CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
8. lis 2008

Zulíku promin byla jsem pryč 🙂
No nevím,jestli podle pohaví,ještě se uvidí a já bych klučíka chtěla,přítel má 2 holky.............a já stejně vždy chtěla kluka 🙂

zulik
8. lis 2008

Pikusko, to neva, já jela na ten nákup a už zase dlouho sama nepůjdu tak, abych odjížděla po tmě.Otravoval tam nějaký houmelesák, jestli nemám drobný 😝 A v obchodě byl nával, půlka Ukrajiny, půlka Číny a zájezdy z domovů důchodců 😀

pikusa
8. lis 2008

Zuliku,no síla teda.............no u nás před Tescem taky stojí taková ta špinavá část lidí a je pravda,že na počátku těhu mi nebylo dobře kolem nich chodit.zvedal se mi žaludek.

zulik
8. lis 2008

Já ho naštěstí necítila, tak blízko si nedovolil, hned jsem mu řekla, že nemám. A já prý vypadám nějak na první pohled nepřístupně,hlavně, když se ještě mračím,tak dal pokoj. Jinak tak přes rok mám potíže s čichem, všude cítím nějaké smrady,hlavně v MHD a těhu nejsem 🙂 To si nedokážu představit,kdybych byla a ještě se to zesílilo 😅

macous
8. lis 2008

Ahoj holky, jdu vás naskok pozdravit a dočetla jsem debatu o nákupech 🙂
Já jezdím vždycky sama a manža za to naoplátku chodí o víkendech pro čerstvé pečivo k snídani 🙂
Ale dneska byl se mnou - abych to teda prý jako netahala 😵 😵 tak jsem byla ráda.
Na Vánoce mám stále prdlačku, tak s tím musím taky už začít něco dělat 🙂
Piku, jdu ti zkouknout ty věcičky a kočárek 🙂

pikusa
8. lis 2008

No někdy ty pahy musej být teda síla 🙂 a to nejezdím MHD,ani autobusem ani vlakem 🙂

macous
8. lis 2008

Piku - krásný albíčko 😉 a kočárky taky, jen tada nevím, jaký bych si vybrala, asi to chce vidět osobně 😀
já padám dělat večeři 🙂

pikusa
8. lis 2008

MAC,díky 🙂 no ještě se to může změnit s tím kočárkem milionkrát 😀

lucijda
8. lis 2008

jé tak nákupy jsme absolvovali dnes taky cšude fůra lidí, když jsme měli nakoupeno, tak jsem si vzpomněla že mám chut na hamburger, ve stánku měli zavřeno tak že si ho uděláme doma. Jen to maso na to nějak ne ane sehnat, tak jsme byli v Penny, Bille, nakonec v děsně přecpanym Kaufáči a u kasy jsme s jednou krabičkou čekali přes 20min. Mylsela jsem že mě manžel zabije. 😅

macous
9. lis 2008

Lucijdo, ale hambáče byly dobrý viď 🙂 😵

Holky hezkou neděli 😉

pikusa
9. lis 2008

Ahoj holky a taky přeji prima neděli 🙂

murecka76
9. lis 2008

Ahojky?

Pikus, krásné věcičky, udělala jsi si určitě super radost. 🙂

Holky, jaký je váš názor na AH? Přemýšlíme jestli se k tomu máme také podepsat.

lucijda
9. lis 2008

Murecka já se na to ptala Dr. a nedoporučila mi to. každopádně po OPU za Tebou přijde embryoložka a já jí říkala ať podniknou co bude potřeba- takový full servis, ale ona se na AH také netvářila a na rmbryjkách ho nedělali, takže k tomu víceméně přistupujou až v krajních případech. 🙂

murecka76
9. lis 2008

Lucijdo, díky moc, jde mi o to jestli to musí být podepsané i k tomu full servisu. Taky se zeptám zítra doktora. 🙂 Děkuji, krásný večer.

kalka
10. lis 2008

Ahojky 🙂
murecka76.. vidíš a já myslela zrovna tu u skříněk nemyslela 😀 😀 😀

Piku úplně tě vidím, jak se pořád určitě kocháš těma věcičkama.. a pořád je přerovnáváš 😀 😉

