, tak tam za nima 2x byla na návštěvě taková mladá hezká těhotná doktorka, tak to byla možná ona...

Holky, frčím do Prahy a pak se ozvu.....a děkuji moc

Jo a ještě jdu pokoukat na vaše "Podolská miminka" 😵 😵 😵 😵

macous
11. lis 2009

Ahoj holky,

Baru, držím palečky, aby to všechno klaplo a když máš tak hezky nakročeno, tak si myslím, že to bude všechno v pořádku, když to vyjde na víken, tak se neboj, udělají to i o víkendu 😉

Vendi, tak to jsem ráda, že probiotické kapičky zabraly a koupila jsi je přes ten odkaz, co jsem ti poslala, je to téměř o polovinu levnější 😵 Já jsem včera dala Matymu poslední dávku a konec, víc mu je dávat nebudu, myslím, že už to nepotřebuje 😵
Jinak Sab simplex nám skvěle funguje, když je pán mrzoutek, dostane kapičku nebo dvě na dudu a hned je po pláči, je to super 😀 😀

Piku, jo jo, takovej náš drobísek je to, je teď roztomilej jak holčička, jen ty naušničky, tak snad z toho trošku vyroste 😀

macous
11. lis 2009

Piku, tak jsem okoukla fotos a teda výborný 😀 😀 😀

Moc krásný capáčky a puzzle, nechceš mi dát typ, kde jsi to pořídila????

barunka0208
11. lis 2009

hlásím návrat z Prahy 😉

na OPU jdu v pátek, mám 5 pěkných folikulíků na levé straně a 4 malé ☹ na pravé straně.

tak si říkám zda to není málo??

vendi1
11. lis 2009

Ahojky,
Mac koupila jsem je pres net za 330 Kc, ale ne na tom tvem webu, ale na webu docsimon (myslim, ze se to tak jmenuje), je to lekarna, ktera ma v Praze pobocky, kde si na netu zadas objednavku a do druheho dne si to osobne vyzvednes. Kupuju tam i Aventy, kosmetiku pro malou apod. Mam ji hned na Krci, takze pajada. Mac davala jsi celou dobu tech probio 5 kapek dle rozpisu? A jeste holky prebalujete v noci po kojeni mrnouse? Mne nahlodala znama co ma 3 deti, ze neprebaluje, ze to ty plinky dneska nasajou a deti nic necejti, ale mne to neda a prebaluju v noci pokazde....

Barunko, to bude urco Bahnikova ta co je prisla navstivit, chodila tam casto za nima. V patek Ti budeme urcite vsichni drzet pesticky. Myslim, ze bude urco z ceho vybirat. Ja jich mela 29 😲 a taky mne hrozil hyperstimulak. Aspon Ti pak daj 2 embryska, my s hyperstimulakem muzeme dostat jen jedno ci zadne a da se vsechno zamrazit a ceka se az hyperstim odezni. Z vikendu a svatku si nedelej tezkou hlavu, tam se pracuje denne. Ja byla na OPU v sobotu.

ivkaj
11. lis 2009

Baru, jak velkou dávkou jsi stimulovala?
Může se stát, že folíky ještě dorostou a hlavní je aby byly zralé, dobře se oplodnily a dál vyvíjely. Holt první pokus je většinou vždycky jen pokus jak tělo na dávku hormonů zareaguje.

Tak se drž, dobrá nálada je teď to nejhlavnější co potřebuješ!

pikusa
11. lis 2009

Ahojík...jen rychle...
Mac,puzzle jsou z Penny...ted je zase mají v akci za 150 😀
a capáčky..KIK 😀 😀
zítra písnu víc..

murecka76
11. lis 2009

Ahojky,
Baru jen tak dál, v pátek držím pěstičky, já měla 10folíků a 8 vajíček.
Vendi, já přestala v noci přebalovat a začali jsme mít červenou prdelku, používám pampers, takže zase přebaluji a vše ok. Sice se probereme, ale u mlíčka zase usne.
Piku, jasně, že za to ležení ta naše zlobilka stála. 😀

murecka76
12. lis 2009

Dobré ránko,
Baru já taky na OPU 13.11. a transfer byl 17.11. no a teď tady buší do hrazdičky to naše vymodlené zlatíčko. 😀 Moc držím palečky, Terezka měla být původně Barborka, ale já se na Barboru narodila, tak se mi do toho moc nechtělo, mám totiž druhý den ještě svátek, tak by jsme jí ochuzovali o oslavu, znát to podle sebe. 🙂 🙂 🙂

barunka0208
12. lis 2009

Vendi, tak ta Bahniková tam byla i včera, taková dlouhovláska a miminko ve vajíčku sedačce, moc to neodhadnu, ale tak 3-4 měsíce...

Murečko, my když budeme mít holčičku tak to bude Barunka 😵, takže zítra v pátek OPU a pak uvidím, ono 17 je statní svátek, ale to byl vlastně i vloni u tebe..., tak jsem zvědavá co mi řeknou....včera jsem v půl desáté večer píchala pregnyl a ráno v půl osmé mám nástup... 😵

Holky, ted jsem zjistila, že v té zpráve pro anesteziologa, je že nesmím brát anopyrin, já půlku denně beru, tak jim to zítra řeknu, ale to beru kvůli ředění krve, tak snad problém nebude...

