CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
15. srp 2008

Ahoj holky downhamka gratuluju, ale a´t nic nezakřiknem tak si počkáme na testík z krve. Mel paráda dopadla jsi dobře 🙂 Mě se dnes v práci udělalo katastofálně špatně, ale rozběhala jsem to a rozpila a rozjogurtovala. Myslela jsem že se nedožiju večera. Před chvílí jsem si píchla orgalutran a nevím jestli se mi to zdá, ale pěkně štípe a tlačí zároveň mám kolem červený flek jak hrom a pupenec. prima už pomalu přestávám mít kam to píchat.

m.e.l
15. srp 2008

Mě se udělalo špatně po snídani v půl deváté!!! A to jsem snědla o polovinu méně toho co normálně. . . . Pak když jsem šla od tramvaje, tak mi začalo šíleně píchat v podbřišku, až jsem myslela, že nedolezu. . . Teď je to zatím dobrý, jen pocit na zvracení zůstává.. ..

lucijda
15. srp 2008

mel a dostala jsi taky orgalutran nebo ne?

m.e.l
15. srp 2008

Ne, ten jsem zatím nedostala.. . . . Kdy jdeš na UTZ?

lucijda
15. srp 2008

V pondělí a ve středu prý bude nejspíš odsátí..

m.e.l
15. srp 2008

Jé v pondělí jdu taky v 10,30 . . . O odsátí Bahnička ještě nemluvila. . . .

lucijda
15. srp 2008

a aby toho dnes nebylo málo, tak ráno když jsem kousla do chleba mi praskla půlka zubu, visela jen tak na dásni tak jsem ho vytrhla sama auau ale zubáka budu řešit až budu mít za sebou tohle.

m.e.l
15. srp 2008

Teda, tak to mi je Tě dost líto 😠 , prý každou matku stojí každé dítě jeden zub, tak ty už to máš třeba předem vybráno! 😀

lucijda
15. srp 2008

Možná to mám navíc, protože levý vaječník stávkuje, tak aby ho popstrčila kdo ví jau pěkně bolí buď ráda že jsi to nedostala. Mám tam být na devátou 🙂

lucijda
15. srp 2008

Jééééééétak to jsem jesště neslyšela, mám tam pěknej kráter a řeže se mi o to torzo jazyk. Jsem dnes doma bez manži, kamarád se žení / rozlučka se svobodou ) a manža tam jel celej natěšenej, že mají objednanou stiptérku, jenže ta bude až ze soboty na neděli a to on už bude doma hi, hi 😀

m.e.l
15. srp 2008

lucijda: Mě se levá taky fláká, asi se opičí po tobě! 😀

lucijda
17. srp 2008

Ahoj holky, koukám máme víkend tak asi všechny odpočíváte 🙂 Já teda určitě, mám břuch nafouklý jak blázen( nosím manžovo tepláky), a pálí mě prsa. Tyhle pocity opravdu neznám tak jsem z toho celá vedle. Jinak včera kdyř jsem si píchala orgalutran, tak když jsem vyháněla bublinku, tak se mi i podařilo vystříknout trochu té účinné látky, snad to zas až tak vadit nebude 😒

pikusa
17. srp 2008

Ahojky holky 🙂
Lucijdo,taky se mi vždy povedlo trošku vystříknout ven.........tak to asi nevadí.Už aby byl konec vid,já už pak taky nevěděla,kam to mám píchat.

lucijda
17. srp 2008

Jé Piku, tak to jsem ráda já už byla celá nervní že jsem zase něco pos...Zdálo se mi jako blbost cpát do sebe takovou obrovskou vzduchovou bublinu, tak jsem jí prostě dala pryč i s orgošem.( Jen trošinku( A jak se Ti daří mamino?

pikusa
17. srp 2008

Díky,mě je fajn,až někdy i zapomenu,že je tam vevnitř 🙂 Ale večer mě břicho vždy bolí a po tom Utrogestanu jsem pořád jako zmlácená.Mohla bych pořád spát 🙂

lucijda
17. srp 2008

Tak spinkej ať mimouš pěkně prospívá 🙂 A kdy jseš zase do car, to už by jsi měla mít obrázek viď?

