CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
27. čer 2012

@darazv jo jedou na nějaky kongres,ale má ta byt zaskok...take jsem se ptala

darazv
27. čer 2012

@maja1111111 Ahojky tak ako ? a kto ti robil transfer? držím palčeky 😉

malinka_02
27. čer 2012

@darazv takze pridlouzena se dela jen u vice vajicek jinak ne?
@mabumi Tak to urcite ale nemusi to vyjit a kdyby me pak vyhodili a sla sem jinam tezko bych jinde ve zkusebce behala po tolika doktorech..nemusi to vyjit spoustu let..

mabumi
27. čer 2012

@maja1111111 tak uz je malicke u teba? no tak po hodine sa uz muselo zahryznut ako kliest 😉 😉 😉
@malinka_02 ja ta chapem, tiez som to riesila. jednak IVF, ale popri tom aj operacie, takze tych vymeskanych dni a tyzdnov v praci bolo vela 😒 . neviem aku mas pracu, ale ja som sa snazila robit aj z domu, a cez vychadzky som niekedy isla do prace. potom to nebolo take bolestive a zamestnavatel videl aj snahu 😉 . urob to tak, aby si mala co najmenej stresov.

maja1111111
27. čer 2012

@darazv no zrovna paní Melicharová,ale vypadá to ,že se jí to povedlo naprvní pokus 🙂 ,bylo to tam krásné videt na ultrazvuku.Myslímže tam je 😀 .. sestřička nás tam dnes nechala ležet asi hodinu ..sakra at se chytííííí!! 😵

darazv
27. čer 2012

@maja1111111 jasne o tom ani netreba pochybovat 😀 budeme tehulky a basta 😀

maja1111111
27. čer 2012

😀 😀 😀

pikusa
27. čer 2012

@maja1111111 tak ted děj se vůle boží.....držím palečky----a to všem tady že 😵
Já měla tehdá IVF o prázdninách a to mám volno....takže pohoda....a KETY ještě na mateřské,takže sice ne práce ale Mates se odložit nedá že

malinka_02
28. čer 2012

@mabumi no bohuzel moje prace je takova ze mraky stresu ale kdyz si vemu PN tak mam stresvprotoze se na me tvarej a sefka furt vyvolava a je nastvana.Za 4 roky sem mela pn jen jednou 4 dny po operaci a kecy..

Jinak ja dnes ok homocystein je v pohode takze 9.7. Uzv na konci cyklu a pokud bude ok tak jdem na to..budu brat jen leky na srazlivost..

mabumi
29. čer 2012

@darazv ahoj ako sa citis?

darazv
29. čer 2012

@mabumi Ahoj akurat som dnes došla skor z prace nebolo do čoho pichnut tak nas šef poslal domov a idem až v stredu ,,no cítim sa fajn sem tam ma pichne podbrušku ale inač nič no samozrejme v noci pár krát idem na wc ale to je bežné 😀 a ty?

mabumi
29. čer 2012

@darazv tak to bude asi znamenie ze mas v praci volno 😉 . asi aby sa lepsie uhniezdili 🙂
ja tiez chodim v noci na zachod, ale niet sa co cudovat, ked vecer zjem 1/4 melona 😀 😀 😀
tiez ma obcas popichava v brusku, tak uz len cakat, ze je to dobre znamenie 😵
ty si to mavala aj predosle razy ze ta obcas pichlo?

darazv
29. čer 2012

@mabumi ano mavala som to vždy nepocitujem žiadne zmeny z predošlych 😀 nech už je 9teho to je moje štastné čislo tak hadam to tentokrat klapne 😀

maja1111111
30. čer 2012

@darazv
@mabumi holky a delalo se vám imunologické vyšetření,zda nejste alergické na spermie nebo tak něco??

