CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
12. zář 2008

Jé Piku, teď jsem si přečetla že tobě taky není špatně, alespoň nejsem sanma, už jsem si začala připadat divně. Já jdu na UZ 17.9. mooc bojim.

zulik
12. zář 2008

ahoj maminy a budoucí maminy 😉 mel, když se to tady tak rozjelo, tak ať máš taky dvě 😀 koukala jsem na fotky a všimla jsem si, že smilers, co čeká 3 mimča, tak má napsáno, že jsou to 3 holčičky.tak to bych měla obavy, jestli by si nás táta v porodce vyzvednul,když už teď doma 2 má 😀 no ale vážně, hlavně, že budou zdravé a je to úplně fuk.
Piku, četla jsem o darování, já osobně bych dlouho přemýšlela, vím, že to někomu pomůže, na druhou stranu, ten pocit, že někde žije naše dítě-podivné, ale zase bych o tom vlastně nevěděla. já bych darovala vajíčka, o embrouších bych dlouho přemýšlela, zase ne moc dlouho, protože další rok mražení rovná se další peníze-jestli jsem to správně pochopila.
Lucijdo, doufám, že doma už v pohodě, četla jsem včera a tak jsem přemýšlela, komu u vás doma vlezli hormony trochu do hlavinky.Ty musíš být teď v pohodě!!!

pikusa
12. zář 2008

Luci,no není nám špatně no,budme rády 🙂 🙂
Zulíku,stejně budou v mrazáčku dýl,jak rok,ted máme zaplacený rok,ale pak budeme zase platit,ještě si je tam necháme víš 🙂
A když darujeme,stejně nic dál vědět nebudeme,jestli se to někomu povedlo a tak...................prostě snad někomu pomůžeme.

zulik
12. zář 2008

jasně Piku, říkám, hlavní je, srovnat si to u sebe v hlavě.nakonec je to jako darovat krev-pomůžeš a taky můžeš ovlivnit život někoho.

pikusa
12. zář 2008

Zulíku,jako darovat sperma,nebo jen vajíčka,toto je jen o kousek další stádium.Prostě myslet jen na to,že to někomu možná změní život k lepšímu.

zulik
12. zář 2008

Když jsme u těch mrazáčků, neuvažujete pak ještě o sourozenci? čistě hypoteticky?

lucijda
12. zář 2008

Páni, tady už se rozebírají sourozenci joo?

zulik
12. zář 2008

jo, čím víc dětí, tím se jako důchodci budeme mít lépe 😀 /jestli se toho dožijeme, když bude důchodová hranice někde v 70 letech 😝

lucijda
12. zář 2008

Tak dětí bych chtěla určitě víc, ale hranici 70let asi určitě nepokořím, za chvilku to bude stejnak na 80 a to už vůbe ne 😀

zulik
12. zář 2008

a jak je Lucijdo? už v pořádku?

pikusa
12. zář 2008

Zulíku,já vždycky chtěla deti 2 🙂 takže.............no ale přítel 2 má.........pokud se nám povede sehnat baráček,nebo koupit pozemek a začít stavět,tak určo dětí kupa 🙂 🙂
Nevím,jak by jsme se tady v bytovce srovnaly

zulik
12. zář 2008

dobrých lidí se všude hodně vejde 😀 😀 😀 ne, teď vážně. my nemáme zrovna malý byt a když se nad tím zamyslím, tak ani nevím, kam bych najednou dala věci pro další prtě anebo dvě, to už vůbec nevím,postýlky se mi 2 do ložnice nevejdou určitě, muselo by se to celé přehodnotit anebo by se musel koupit domeček nebo tak něco

lucijda
12. zář 2008

No manžel dělá jakoby nic, ale ve mě to pořád je. Piku baráček bychom měli, fakt pecka na údržbu- dětí by se sem vešlo jako smetí 🙂

zulik
12. zář 2008

hm, tak koukám, že do baráčku ještě kromě dětí nějakého pomocníka na úklid. je fakt, že čím větší plocha je k dispozici, tím víc krámů se nasbírá. nedávno jsme uklízeli holce pokoj a co ta toho měla na vyhození 😀

