CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
7. lis 2008

Jojo, musím se polepšit i s jogurtíkama. 🙂

pikusa
7. lis 2008

Mací,no já právě na KO měla nějaká špatný PH v pochvě a proto to ted musím taky napravit,jogurtama a kysanýma nápojema.............no nutím se nutím 🙂
Murečko,tak bumbat bumbat 😀

macous
7. lis 2008

No já zas měla po Utroši mykozu, ale snad už to je lepší, teď se mi to zdá jakože lepší, tak uvidím, každopádně, kysaným nic nepokazím 😉
Piku, to jsem nevěděla, že se to dá takhle spravit přes to co papáš... to je ale dobře 😀

pikusa
7. lis 2008

Macous,ještě jsem k tomu teda dostala mastičku......"dovnitř" 😉 a pomohla,tak ted nesmím ty jogurty zanedbat.

georgik
7. lis 2008

Ahojky holky,
tak po trech slabe pozitivnich testech se dneska naplno dostavila mrcha.....☹ jeste ze jsem s tim moc nepocitala, tak to ani tolik neboli, ale abych si nehrala na hrdinku, tak do breku mi trosku bylo....
no takze manza se toho "pichani" docka 🙂
Macous gratulujuuu, Market taky 🙂 Doufam, ze se k vam s "podolackymi //" brzo pridam 🙂

lucijda
7. lis 2008

Ahojda, tak koukám večný téma mykozy, taky jí mám, ale já se jí pořád nějak nemůžu zbavit. Hrdě jsem hlásila, že piju actimel, a na to se Dr. zasmála že akorát vyhazuju peníze tak jsem naklusala koupit si lactobacily a mám čípky a mastičku Pimafucin.

pikusa
7. lis 2008

Georgik,to mě mrzí,ale super,že jdete do boje,no aspon si manža užije vid.
Luci,no já měla Vitagin C,tak at tě to co nejdřív opustí 🙂

georgik
7. lis 2008

pikusa: jojo, ten se na to tesi 🙂 jak jsem psala, je to saďour 🙂
holt zazraky se nedeji, nebo deji, ale nam se vyhybaji.....
takze 12. jdeme pro vysledky genetiky (snad je vse v poho) a pak nas objednam na konzultaci, aby se domluvil protokol.....

lucijda
7. lis 2008

Georgik, to je škoda, ale jestli se manža těší na pícháníčko tak si alespoň zařádí 😉 ten můj blb mi řekl že to nic není tak co to řešim, jo nic to není to je pravda, ale ta první to byl očistec.

m.e.l
7. lis 2008

georgiku, tak to mě mrzí. 😠 😢

kalka
7. lis 2008

marketma vyčerpávající! díky 🙂 a gratuluju!!!! 😉

murecka76 mám tam být v 10:30.. 🙂

macous to je rapáda! plaško jedna 😉

kalka
7. lis 2008

lucijda 😀 😀 😀 to máš pravdu.. to byl očistec 😀 😀 😀

georgik
7. lis 2008

luci, mel: me taky, ale nic s tim neudelam.... nejradsi bych tu firmu, co ty testy vyrabi zazalovala za psychickou ujmu, protoze ty druhy carky tam fakt byly!!!! 😀 kdybych na to brejlila sama, tak si reknu, ze jsem si je tam jen predstavovala, ale ty testy videla i kamaradka, a mela snad vetsi radost nez ja, ze se to povedlo prirozene!!!!
ale jak pise lucijda, manza se tesi, ze me bude moct beztrestne ublizovat, tak aspon si "uzije" 🙂 protoze ja sama bych to asi nezvladla....

