CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
23. srp 2008

Mel neboj není čeho se bát!!V žádném případě jsem tě nechtěla vylekat!Neboj embroušky budeš mít v pohodě a pěkně rostoucí 😉 Já bych si pro ně měla jít asi v pondělí, ale uvidíme, natahujou to jak nejdýl mohou prý, aby si si tělo odpočinulo.

m.e.l
23. srp 2008

No já se nelekám, jen jsem z toho všeho taková né ve své kůži. Bolí mě na pravé straně stejně jako při stimulaci a jsem taková. . . No prostě brečela bych, litovala bych se. . . . No prostě super stav!!! 😠 A do zítřejších devíti dlouhá doba. . . .

lucijda
23. srp 2008

Mel, to já bych zase pořád jen spala a jedla, břuch už an necejti, jsem si dokonce všimla snes odpo, že jsem celou dobu chrněla na břiše, tak už to snad bude ok. Jinak Mel fakt se ničeho neboj vše dobře dopadne a brzy budeš mít mimouška v bříšku a pak parádní dvě koleje 😀

m.e.l
23. srp 2008

Jo ty dvě koleje budeme mít spolu!!! Maximální rozdíl dvou dní. . . . Moje maximální vyzvednutí mimísků je středa. Jinak manža říká, že jsem jak magor, když o nich mluvím jako by už byli na světě. Ale já to tak cítím, že jsou prostě někde. . . Je to součást náś dvou i když ještě není ani vidět. . . .

lucijda
23. srp 2008

Já ani nestíhám magořit, většinou mám plnou pusu nebo fakt chrnim. Já jim dala pracovní název Oskar všichni jsou zatim Oskárcí 🙂

m.e.l
23. srp 2008

Já mám pracovní název prckové! 😀

lucijda
23. srp 2008

V podstatě mají zatím několik buněk a my už jim vlastně dáváme práci? 😲

m.e.l
23. srp 2008

No asi tak nějak to bude! 😀 Ovšem problém bude v okamžiku kdy budu mluvit o prckovi a budu myslet mého manžela. Tomu taky občas říkám prcku. . . . 😀 😅

lucijda
23. srp 2008

Tak si si budou prckové dávat duo 😀 a co teprve když budete mít dvojčátka, to budete mít přeprckováno!To u nás když jsem dneska peskovala psa, že zase něco rozškubal v obíváku, tak se hnedka manža ozval že ine že tam bordel neudělal 😅

m.e.l
23. srp 2008

No to je taky dobrý, zajímavý, že když se mají ozvat tak se neozvou a když nemají tak se hlásí pěkně hlasitě!

lucijda
23. srp 2008

Jo jo to mají dokonale zmáknutý 😀 A taky umí dokonale válendo grando na gauči 🙂 Oba i pes i manža 😀

m.e.l
23. srp 2008

No psa nemáme, ale manža to zvládne za všechny. . . . Teď právě koukám jak sluníčko svítí na plovoucí podlahu - ty jo, asi by měl někdo vytřít. . . Manža to asi nebude co? 😲

lucijda
23. srp 2008

Jo tak to asi opravdu ne 😀 U nás je to hooodně podobný 😖 dneska jsem byla jak Alenka v říši divů, dorazila babča přivezla knedlo, vepřo , zelo a spoustu dobrot nakázala až dojdou zásoby, zavolat a že doveze nový a když jsem zkusila protestovat ještě jsoem dostala vynadáno že lehni a ani se nehni.... fajn bych si takovejhle servis nechala líbit častěji 😀

m.e.l
23. srp 2008

Ty jo tohle by se mi taky líbilo!!!!!

lucijda
23. srp 2008

Babči mají fakt dokonlej servis, střídalí se pěkně si to rozvrhly 😀 A když babi prohlásila, že příští týden upeče kachýnku, tak jí říkám že kachnu a mastný mám zakázaný, tak prohlásila, že manžílek může, tak že jí prostě upeče 😠 Tak jsem si vydobila alespoň bramboráčky 🙂

kalka
25. srp 2008

AHojky všem 🙂 Tak hlásím, že jsem minululý týden ve čtvrtek vysadila ten Utrouš a jak mi holky tady na netu předpověděly, tak opravdu do tří dnů přišla mrcha jakna koni.. takže dnes jsme 2DC a budu volat do Podolí, abychom se s Darebákem dohodli na další IUI.. 🙂 Jsem ráda, že ta mrřcha přišla a nedala di na čas... takže holčiny.. začínám na novo 😉

lucijda no to je ale ptvůrka ten váš chlupatej mazel.. hlavně, že jsi ale v pořádku 🙂

m.e.l budu na tebe ve středu myslet... ! a držit pěsti! 🙂

m.e.l
25. srp 2008

kalka: Ahojky, no myslet můžeš i teď, vypadá to že transfer bude dneska nebo zítra. Ještě budu po 9.té volat co dělaj naši prckové (pro neznalé je to pracovní název pro naše mimi 😀 ).

