CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

vendi1
20. lis 2008

Holky, ted ocekavam zakaznici, ktera ma dneska druhy termin porodu, vydala se k nam sama autem 100 km daleko....jsem z ni uplne hotova.....takze se pomalu s vama loucim a zitra vam povim jestli jsem nedelala porodni babu 😉

pikusa
20. lis 2008

Vendi,ale jí se při OPU opravdu na nic vyptávat nemusíš 😀

zulik
20. lis 2008

Ahoj holky,
dnes výjimečně dřív z práce 😉 MUDr.Řezáčová má ten CAR jako svoje dítě,je v oboru uznávaná kapacita.Vše vždy vysvětlí ale problém je někdy, když se chcete ujistit a shrnou to, co vám-laikům řekla. Někdy jsem tak na UTZ vlítla a vylítla, až se třeba manžel divil, že jsem nemohla snad ani stihnout vlítnout na kozu.Moc bych to asi neřešila, už se jí někdy asi moc nechce po celém dnu diskutovat a usmívat se.Prostě to tak berte.Ale svoji práci vykonává dobře 🙂

zulik
20. lis 2008

Vendi1, po OPU Ti přijde jen říct výsledek a poptat se, jak se cítíš, pak přijde embrioložka, ta vlastně taky řekne počet vajíček, domluvíte se na případné prodloužené kultivaci-to dostaneč hned fakturu na zaplacení..

vendi1
20. lis 2008

Aha ja myslela, ze mudr po OPU za mnou prijde a zacne mne vykládat kolik vajíček a tak a ona to dělá embryoložka, tak to ji (mudr) ani pomalu neuvidím, že 😉. Jinak zákaznice je pěkná kulaťoučká, vypadá, že domů dojede a už by byla ráda, kdyby se mimčo rozhodlo jít na svět🙂

zulik
20. lis 2008

Doktor spíš příjde a řekne něco v tom smyslu, jako že je to v pořádku a bylo toho dost nebo málo ale přesněji se k tomu vyjádří embryoložka a domluvíte se na dalším postupu.

macous
20. lis 2008

Ahoj holky,
Vendi, tak hodně štěstíčka na sobotní úrodičku vajíček 😉 Řezáčová ti OPU udělá určitě dobře, je fakt dobrá 😵
Piku - tak zítra viď 😉 😉 já uvidím poprvé tu naší tečku a ty zase jestli růžová nebo modrá 😵 😵 tak ať se mimís pěkně natočí, ať to vidíte 🙂 jo a nezapomeň se poptat na to brnění 🙂 mě už močák pustil 😵

Zulik - ahoj 🙂

zulik
20. lis 2008

Macous, tak zítra budeš vědět kolik jich máš v bříšku? 😉 A Piku bude vědět, že čeká Pepíčka? Vlastně ne,toho doma vymluvila 😀 Já jdu do CARu v pondělí a uvidíme,co bude a kdy.

pikusa
20. lis 2008

Macous,snad se nám teda prcek ukáže......
ale sem se dostanu až odpoledne..................................................
macous,taky jsem napjatá,jak to bude u tebe v "baráčku",kolik je tam nájemníků 😀
Zuliku,stejně mu tak říká 🙂 tak možná budu ta nejhodnější a když to bude kluk,tak Matyáš Josef M........ 😅

zulik
20. lis 2008

Piku připomíná mi totiž trochu naši holku, když byla malá.Když jsme se jí ptali, jestli by chtěla bráchu, tak vždy řekla, že ne, protože kluci zlobí. A když jsme se jí zeptali na truc, jak by se ale brácha měl jmenovat,když by přece jen byl, tak vždy řekla vztekle:"PEPA!" Pepa byl u nich ve 1. třídě nejhorší a nejzlobivější chlapeček 😀

pikusa
20. lis 2008

No mě to jméno stejně nejde přes pusu 🙂 ani přítelovi Pepo neříkám 😉

zulik
20. lis 2008

Kuriozně, já jsem křtěná jako Josefa, protože kmotra byla Eva a to se farář pohoršoval, že to byla hříšnice-ta Eva, tak po ní to nešlo 😀

pikusa
20. lis 2008

Fakt???No vidíš 🙂 no ale prostě Pepíka nechci 😀

murecka76
20. lis 2008

Macous, zítra držím pěstičky i tobě, budeš vidět svojí úrodičku v bříšku. 🙂

macous
20. lis 2008

Holky, zítra odpoledne napíšu, ale spíš to tipuju na jedno 😉
Piku Matyáš je moc hezký jméno, taky jsem nad ním přemýšlela, ale s naším příjmením to zní docela divně....
Teď jsem vycucla zázvorový lízátko a holky funguje, je mi lepší - úleva 😵 😵

pikusa
20. lis 2008

Macous a u nás žádný Matyáš v okolí není....teda zatím,ani ve škole jsem se s tím nesetkala.
A lízátka já nikdy nepotřebovala 😀

macous
20. lis 2008

Ses měla, já budu blicí - to tuším, když už teď to tak tak rozdýchávám 🙂 , ale hlavně že mám mimíse 😵

vendi1
20. lis 2008

Pikus, Matyas je pekne jmeno, ale ted shodou okolnosti tady byla ta zakaznice a uvazovali o Matyasovi, ale pry jenom v Beroune se narodilo 8 Matyasu za mesic, zda se mne to teda az neuveritelne, ale rikala to. Tak nakonec budou mit Michala 🙂 .

kalka
20. lis 2008

Ahojky bábulky 🙂

nemáme doma net.. takže čekám až manža přéjde večír z bookem, abych mohla za vána zaskočit...

