CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lussi
5. lis 2007

musím mizet, zatím papa a opatrujte se všichni tři!!!

mondour
5. lis 2007

Dr.Bahnikova mi ted navrhla ze k ni muzu chodit az do porodu.
Dela i prenatalni peci takze za tech 14dni jdu naposled do IVF a pak uz budu chodit na prenatalku do 3patra.
Jsem rada ze mi to nabidla,nemam totiz obvodniho gynakologa.
A hlavne uz ji znam

mondour
5. lis 2007

papapapapapapa a mej se fajn

pikusa
5. lis 2007

Jé Mondour to je nádhera 🙂
chodím i na diskusi na e.mimino a ztovna jsem viděla taky dvojčátka.Jsou z IVF ale na fotce nejsou vidět obě ☹
Moc krásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

lussi
6. lis 2007

ahoj holky, asi tady ale nikdo zatím není co? 🙂
nadad tak jak dopadlo testování?????

nadad
6. lis 2007

Ahoj Lussi, měla jsem nějakou práci, tak jsem neměla dřív čas 🙂
Ráno jsem testla mamatestem a čárka tam opět byla, silnější než ta včerejší. Asi je to tím že sjem testla z ranní moči. Ale přijde mi podobná jako ta ze soboty. Chtěla jsem to vyfotit a vzít do práce, abych to mohla poslat, ale zjistila jsem, že miláček půjčil foťák rodičům, protože jim vykradi garáž a přišli o něj.. ani jsem to nevěděla. Když by ses jukla na fotoalbum arin- je to na 1. stránce koníka- má tam vyfocené několik testů a řekla bych, že ta moje / odpovídá jejímu mamatestu ze 4.11. 😉

lussi
6. lis 2007

ahooooooooj, no tak to je skvělá zpráva 😵 😀 Uvidíš, teď ti čárka bude jen sílit!!!! Hlavně se teď šetři 😉

nadad
6. lis 2007

Jsem z toho celá zmatená a snažím se na to moc nemyslet. Pokud se mrcha neobjeví, tak testnu až v pátek ráno- to bude týden zpoždění a uvidím 😉
Je to takový zvláštní pocit.
A co ty? Jak se dneska máš? Vůbec se mi nechtělo vstávat. 🙂

lussi
6. lis 2007

tak to se v pátek budu těšit na další POZITIVNÍ zprávy 🙂 Je dobře, že se neraduješ předčasně, o to větší budeš mít radost až to budeš mít potvrzený 😉
Dneska pohodička docela, problémy se vstáváním jsem měla včera, to já mám vždycky při pondělku 🙂 U tebe ta únava už bude asi častější jev 😀 😉

nadad
6. lis 2007

Mně se z pelechu nechce nikdy, zvlášť, když je venku tak ošklivo. 😠
Vždycky se hrozně přemlouvám a to mám ještě hafíka a musím s ním ven. 😉
Vůbec se necítím unavená, ( spíš líná 😀 ) a vlastně si ani jako možná těhu nepřijdu. Pořád mě bolí břicho, jako když má mrcha dorazit. Ale nebolí mě hlava, a ta mně vždycky s příchodem mrchy bolela 😉

lussi
6. lis 2007

jj, břicho tě bolí, protože tam máš už mimíse a dělá si tam pelíšek 😀 A to že tě nebolí hlava je dobré znamení 🙂

nadad
6. lis 2007

Bylo by to fajn, kdyby tam mimís byl 🙂 Ale fakt tomu pořád nemůžu uvěřit. Zrovna tenhle měsíc jsme se tulíkovali docela málo a vůbec jsem to neřešila. Tulení bylo kolem 5 dne a pak až 16. a 17. den. Mezi tím nic. Ještě mně napadlo, jestli to není cysta, četla jsem na příbalovém letáku mamatestu, že cysty mohou způsobit poz. výsledek. A minulý měsíc jsem ji asi měla. 😒

lussi
6. lis 2007

to je pravda, že cysty zkreslují testy, nicméně to nic nemění na tom, že jsi to stále nedostala a taky, a to je důležité, jste na to nemysleli a neřešili to, ono se totiž v takových případech kdy to člověk vůbec nečeká povede 😀 Nehledě na to, že kolem toho 16. dne mohla být ovu ne? 😉

nadad
6. lis 2007

No, mohla to být ovu. Nevím, nikdy jsem si bazální teplotu neměřila. Ovu na sobě občas poznám, ale tenhle měsíc jsem nic necítila. Někdy mě bolí v podbřišku - jednou, když mě takhle bolelo, zkusila jsem ovu testy a byly pozitivní. A stejně z toho nic nebylo. 😉

lussi
6. lis 2007

já taky neměřím BT, nechce se mi. A ovu testy jsem zkoušela minulý měsíc a podle mě jsou taky k ničemu, alespoň v mém případě, tak to nechávám osudu 🙂

nadad
6. lis 2007

Lussi, založila jsem nový téma. Jsem zvědavá, jestli mi někdo odpoví, kdo by na tom byl podobně 😉

