CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

ivkaj
8. lis 2011

@macous vypadá to, že slečna bude na světě skoro přesně v termínu. Moc drží palce 😵

loretana
8. lis 2011

@macous držím všechny palce!!!!!!🙂🙂🙂

svoba
8. lis 2011

Ahoj, chci se zeptat, jak dlouho trvá vše vyřídit před IVF v Podolí? všechny testy máme.

pikusa
9. lis 2011

@svoba a máte je z Podolí????oni chtějí spíš svoje...teda pokud je nemáte ted nové....

svoba
9. lis 2011

@pikusa ano z Podolí. i když skoro rok staré.

pikusa
9. lis 2011

@svoba pokud je máte z podolí,mělo by jim to stačit....takže bych zavolala,domluvila si konzultaci,řekla,že chcete před IVF objednat se na konec cyklu aby jukli jestli třeba nemáš cystu a mohla bys kdyžtak od dalšího cyklu stimulovat.
Na schválení od poj,já nikdy čekat nemusela....

svoba
9. lis 2011

@pikusa a tys podstoupila IVF v Podolí? já myslela, že to trvá třeba dva tři měsíce. tak to je na nás moc rychlé. ta to se tam přihlásím až v únoru. a do té doby budu čekat na zázrak 🙂

pikusa
9. lis 2011

@svoba hele....já od první konzultace k první stimulaci čekala skoro rok....
ono teda nevím,jak vám vše vyšlo.....kde a jaký je problém....
Já PCO a anovulace,pak špatné spermio.....museli jsme na ICSI......a před tím chtěli genetiku......
na tu jsme čekali,já dlouhé cykly---tím se to zdrželo,pak jsme měla cysty--odklad.....

svoba
9. lis 2011

@pikusa nám už se jednou přirozeně zadařilo, ale nedopadlo to. tak to chceme zkusit chvíli přirozeně. bojim se hormonů. kamarádka hodně přibrala. já jsem ok, manžel hrozný spermiogram, ale máme zamraženo. genetiku, hormony - vše ok. pravidelný cyklus. já bych do IVF nešla, jenže čekat zase přes rok - na to už nemám nervy. psychika nic moc ☹

loretana
10. lis 2011

@svoba ahojky, já bych tam určitě zavolala hned, stejně si myslím, že některé testy budou dělat znovu a aspoň budete vědět aktuální situaci... a třeba hned na IVF nedojde, třeba zkusíte hormonální stiumulaci a časovaný pohl. styk nebo třeba inseminaci... Přibrání bych vůbec neřešila, pro miminko všechno, já třeba po hormonech nepřibrala vůbec... držím palce!!!

pikusa
10. lis 2011

@svoba a vy máte zamražená embrya????nebo jen spermie??nebo vajíčka tvoje??

svoba
10. lis 2011

@pikusa máme zmraženy spermie. manžel je na tom bídně. takže když měl alespon nějaký pohyblivý, tak se nechaly zmrazit.

@loretana dobře. já tam zavolám a objednám se. za to nic nedáme. jen mám v lednu státnice, tak to nemůžu ☹ a stále doufám opět v ten zázrak 😉

pikusa
10. lis 2011

@svoba aha...
a myslíš,že by mu nepomohly vitymínky aspoň trošku????,selen,zinek....nebo bere???

loretana
10. lis 2011

@svoba určitě to zkus, za konzultaci nic nedáš a uvidíš....

svoba
10. lis 2011

@pikusa jojo. bral vitamíny za tisíce, bral bylinky, byl na mnoha mnoha vyšetřeních .... příčina nenalezena. výsledek stále špatný ☹

svoba
10. lis 2011

@loretana ok! dík! 🙂

pikusa
10. lis 2011

@svoba aha...
hele zavolej a uvidíš....
stejně--ted budou Vánoce,a oni ti aspoň řeknou,jestli na začátku nebo na konci cyklu máš dojít a ty se zařídíš podle toho

svoba
10. lis 2011

@pikusa jojo. zkusim to.
můžu se zeptat, ty máš po ivf jedno dítě? jsem asi naivka, ale já se dvojčat trochu bojim. nemám žádnou zkušenost z okolí.

pikusa
10. lis 2011

@svoba jedno...zaváděli mi jedno embryo.....
a při KETECH si taky dávám jen jedno....

svoba
10. lis 2011

@pikusa chápu 🙂

pikusa
11. lis 2011

@svoba hele,chlap už 2 děti má,máme je tady často.....do toho ještě dvojčátka????neee
a neměla bych je ani kam dát 😵

svoba
11. lis 2011

@pikusa my máme dům a žádné děti. jenže - bála bych se těhotenství a pak abych jim dala stejnou péči ...

pikusa
11. lis 2011

@svoba jo být "jen " ty dvojčátka,tak jo,dala 😵 myslím,že ano

svoba
12. lis 2011

@pikusa chápu. ještě máme chvíli na to se rozhodnout ...

loretana
12. lis 2011

@svoba jasně, to je na tobě, já bych ale určitě šla do dvojčátek🙂 brácha je má a i když to bylo v začátcích těžší, je to dvojnásobná radost!🙂

pikusa
12. lis 2011

@svoba hele ájá to po IVF pořád řešila,ale nakonec to za mě vyřešili v CARU......kvuli hypestimuláku že zavedou bud jedno hned a nebo 2 ale třeba za 3 měsíce...
takže jsme jela pro jedno a je Mates 😵

svoba
12. lis 2011

@loretana no, ale taky finanční zátěž, ne? my bysme museli koupit větší auto. dům naštěstí máme. ale dvě výbavičky, kočárek za 35tisíc....
radost je každý dítě, ne? 😉

svoba
12. lis 2011

@pikusa my jsme oba ok. jen se nějak nedří. ale přirozeně nám to už vyšlo. tak uvidíme ... 🙂

pikusa
12. lis 2011

@svoba hele....seženeš levnější než za 35tisíc...
Výbavička....bazárky,sekáčky a nové třeba KIK a dost se ušetří....dá se to 😉
ale já sama za sebe---nechtěla bych dvojčátka....

svoba
12. lis 2011

@pikusa já se jen bojim. ted jsem v situaci, kdy mi je tak smutno, že bych brala i trojčata 😀