CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
24. led 2012

Když jsme tam byla v pondělí,nebyly jste tam????slyšela jsem slovenštinu 😀

darazv
24. led 2012

Tak holky dakujem Vám hlasím mám pod srdiečkom dvoch mimískov a len tak ich nepustím 🙂

mabumi
24. led 2012

@pikusa ja som bola v piatok a najblizsie idem 7.2. 🙂

@darazv super, tak si ich pekne rozmaznavaj, nech im ani nenapadne spekulovat 😵

pikusa
24. led 2012

@mabumi hmm tak jiná slovenka tam byla....
víš mě se slovenština strašně líbí a vždy jí poslouchám...ani ne tak co říkají ty dotyční ale prostě intonace a tak....
@darazv strašně moc držím palce....kdo dělal tranfer??

mabumi
24. led 2012

@pikusa a ty kedy budes mat KET?
tych sloveniek v cechach je asi celkom dost, viem ze do Brna ich chodi velmi vela do CAR, ale necakala som, ze aj do Prahy 🙂 . dufam, ze si odtial odnesieme nejakych malych Prazacikov 😵

darazv
24. led 2012

@pikusa a nebola som to ja? 🙂 lebo v pondelok som bola na UZ o 13 tej,,,aj s priatelom som tam bola a dnes mi robil transfér pan doktor Darebny 😀

pikusa
25. led 2012

@darazv tak to taky asi ne.....já tam byla v 10.30
😀

pikusa
25. led 2012

@mabumi kdy bude???pořád čekám až to dostanu....jsme zase nějaký 42.den cyklu tak snad užžžžžžž brzy

darazv
25. led 2012

@pikusa to je ako zákon schválnosti 😠 ked mrchu nechceme tak dorazí a ked ju chceme velká čakačka...tebe prajem aby prišla čím skor a sebe aby nedorazila po dobu 9 mesiacov 😀

pikusa
25. led 2012

Darazv.....já to takhle mám pořád 😖

loretana
26. led 2012

Ahoj holky, tak je ze mě maminka🙂 v neděli 22. ledna se nám narodil chlapeček - Ondrášek (3720 g, 53 cm), je to kluk jako buk, ale jsem nejšťastnější na světě🙂

mabumi
26. led 2012

ahojte 🙂
@darazv no tak ako sa citi nasa najnadejnejsia tehulka?
@pikusa a co mrcha, uz konecne dorazila? a nemôze sa stat, ze nedorazi 😕 😅 ?
@loretana srdecne gratulujem a zelam hlavne vela zdravicka maminke aj malickemu 😵 . ty si otehotnela vdaka CAR Podoli?

darazv
26. led 2012

@mabumi ahoj snažím sa odpočivat a nejak na to nemysliet a hlavne sa nekontrolovat 🙂

mabumi
26. led 2012

@darazv no to poznam, ale keby sa to dalo nemysliet na to, vsak 😉 ?

darazv
26. led 2012

@mabumi no prvé dva transfery boli fakt hrozné vkuse som sa kontrovala každy pichanec v bruchu atd ale potom už tretí som to nejak nechala osudu a teraz to tiež tak beriem šetrím sa a prajem si aby to bol uspešny ketík 🙂

pikusa
27. led 2012

@loretana jupííííííííííííííí gratulka obrovskááááá a těším se fotečky ondráška 😵 😵 😵
@mabumi neeee nedorazila..... 😠

macous
27. led 2012

@loretana moc a moc vám gratulujeme a přejeme Ondráškovi do života jen to nejlepší 😵 😵 doufám, že jsi měla pohodový porod, užívej si vytouženého miminka, jsem z toho vždycky na měkko, je to velikánský zázrak 😵

@pikusa ahoj, držím ti moc palce, aby to tentokrát všechno dobře vyšlo 😉
u nás nic moc nového, Matýsek je už bez plenek i v noci a Anežka roste jako z vody, tak doufám, že to tak půjde hezky dál 😀

mabumi
28. led 2012

ahojte, co nove?
@darazv ako sa citis?
@pikusa a co mrcha

baby neviete ci pri tom HP robia aj vysetrenie na ten AMH hormon?

pikusa
28. led 2012

@mabumi nic.....čekám 😖
a nevím ani co je AMH hormon 😕

mabumi
28. led 2012

@pikusa to je na posudenie kvality vajicok. tak stale nic 🙄 ? a nemôzes byt tehotna 😕 ?

pikusa
28. led 2012

@mabumi aha,tak to fakt nevím......jestli toto dělají......
těhotná neeee to fakt neeeee dnes je to 45 den cyklu,tak uvidím a kdyžtak si zajdu pro vyvolávačku

mabumi
28. led 2012

@pikusa a preco nemôzes byt tehotna? mas nepriechodne vajcovody?

pikusa
28. led 2012

@mabumi neee nemám ovulaci.......
a byla jsem přece v pondělí v CARU a dělala mi UTZ

mabumi
28. led 2012

@pikusa aha, tak na to UTZ by to videli, to je fakt 🙄
ani ja som nemavala ovulaciu bez stimulacie a teraz vo stvrtok som bola na kontrole a tam dominantny folikul. skoda ze mam nepriechodne vajcovody 😖

pikusa
28. led 2012

@mabumi no já byla 35.den cyklu a viděla folikul 9mm a pak ještě spousta malých....ale já mám polycystické vaječníky

mabumi
28. led 2012

@pikusa aj ja mam PCO 😉 . nikdy som nemavala ovulku. a teraz od juna (cervna) som si dala pauzu od vsetkych hormonov, bola som na operacii s endometriozou a zrazu mam svoju prirodzenu ovulku. ale zas ine problemy preco to nejde 🙄 .
a ako ta stimulovali, musela si castejsie chodit na kontroly kvôli riziku hyperstimulaku?

pikusa
28. led 2012

@mabumi no první stimulace mi byla stponuta....před IVF....měla jsme strašně moc folikulů...tak před odběrem vajíček stopka
Pak další začala na minimálních dávkách,obden jsme byla na UTZ aby to hlídali a ke konci jsme místo 75ti jednotech píchala 125 jednotek....a stejně jsem měla 31 folikulů z toho 23 vajíček a 21 zralých....

mabumi
28. led 2012

@pikusa hm, ja som mala cely cas len 75 jednotiek. tak som zvedava, ako to dopadne teraz. tak drzim palce 😉

loretana
28. led 2012

ahoj holky, moc moc děkuji, šoupnu sem časem nějakou fotečku - teď se zžíváme, je to všechno tak nové, ale nádherné! Jsem nejšťastnější na světě🙂🙂🙂

darazv
28. led 2012

@mabumi ahojky citim sa fajn sem tam ma pichne podbrušku ale inač oki 😀