CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

georgik
20. únor 2009

mac: takových náhod 😀 (mmch volala ti ta slecna - paní kvuli bytečku??)
vendi: achaaa, tak to jsem netusila.... a mam (zase) blbej dotaz... jak zjisti OHSS? Z ultrazvuku????
bumbaaam... dneska uz tri litry splněny, ale mám furte žízeň 😀

vendi1
20. únor 2009

Jeee Mac, promin 😀. Jja jdu taky ve 12,30 hod....tak to se urco potkame 😉 , pajada, tak nam to prece jenom vyjde 🙂
Peta taky nechce znat pohlavi, ale ja se na to tesim az mne to reknou...tak jsem rikala Petovi, ze mu to nereknu a jak neco koupim, ze mu to neukazu....ale to nemuzu vydrzet 😀 😀 😀

buresinka
20. únor 2009

Zuliku, no uvažuji, že bych šla v březnu. Hormonální profil mám v pořádku, tak jsem moc ráda. 🙂 Tak už snad nic nebrání tomu, abych šla. No uvidíme.

vendi1
20. únor 2009

Georgik, nabeh na OHSS zjisti podle poctu odebranych foliku, jestli prisel nezkoumaji, kdyby prisel nejak se urco ozve, ale ke mne nastesti nedorazil, takze vlastne ani nevim jak se to projevi, ale nejakymi komplikacemi urcite. A kdyz jim reknes citim se dobre tak urco min jeden embrysek zabloudi i k tobe, pak si tam polezis 15 min s nozkama nahoru a pak uz jen cekas 😉

georgik
20. únor 2009

vendi: a kolik foliku se povazuje za OHSS (vim ze jsem se mela asi zeptat v Podoli, ale tam na neco vzdycky zapomenu) 😀

vendi1
20. únor 2009

Gergik ja neviiimmm 😀 😀 . Nekde jsem cetla myslim, ze od 20 je uz moc. Za mnou prisla po OPU Rezacova a rika mate jich 29, mate nabeh na OHSS a hodne pijte, jezte bilkoviny a pak se uvidi 😉 . Pak pro mne prijel Peta a rikam mu, mame 29 foliku a Peta radost, ze jsem takova nosnice 😀 a ja rikam, ale mame nabeh na OHSS a to uz takovou radost nemel🙂.
A po mych zkusenostech v Podoli co se tyce vyptavani, mne Darebak vzdycky rekne nectete a nepredbihejte 😀 😀. Ja vzdycky prijdu sectela z netu a zacnu na neho hazet otazky a on ma jasnou odpoved 😀 😀.......

georgik
20. únor 2009

vendi: myslim ze dneska v Makru koupime hooodne žervé 😀 a moře balíků neperliveho pití 🙂
jinak diky za odpovedi... asi je lepsi nechat to plynout, ono to nějak dopadne 😉

vendi1
20. únor 2009

Jj piti doporucuju a hlavne si vem i sebou na OPU, bude zizen🙂. Mne ten den padal prvni snih v Praze a prinesl nam stesti, taky ty uz prvni snih nee, ale padat ti taky bude 😀 😀 a bude to taky velke stesticko urco 😀 .
Jinak ja uz taky moc nectu, ze zacatku jsem vsechno chtela vedet dopredu, ale ted radeji necist a nevedet, clovek nebo aspon ja 😀 pak prichazi na myslenky, ktere by snad ani nemuseli prijit...jak rikaji nasi rodice, kdysi ses dozvedela, ze jsi tehule a mimi si videla az pri porodu a zadne testy a screeningy a nic podobneho nebylo a meli to fakt jednodussi 😉

brundik
20. únor 2009

Geo, muj manzel je blondacek, tak to byl nekdo jiny 😉
Holky, vy snasite pekne 😀

vendi1
20. únor 2009

Jj ja byla slusna nosnice 😀 😀 😀

georgik
20. únor 2009

vendi: to tady jeste pak budu vyzvidat co vsechnou sebou, ale pro dnesek uz bylo zvedavosti dost 🙂
jinak s tema rodicema mas pravdu... 🙂
brundik: asi jo... bylo tam panu kolem devate vic... 🙂 a jak ti je po IUI???

vendi1
20. únor 2009

Holky uz mne padla, pekny bily vikendik 😉

brundik
20. únor 2009

Mam neuveritelnej pocit plnosti. Jestli me takhle nafouklo tech 5 foliku? 😕 Jinak se citim dobre.

