CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
5. kvě 2009

Lindozofie, oni si to už zkombinují, já byla naposledy v CARu někdy v 12 tt a pak jsem šla až za měsíc do poradny, pokud řekneš, že tam chceš zůstat, tak si tě v CARu nechají cca ještě jednu nebo dvě návštěvy déle po potvrzení srdíčka, takže do 11-12 tt a pak za měsíc do poradny 😉

vendi1
5. kvě 2009

Ahoja 🙂 ,
Piku hrozne to leti, je to az neuveritelne...
Mac ja jdu do poradny ted ve ctvrtek 7.5. a 14.5. mam OGTT, takze 15.5. tam nebudu 😉 . Tebe uz taky ceka posledni screening.....nejak se nam to zacina vsechno blizit 😵 .
Lindo, ja byla v 11+0 naposledy na odd. IVF, pak jsem sla ve 13+0 na NT screening a poprve v poradne v 16+1. Takze se asi neda rict presne od kdy chodis do poradny...tam jsi hlidana stale a v pripade komplikaci muzes taky kdykoli prijet. Jen je tam omezene od kdy se muzes popr registrovat k porodu, pokud budes chtit rodit v Podoli a to je myslim prave od 14+0, ale jista si nejsem.

pikusa
5. kvě 2009

Ahoj holky........
svým způsobem vám závidím,že máte vše před sebou...opravdu to strašně moc utíká,tak si ty pupíky užijte 😉

lucijda
5. kvě 2009

Ahoj holky, po dlouh= době nakukuju, Murecko vydž já si po nemocnicích poležela skoro 2měsíce a stálo to za to malá se narodila36+2 a je to kočka jako blázen 😉

vendi1
5. kvě 2009

Luci vitej 🙂 ,
uz jsem si rikala, ze si sem prestala chodit a ty jsi si mezitim "odpocivala v nemocnici" 😲 . Hlavne, ze je vse v poradku a moc Ti gratulujiiiii 🙂 . Hod nejake foto do albika a jak se jmenujete?? 😵

pikusa
5. kvě 2009

Vendi,malá Luci se jmenuje Alenka.........a na fotečky taky čekám 😉

vendi1
5. kvě 2009

Alenka, to je pekne, to je skoro jako nase Apolenka 😉 , jenom at se potvrdi 😵 . Asi se zase otocila, ptz dneska mne busi do mocaku 😨

pikusa
5. kvě 2009

Vendi..ještě má místo na točení 🙂

vendi1
5. kvě 2009

Ja vim Piku, at se klidne toci, ale at pak zustane v te spravne poloze 😵 . Copak dela Matyasek, spinka?

pikusa
5. kvě 2009

Jo jo ted spinká a bude tak do půl 3,pak se najíme a půjdeme chvíli ven s kamarádkou a její 10 měsíční holčinkou 🙂

vendi1
5. kvě 2009

A kojeni je v pohode? Saje jako divy?🙂 A kolikrat v noci vstavate? Ja jsem medved, v noci jsem nemozna a bojim se toho jak to budu zvladat🙂

pikusa
5. kvě 2009

Vendi,já jsem taky spavec...v noci to máme tak v 10 večer,pak kolem 1 a pak mezi 4-5...no a v 8 ráno a to pak vstáváme.....pije hezky a kolikrát v noci pomalu usínám u kojení....pak čekat,až si krkne,přebalit...je to tak na 3/4 hodiny...a kolikrát ho uložím pak do postýlky a spím dřív než on zase 🙂
Ale slyším ho hned...jak začne mlaskat...hlady 🙂
A třeba přítele když šel dnes ráno do práce jsem vůbec neslyšela 😀

vendi1
5. kvě 2009

Takze zadne buzeni kazdou hodku na bastu nerealizujete, to je rozumne. Ja se bojim, aby to nase nejedlo porad, aby nebylo po mamince, tu pry bylo lepsi satit nez zivit 😀 . A v noci mam problem ten, ze jak chodim curat, nemuzu pak usnout, hodinu se tocim, pak usnu a za chvili zase vstavam do prace....
Postylku mate u sebe v loznici?

pikusa
5. kvě 2009

No já jsem zavedla dudlíka...jinak by cumlal prso pořád..........a taky jsem dřív čučela do zdi a trvalo mi dlouho,než jsem usnula..ted neeeeeeeeeee 🙂
No jak jsem psala....máme 2 dětské pokojíčky,takže ložnice není,přítel spí v obýváku a já s malým v pokojíčku....a druhý pokojíček mají přítelovo holky,ve 3+1 to jinak nejde..........
Až malej vyroste..opustím ho a postěhuju se do obýváku taky.........máme tady permanentně rozložený gauč...

vendi1
5. kvě 2009

Aha, takhle vy to mate vymyslene 😉 . A co holky a Matyasek? Rozplyvaji se nad nim? 😀

macous
5. kvě 2009

Lucijdo - tak gratuluji k Alence, taky jsem nevěděla, že je už venku z bříška 😵 tak ať dělá jen samou radost 😉

