CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
16. zář 2008

.. jste moc hodný.. holky.. já vím, že to přebolí.. před pěti lety jsme přišla o pejska a ještě dnes mi to přijde jako by to bylo nedavno a stejská se mi... Pupíčkovi-kocourkovi jsme udělali hrobeček na zahrádce.. teď už ho nic nebolí.. zrzečka mojeho milovanýho 😢

Holky k tomu Utrouši... při týhle IUI jsem se na něj úplně vyprdla.. asi by Darebák nebyl moc rád, ale protože je u mě všechno v pořádku a sliznice roste ukázkově, tak nevidím důvod proč Utrouš do sebe rvát.. já vím, že ho dávají jako berličku.. že se tím jistí.. ale skákla jsme tady ještě do jiných diskuzí a došla jsme k tomu, že ho te´d brát nebudu.. Ale tím neříkám, aby jste se na to vykašlaly! to né! Chápu, že u některých z nás je to opravdu potřeba! 😉 Kdyby se náhodou teď zadařilo, tak bych pak Darebákovi řekla, že jsem se na Utrouš vyprdla 😅

macous
16. zář 2008

Melí, tak to je to jasný, děti budou po manžovi nebo třeba jenom jedno a druhé bude po mamce 😀
Kalko, ty jsi teda odvaha, to by teda Darebák pěkně valil bulvy 😵 😵

holky já jdu makat, jsem v práci, tak se loučím a ať vám ten den pěkně uteče, pa pa

buresinka
16. zář 2008

Ahoj holky, 🙂

tak jsem Vás přelouskla.

Kalko, s kocourkem je mi to moc líto, ☹ je to moc smutné. Já jsem přišla o pejska před 4 lety a občas si na něj ještě pořád vzpomenu.

A těhulinky, jak se máte Vy? Koukám, že všechny čekáte na kontrolu.

Já jsem měla teď trochu splíny, v neděli jsme měli šesté výročí svatby a nějak na mě padlo, že ještě nemáme děti. Ale dnes už je to v pohodě. 🙂

buresinka
16. zář 2008

Jo a jinak jsem byla dnes v Podolí. Dnes tam byla Bahníková, tak jsem z ní měla velikou radost. Bylo tam málo lidí, tak jsme chvilku pokecaly a řešily jsme, že Markéta a Martina jsou dlouhá a tvrdá jména. 🙂

No a jinak jsem měla krásný folikul na levém vaječníku 17 mm a sliznici 8 mm. Na pravém vaječníku ještě asi malá cystička, ale zítra Pregnyl a v pátek jdu na inseminaci. No a na 30.9. jsem objednána na UTZ před stimulací na IVF, ale jak řekla Bahníková snad nebude potřeba.

Jinak Kalko, já sem se také tentokráte rozhodla, že Utrogestan brát nebudu, jsem ráda, že je inseminace a nechci do sebe něco před tou stimulací prát. Těch hormonů už jsem si také užila dost. ☹

kalka
18. zář 2008

ahoj holky 🙂

buresinka .. jojo.. chápu.. taky nechci brát Utrouš, když to není nutný.. opravdu nutný... a Bahnička o tom ví?.. nebo to je taky jen tvoje rozhodnutí? a dr o tom nemá páru.. 😕

No jinak holky.. v neděli ráno se chystám na testík.. ani nevím jestli se mám těšit... tentokrát mám úplně neutrální pocit.. každopádně, ale cítím se jako před mrchou.. pálí mě bradavky a pobolívá podbříšek.. prostě noumálka úďo 😵 takže zase smolík pacholík..

buresinka
18. zář 2008

Ahojky, 🙂

Kal, tak Bahnička o tom neví, ani jsme Utrogestan ještě neprobíraly, myslím, že asi zítra. Ale je to víceméně moje rozhodnutí. Chtěla jsem to totiž zkusit úplně přirozeně bez podpory jakýchkoli léků. Já jsem měla vždy všechno s hormonami a nikdy jsem neměla možnost otěhotnět úplně přirozeně. Tak jsem se k tomu postavila takto. A chci pak začít případně IVF, tak to budu mít hormonů dost.

Kalko na testování držím palce, třeba tam najdeš příjemné překvapení, ale vím, člověk své tělo zná. Já jsem si také byla vždy jista, že to nevyšlo.

m.e.l
18. zář 2008

Holky, já myslím, že po IUI utrouš není nutný - funguje totiž normálně žluté tělísko (to se tvoří z prasklého folikulu), avšak u IVF odsají při OPU folikul a vajíčka, to znamená že není žluté tělísko či jsou jen zbytky a nebyl by plod do 12 tt čím vyživovat než začne fungovat placenta.

downhamka
18. zář 2008

Dobre ranko holky,
tak jsem zpatky od nasich. To peceni svatebniho cukrovi byl ale narez, udelali jsme 100kusu a tri druhy za dva dny. Bylo to ale takovy to puntirkasky 😉 Ja musela porad na vzduch, samo ze mi bylo nevolno, jako jsem ocekavala, ale mamina to brala s klidem ☹ 🙂 (taky totiz jednou cekala dvojcatka) 🙂