georgik
20. únor 2009

brundik: tak to je dobře 🙂... drzim palce, aby se povedlo 😉

pikusa
20. únor 2009

Holky tak já u té stopnuté stimulce na sobě nic nepozorovala...a šup OHSS a stopka 😲
Oni jsou i dost zvětšné vaječníky a v horším případě se drží tekutina v břiše.

zulik
20. únor 2009

Ono tam jde skutečně o zvětšené vaječníky, aby neprdly 😉 a pak tedy o tu tekutinu. Já měla minule 18 vajíček a taky mi říkali o OHSS a pak byl normálně transfer. Břicho bolelo ale nijak tragicky.

macous
20. únor 2009

Georgik - k tomu bytečku, jo jo volala mi - slečna je to, já ti pak zapoměla napsat do IP, víš co, já ten byt nutně pronajmout nepotřebuji, chci totiž v první řadě někoho spolehlivého, o kom vím, že mi ho nezničí a bude se chovat slušně, proto taky chci v podstatě tak málo peněz... ta holčina se mi do konce února ozve a kdyžtak se sejdeme a uvidí se a ty ji nějak znáš?
A k tomu OHSS: zvětšené vaječníky, nafouknuté břicho - volná tekutina v břiše, nejde moc na velkou a špatně na malou - wc, pocit dušnosti - krátké dýchání, bolest vnitřností atd., jo a jsou snad tři stupně OHSS - já měla ten první a stačilo mi to bohatě a to si teda piš, že bys to na sobě poznala 🙂 tak, ať se ti vyhne 😵

Vendi, tak to si musíme pak dát nějaké poznávací znamení 😀 já se tam posledně seznámila s jednou těhulí, co čeká dvojčátka, tak jsme to celé prokecaly a bylo to fajn 🙂 jo a taky se chci třeba Dr. na něco zeptat a pak tam stojím a on jestli mám nějaké otázky a já že ne, protože to rázem zapomenu 😀 😀 😀

Brundi - tak ať se zadaří - tfuj, tfuj, tfuj 😵

Buresinko - tak se koukej častěji ukázat a informovat nás, držím ti palečky, aby další pokus byl už konečně ten se šťastným koncem 😉

murecka76
20. únor 2009

Ahojky,

Zulíku, super, že pokračuješ, jen tak dál!!!!! 😀 😀 😀

Georgik, neboj určitě to dopadne a ty budeš mít brzo embryjka u sebe!!!!!

Pikus, pokojíček je super, ta polička je kouzelná. Za chvilku si to budete užívat s Matyáškem. 😀 😀 😀

Macous, když čtu tvoje příspěvky, tak si myslím, že čtu o sobě, to břicho mi taky pobolívá, někdy chvilku, někdy déle, ale snad je to normální. No, když jsem četla o koupelně tak jsem se musela smát, já jí drhla minulý týden, byla taky po prvním trimestru dost zanedbaná, máme jí o rok starší než vy. 😀 Musím to vydrbat ještě jednou, nechtěla jsem zase tak tlačit, pořád se bojím. Pak už si to budu udržovat jako před tím. 🙂
Dnes jsem toho dost nachodila, tak břicho dost cítím, snad je to jen tou chůzí. 🙂

macous
20. únor 2009

Murečko, to je určitě tou chůzí, to se prý stává běžně, když těhule chodí, tak se bříško unavuje 😀
A je to přesně jak říkáš, taky jsem nechtěla tu vanu drbat jak zběsilá, tak je to taky nedokonalý, budu muset taky příští týden znovu drbat 😀 jo a kdybys mě viděla, já na to nastříkala chemii i na clonu, máme tam i jakože sprcháč v jednom, no šátek přes hubu, abych to přímo nečuchala, aby se mimísovi náhodou něco nestalo a funěla jsem u toho jak sentinel 😀 😀 😀 😀 😀
Dneska se mi prcek ani nějak nehýbe, tak si večer zase lehnu na záda, už aby bylo léto a byl porod, alespoň prcka uvidím, že dýchá a hýbe se 😝 😵 😵

murecka76
20. únor 2009

Macous, tak se tady zase usmívám, my máme také vanu se zástěnou, to byl největší záhul, drbala jsem to kartáčkem a tu gumu dole i starším zubním kartáčkem, abych se dostala všude. 🙂 🙂 🙂
Manžel vanu myl, ale že je tam zástěna to nevidí, ale byla jsem ráda a mlčela. 😀 😀 😀

Ty už cítíš pohyby? Teď půjdeš už na genetický UTZ co? Já už se něj moc těším. Dnes jsem se byla domluvit za známou (je to mamky sousedka), dělá v secon handu a na synovce nám nosila spoustu krásných nových věciček a za pár kaček. Tak jsem se jí nahlásila, že může vybírat, měla jsem to od ní slíbené. Ty malinký věcičky mají nádherné, teď už na ty větší ani ne a to se i vyplatí někde ve slevě, ale na ty mimča ani ne, ty rostou před očima, ale jasně, že bude mít něco nového.

