CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
16. pro 2008

Macous no to teda 😀 ale ráno je asi o 5 milimetrů menšíííííííííííííí 🙂 😀

vendi1
16. pro 2008

Ahoj holky, tak jsem byla 2 dny v praci a jsem docela utahana. Vcera jsem prisla v 18 hod, lehla a spala az do rana. Vcera jsem myslela, ze puvodne dneska nepujdu, ale jak jsem byla rano tak vyspana 😀 , tak jsem sla. Slibila jsem ji, ze jim dodelam rok, tak zatim musim. Jinak to musi byt doma docela namahave tak dlouho ne? 😀 Co porad delate? Piku to je krasne brisko. Radila mne kamaradka mazat se proti striim, mazes? 😀 Macous bud rada, ze se ti na chvili ulevilo a neboj urco je vse v poradku, ale ja taky ted mam nejake obdobi, ze si porad rikam jestli je vse v poradku a jestli mne mimis nekam neutekl... 😕

murecka76
18. pro 2008

Ahoj holky, tak jsem doma z nemocnice, v pondělí večer jsem začala hodně krvácet tak jsme jeli, nechali si mě tam. Mimísek je zatím ok, tak snad bude vše dobré. Vůbec neví čím to mohlo být. ☹ Ale bylo to strašné. 😒

macous
18. pro 2008

Ahoj holky,
Murečko, tak to mě vážně mrzí, je to záhul na nervy, věřím, že jsi byla v absolutní panice, byla bych taky. Ale řeknu ti, že nejsi první, v jiných tématech kam chodím, vím min. o třech dalších holkách, co si taky zakrvácely, mohl to být klidně hematom nebo cysta, často se to po IVF stimulacích stává, když se otěhotní. Kdy máš další kontrolu? Hlavně teď hezky ležet a žádný stresy a bude to dobrý 😉 .
Piku, já si taky pořád sahám na pupek, teď malinko vylezl, a přijde mi, že roste každým dnem, hlavně večer jsem jakoby taková odulá až od boků 🙂 jen jestli to nejsou větry 🙂 🙂 😀
Vendi, je mi fakt moc lepší, posledních pár dní, akorát dnes ráno jsem se překvapila, když jsem z čista jasna mazala na wc dávit 😉 prázdný žaludek, jako obvykle, bylo to moooc parádní a teď už je mi zase dobře 😵 Jo a taky to v té práci nepřeháněj, mimi je nejdůležitější a na ostatní se vybodni, mě taky volali z práce, a odmítla jsem jakoukoli možnost, že pokud budu i na dále těhotná a nic se nepřihodí, tak prostě nepřijdu, naštěstí to pochopili a vzali za mě jakože náhradu s tím, že když se vrátím, tak jí najdou jinou činnost 🙂 .

kalka
18. pro 2008

Ahoj holky 😀 Sem tam sem na vás jukám..

Murečko.. si mě vyděsila 😒 jsem ráda, že je mrňous v pořádku! Dávej na sebe velký pozor.. raději jeďte do nemocnice zbytečně než pozdě! Myslím na tebe!

Piku.. ty už mám pupajze! 😀 můžu ti jen závidět 😉

Macous.. tak hlavně ty prdíky nedrž 😀 😉

vendi1-- že se jim tam na to nevyprdneš.. máš doma odpočívat s nožkama nahoře 😉

macous
18. pro 2008

Kalka ahojda, tak jukni častěji 😀 😀 😀 😀

murecka76
18. pro 2008

Holky, co vám budu říkat, byl to šok, lilo ze mě jako z vola. ☹ Hrozně jsem se bála, nic mě nebolelo, žádné špinění nic, vysprchuji se, že si jdu lehnout a jdu v předsíni a taková spoušť, no děsné.
Sestra co mě přijímala mi včera řekla, že když to viděla, že nevěřila, že tam ještě budu.Myslela, že bude ráno revize a já už budu fuč. ☹ To mě potěšila. Na kontrolu jdu 23.12.bude to nekonečné. Ještě někdy malinko krvácím, ale to prý může být.