řekla bych, že mi je už docela dobře... teď začínám mít spíš takový pocity jako před mrchou... tak se modlím, aby to tak byla dorazila co nejdřív.. jen ještě když dýl sedím, tak mě tlačí podbříšek.. nafouklý břicho už polevilo.. tak hlavně přivolat mrchu a pak aby mi hezky narostla sliznice a hurá do KETu! Holky mě se už o tom i zdá.. skoro každou noc mi ve snech proběhne něco jako, že si dělám těhutesty a pořád čučí jak to s těma čárkama je.. a mám jako zamlžený oči a nemůžu to pořádně vyčíst.. blbnu 🙂))

Hezkou dobrou noc papapa :

lucijda
20. lis 2008

Kalka já měla s tím sněním stejné potíže, ve snu jsem pořád testila 🙂 Je dobře že už je Ti lépe, teď už jen KETík a je to 😉

vendi1
21. lis 2008

Ahoj holky, tak zitra se chystam na OPU. Uz jsem z toho mirne nervozni, nevim co mne ceka, ale tesim se. Dneska jsem uz rano nemohla spat a docela mne uz boli prsa. At uz to mam za sebou a hlavne at je vse OK🙂.

murecka76
21. lis 2008

Dobré ránko holky,

Vendi, vím přesně o čem mluvíš, OPU jsem měla minulý čtvrtek, takže to mám v živé paměti, takový šťastný pocit, že už jsi blízko, že se konečně něco děje, ale zároveň strach zneznámého. Ale buď opravdu v pohodě, vůbec nic to není, budeš spinkat a nebudeš o ničem vědět. Na pokoji se trošku prospinkáš, pak přijde embryoložka a poví vše jak dopadlo a co bude následovat. Budeš si potom každý den volat jak se embroušci vyvíjí a kdy bude ET. 🙂
Prsa mě také boleli, jinak žádné jiné bolesti, po OPU trošku břicho, ale nic hrozného a teď pořád cítím pravý vaječník.
Přeji ti krásnou úrodičku, ať máte z čeho vybírat. 😀

vendi1
21. lis 2008

Ahoj Murecko, dekuji za podporu. A v kolik te pustili po OPU? Lezela jsi tam ty 3 hodky? A muzu na tom pokoji treba i na WC? Nikdy jsem jeste nemela zadnou narkozu, jsem uplny novacek🙂. A jaky je pak rezim doma? Asi lezici spici, ze? 🙂

lucijda
21. lis 2008

Vendi v pohodě, není čeho se bát, já si hezky pospinkala( akorát tda před tím mi pořád nemohli píchnout kanylu, tak jsem měla ruku rozpíchanou a tak trochu modrou) ale jinak v poho já měla pak děsnou chuť na PIZZU s tuňákem 😀 Sotva jsem se trochu probrala k životu tak ještě polopoblázněná jsem křičela jestli jsou nějaký vejce a že mám hlad 😅

vendi1
21. lis 2008

Ahoj Luci a dali ti najist? 😀

murecka76
21. lis 2008

Jo jo ležela jsem tam necelé 3 hoďky, ale třeba vás pustí o trošku dříve, když bude víkend. 😀
Vedle pokoje je WC, taky jsem běžela, zeptala jsem se sestřičky jestli můžu, říkala, že v pohodě, jen mám pomalonku vylézt z postela, nejdříve si sednout a pak vstávat pomalu, ale bylo to ok.
Taky to byla první narkoza, je opravdu slabá, když tě přivezou na pokoj tak už jsi vzhůru, je to cca 10min..
A režim, to asi záleží na tom jak se budeš cítit, je byla v pohodě, cestou zpět jsme zajeli na obídek, pak na návštěvu ke tchýni, večer jsem teda usínala už u ordinace, v pátek jsem si vzala dovču a dopoledne polehávala, odpoledne přijela mamka tak jsme šli na procházku no a o víkendu už jsem byla po nákupech v marketech, jako nic těžkého netahala a taky nedělala. Ale to jak se budeš cítít a co ti tělo dovolí, já měla 8 folíků a z toho 7 vajíček, takže to nebylo tak náročné. 🙂

Luci, a co bylo k papu? 😀 😀

pikusa
21. lis 2008

Ahoj holky,tak jsem tady.
Takže dr.se mě ptala,jestli uděláme ten UTZ u ní,nebo jestli teda chci jet do Liberce,kde mají lepší.No a nakonec,že to uděláme u ní a kdyby něco,že pak ten Liberec.takže jsme mimíse skoukli,jenže nám pořád ukazoval zádička.....pak se teda na chvíli otočil,něco dr.změřila,ale za chvíli zase prdelka a měl nás na háku.
Ale pokoukání nádherný............no a nakonec jsme se dohodli,že ten Liberec stejně bude,že prý těhule po umělém oplodnění tam raději posílá všechny.Tak jedeme na genetický UTZ příští pátek.
Jo a prý se jí zdá,že tam miminko má docela málo místa.No foto dodám,mám dokonce 4!!!!!!

No a pak jsem se jí ptala na to moje brnění rukou,tak dala magnezium a kdyby to prý bylo pořád,tak mám jít k obvodákovi.

No a pohlaví?????????????????????????????????????????????????
ZASE NEVÍME............NEUKÁZAL(A) NÁM TO

lucijda
21. lis 2008

Ne, ne žádná mňamka se tam nepodávala, jeli jsme s manželem na tu vytouženou pizzu 😀

murecka76
21. lis 2008

Pikus, tak to bude asi nějaký stydlín, hlavně, že je vše v pořádku, příští týden už se možná otrká a ukáže se vám v plné kráse. 😀

A kdepak se toulá Macous, aby se nám pochlubila kolik skrývá pokladů v bříšku. 🙂

pikusa
21. lis 2008

Jo jo fotky jsou v galerce 🙂
A macous nás napíná 😀