Vendi, to já mám taky tak, že v noci jdu na wc a pak nemůžu půl hodiny usnout, naštěstí teď chodím na wc tak 1 až 2 krát za noc, dřív to bylo třeba 4 krát 😅

Piku, to máte prima s tím krmením v noci, doufám, že náš brouček bude taky tak moc hodné mimi a bude hezky papat a vstávat jednou za 3 hodinky a ne dříve 😵

Jo jinak jsem dneska konečně objednala ten kočík - jupíííí 😵

lindazofie
5. kvě 2009

Jo a holky byly jste potom na neschopence ihned po potvrzení srdíčka? Ptali se Vás nebo hned vypsali neschopenku a rizikové?

vendi1
6. kvě 2009

Ahoj 🙂 ,
Lindo ja nevim jak ostatni holky, ale ja byla na neschopence hned od ET a vydrzela jsem mesic, pak jsem zjistila, ze vse probiha v pohode a sla jsem do prace s tim, ze kdykoli budou komplikace neschopenku na rizikove dostanu. Ale kdybych chtela pokracovat dale, tak uz se do prace nevratim, tedy hned rizikove. Myslim, ale ze jsem nekde slysela, ze ted CAR neschopenky nevypisuje a musis k obvodakovi.

pikusa
6. kvě 2009

Ahoj holky..........
Macous,holky v pohodě,jen jak si přítel vezme malýho,tak Anetka se potřebuje pomazlit taky 🙂
A jojo s těma neschopenkama je to ted nějak jinak........nevím,jestli CAR dává,asi jen,když budeš u nich..

pikusa
6. kvě 2009
zulik
6. kvě 2009

Při posledním ET mi říkala MUDr.Řezáčová, že při potvrzení těhotenství už neschopenku můžou vydat oni.Jestli to platí i při inseminaci-nevím. Do jaké míry to berou za rizikové...
Tak a já jdu mrknout na chlapáka Matyáška.

zulik
6. kvě 2009

Piku, to jsou "hustý" ksichtíky, jak by řekla naše mladá 😀 Já se u ní v tomhle období bála, že jí to zůstane.Různě zaměřovala před očima pěstičky, šilhala na ně a ještě ten jazyk za spodní ret 😀 Byla jako tidít 😅

pikusa
6. kvě 2009

Zulik...no snad mu to nezůstane 🙂
jestli vydá neschopenku CAR pak i lístky na peníze jen tam....což pro mimopražské na prd...........

macous
7. kvě 2009

Ahoj holky,
Piku, Matyášek roste jako z vody a je vidět, jak si to užíváte 😵 😵

Já byla na neschopence taky hned od ET, ale taky netuším, jestli se dává i u inseminace...

Holky, všem přeji krásný prodloužený víkend, u nás se dělá dvůr, mydlej tady betony zbíječkama 😅

pikusa
7. kvě 2009

Ahoj holky....
tak jsme včera doma prcka měřili a naměřili jsme 57 cm 😲 jojo budeme mít obříka 😀

macous
7. kvě 2009

Piku, to je dobře, krásně roste, tak mu od tebe asi chutná a prospívá mlíčko 😵 taky bych to tak chtěla 😉

Vendi, tak co dnešní kontrola, je něco nového???

pikusa
7. kvě 2009

Ahoj zase...
tak jsme byli do 7 venku,napapkáno,vykoupáno a ted hajá v postýlce :lol: a mě je ho normálně líto,že je tam sám....bych ho nejraději zase muchlala,ale on je tam hodnej a spokojenej a hajá,dudlá a poslouchá hrací žirafku....hračka,co hraje ukolébavky.
Tátu jsme pustili do hospody na hokej................

A dnes mi 4letá holčička od kamarádky řekla,že já se nemůžu nechat vozit v kočárku,protože jsem dospělá a mám veliký břicho :lol: :lol:

macous
8. kvě 2009

Ahoj Piku,
tak to je Matyášek vzorné miminko 😵 To moje chlapisko bylo včera taky na pivku u hokeje, a teď jel na kolo, počítám, že dneska půjde s klukama taky na jedno, protože včera ponenáhlu přišel domů v půl desátý, že ho to nějak nechytlo 😅
Jinak co občas vypadne z malých dětí za rozumy, to je skutečně k pobavení 😀 😀 😀

pikusa
9. kvě 2009

Ahojík...
Macous..........jo zatím je malej vzornáček 🙂
A co tvoje mimi v pupíku????
A jak asi bojuje Murečka?????????????,

brundik
10. kvě 2009

Ahojda Podolandy 🙂
Mam za sebou 2 neuspesne IUI a ve ctvrtek jsem domluvena do Podoli na konzultaci, pravdepodobne se budou delat jeste nejake imunologicke testy a rozbehne se IVF.
Piku, no ty ksichtiky jsou uzasny. Jak to Matyasek dokaze? 😀
Mac a jak vy? Nejak mi uniklo, jestli uz vite co to bude? 😉
Holky, ja bych chtela chodit do prace jak by to jen slo dlouho. Ale obavam se ze ja jsem na neschopenku se svejma zilama predurcena. Budu urcite muset bejt zavesena jako netopyr celych 9 mesicu 😀