CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
25. črc 2008

Pikusko, strašně moc držím palečky ať vše dobře dopadne. 🙂

kalka
28. črc 2008

Ahojky všem 🙂
Pikusko to je paráda 🙂 už se nemůžu dočkat až budeš testovat.. to ty asi prožíváš totálnkí napnelizmus, co 😀
Všichni ti tu držíme palce.. pěsti.. prostě všechno !!! 🙂

Já jdu ve čtvrtek na UTZ.. to budu 11 DC.. takže když mi folík bez stimulky bude hezky růst a bude použitelný, tak někdy příští týden jdu na IUI..

tak zatím 😉 🙂

pikusa
28. črc 2008

Holky díky,ale myslela jsem si,že to se mnou bude horší,ale já jsem v naprostém klidu 🙂 nějak mi to prostě asi nedochází,že bych mohla na testíku vidět //.Jsem raději připravená na tu horší variantu.......

ivkaj
28. črc 2008

Tak rozšiřuji vaše řady. Nás čeká první konzultace 24.9. a jdeme k Dr. Řezáčové. Jaké s ní máte zkušenosti?

lussi
28. črc 2008

Ahoj holky,
pikuuuu, tak držím pěsti A AŤ JE TO POZITIVNÍÍÍÍ!!!!! 😵
ivkaj Řezáčka je v pohodě, akorát toho většinou moc nenamluví 🙂

ivkaj
28. črc 2008

No, tak že bych si napsala otázky abych aspoň veděla co mám při první návštěvě zjistit?

lussi
28. črc 2008

jj, myslím, že to není špatný nápad 🙂 Já první návštěvu absolvovala u Darebného a ty další až u Řezáčky, takže nevím jaká je napoprvé, ale myslím, že při vstupním pohovoru i ona bude mluvnější 😉

pikusa
28. črc 2008

Lussinko,ahojky a díky moc 🙂 🙂
Holky,já na vstupním byla u Žáčkový,byla jsem taková rozhozená a pak jsem doma tady četla samá negativa,tak jsem to tehdá obrečela.
Ivko,připrav se na to,že se ti bude zdát strohá a nekomunikativní,ale je to odbornice 😉

lussi
28. črc 2008

piku a jak ti je skoromaminko? 🙂

ivkaj
28. črc 2008

Tak tedy, na co se vlastně na poprvé ptát?

m.e.l
28. črc 2008

Ivka: Myslím, že poprvé budeš tak vykulená, že Tě nenapadne ani jedna otázka. My byli u dr.Darebnýho, ten nás seznámil co nás napoprvé čeká - odběr krve, vyšetření a pak podle toho začnou jednat. U mě přehodili vyšetření s odběrem krve. Byla jsem asi pátý DC, vyšetření nepřipadalo v úvahu, za to to byl dobrý čas na hormonální profil. A upozornil nás, že si nemáme představovat, že za měsíc budu těhotná. Měl pravdu, už tam chodíme 8 měsíců a možná se i dopracujeme tenhle cyklus ke stimulaci na IVF, minule tomu zabránila cysta, dneska opět - 23.DC, ale máme malinkatou šanci - dle dr.Bahníkové, že bych přeci jen tenhle cyklus mohla začít stimulovat - mám přijít na UTZ do 3.dne cyklu. Když se ještě ta cysta trochu zmenší, tak možná začneme.. . . .

kalka
29. črc 2008

Dobré ráno 🙂

ivkaj .. čekej, že na první konzultaci se vás bude ptát na všechny vyšetření co máte za sebou.. nejlepší je když ti to napíše do žádanky všechno tvůj gynekolog.. co už máš za sebou.. jak dlouho se snažíte a tak dále.. pak ti uděla vyšetření a stěry.. pak tě čeká krevní profil... manžela spermiogram... ale krev ti nebudou brát hned.. myslím, že tu berou 5 DC a na spermio se čeká asi deset dní.. no a od první konzultace půjdete na druhou tak plus mínus za měsíc... tam se dozvíte všechny výsledky ... buď něco zjistí a bude se to řešit.. nebo bude všechno OK a dohodnete se jaká cesta by byla nejlepší... jestli třeba nezkusit několik IUI a pokud se nezadaří tak až pak IVF... Prostě všechno záleží na tom jak dopadnou výsledky.. Co už máš všechno za sebou???.. laparku??.. imunologii??..nebo ještě vůbec nic???..
Jinak Řezačka je opravdu odborník.. je primářkou na v tomhle oddělení.. někdy je opravdu málo mluvná.. ale pokud se jí zeptáš na cokoli tak odpoví.. JInak Darebák a Bahnička jsou perfektní! Taky človíčci na správným místě! Já chodím k Darebákovi, ale někdy když jdu na UTZ, tak tam zrovna není, takže jsem měla tu čest posnat tam všechny Dr.. První zkušenost jsem měla s Žáčkovou.. tu jedinou opravdu nemusím.. z první konzultace jsem odcházela totálně v háji.. četla jsem tu spousty negativ na ní.. dokonce, že už by tam snad ani neměla dělat.. ale byla jsem tam nedavno a nějaká doktorka se tam po ní sháněla a sestřičky říkaly, že je na obědě.. takže tam asi pořád "úřaduje".. bohužel.. 😠