Ivka, píchala jsem si 150 jednotek puregonu...

pikusa
12. lis 2009

Ahojík....
Barunko,tak tobě moc moc držím palečky,at to klapne,máš plno kvalitních vajíček,at se všechny oplodní a hlavně 🙂 🙂 do bříška ty,co tam 9 měsíců vydrží 😉
Vendi..teda vy jste drobečci 🙂
Mates je nemocný,už skoro týden chrčí a kašle,pořád odsávám,tak jsem dnes šla k dr.má to i na průduškách,tak máme sirup a v PO na kontrolu.....

zulik
12. lis 2009

Ahoj Podolandy,
zdravím Vás z Frantovek. Zatím je krásně, jak to na podzim jde, neprší a romanticky padá listí ze stromů 🙂

pikusa
13. lis 2009

Zulík....ty si užíváš 🙂 se mááááš...tak relaxuj a procedůruj 😀

lindazofie
13. lis 2009

Mě dělala Bahníková IUI a z té jsem teď 10+2

macous
13. lis 2009

Ahoj holky,
Lindozofie -nějak jsem to asi nezaregistrovala nebo zapoměla, že jsi těhulka 😵
Baru, tak už to máš za sebou a držím palce, aby se ti drželo do transferu co nejvíce embrýsků 😉
Piku, hm, tak v Penny bych koupit mohla, ale do KIK se asi jen tak nedostanu 😵 musím taky nějaký teplý capouchy pořídit. Tak snad mu ten sirup zabere a brzy ho to opustí, chuděru...
Vendi, dávala jsem pořád jen těch 5 kapek.
Jo a v noci nepřebaluju, on by se brouček úplně vzbudil a byl by rachot, takhle se nají a jde zpátky do postýlky už polospící, oni stejně nakládají až při kojení, zadeček z toho červený nemá, na noc ho mažu Bepanthenem + pamperska a dobrý 🙂

Holky, nám se tlačí dole zub, Matýsek slintoší a pořád má všechno v puse 😀

Jinak manža je taky trochu nakřáplej a já taky pořád kejchám, tak snad to nic nebude, ve čt máme totiž další hexu 😅

macous
13. lis 2009

Zuli, se máš, já teď chtěla manželovi dát k narozeninám víkendový pobyt, jakože bysme vyrazili všichni (i s čubinou), jenže to nějak neumím vybrat tak, aby se tam dalo kočárkovat a taky se trochu bojím, jestli by tam byl prcek v pohodě....

lindazofie
14. lis 2009

Murečko jsem taky na Barboru a druhý den mám svátek, jsem Jitka, za 14 dnů budu slavit 34 narozky.

barunka0208
14. lis 2009

Holky, mě se taky 33, tak to jsme stejně staré 😉 .

Lindazofie, pochopila jsem dobře, že čekáte miminko po IUI?

Za chvilku jdu volat do Podolí, kolik máme embrýsků, tak je mi úplně zle 😝 😝 😝

lindazofie
14. lis 2009

Barunko jjo čekáme mimi po IUI, první IUI duben, těhotenství skončilo na konci třetího měsíce zamlklinkou a teď v září druhá IUI a jsem teď 10+3 těhu

pikusa
14. lis 2009

Macous....dnes už je mnoho kinder hotelů....my byly s holkama adětičkama a půjčili i postýlku,mají už i vaničky,přebalováky k dispozici...pohledej,určo najdeš 🙂
Barunko...tak co???????????????
Jo a teda mě je od října 35 😒

barunka0208
15. lis 2009

Piku, nějak nejsem ve své kůži☹, bylo osm folikulíků z toho osm vajíček, oplodnilo se šest a dneska už jsou jen čtyři dvojbuněčný...moc jim držím pěstičky a doufám, že se do zítra rozjedou....říkala embryoložka, že jsou na spodní hranici ☹ , takže by se možná dělal transfer už zítra....ráno mám volat v půl deváté a uvidí se

prosím držte nám moc pěstičky at to jsou bojovníčci jako jsem já...

zulik
15. lis 2009

Ahojky,
Barunko, vím, že je to těžký každé ráno volat a slyšet špatné zprávy. Na druhou stranu než za každou cenu mít ze stimulace 1 horší emryjko, tak je lepší, když se včas vše stopne. Když Ti první pokus IVF nevyjde s transferem, je anulován. Je to často i vlivem chybné stimulace nebo prostě nevhodné pro Tvé tělo 😒

murecka76
15. lis 2009

Ahojky,
Barunko, to je přesně jako u nás, nakonec zavedli 2 a 2 jsou ještě v mrazáčku. 🙂 neboj zítra vše dobře dopadne, myslím na tebe.
Lindazofie, mně bude 33. 😀

pikusa
15. lis 2009

Baru.........držím palce at se vzpamatujou 😉

barunka0208
16. lis 2009

Holky děkuji vám všem, jsou to bojovníčkové po mě, dvě jsou pětibuněčné což je prý na spodní hranici
a dve čtyřbuněčné, dali je dnes do nějakého roztoku a zítra mám zase volat....

Pořád na ně myslím, ale to je asi normální....

Zítra vám dám vědět. děkuji