pikusa
17. srp 2008

jedu tam v úterý,ale zítra ještě musím volat v kolik,nějak jeśem si to nenapsala,když jsem tam volala na ty výsledky 🙂 no nevím,jestli mi dají obrázek............... 😒

lucijda
17. srp 2008

Určitě ti dají na obrázku parádní bublinku 🙂 Mě se teďla nechce vůbec nic dělat. Jen doufám, že zítra to bude v poho a ve středu bude odběr, už se opravdu těším až to budu mít za sebou.

christla
17. srp 2008

Ahoj holky!
Tak jak jsem psala, že nevím, kdy nás objednám, tak jsme se s manželem dohodli, že nás objednám hned v pondělí, uvidím, kdy nám dají termín. Sice nebudeme mít v ruce ještě druhé výsledky z imuna, ale na ty se holt počká. Musím teda říct, že z toho mám hlavu jak pátrací balón, ale zase se těším na to, že třeba už konečně bude mimi. 🙂

pikusa
17. srp 2008

Lucijdo,já bych teda obrázek chtěla 🙂
Christlo,já když jsem se objednávala poprvé,tak jsem se bála a zároven moc těšila.Ale u nás to trvalo docela dlouho,loni v červnu byla první návštěva a pak začala první stimulka v březnu,tak se nepovedla a pak v tom červenci a ta už dopadla.Nám to zdržela hodně genetika.
Tak ti budu držet palečky 🙂

christla
17. srp 2008

Pikusko, děkuji. To vyšetření na genetiku je v rámci IVF nebo jen v případě, že je nějaký problém?

pikusa
17. srp 2008

No ná řekli,že pro nás jedině IVF-ICSI a že to nám bez genetiky neudělají,tak jsme na ní museli a dlouho jsme čekali na objednání-skoro 2 měsíce a pak ještě 5 neděl na výsledky.

christla
17. srp 2008

Já myslela, kdyby třeba u nás hned nepřistoupili na IVF ale jenom na IUI, tak jestli je vyšetření na genetiku podmínka pro to, aby se začlo něco dít.

pikusa
17. srp 2008

Ne tady genetika není potřeba,když půjdete na IUI.

christla
17. srp 2008

No ale uvidíme, jestli k IUI dojde.
Mnažel měl jedno spermio v normě a ve druhém měl nedozrálé a málo pohyblivé spermie.... 😒

pikusa
17. srp 2008

No u nás spermio vždy katastrofa a já anovulační cykly a polycystický vaječníky tak IUI ani neřešili a rovnou ICSI.
Papká manža vitamínky?

christla
17. srp 2008

Do manžela cpu selen a zinek, tak snad to k něčemu je, ale to jedl i před tím spermio.
Já byla na laparoskopii a vše v pořádku. Vejcovody průchozí, k ovulaci taky dochází. Jen tento měsíc mi baječníky nějaks távkujou. Při laaprosokopii mi udělali drilling vaječníků.

pikusa
17. srp 2008

No tak ten driling je prý výborný,tak ted by se to mohlo povést bez centra 🙂 to by bylo vůbec nejlepší vid 🙂 🙂
Promiň musím zase mazat,mám dnes svátek a jede sem sestra,tak udělám aspoň pár chlebíčků.At máme co zobat.
Jinak jsem od obou babiček dostala červené víno,tak jsem jim teda řekla,že to už pít nemůžu 😉 tak i bábinky měly radost.No a vínko někdo vypije na návštěvě třeba 🙂

lucijda
17. srp 2008

Pikus gratuluju k svátku 🙂 To muselo být hooodně příjemné říct babičkám, že vínko nee 😀 jinak Chris my jsme zkoušeli IUI a pak hned doporučení na IVF ICSI, takže taky imuno a genetika. Prvně jsme tam přišli asi v lednu, předtím jsme chodili do CAR v Plzni, pak jsme přešli sem. No a teď stimuluju na ivf.

downhamka
17. srp 2008

Pikus vsechno nejlepsi!
Lucijda hodne stesti pri ivf
Ja jdu zitra na krev. test, tak vam dam vedet kolem toho odpoledne 😉 , uvidime jak embryjka pokracuji 🙂 🙂