Kolegyně, která má měsíčního chlapečka otěhulkovala po 9 měsících, každý měsíc dělala ovu testy a pořád je měla negativní. Pak se na to vykašlala a nic nedělala a byla těhu 🙂 Někdy mi přijde, že je to o psychice..
Já bych BT ani měřit nemohla,koupila jsem si v létě teploměr, že začnu a ani jednou jsem si ho večer nedala k posteli.. takže pro mě to není 🙂

lussi
6. lis 2007

já už taky začínám věřit, že to všechno dělá psychika, protože to už vážně není možný 🙂
nového tématku jsem si všimla, dobrý nápad, je dobré znát více názorů, myslím, že se ozve hodně děvčat 🙂

nadad
6. lis 2007

Někdy bych potřebovala mít skleněnou kouli a vidět dopředu, co bude. Tohle je taková zvláštní nejistota..
Ono se to nezdá, ale fakt je psychika moc důležitá... potvrdilo se mi to u více známých, co jim to nešlo 🙂

lussi
6. lis 2007

to ano, asi to bude zvláštní, doufám, že se taky brzo dočkám 😀
A někdy je lepší ani dopředu nevědět co bude, já bych se asi bála do té koule podívat jak se znám 🙂

nadad
6. lis 2007

Lussi,dočkáš se, brzy 🙂 Já jsem si přišla jak beznadějný případ a nakonec to vypadá celkem slibně.. měla jsem hrozný strach, že to nikdy nepůjde, pak jsem se na to vybodla, protože jsem byla zbytečně ve stresu.. musím teda říct, že mě do pohody dostala návštěva Caru v Podolí a přístup řezáčové. Uklidnila mě představa, že asi půjdu na laparoskopii a aspoň budu vědět na čem jsem 😉 Je to divný, ale fakt mě to uklidnilo.
nechci předbíhat, ale kdyby testy pořád vycházely pozitivně, mám zavolat do podolí? Nebo co mám vlastně dělat, když mě ještě nezačali léčit?

lussi
6. lis 2007

tak to já jsem taky v pohodě od té doby co jsem registrovaná v Podolí. Já na tvém místě bych tam zavolala s tím, že mi vychází pozitivní testy a jeslti bych nemohla přijít na krev, dál už se dozvíš postup, podle mě jak ti potvrdí těhu z krve tak tě rovnou objednají na ultrazvuk no a můžeš se tam pak asi rovnou objednat do poradny 🙂

lussi
6. lis 2007

to zamkli 😠

nadad
6. lis 2007

Počkám do pátku, ráno testnu a když tam stále budou //, tak tam zavolám a dojdu si na krev. Ale to čekání bude nekonečný ☹

lussi
6. lis 2007

musíš něco dělat abys přišla na jiné myšlenky, třeba předvánoční úklid 🙂 Já uklízím když nechci moc přemýšlet 🙂 Pátek je popozítří a uteče to jako voda.

nadad
6. lis 2007

No jo, zamkli 😠 Chtěla jsem téma rovnou dát do těhotenství, ale byla jsem na snažilkách a neuvědomila si to. Tak pak jsem ho šoupla i na těhotenství. Nevěděla jsem, že to vadí. 😒
Jé- úklid!!! Asi se do něj fakt pustím. Pořád odkládám umytí oken, dneska je hnusně, tak snad zítra 😉
Vůbec mi to dneska v práci neutíká.....

lussi
6. lis 2007

No někteří to neřeší a někteří tady jedou striktně podle pravidel 🙂 Ale tak co už no 😝
Mě to dneska taky moc neutíká 😒

pikusa
6. lis 2007

Ahojky holky 🙂
Nadad,no vidíš,je tam,to je super.Žádná cysta ale mimísek 🙂
Dnes ráno jsem vstávala do bíla-koukla jsem z okna a byl sníh.Ale zmizel během dopoledne.A ted?Leje jako z konve.

nadad
6. lis 2007

Ahoj pikusa!! 🙂
Kde bydlíš, že už u vás sněžilo? Tady ráno akorát pršelo a celý den stojí za starou bačkoru 😒

pikusa
6. lis 2007

Nadad,bydlím v severních Čechách kousek od České Lépy.A ráno bylo bílo,ale bylo to mokré,tak to zmizlo.Ale deti byly ráno před školou nadšené 🙂

nadad
7. lis 2007

Ahojky pikusa, včera už jsem neodpovídala, protože už jsem neměla čas.
No jo, to je jasanka, že u vás už sněžilo. Docela ti závidím, že bydlíš na severu. Jsem původně z Mostu, ale od 5 let bydlím v Praze. To máš kousíček do Krkonoš, viď? To ti závidím...baví mě jezdit v zimě na hory 🙂

Dneska jsem netestovala. Včera večer jsem zase na záchodě trochu zašpinila, tak jsem z toho měla blbou náladu. Volala jsem dnes do Podolí a sestra mi řekla, že to vypadá na spontánní těhotenství a mám navštívit svého gynekologa.. ptala jsem se na to špinění a říkala, že někomu se může víc prokrvovat sliznice a má to po celou dobu gravidity...No, ale na prohlídku mě tam nevezmou, když je to spontánní otěhotnění. Říkala mi, že když tak můžu přijít na krev. Myslela jsem, že když jsem tam zaregistrovaná, tak si mě tam nechají ( a hlavně, co si budeme povídat-nemám vyhráno 🙂. Prý, když to dostanu, tak se mám objednat na 10.den na utz.
Tak jsem se objednala na svojí gyndu a jdu tam zítra ve 13.00 hod. Tak doufám, že budu moudřejší 🙂