buresinka
25. srp 2008

Ahoj berušky, 🙂

tak je za námi další víkend a zase v práci. Tak bych ještě lenošila.
Lucijda si asi jede dnes pro mimísky, tak držím palce a hlavně dej pozor, ať Ti ten váš mazel neskočí znovu na břicho.
Mel, tak držím palce, ať jsou embryjka krásná.

Kal je mi to líto, že to nevyšlo, ale je fajn, že do toho znovu jdeš. 🙂

No já už se těším, že se také zase něco začne dít, ale nejhorší je, že nevím, kdy očekávat MS 😠 . Jak mi teď zlobila, tak fakt nevím, kdy se uráčí dorazit. 😠

downhamka
25. srp 2008

Tak dobre ranko,
tak kdepak vsechny dneska jste? Cokoliv vas dneska ceka, tak at vyjde na jednicku 🙂 🙂 🙂

m.e.l
25. srp 2008

down: Já jsem tady, průběžně sleduju debaty, čtu si, vařím, uklízím a nemůžu se dočkat zítřka až budu znovu volat co dělají naši prckové.

downhamka
25. srp 2008

Ahoj mel. tak ti drzim pesticky at jsou z nich deticky. U mne uz se ohrivaji a ultrazvuk mam za tyden. Jsem moc rada, ze to v tom Podoli ted jede jak na pasu. Co varis dobreho?

downhamka
25. srp 2008

Jak ti to vubec dopadlo, kolik jsi nakonec mela zdravych kousku? Mas pravdu, ze je lepe mene a kvalitnich!!! 😀 😀

m.e.l
25. srp 2008

down: Nakonec máme 5 prcků. Vyvijí se zatím naprosto stejně, zítra by snad mohl být transfer. Tohle čekání je fakt hrozný. . . . 😠

downhamka
25. srp 2008

jo, to mas pravdu, cekani je 😠 dlouhe. Ale musis verit a myslet na ne v klidu! Ja mela taky 5x ( nakonec z 6xvajicek z 9xfolikulu). Jelikoz to bylo moje druhe ivf tak to cele probihalo uplne jinak ( jine injekce, jiny protokol, jina reakce). Mam zamrazeny 3x a vsechno ted vsazim na to pondeli, at nam bije srdicko, pak by bylo 50%vyhrano.
Mluvim k nim a premlouvam je at vydrzi 🙂 🙂 - asi jako vsechny holky kterym to vysel krev.test....

m.e.l
25. srp 2008

down: Určitě to bude dobrý, mi měli 7 vajuch z 8 folíků. . . . Jenže ty dvě vajucha byla nedozrálá. . . .

downhamka
25. srp 2008

Jo to se stava, je nektera vajucha jsou nedozrala, vzdyt ty chudaci folici nemusi byt taky vsichni stejne velci. 😉 No ale uz tady mame hodne tehulek. Tak ti preju aby jsi mela na transfer doktor Bahnikovou, ta byla moc sikovna! 😀

m.e.l
25. srp 2008

down: Uvidíme, kdo to bude. Hlavně ať už to je. . . Na ničem jiným mi teď nezáleží. 😨

downhamka
25. srp 2008

Ale v Podoli to tak nevadi kdo to bude. I ti ostatni jsou kapacity. Ja ted musim bezet ale drzim ti pesticky a ja se zase objevim! Mej se krasne a at ti to utika.... 😉

m.e.l
25. srp 2008

down: Ty se měj taky hezky, zatím pa.

pikusa
25. srp 2008

AHOJ HOLKY,
jo jo lucijda si jela pro mimi 🙂
Jinak,já zase špiním,tak už aby byl čtvrtek a UTZ a hlavně vše v pořádku.