Já si večer udělám UTZ, aby se mi lépe spalo.

Jo a s tím funěním, to mě dnes manžel ráno pobavil ve výtahu, taky povídá nefuň, vždyť jsi se jen oblékla a obula boty. 😀 😀 😀

pikusa
20. únor 2009

Murečko, a já když se obouvám...musím na 2.schodě 😀
A naše sídliště je na kopci,tak taky pěkně funim,jak jdu domů 😀

murecka76
20. únor 2009

Pikus, ty už máš nárok!!!!!!!!!! 😀 😀 😀
Já se těším, že v létě to budou jen pantolfle. 😀 😀 😀

lucijda
21. únor 2009

Holky obouvání je etapa na dlouho asi všude 😀 A když jsem u mudra tak chlapi fungujou jako obouvači 😀 Každej kterej tam byl s partnerkou zakleknul a obouval, byla to docela sranda. O naší koupelně se raději zmiňovat nebudu 😅 vůbec barák je v havarijním stavu. Nu což, nedá se svítit 🙂

pikusa
21. únor 2009

Ahojík 🙂
Murečko,to jo....pantoflíky...už se na ně taky těším 🙂
stále ted nosím mou dlouou bundu,ale teda jen tak tak....je to síla to navlíkání se.............

macous
22. únor 2009

Ahojda holky,
Murečko, jo jo už cítím pohyby a včera poprvé bylo pár kopanečků cítit i rukou položenou na břiše, škoda, že byl manžel v jiné části domečku a nemohl si sáhnout 🙂 ale snad se to brzy bude opakovat 😵 A s tím oblečením máš pravdu, nemá cenu to všechno pořizovat úplně nové, mimi to má vážně na chvilinku 😉

Holky, já jsem poslední dobou takovej rychlík až běda, naše Růžena - pejsek, je ze mě celá zoufalá, jak se sunu na procházce jak šnek, ale já třeba chci přidat do kroku, ale ono to nějak nejde 😀 😀 😕

pikusa
22. únor 2009

Ahojky,macous,tak matyášek už dělá vlny jako hrom a jak přijde přítel,tak ani tuk....zákon schválnosti 😀

murecka76
22. únor 2009

Ahojky,
Macous, to je super, že už máš pohyby. 😀 😀 😀 Už se taky moc těším. Máte krásné jméno pro pejska, nám se tak jmenuje babička 😀 😀 😀 , ona si zvykne. 🙂

georgik
23. únor 2009

ahojky při pondělku 🙂
tak mám za sebou včerejší utz s darebákem 🙂 a ZÍTRA OPU!!!!!!!
tak nám držte palečky...
co se týče OHSS tak mě je celkem fajn, bříško cítím jen když se mi chce i na malou (asi tlačí zvětšený močák na zvětšený vaječníky 🙂 ), na malou chodím pořád a normálně, na velkou jako vždycky... jinak je mi fajn.. tak uvidíme po pick upu... Darebák včera říkal, že je trocha volný tekutiny v břiše ☹ tak tím mě moc nepotěšil......
mac: znám její mamku a jestli je dcera z poloviny jako máma, nemáš se čeho bát 🙂

zulik
23. únor 2009

Ahojky,
já nemám moc příznivé zprávy. Musela jsem si koupit další injekce už jako samoplátce, protože to nějak teď nechce růst,jak by mělo. Taky mám od soboty pocit, že už mně tak břicho netlačí.Asi strachy, aby mi to nevyšlo na čtvrtek, když to nepotřebuji. /taky mám pocit, že bodám menší dávku než minule a to byl OHSS, tak asi proto/Tak to mám pěkný dárek k dnešním narozeninám. Ke všemu mám v koupelně děsný smrad, sousedi někde o několik pater víš předělávají byt a asi koupelnu a WC a nám je v koupelně cítit močovina,fuj.

pikusa
23. únor 2009

Ahoj holky,
Zuliki,tak vše nej nej k narozeninám a neboj.....dopadne to dobře 😉
georgik,na tebe zítra budu myslet 🙂
Jo a moje babi je taky Růženka 😀