m.e.l
7. lis 2008

lucijdo, můj manža to nekomentoval a dělal, že nejsem doma, když jsem si píchala injekce! On je totiž nemá vůbec rád. . Takže to fakt vidět netoužil. 😉

pikusa
7. lis 2008

georgik,zase výhoda,že víš,jak na tom jste geneticky 😀
Já jsem taky píchala sama,ten můj mě jen litoval 🙂

georgik
7. lis 2008

piku: to bych vedela i tak... 🙂 na tu genetiku pro ty vysledky bysme si dosli, i kdyby to vyslo 🙂
jsem si rikala, ze by to byl hezky darek k vyroci, ktery mame v utery 🙂 musim vymyslet neco jineho..... 🙂

pikusa
7. lis 2008

Georgoi,ještě mě napadlo,někdo má MS i na začátku těhu.Raději zkus testík ještě po MS,at máš jistotu.

georgik
7. lis 2008

piku: no vzhledem k tomu, ze jsem tri dny slabounce spinila, tak jsem si rikala, ze to jeste porad vypada nadejne, ale dneska se to rozjelo fest, tak tomu moc neverim.... kdyby to bylo spineni, tak mozna ta nadeje jeste zije, ale obavam se, ze to mam secteny 🙂

pikusa
7. lis 2008

No stejně jsi smířená s tím,že to nevyšlo a manža tě bude trápit 🙂 ale pro jistotu víš 😉

georgik
7. lis 2008

piku: sicher ist sicher 🙂 18.11. jdu na preventivku na gyndu, tak to kdyztak zjistim tam 🙂

kalka
7. lis 2008

holky ta prodloužená kultivace.. dělají jí vždycky?.. my teda máme o ní zažádáno..protože nám jí Řezáčová doporučila, ale nevím jestli, že třeba jí dělají podle situace.. máme zažádáno i o ICSI, ale to prý budou dělat nebo nedělat až podle aktuálního spermia..

murecka76
7. lis 2008

Kalka, zrovna jsem tohle dilema včera řešila s Žáčkovou, říkala mi, že to máme podepsat, ale udělají to jen když bude potřeba. Když nám Darebný dával udělal mi puntíky u ICSI a zamražení, u prodloužené kultivace jen menší puntík, tak proto jsem se na to zeptala. Prý je to jen souhlas, kdyby to bylo potřeba. 🙂
Tak to se v pondělí nepotkáme, tak třeba na OPU. 😀

kalka
7. lis 2008

murecka76
tak to je paráda.. že to udělají jen když bude potřeba 😉

Jo a jestli se střetneme na OPU.. tak pak na dospání postel v pravo je moje! 😀 😀 😀

pikusa
7. lis 2008

holky,tak vy spolu budete spát jo 🙂 😀
My měli prodlouženou na 6 vajec,ostatní zamrazili hned 🙂

lucijda
7. lis 2008

Jééé holky, nééé aby se to tam zvrhlo v orgie se sestřičkama, jsou totiž moc milé 😀 PK a ostatní vám udělají podle situace, jak budou vypadat spermijky a vajucha my jsme měli na PK všechny embroušky.

zulik
7. lis 2008

Ahojky, koukám, budou tady další maminky 😉 Kalko, upřesni si, jestli vpravo když stojíš k sálu zády nebo čelem, aby Ti to nevyfoukla 🙂 Holky, ani nevíte, jak jsem ráda, že je pátek.

lucijda
7. lis 2008

zulik, to se ti nedivím, já se taky vždycky děsně těšila, teda když jsem zroovna nešla v so do práce. Jinak ta postýlka u skříněk je nejlepší 😀

zulik
7. lis 2008

Tak u skříněk 😀 😀 😀 Takže tu asi bude chtít Kalka. Já dnes byla v CARu na krev, tak se uvidí,jak to půjde nebo nepůjde dál.Letos se ale už asi nic nestihne 😒 Byl by to totiž dlouhý protokol, a to asi sotva.

lucijda
7. lis 2008

leží se tam fajn, já sjem se tam rozvalovala jak kilo vyvalínu a sestřičky mi pořád naklepávaly polštář atd.... stejně by mě zajimalo jak rozhodujou o těch protokolech, já dneska koukala do stimulačního a se vším všudy jsem si píchala 9dní.

pikusa
7. lis 2008

Já ležela uprostřed 🙂 a potom přivezli ještě jednu postela byly jsme tam 4 😉
Zulik,krev na co???Profil??