pikusa
18. pro 2008

Ahoj holky,
tak jsem byla na cukru,ráno mi brali krev,pak vypít tu hnusnou sladkou vodu a za 2 hodiny zase na krev.No a výsledky budou až půjdu na KO k dr.Takže si zatím ještě můžu dopřát cukroví a pak se uvidí :lol:
No a po tom jsem šla do školy,děti měly besídku a dostala jsem i dárečky,no dětičky moje zlatý :lol: a zítra s nima budu celý den,chybí jim učitelka :lol:
Murečko,tak hlavně že miminko se drží,tak to je bojovník.....ne ne vlastně bojovnice,folky víc vydrží 🙂
Vendi,břicho mastí přítel poctivě každý večer 🙂
Kalka,nezávid,až já ho mít nebudu,tak budu zase závidět tobě 🙂 mě se líbí bát těhotná víš.....
Macous,neboj,poroste,poroste 😀

lucijda
18. pro 2008

Muřečko, šup doma do postýlky a nožky nahoru odpočívat a odpočívat. Tak to je mimís pěknej bojovník, jen tak dál 😉 Kalka a jak to s tebou vypadá?
Já dnes mazala taky bříško a najednou mi tam vylezla taková pyramida, tak jsem mazala a mazala a pyramida zalezla. 🙂
Vendi šetři se, na mě taky v práci zkoušeli jestli se tam nezastavim, alepoň na inventury, tak kdepak ani omylem, max. jim přijdu udělat psychickou podporu 😉 pak zase rychle pryč 😎

pikusa
18. pro 2008

jEŽIŠ CO JSEM TO NAPSALAL 😀 Mělo tam být holky víc vydrží 😀 😀

macous
18. pro 2008

Ahojda,
Piku, však jsme to pochopili 😀 😀 mě ty malinkatý dětičky ve školkách hrozně dojímaj,to mám snad od 18 let, vidím je, jak jdou na procházku na provázku a už jsem na měkko 😵 😵 jsou taaaakkk roztomiloučkýýýýý
Lucijdo, jak říkáš, práce - neeeee.
Holky a kdy jste začaly mazat???
Murečko, máme kontrolu ve stejný den, já v půl devátý co ty? 😵

lucijda
18. pro 2008

Mac mazat a mazat už teď, já mám třeba zespodu pěkně popraskaná prsa toho jsem si všimla někdy před 14 ti dny, děsně jsem se tomu smála měla jsem z toho radost asi jsem tak trochu pitomá, ale jsem ráda, že si mě Alenka upravuje k obrazu svému 🙂

lucijda
18. pro 2008

Jo to důležitý jsem nenampasla, mazej už teď 😉

macous
18. pro 2008

Lucijdo - 😀 😀 😀 tak jo, já teda začnu na Vánoce mazat 😀

lucijda
18. pro 2008

Jdu špízlovat jestli nebudeme stavět pyramidku 😀 Mac chodíš pořád do Car nebo už k dr?

macous
18. pro 2008

Rozhodla jsem se, že tam zůstanu, budu chodit k Darebnému, má ordinaci každý pátek odpoledne, ale teď půjdu v úterý na poslední kontrolu do CARu, Řezáčová mě tam nechala asi jakože do konce roku, že je to vlastně jedno 😵 rovnou mi vezmou krev na screening a 14.1. mám sceening (to už budu cca 13+5), tak snad bude vše v pořádku 🙂

lucijda
18. pro 2008

Tak to ju, já jsem tam měla jít na scr. taky ale nakonec jsem šla ke svému dr. a dělal mi ho cca o 14dní dříve než jsem byla objednaná tam. Já ani nevím v kolikátém tt jsem přecházela ke svému dr.Chodíš ještě pořád na kontroly jednou za 10dní. nebo už to protáhli?

murecka76
18. pro 2008

Kočky, děkuji. Opravdu jen ležím a odpočívám. Macous, na kontrolu nejedu do CARU, ale tady u nás do nemocnice, do CARU mám jít až 29.12.

kalka
19. pro 2008

Dobré ráno🙂

no jak je to semnou... teď netrpělivě čekám kdy přijde mrcha.. očekávám jí v neděli nebo v pondělí.. no a 10 nebo 11 DC si zajedu do Podolí na UTZ jak to vypadá s folíkama.. modlím se, aby tenhle cyklus probíhala ovulka.. pokud jo, tak jestli dobře počítám, tak bych mohla v tom týdnu od 5.1. do 11.1. jít na KET.. ale bojím se, že zase ovulka nepřijde.. ta stimulace dala mému tělu zabrat a teď budou folíci líní.. no uvidíme.. držte mi pěsti.. vždyť už jsem tu mezi váma snad jediná kdo není těhu ☹

Hezký den holčiny a dávejte na sebe bacha!!! 😉

murecka76
19. pro 2008

Ahojky,

Kalko, moc na tebe myslím a pevně věřím, že to dobře dopadne a folíci na rostou. Strašně moc ti to přeji. 🙂

Já ořád ležím, jsem z toho na prášky, když tady vidím tu spoustu práce, dárečky nedořešené, ach jo. Snad alespoň mimís vydrží a 🙂 vše vynahradí . Jsem už úplně hotová pořád se sleduji a hlídám, lítám na WC.Píchá mě po pravé straně a bolest jde až do kyčle. 😒 Tak nad tím přemýšlím, doktor mi na to nic neřekl.