pikusa
12. zář 2008

Luci,no my máme ted 3+1,pokojíček už ted mají holky a mimino k nim dát nemůžu.
takže se bude rušit ložnice,pokojíček zatím bude tam a my budeme spát v obýváku.No a pak se zase uvidí 🙂
Luci,to ti věřím,že to v tobě pořád je,já bych na něj vyjela jako saň a nebo bych naopak vypadla ven a přišla až poooozdě 🙂 🙂

lucijda
12. zář 2008

Asi nikdy nepochopím to co vypustil z huby.... no jo no. Tady jsou zatím potencionální 2 pokojíčky, zatím je v jednom pracovna a v druhém pokoj pro hosty, první měsíce určo budu chtít mít miminko u sebe vedle postele a později bude mít pokojík. Piku a jak vycházíš s holkama? Já si pamatuju když mi táta prvně představil svojí novou ženu.

macous
12. zář 2008

Ahoj ženský,
tady panuje výborná náladička, to je prima, já vás jakštakš dočetla 😉

Gratuluji Downhamko, super zprávička, to je moooc a moooc povzbuzující pro nás čekatelky 😀 úplně mě to nakoplo do dalšího boje o mimouška 😵

Holky já jdu do Podolí v pondělí ve 12 hod. na ultrazvuk, jak jsem na tom s tou mojí proklatou děl. sliznicí a folíkama, jakože před KETem, ale možná se mi mrazáčci neproberou, to si pak hnedka odjedu na chaloupku a pojedu na koníky někam do přírody 🙂
Nebudete tam některá, že bysme pokecali na živo, aby nám to tam uteklo????

pikusa
14. zář 2008

Tak Macous,zítra jen a jen dobré zprávičky 🙂 🙂
Ted jaký jsem pako jo 😀 celou dobu dumám,kde jako máme být,na jaké chaloupce a u jakých koníků a ted mi došlo,že v CARU 😀 😀 no jo,je zima a asi mi namrzá mozek 🙂

m.e.l
14. zář 2008

ahoj piku, jak je maminko. Jsem zvědavá jestli se toho 22. uvidím s down, myslím, že budu tak vyplesklá, že pokud mi nezaklepe na rameno, tak si na ni ani nevzpomenu! 🙂

pikusa
14. zář 2008

Neboj MEL,ona se ti připomene 🙂 🙂 mě je naprosto normálně,tak nevím 😒 no ve čtvrtek už jdu,tak uvidíme že 😀

m.e.l
14. zář 2008

piku, mě je teď taky naprosto normálně ale ráno jsem myslela, že se z tý mý žáhy zblázním. 😠 Jinak mi to až tak nedochází, že jsem těhu. Jen když si mimísům stěžuji, že tatínek zlobí! 😀 😅

pikusa
14. zář 2008

MEL,mě to nedochází ještě ted 😀 večer jsem teda nafouklá,a žáha někdy pálí,jinak nic.tak už abych právě zase šla na UTZ.

m.e.l
14. zář 2008

No já už chci taky UTZ, ještě celý dlouhý týden! 😒

pikusa
14. zář 2008

MEL,to uteče 😀
mě dnes nějak blbne net teda to je síla,raději jdu na chvíli pryč,mám akorát nervy 😠 tak pak ještě nakouknu.zatím páááá

m.e.l
14. zář 2008

Zatím pá pá, já tu určitě budu dneska do večera!

pikusa
14. zář 2008

pust si čT 2 jestli to ještě stihneš

m.e.l
14. zář 2008

Už jsem to přepla.

macous
14. zář 2008

hm Piku, krásný miminka, ježiši já chci tak moccc taky ☹

m.e.l
14. zář 2008

macous, neboj taky budeš mít. No čumím na mimina a už bulím, bezva. . . . Evidentně se nemusím bát, že by se mnou nebylo něco v pořádku. 🙂

macous
14. zář 2008

já taky bulím, jak želva, ještě že jsem tady sama