No koukam, ze jste se rozpovidali o utrosovi. No holky, mne bylo az moc blbe s utrosem, tak jak jsem uz rikala, rekla jsem to Rezacove a ta mi nabidla crinone, ktery se jen rano vstrikne a pak mam pokoj. Je mi o neco lepe a jsem spokojena. Minule na utz jsem se jeste ujistovala, zda ma Crinone stejne ucinky a ona rikala, ze na podporu tehotenstvi je potreba jeden nebo druhej. Tak snad tam ty mimiskove maji dost progesteronu, aby to zvladli do 12tydne. 🙂 🙂

downhamka
18. zář 2008

Jo a dneska ma snad konecne utz nase Pikusa, tak drzime vsichni pesticky 🙂 🙂 🙂
A my Mel si musime pockat jeste par dni, ale vikend utece jako voda 😉

m.e.l
18. zář 2008

down, jenže ty už si svoje mimíse viděla, ale já ještě ne! Ach jo, se snad nedočkám. 😠

downhamka
18. zář 2008

mel ja vim ten prvni utz je dulezity, ale nic si z toho nedelej kdyz tam hned oba neuvidis, jen treba jednoho, ponevadz priste uz tam urcite budou dvaaaa 😀 😀 . Hele, tak uz ses nacekala par let, tak snad to uz vydrzis par dni, ne. 😉

m.e.l
18. zář 2008

načekala jsem se dva roky, no tak to ty tři dny teda vydržím. A jinak mi bude stačit když uvidím jednoho mimíse! Dva budu brát jako bonus! 😀

downhamka
18. zář 2008

jo, jo, ja taky dva roky, ale asi ne tak intenzivne jako ty 🙂 🙂 !!! Ja se ale taky bojim toho pondelka. Vis, sice uz jsem je videla, ale mam o ne oba strach. Psiknu si nebo se zvednu rychle z postele, porad se jim omlouvam, chci aby to fakt tentokrat vsechno vyslo tak jak ma. 😠

m.e.l
18. zář 2008

down, bude to dobrý uvidíš! Musíme tomu věřit, bohužel vlastní UTZ doma nemáme, aby jsme to zkontrolovaly. 😠

downhamka
18. zář 2008

mel to by ani neslo je tak casto kontrolovat 😀 😀 ! Doufam, ze bude vse v poradku, rada bych zajela za manzou. Je totiz ve Francii a zatim se musime jen navstevovat. Chtela bych letet, pred dalsim utz, ale pockam, co mi na to rekne doktorka. Myslis, ze by to mohlo vyjit? Nekde jsem cetla, ze letat se muze prvni dva trimestry, kdyz je vse v poradku...

m.e.l
18. zář 2008

Já četla, že v druhém trimestru. V prvním by se asi nemělo, ale zeptej se doktorky. Já chci taky zrušení omezených vycházek a pak vyrazit někde v Čechách.

downhamka
18. zář 2008

mel diky, ja se jeste zeptam. Jo, ja vim, ty vychazky jsou strasne, myslim tim omezene!!! Ale zase, jsou nejaky prasule. 😠 Ty se taky hodi. Dneska jsem vyrazila poprve po dlouhe dobe do sekace 😉 Koukala jsem na vetsi kalhoty, vsechno je mi maly, misto toho jsem koupila teplou vestu 😉 Budu se muset podivat po internetu na nejaky tehotensky trendy 😉

pikusa
18. zář 2008

Ahoj holky Podolačky 😀
Já byla dnes na UTZ,tak vám jdu ukázat foto 😉
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/7357...

m.e.l
18. zář 2008

Jé mimís, no to je ještě fotka kdy poznám co se mi ukazuje. Když už je to pak větši a někdo ukazuje pindíska, tak já čumím kde ho vidí! 😀

pikusa
18. zář 2008

Mel,já už to pak taky nepoznám 😀

m.e.l
18. zář 2008

Jé to jsem ráda, vždycky jsem si myslela že jsem totální debil! Ono se v tom asi vyznají jen ti doktoři.

m.e.l
18. zář 2008

piku, jinak dneska jsem kolem druhé naklusala do lékárny, protože jsem byla nějaká zblblá či co a koupila jsem si dvě balení mamatestů, samozřejmě jsem jeden hned prubla. 🙂

pikusa
18. zář 2008

No a výsledek????????????????????

m.e.l
18. zář 2008

V albu, podle testu to vypadá O.K. Testovací čárka byla rychleji jak kontrolní. 😉

pikusa
18. zář 2008

JE TO SUPER SUPER SUPER 😀 😀 😀 😀 MIMI NA CESTĚ OPRAVDU 😀

m.e.l
18. zář 2008

No uvěřím tomu až na UTZ! Dříve ne.

pikusa
18. zář 2008

MEL,ani po tom tomu neuvěříš 😀 😀 mě to teda trvalo,než mi to došlo 😀
Kdy že jdeš??????????ptám se pořád vid 😀

m.e.l
18. zář 2008

Jdu 22.9. v 9,30 mám to napsaný v albu. 😉

lucijda
18. zář 2008

Piku, prcek je krásnej, blahopřeju a jen tak dál 😀

pikusa
18. zář 2008

MEL,tak už aby to bylo 🙂 🙂
Luci,jak je tobě?????