macous
19. pro 2008

Ahoj holky,
Lucijdo, pořád chodím po 10 dnech 🙂 teď už ale snad naposledy, pak až toho 14.1., jestli mě ovšem Řezáčová nebude chtít vidět zase za 10 dní, to by vyšlo někdy na 4.1. 😕 Se máš, že už to máš za sebou, já doufám, že to bude v pořádku, asi jako každá těhulka se tak trochu bojím 🙂
Murečko, to je dobře že odpočíváš, ostatní není vážně důležité, hlavně mimísek aby byl v pořádku 🙂 Jak tě píchá na té pravé straně, to by mohla být nějaká cysta..... Až budeš na té kontrole v úterý, tak jim to tam nezapoměň znovu připomenout 😉 jen ať to pěkně zkontrolují.
Kalko, taky myslím, že už ti folík doroste, minulý cyklus si vaječníky hezky odpočinuly a teď už určitě nějaká produkce bude 😉 😵 a neboj, těhulkování se dočkáš 😀

buresinka
19. pro 2008

Kalko, neboj nejsi jediná. Jen sem teď tak často nechodím, protože nemám teď moc času. Veliký frmol v práci a hlavně, jsem si dala od netu a diskusí od neplodnosti teď oraz.

pikusa
19. pro 2008

Ahoj holky,
tak já mažu asi od 12.týdne raději a zatím dobrý 🙂
Jinak jsem dnes byla v práci za kolegyni a taky dobrý a večer máme vánoční posezení,tak ještě lepší 😀

georgik
19. pro 2008

kalko: ja taky nejsem tehotna...... nejsi v tom sama..... 🙂 Mimochodem se v Podoli mozna potkame na chodbe, chystame se v lednu na konzultaci pred IVF 🙂
Omlouvam se, ale nestiham psat, jen vas ctu 🙂
Murecko: opatruj se, drzim palecky, aby vsechno bylo v poradku!!!!

lussi
19. pro 2008

Ahoj holky, jdu vás po dlouhé době pozdravit a popřát krásné Vánoce a pohodový další rok buď s mimimkama v bříšku nebo s miminkama v náruči.
Kalk nesmutni, nejsi v tom sama 😉 Já se chci do Podolí objednat v lednu, jestli si to zase nerozmyslím a neposunu to. Nějak se mi to 3. KETU nechce, halvně tedy kvůli strachu z neúspěchu, ale co no...musíme stále doufat 😉

pikusa
19. pro 2008

Lussinko,ahoj po dlouhé době 🙂 je fajn,že jsi přišla 😀
Jo neúspěch je strašák vid,ale zase když to nezkusíte..............však víš 🙂

vendi1
19. pro 2008

Ahoj holky,
po delší odmlce Vás zdravím. Tento týden jsem měla pěkný frmol a večer jsem už byla tak hotová, že když jsem dorazila domu hned jsem usla☹. Měla jsem z toho i blbý pocit, že dávám mimisovi zabrat a jsem nezodpovědná, že jsem si ráno musela udělat test a práci totálně zakázat 🙂 . Čárečka vylezla velice rychle tak mně to trošičku uklidnilo. V pondělí jdu na ultrazvuk, tak už se nemůžu dočkat. Dala jsem si předsevzetí, že bez fotečky z kozy neslezu 😀 . Holky ten první UTZ se dělá vnitřkem nebo na břiše? Ptám se možná hloupě, ale já fakt nevím 😵.
Murečko, pořádně se opatruj, dáreček ten největší už máte a ostatní to pod stromečkem pochopí🙂. Jinak zdravím staronové příchozí Lussi a Georgika. Kalko všechno určo dobře dopadne, věřím tomu. Macous a Pikus zdravím 😅

macous
19. pro 2008

Ahoj holky,
Vendi, to jsi teda dobře udělala, koukej hezky odpočívat, prcek to potřebuje 😀 Utz ti budou dělat vnitřkem, a to ještě několikrát, já zatím jiný neměla a na ten břišní si asi ještě počkám 😉

Holky zatím netěhulky, chodíte sem méně často, tak vám všem pro jistotu přeji hezké Vánoce a do Nového roku parádní mimi 😵 😵 😵 Jak říká Piku, štěstíčko se musí pokoušet 😉 .

murecka76
21. pro 2008

Vendi, zítra držím pěsti, ať se ti mimísek krásně ukáže. A určitě bez fotky neodcházej. 😀 Nebo Tě to bude mrzet jako mě. 😒

pikusa
22. pro 2008

Ahoj holky,
jdu vám všem popřát nádherné Vánoce a at je vše jak má 😀 moc si to užijte a hlavně klid a pohodička 😀