Holky já včera měla totálně kritickej den.. už když jsme vstávala, tak jsem věděla, že je něco špatně.. nebylo mi jako zle nebo tak.. ale byla jsem jak v cizí kůži.. byla mi malá.. a pořád sem brečela.. všechno mi vadilo.. když jsem připravovala oběd, tak při krájení masa na guláš sem myslela, že vyskočím z kůže až jsem s tím mrskla a šla bulet do ložnice... a manžovi jsem řekla ať si to dovaří sám.. no prostě hrůza.. byla sem asi na přes držku.. musím to tak napsat, ale vůbec no nešlo ovlivnit.. a večer mě začala děsně bolet hlava.. ještě, že byla neděle.. jinak bych asi v práci všechny povraždila.. 😝
Holky.. nestalo se vám při stimulaci, že by jste tak týden po píchání Puregonu začaly všechno jídlo který jíte při polknutí cítit jako hořký????.. mně normálně už tejden všechno při polknutí chutná hořce.. asi sem cvok 🙄

m.e.l
10. lis 2008

Ahojky,
Kalko tak takový problém jsem až tak u stimulace neměla, ale každá jsme jiná. Možná jsem jen byla taková citlivější, ale vyloženě ubrečená to ne.

ivkaj
10. lis 2008

Kalko, nic si z toho nedělěj. Sveď to na hormony a je to😉
Když jsi brala ten Prednison, chodila jsi během léčby aspoň na IUI nebo se začlo něco dít až po skončení léčby?

macous
10. lis 2008

Ahoj holky,
Kalko, já to taky neměla a na tvém místě bych to taky přisoudila hormonům a hotovka 🙂
A jak je ti dneska?
Ostatní zdravím 😀 .
Holky jsem dnes zase testla - takže 13 D, je to v albíčku 😀

pikusa
10. lis 2008

Ahoj,
Macous teda to je paráda 😀 jo jo tak je to jasný a ted ještě potvrzení z krve at jsi ofic těhule 😉
Kalka,ty snad vidíš k nám domů 😀 😀 😀 a hormony pracujou,vždyt je to taky zásah do organismu jako blázen 🙂 já jsem si vždy říkala,at z toho ten chlap taky něco má ne???? 😀

lucijda
10. lis 2008

Mac testík je přímo výstavní teď už opravdujen kolik bude hcg a je to!!! 😀 Kalka to budou opravdu hormony, já jsem přesitlivělá do teď stačí mi abych koukla na zprávy a bulim jako želva, ne vždycky jen to na mě tak padne noo.

pikusa
10. lis 2008

Jo holky,já minule bulela u ordinace jako malý dítě..............

lucijda
10. lis 2008

Piku to já se tam vždycky tak bojím že mám sevřený úpně všechno i slzný kanálky 😅

lucijda
10. lis 2008

Piku jinak už Tě chápu s tím čistěním zubů, stačí mi abych zajela na stoličky a žaludek se mi houpe ještě půl hodiny.jdu nakoupit nechce se mi blééé. 😖

pikusa
10. lis 2008

Taky bych měla nakoupit,ale nechce se mi 😒 asi to nechám na drahé polovičce 😀

kalka
10. lis 2008

Jsem tady! Právě jsem se vrátila z Podolí 🙂 tááááákže.. mám hromadu folíků a velikost 18mm.. 🙂 takže dneska posledních 150 IU puregonu... a ve 21:30 ten Otrivalabla bla.. nebo jak se mu nadává a ve středu 7:30 odběr (OPU)... už se nemůžu dočkat 🙂 a jsem zvědavá kdy přijde ET.. už abych měla ty dudláčky u sebe a mohla je chránit 🙂 holky já se tak těšim! 🙂

ivkaj kdepak.. nesměli jsme nic.. ani IUI.. a sexík jen s gumičkou.. je to zdlouhavý, viď.. 😒 máte ten Prednison na dva měsíce?

pikusa jasně, že vidím.. myslím, že jsme všechny stejný a přesně vím co budu dělat já 😀 😉

m.e.l
10. lis 2008

kalko, no super. Takže ve středu už budeme vědět jaká jsi nosnice. . . . 😀

kalka
10. lis 2008

m.e.l
jasná páka 😀 se těším jak dítě na Vánoce! 😀

m.e.l
10. lis 2008

kalko, no hlavně pak před ET hezky natřásni peřinku ať se embrýska pěkně zavrtají. 😉

kalka
10. lis 2008

jéje.. si piš 😉 Hele Mel.. sestřišky mi říkaly, že si na OPU mám vzít bačkory, košili.. a.. ještě něco a já si nemůžu vzpomenout.. nevíš co by to mohlo být???

m.e.l
10. lis 2008

Marně přemýšlím, na ET se kromě tohohle bere i utrouš. . . 2 kuličky, ale na OPU. . . .