lussi co ty .. jak pokračuješ????? hejbe se to někam??? 🙂

Ještě se dneska zastavím.. zatím papa 😉

Pikuuuuu... jak se cítíš????.. pomáhám ti tlačit ty dny k testování.... kdy vlastně můžeš testovat???.. Teda kdy ti to doporučili????.. 🙂

pikusa
29. črc 2008

Ahojky a dobré ránko 🙂
Kalka,na krev jedu 8.8.Ale před tím určo budu testit doma,já to asi nevydržím do krve.
Jinak mi není vůbec nic,tak si říkám,jestli tam embroušek ještě vůbec je 😒

kalka
29. črc 2008

piku.. hlavněš se nestresuj tím, že ti nic není 😉 Všichni tu věříme, že se tě embroušek drží jak klíště! 🙂 takže 8.8... píšu si tě do kalendáře! 😀 a jdeš tam ráno???? doufám, že se dostaneš na net, aby si nám ještě ten den dala vědět!!!! 😉

pikusa
29. črc 2008

Kalka,ano,mám tam být ráno,ale nevím,kdy budou výsledky.A sem se samozdřejmě dostanu 😀

sonica
29. črc 2008

je ahoj piku, nakukuju ze uz jsem te dlouho nevidela, a koukam ze uz jsi po transferu? 😀 drzim pesticky at to vyjde. 😉 😵

kalka
29. črc 2008

no tak to máš jediný štěstí, že tam máš být ráno a dáš nám vědět! 😀 Myslíš, že si budeš moct na výsledky počkat?.. to asi ne viď.. ono to nejspíš bude chvíli trvat... už aby byl příští pátek! 😉 😀

pikusa
29. črc 2008

No já nevím,asi by jsme čekali dlouho,tak spíš pojedeme domů a pak budeme volat.
Ale já stejně před tím zkusím testík asi,at jsem připravená 😉

kalka
29. črc 2008

Piku a dávají v Podolí po ET neschopenku?.. nebo můžeš chodit do práce?

pikusa
29. črc 2008

Jo jo dávají sestřička mi jí nabízela,ale já mám přece 2 měsíce volno,tak jí nepotřebuju.

kalka
29. črc 2008

áha.. no jo.. tak to se máš.. ale je to děsně nespravedlivýýýýý!!!! 😠 😀

lucijda
29. črc 2008

Ahojda holky, tak se na vás jdu zase mrknout Pikus myslím na tebe, ať se embroušek zahryzne jak nejvíc to půjde. Jinak m.e.l. a´t potvora cysta prackne já na tom byla úplně stejně, ale ta mrcha se ještě zvětšila. Jinak teď mám jít na kontrolu 22. DC ale od MS jsem pořád špinila až do 15. dne kdy jsem měla začít brát utroš tak sakra vůbec nevím čím to může být.

pikusa
30. črc 2008

Ahojky holky 🙂
Lucijdo,díky,to je síla s MS vid,ne nadarmo se jí říká potvora,protože když jí člověk potřebuje mít normální tak nic 😎 tak jsem zvědavá,co ti řeknou na kontrole,doufám,že jen dobré zprávičky 😉

kalka
31. črc 2008

ahojky 🙂 Takže čerstvé zprávy z domova.. dnešní UTZ .. folík na pravé straně... vypadá podle Darebáka skvěle a zároveň si chválil mou sliznici.. další UTZ v pondělí 4.8... takže tak no.. 😉
Jsem zvědavá o kolik folík vyroste.. teď má 9mm...
Holky nevíte jestli IUI dělají v Podolí třeba i v sobotu????.. pokud to teda zrovna vyjde na sobotu..

pikusa
31. črc 2008

Ahojky,Kalka,dobré zprávy 🙂 🙂
A o víkendu zákroky určo dělají,když já měla mít odběr v neděli a pak se posunul na pondělí.......

pikusa
4. srp 2008

holky,tak 10tý den od ET---------nevydržela jsem 🙂
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/6931...
a mám zánět zvukovodu a šíleně to bolí............ ☹

zulik
4. srp 2008

Jůůůů,Pikuško gratulace,ledy se prolamují 😉 Držím palečky ať jsou jen pozitivní zprávy,ale dětičky ve škole budou plakat,že jim nepřišla po prázdninách ta hodná pančelka 😀

vakoema
autor
4. srp 2008

Ahoj Pikus, to je ohromny!!! Ty jsi tehotna poprve? V patek jdes na krev, vid? tak drzim palce, aby vsechno bylo OK. Ja se v patek vdavam, tak doufam, ze nam ten den obema prinese stesti 😅

murecka76
4. srp 2008

Pikusko, strašně moc držím palečky ať máš v pátek samé pozitivní zprávičky, vypadá to dobře. Ouško ať brzo přestane zlobit.

Vakoemo, tobě taky samozdřejmě hodně štěstíčka a krásný, nezapomenutelný svatební den.

lucijda
4. srp 2008

Jůůůů Pikus veliká gratulace!!!!!! V pátek na tebe budu myslet 🙂