darazv
30. čer 2012

@maja1111111 po 4 neuspešnych transferov som si to v podolí vydupala pretože nič také mi pred ivf nerobili,,,tak som mala skoro pol ročnu pauzu a pri nej som obehala imunologii,hematologii a znovu genetiku a chvalabohu nič mi nezistili tak som nechapala prečo tie neuspešne transfery 😠

maja1111111
30. čer 2012

no nato asi nikdo neumí odpovědět ☹..ale určitě bych si to taky nechala udelat...už mi není 20let..a nemám času na zbyt 😒

pikusa
1. črc 2012

@maja1111111 mě ne,jen genetiku....pak jsme hned otěhotněla na první transfer....vlastně i na druhý.....tak imuno jsme neměla

maja1111111
1. črc 2012

@pikusa jojo no když to šlo ,tak to je ok.ale když to nejde 2-3krát,tak si myslím,že mají poslat automaticky...ale nějak se ktomu nemají.... 😠

pikusa
1. črc 2012

@maja1111111 vydupat si to....

mabumi
2. črc 2012

@darazv veru, uz by mohlo 🙄 😉
@maja1111111 ani ja nemam imunologiu, a som po 5. transfere. teda robili mi pred prvym IVF imunologiu, ale len v centre, to asi nie je taka uplne komplexna. to bolo OK. no a pred druhym IVF mi dali preventivne prednison, vraj kvôli endometrioze, ale tak ono je to jedno s druhym 😒

maja1111111
2. črc 2012

@mabumi ta imunologie ,co Ti byla dělaná v centru je reprodukčni umunologie...což by mělo byt ono...a tim ,že Ti dala prednison předešla i alergickým reakcím (na sperma atd.)ale ,že je to i proti endometrioze,tak to slyším poprvé...to se musím zeptat doktorky... 😕 .

mabumi
2. črc 2012

@maja1111111 nie, nie je to proti endometrioze. ale tato pliaga zvykne robit neprieznive prostredie, mozno aj nejake protilatky tiez. tak preto. beriem iba pol tabletky...
ako sa dnes citis?

maja1111111
2. črc 2012

@mabumi já se cítím stále stejně,jen mě děsně bolí prsa,ale to jsem měla i minule..hned jak začnu brát ultrogestan..a Ty?nějaké nové příznaky?

mabumi
2. črc 2012

@maja1111111 ja vôbec nic. ani prsia necitim. este minuly tyzden ma aspon obcas nieco pichlo, ale teraz ani to nie. a bojim sa testovat 😝
@darazv a co ty, ako sa citis? kedy testujes?

maja1111111
2. črc 2012

@mabumi někdo nemá žádné příznaky,to nic neznamená 🙂

mabumi
2. črc 2012

@maja1111111 ja to teoreticky viem 😀 . neviem co to so mnou je, ale tentokrat to nejako prezivam, inokedy som to brala tak realne 😅

darazv
2. črc 2012

@mabumi ahojky ja sa citim fajn az na bolave prsia 😠 testikovat budem vo štvrtok skor to nemá ani cenu ked mi robili ket 15dc a dnes som len 22dc a cyklus mavam az na cca 32-35 dc 😀 a ty mas kedy v pláne? držim palčeky aj
@maja1111111 😉

mabumi
2. črc 2012

@darazv ale to je dobre znamenie ze ta bolia prsia, nie? sice ty si tusim vravela ze ta tiez vzdy bolia, ci sa mi to pletie? to mna vôbec nebolia, ani ich necitim 🙄
neviem kedy budem testovat, akosi mi chyba odvaha 😖

maja1111111
2. črc 2012

@mabumi asi jak u koho..mě vždy bolí prsy ,když to mám dostat..takže rozdíl moc nepoznám

darazv
2. črc 2012

@maja1111111
@mabumi prsia ma bolia vyše mesiaca hlavne v noci ked sa prehadzujem dr tvrdili že je to tymi hormonami ale ak ma budú boliet stále nadalej je mi jedno čo dr tvrdia a pojdem znovu radšej na sono 😠